Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Βγήκε η αμη και είναι στα πατώματα..2,40pmol/L..πως γίνεται μέσα σε 2,5 χρόνια να έπεσε από το 9 στο 2,40? Δεν ξέρω αν αξίζει να κάνω διέγερση..από βδομάδα θα κλείσω ραντεβού με το γιατρό να δούμε πως θα πορευτούμε..πάντως το ένα εμβρυακι που μου έμεινε,φοβάμαι να το βάλω,για κάποιο λόγο πιστεύω πως δεν θα πιάσει,οπότε προτιμώ να κάνω πρώτα ωοληψια-ες..Ήδη με τον άντρα μου κάνουμε εξετάσεις και μαζεύουμε τα δικαιολογητικα..Μεγάλο χαστούκι η ΑΜΗ,ειλικρινά τόσο χαμηλή δεν την περίμενα με τπτ...

      Καλημέρα!

      Εγώ στα 32 μου είχα ΑΜΗ 3,κάτι pmol/L και η fsh ήταν πάντα πάνω απο 12 κι είχε φτάσει και 26, στο τέλος που την κοιτούσα ήταν γύρω στο 18. 

      Κι έμεινα φυσιολογικά έγκυος στον 4ο μήνα προσπαθειών ενώ είχα αυτές τις χάλια εξετάσεις. Μην απογοητεύεσαι από το νούμερο της ΑΜΗ, δεν λέει κάτι.

      • Ευχαριστώ 1

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

κοριτσια μου καλησπερα..μπηκα να δωσω το παρον..ειμαστε καλα μαμα και μπεμπης εχω τις συσπασεις ακομα παιρνω φαρμακα αλλα πριν το δεκεμβρη μου επιβεβαιωσε ο γιατρος οτι δεν προκειτε να γεννησω....θα με χασετε για καποιο καιρο γιατι δεν μπορω δεν εχω το κουραγιο ουτε να σηκωθω απο το κρεβατι..ο γλυκος μου πατερουλης ''εφυγε''απο ανακοπη ξημερωματα τριτης...να ειστε ολες καλα και πανω απο ολα υγεια...σας φιλω...

τα θερμά μου συλλυπητήρια.... ζωή σε σας ......


z4cfd52493ca14.gif.........
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ηλιαννα μου λυπαμαι...

Τα συλληπητηρια μου κι απο εμενα.Να ζησετε να τον θυμαστε

και οσο μπορειτε να ειστε χαρουμενοι και ηρεμοι για το μπεμπακι που ερχετε.

Μαρια τι ομορφο που δειχνει το τικερακι σου που ειναι στον 8ο???

Αχ κοριτσια!!Σαν εχθες μου φαινεται που πρωτομπηκα εδω και σας γνωρισα

και σκεφτομουν πως θα ναι οταν θα φτανουμε στο τελος...


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου καλησπερα..μπηκα να δωσω το παρον..ειμαστε καλα μαμα και μπεμπης εχω τις συσπασεις ακομα παιρνω φαρμακα αλλα πριν το δεκεμβρη μου επιβεβαιωσε ο γιατρος οτι δεν προκειτε να γεννησω....θα με χασετε για καποιο καιρο γιατι δεν μπορω δεν εχω το κουραγιο ουτε να σηκωθω απο το κρεβατι..ο γλυκος μου πατερουλης ''εφυγε''απο ανακοπη ξημερωματα τριτης...να ειστε ολες καλα και πανω απο ολα υγεια...σας φιλω...

Ηλιάννα μου, θερμά συλληπητήρια για τον πατέρα σου. Να ζήσετε να τον θυμάστε.


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια τα νέα μου είναι πολύ καλά(όπως είπε η φίλη Μαρία!)

Ο γιατρός με είδε τελικά το Σάββατο το πρωί στο Ιασώ (απ' όπου δεν έφυγε το βράδυ της Παρασκευής καθώς του προέκυψαν 2 τοκετοί παρακάλω!!!). Ψιλοταλαιπώρια η όλη κατάσταση αλλά δόξα τω Θεώ όλα είναι καλά!!!!

Ο μπέμπαρος έφτασε τα 2 κιλά, η δίαιτα απέδωσε αφού από το 90% της κλίμακας ανάπτυξης κατέβηκε στο 75% και το αμνιακό υγρό που ήταν την προηγούμενη φορά μία μονάδα περισσότερο από το κανονικά τώρα είναι εντός φυσιολογικών ορίων.:P

Ο μπέμπης γύρισε με το κεφάλι προς τα κάτω.:P Άριστη η ροή του αίματος, τρέφεται πολύ καλά το μανάρι μου και ο πλακούντας παραμένει grade1 !!!:P

Θα με ξαναδεί ο γιατρός στις 26 Νοεμβρίου!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εύη, δεν ξεχνάω την διατροφή...

Απλά επειδή πρέπει να την σκανάρω θα σου την στείλω αύριο...αν και απ' ότι θυμάμαι Δευτέρα είπες ότι θα πας στον διαβητολόγο....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαχαχα τελικα δεν μπορεις να τους αφησεις ε ???Χαχαχαχα...

Με τον Χρηστο απο υγεια παμε καλα αλλα εχω πολλα θεματακια με το σχολειο χτυπιεται καθε μερα για να μην παει ...τωρα ή δεν περναει καλα ή ειναι λογω του επερχομενου μωρου...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα τελικα δεν μπορεις να τους αφησεις ε ???Χαχαχαχα...

Με τον Χρηστο απο υγεια παμε καλα αλλα εχω πολλα θεματακια με το σχολειο χτυπιεται καθε μερα για να μην παει ...τωρα ή δεν περναει καλα ή ειναι λογω του επερχομενου μωρου...

Ναι καλέ τέτοιος έρωτας ........χαχα:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

καλέ δουλειά έχω σταματήσει από την 1η του μήνα και δεν ξέρω πως να περάσει η μέρα!!!


0eOLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...