Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 2

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

αχ βρε Ιωαννα μου φτου σου κοπελα μου! ολα καλα μεχρι το τελος να σου πηγαινουν!!! καλη δουλεια!

Μαρακι μου ειμαι ετσι εδω και 3-4 μερες δεν φταιει το ονειρο απλα μαλλον με αποτελειωσε που λενε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μόλις γύρισε το αιγοκεράκι μου...καταρχήν είναι πολύ χαδιάρης (το ίδιο κι η μαμά μου που γεννήθηκε 16-01).Μιλάμε πολύ όμως... Μανία με το συμμάζεμα (κι είναι κι αγόρι-φαντάσου τη γιαγιά του!!!!μις ξεσκονόπανο 1952!!), του στυλ ο Γρηγόρης να έχει ρίξει κάτω όλο το γάλα του και σκασίλα του κι ο Φάνης να πέφτει σταγόνα και να ψάχνει για χαρτοπετσέτα...Νοιάζεται για τους άλλους, τι να σου πω, δε βρίσκω ελαττώματα σ' αυτό το παιδί...:P:p:p:pΚαλά, και πανέξυπνος, αυτό το πήρε από μένα!!!:tongue::tongue:Τι να σου πω, δεν είναι καμιά αιγόκερως να μας πει αν έχω δίκιο?

Α, μάλιστα! Με κατατόπισες πλήρως φιλενάδα αλλά έχω μια πρώτη γεύση και από την μανούλα που είναι αιγωκεράκι!!! Και τα πάμε σούπερ...τι εργατικά άτομα ρε παιδί μου...Πάντως μέχρι στιγμής πιο πολύ συμμαζοχτούρης είναι το ταυράκι, ο Παυλάκος μου παρά η κόρη μου, το σκορπιουδάκι!!! Βέβαια από την κόρη θα δεις ένα ποτήρι νερό που λένε, αλλά μάλλον οι γιοί μου θα με βοηθάνε...έτσι το κόβω!!!:lol:

Κοίτα και στο www.babyspace.gr. Έχει να βάλεις και συνδυασμό μαμάς με ζώδιο παιδιού. Καλά, εσύ Παρθένος με Αιγόκερω, το δίδυμο της καθαριότητας θα βγείτε φαντάζομαι, χαχα!

Θα το δω...ευχαριστώ!

Είμαστε και μεις οι παρθένοι ώρες ώρες...μανιακοί με την καθαριότητα ρε παιδί μου....αν κι εγώ όχι τόσο, απλά με πιάνει που και που....αλλά τότε έντονα!

Ρε κορίτσια, έχει πάρει ή έχει χρησιμοποιήσει κάποια μαξιλάρι θηλασμού?Βοηθά λένε και στον ύπνο κατά την κύηση,ξέρει κάποια κάτι?Είμαστε 5 για τη συνάντηση έτσι???:P:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

Λοιπόν θα συμφωνήσω σε αυτό απόλυτα με την Τζένη!!!

Τι θα έκανα χωρίς τον αγκαλίτσα μου;Δεν μπορώ να κοιμηθώ χωρίς αυτόν! Έρχονται και μου τον παίρνουν μέχρι και οι σπόροι και γίνονται ομηρικές μάχες ποιος θα πρωτοκοιμηθεί μαζί του!!!!:-D:grin::-D

Απίστευτα βολικός, είτε για να στηρίζεις την κοιλιά παίρνοντάς τον αγκαλιά, είτε για να υψώνεις τα πόδια σου και να ξεκουράζονται(κάνοντάς τον πέταλο), είτε για να στηρίζεις την πλάτη σου....

Εννοείται ότι θα τον πάρω στο μαιευτήριο μαζί μου γιατί βολεύει ΑΠΕΙΡΑ στο θηλασμό(να στηρίζεις πάνω του τα χέρια σου με το παιδί και να μην πέφτει το βάρος στην πλάτη και καμπουριάζεις). Άσε που στηρίζεις και το μωρό μετά...Θα βάλω φωτό να δείτε...:wink:

Εύα, δεν είναι βλακεία, πάρτο και θα δεις!

Όσο για την συνάντηση θα επαναφέρω την λίστα!:lol:

Φιλιά σε όλες!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό μήνα!!!!

Ελπίζω Fangri μου να σε βολέψει και να μη σε πάρω στον λαιμό μου :roll: Εγώ πάντως το χρησιμοποιώ και ίσια και ανάποδα, από μπροστά από πίσω, το έχω κατσιάσει...να φανταστείς έχει γίνει προέκταση των ποδιών μου το βάζω ανάμεσα και γυρνάει πλευρό μαζί μου!(αφού δεν μπορώ να βάλω τον σύζυγο βολεύομαι με αυτό...:oops::oops::oops:)

Σήμερα πήρα τηλέφωνο στην δημόσια τράπεζα βλαστοκυττάρων στο Παπανικολάου λέω να αγκαρέψω τον πατέρα να πάει να πάρει το κίτ...

Μαριαέφη μου σε καταλαβαίνω απόλυτα κι εγώ μια από τα ίδια είμαι αλλά το παλεύω...τουλάχιστον προσπαθώ...Έχω τρείς μέρες άυπνη με πονάνε τόσο τα κόκκαλα των ποδιών και της λεκάνης, τινάζομαι το βράδυ στον ύπνο μου από τους πόνους άσε τους εφιάλτες που μου προκαλούν...κουράγιο...

Ιωάννα μου θα το ξαναπώ...φτού φτού να μη σε ματιάξουμε...καλού κακού βάλε και το βρακί σου ανάποδα :lol: αφού έχεις και διάθεση για σέξ ακόμη τι άλλο να πώ...


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερααααααα κι απο μενα ......μπηκα για λιγο να δω τα νεα σας γιατι σημερα πρεπει να παω να βαλω καμια σφραγιδα στους ελεγκτες και να παρω απαντησεις απο εξετασεις αιματος και ουρων...

εκλεισα και ραντεβου στις αρχες Ιανουαριου για βιοφυσικο προφιλ και μου ειπε θα με κρατησει καμια ωρα στο μηχανημα και μετα θα με δει η γιατρος....τι ειναι τουτο βρε κοριτσια....

Μια χαρα τα υδροχοακια ετσι οπως μου τα λετε...για να δουμε!!το θεμα ειναι οτι θα μπλεξει με εναν διδυμο κι εναν σκορπιο οποτε καταλαβαινεται τι εχει να γινει.......χαχαχαχα

Μαρια μου σκεψου οτι τον εφαγες τον γαιδαρο,τελειωνεις βρε καρδουλα μου κι ολα θα πανε καλα....σε λιγο καιρο θα 'χεις το kinderaki σου αγκαλιτσα και θα τα 'χεις ξεχασει ολα αυτα τα δυσκολα που 'χεις περασει.....λιγο υπομονη ακομη πολυ λιγο στο υποσχομαι!


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites

εμενα ακομη να ερθει το κιτ ...........

εδω εμας στα νησια μας εχουν λιγο του πεταματου να το πω....ειναι κ τα καραβια με τα απογορευτικα τις απεργιες τι να πω δεν ξερω...

καλα τζενη πολυ πονοι δεν το συζητω!

απο χτες εντωμεταξυ μουδιαζουν τα ποδια μου το παθαινει καμμια??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ουφ, έσκασα αλλά κουβάλησα όοοοοοοολα τα βιβλία για ταχτοποίημα στη σύνθεση, τα παζλ και επιτραπέζια των παιδιών και μπήκα πριν φτιάξω κρέας με λάχανο, γι' αύριο.Έσκασα μιλάμε, φωτιά πήρα!!!Από τη ζέστη, πονηρούλες!! Καλέ, θα το ματιάξουμε το Ιωαννάκι!Πουλί μου, έτσι να είσαι αρτντάν μέχρι τέλους!Όσο για το σεχ, ρε κορίτσια τι να σας πω, εντάξει τώρα όσο να είναι είναι λίγο πιο δύσκολο(χαχα, άκου από τα ταβάνια, γεια σου ρε Ιωάννα, γέλασα πολύ) , αλλά μια χαρά μπορείς...Εντάξει, είπαμε εκτός αν υπάρχει λόγος!Τζενούλι, αυτή την ώρα που γράφω, ο αντρούλης αγοράζει το μαξιλάρι.Δε βρήκε σε κίτρινο, ρε γμτ, μωβ είχε και μπλε, εννοείται του είπα το μωβ, όχι άλλο μπλε!!!!Μαρούλι μου, ίσως είναι που φτάνεις στο τέλος κι έχεις κουραστεί μωρέ...Στο ξαναείπα οι τριχούλες της ουράς του γαϊδάρου έμειναν;););)Πάω για το φαγητό...


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

εκλεισα και ραντεβου στις αρχες Ιανουαριου για βιοφυσικο προφιλ και μου ειπε θα με κρατησει καμια ωρα στο μηχανημα και μετα θα με δει η γιατρος....τι ειναι τουτο βρε κοριτσια....

To λεγόμενο nst ή αλλιώς ζώνη! Θα σου βάλουν μια ζώνη στην κοιλιά για μια ώρα περίπου και θα μετρούν τις συσπάσεις της μήτρας(αν υπάρχουν) και την αντίδραση της καρδούλας της Μαριάντας σε αυτές. Έτσι θα καταλάβουν αν πλησιάζει ο τοκετός ή όχι!

Συνάντηση Καφέ Ιανουαρίου 2011, Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2010

1) νικάκι

2) vasdeli

3) fangri

4) annete

5) evapgf

Και για να μην ξεχιόμαστε....

1) mariaefi-kinderaki!ΑΣΚΛΗΠΕΙΟΚρήτης(ΠΗΤ03.01.11)καισαρική μέχρι 20.12.10

2) Jenny-κοριτσάκι ΓΕΝΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ (ΠΗΤ 06.01.11)καισαρική ή πρόκληση μέχρι 24.12.10

3) vasdeli-αγοράκι :-PΙΑΣΩ (ΠΗΤ 10.01.11) καισαρική μέχρι 29.12.10

4) Ηλιάννα-αγοράκι ΙΑΣΩ (ΠΗΤ 10.01.11)

5) leukouli2010-αγορακι ΙΑΣΩ (ΠΗΤ 11.01.11)

6) annete-αγοράκιΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΠΗΤ 12.01.11)

7) evapgf-αγοράκι ΛΗΤΩ (ΠΗΤ 20.01.11)

:cool: joa-αγοράκι ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΠΗΤ 23.01.11) καισαρική 5-10.01.11

9) liana87-αγοράκι ΥΓΕΙΑ Λάρισας (ΠΗΤ 23.01.11)

10) may23-κοριτσάκι ΙΑΣΩ (ΠΗΤ 25.01.11)

11) stellinula-αγοράκι ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ (ΠΗΤ 30.01.11)

12) kxristina-αγοράκι ΙΑΣΩ (ΠΗΤ 04.02.11)

13) Fangri1523-Kinder έκπληξη Γιαννιτσά (ΠΗΤ 04.02.11)

14) Νικάκι-κοριτσάκι (ΠΗΤ 22.02.11) ΓΑΙΑ καισαρική κατά τις 05.02.11


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και για να μην ξεχιόμαστε....

1) mariaefi-kinderaki!ΑΣΚΛΗΠΕΙΟΚρήτης(ΠΗΤ03.01.11)καισαρική μέχρι 20.12.10

2) Jenny-κοριτσάκι ΓΕΝΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ (ΠΗΤ 06.01.11)καισαρική ή πρόκληση μέχρι 24.12.10

3) vasdeli-αγοράκι :-PΙΑΣΩ (ΠΗΤ 10.01.11) καισαρική μέχρι 29.12.10

4) Ηλιάννα-αγοράκι ΙΑΣΩ (ΠΗΤ 10.01.11)

5) leukouli2010-αγορακι ΙΑΣΩ (ΠΗΤ 11.01.11) καισαρική μέχρι 27.12.10

6) annete-αγοράκιΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΠΗΤ 12.01.11)

7) evapgf-αγοράκι ΛΗΤΩ (ΠΗΤ 20.01.11)

:cool: joa-αγοράκι ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΠΗΤ 23.01.11) καισαρική 5-10.01.11

9) liana87-αγοράκι ΥΓΕΙΑ Λάρισας (ΠΗΤ 23.01.11)

10) may23-κοριτσάκι ΙΑΣΩ (ΠΗΤ 25.01.11)

11) stellinula-αγοράκι ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ (ΠΗΤ 30.01.11)

12) kxristina-αγοράκι ΙΑΣΩ (ΠΗΤ 04.02.11)

13) Fangri1523-Kinder έκπληξη Γιαννιτσά (ΠΗΤ 04.02.11)

14) Νικάκι-κοριτσάκι (ΠΗΤ 22.02.11) ΓΑΙΑ καισαρική κατά τις 05.02.11

Προσπαθώ να βγάλω αυτές τις φατσούλες από την λίστα και δεν μπορώ....Τυχαίο; Δε νομίζω!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ, δε μ' αφήνετε να κόψω το λάχανο, δεν μπορώ να ξεκολλήσω...Μαράκι, είμαι με το γαλλικό γι' αυτό ντουρασελοποιήθηκα, αλλιώς είμαι ψοφάλογο!! Τι να κάνω, δεν μπορώ να τα βλέπω όλα μες στη μέση.Από την παράλλη βδομάδα, πάμε πάνω για καθιστικό και εκεί που κάποτε θα κάνω κουζίνα ετοιμάζω τον παιδότοπο και καλά των παιδιών για να είμαστε όλοι κοντά κοντά ... Σιγά μην παίζουν σε άλλο όροφο από κει που θα είμαστε εμείς...No way!Κολλημένα με τη μάνα και πατέρα τα γκοτζιλάκια μου...


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

Βικυ μου ευχαριστω για τις πληροφοριες .....αυτη τη μια ωρα φανταζομαι δεν θα τη βλεπω κλαψς κλαψς,ελπιζω τουλαχιστον μετα που θα με δει η γιατρος να το δουμε το μπουμπουλακι μας....!ειμαστε ετοιμες για τη συναντηση βλεπωωωω πολυ χαιρομαι.....:P

Κι εγω σε γενικες γραμμες ανετη ειμαι δεν μπορω να πω αλλα εχω το θεμα της διατροφης κι οσο για σεξ παει καιρος που........χαχαχαχα μετα το σαραντισμο μας βλεπωωωω.....(Αννετ εγραψες με τα ταβανια....χιχιχι)

Fagri μηπως επεσε πουλακι μου τιποτα μες το γαλλικο δεν εξηγειται αλλιως......χαχαχαα


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια δεν πιστευω να μην επιτρεπεται το κακαο στην εγκυμοσυνη?????διαβασα οτι ειναι υποκαταστατο της σοκολατας και ειπα μηπως παρω καμια δοση η γυναικα.........η στερημενηηηηηη........;););)


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites

καλα τζενη πολυ πονοι δεν το συζητω!

απο χτες εντωμεταξυ μουδιαζουν τα ποδια μου το παθαινει καμμια??

Εγώ εδώ!Και τα πόδια και τα χέρια...ο γιατρός μου είπε ότι είναι λόγω της μέσης και του ύψους...

Τζενούλι, αυτή την ώρα που γράφω, ο αντρούλης αγοράζει το μαξιλάρι.Δε βρήκε σε κίτρινο, ρε γμτ, μωβ είχε και μπλε, εννοείται του είπα το μωβ, όχι άλλο μπλε!!!!Μαρούλι μου, ίσως είναι που φτάνεις στο τέλος κι έχεις κουραστεί μωρέ...Στο ξαναείπα οι τριχούλες της ουράς του γαϊδάρου έμειναν;););)Πάω για το φαγητό...

Και το δικό μου είναι μώβ με λουλουδάκια (από το Λητώ) και μετά παρήγγειλα μια κίτρινη μαξιλαροθήκη με λουλουδάκια από το σάιτ...Χρειάζεται τώρα που χειμωνιάζει μια επιπλέον...


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Fagri μηπως επεσε πουλακι μου τιποτα μες το γαλλικο δεν εξηγειται αλλιως......χαχαχαα

Άντε βρε παλιοπειραχτήρι!!!Λάχανο βράζει, πάμε για το κρέας στη χύτρα φυσικά!Όσες πρωτομανούλες δεν έχετε να πάρετε, θα με θυμηθείτε, κι εγώ δεν ήθελα ούτε πλυντήριο πιάτων , αλλά τώρα υποκλίνομαι στους κατασκευαστές κι εμπνευστές τους!Βικάκι, πού να φύγει η χαρωπή φατσούλα πουλάκι μου!Πού να δεις μετά μια χαρωπή φάτσα, σαν ερωτοχτυπημένη θα είσαι, το σαν περιττό το ξέρω...:tongue::tongue::tongue::tongue:Έμαθα και πώς αλλάζεις username, οπότε μετά τη γέννα αλλάζω, πρώτα ο θεός..:P:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...