Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Eδώ λιστοκράτωρ....:P:p

Λοιπόν, συμμετοχή:

Συνάντηση Καφέ Ιανουαρίου 2011, Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2010

1) νικάκι

2)vasdeli

3) fangri

Δηλώστε συμμετοχή!

Mαρία μου, εσύ θα γεννήσεις φυσιολογικά...όλα καλά θα πάνε, μην ανησυχείς.....

Κοριτσάκι μου, φάση είναι και θα περάσει....θα επανακάμψεις....συμβαίνει σε όλους....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Η αληθεια ειναι πως για να βγαλει τις ριγεςκουραστηκε πολυ αλλα το αποτελεσμα μας αρεσει ποοοολυ......!χαιρομαι Βικυ μου που σου αρεσει.......

κοριτσακια καλη ορεξηηρθαν οι δικοι μου σας αφηνω...φιλακιαααααααα:D


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ! ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ!!!ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΠΩΣ ΜΕ ΤΗΝ VASDELI ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΗΤ 11.01.2011 Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ! ΣΩΣΤΑ?

ΕΓΩ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΛΟΓΩ ΟΤΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΙΣΧΥΑΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ...ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ..............ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΤΡΕΛΑ! ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ Κ ΣΕ ΣΑΣ ΤΟ ΙΔΙΟ?:confused:


eNortjKzUjI0tTAxN1CyBlwwFZ4C1g,,66.png
Link to comment
Share on other sites

Συνάντηση Καφέ Ιανουαρίου 2011, Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2010

1) νικάκι

2)vasdeli

3) fangri

4) annete (λειπει ο μαης απτη σαρακοστη?χαχαχα)


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λευκουλι με το καλο το αγορακι σου!!!εσυ που γεννας?

ειναι στανταρ η καισαρικη?μπορει να γυρισει ο μικρουλης σου τελευταια στιγμη, τοχεις συζητησει με τον γιατρο σου?οπως και ναχει ΚΤ η ΦΤ ολα να πανε καλα!

αγχος?χαχαχαχαχα με το κιλο!!!ειναι φυσιολογικο ομως, εδω αγχωνονται τα κοριτσακια που ειναι ηδη μανουλες, φαντασου εμεις που δεν ξερουμε τι μας περιμενει!

γιαυτο ανασουλες (φου φου φου) και τον σταυρο μας και ολα θα πανε κατ ευχην!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

λευκουλι με το καλο το αγορακι σου!!!εσυ που γεννας?

ειναι στανταρ η καισαρικη?μπορει να γυρισει ο μικρουλης σου τελευταια στιγμη, τοχεις συζητησει με τον γιατρο σου?οπως και ναχει ΚΤ η ΦΤ ολα να πανε καλα!

αγχος?χαχαχαχαχα με το κιλο!!!ειναι φυσιολογικο ομως, εδω αγχωνονται τα κοριτσακια που ειναι ηδη μανουλες, φαντασου εμεις που δεν ξερουμε τι μας περιμενει!

γιαυτο ανασουλες (φου φου φου) και τον σταυρο μας και ολα θα πανε κατ ευχην!!!

Γεια σου annete ! Γενναω στο ιασω ... Γενικά στον μπεμπη δεν του αρέσουν τα σκαμπανεβάσματα! :tongue: απο την αρχή ήταν με το κεφαλακι του κάτω κ ξαφνικά στον έβδομο γύρισε! Ο γιατρός λέει πως δεν είναι απίθανο να γυρίσει αλλά δύσκολο διότι ήδη την προηγούμενη βδομάδα ήταν 2200 ! Αχ ελπίζω να πανε καλά όλα για όλες τις μανουλες κ όταν θα φτάσει η ωρα να πάμε στο μαιευτήριο να είμαστε ψυχολογικά έτοιμες χωρίς φόβο!


eNortjKzUjI0tTAxN1CyBlwwFZ4C1g,,66.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου annete ! Γενναω στο ιασω ... Γενικά στον μπεμπη δεν του αρέσουν τα σκαμπανεβάσματα! :tongue: απο την αρχή ήταν με το κεφαλακι του κάτω κ ξαφνικά στον έβδομο γύρισε! Ο γιατρός λέει πως δεν είναι απίθανο να γυρίσει αλλά δύσκολο διότι ήδη την προηγούμενη βδομάδα ήταν 2200 ! Αχ ελπίζω να πανε καλά όλα για όλες τις μανουλες κ όταν θα φτάσει η ωρα να πάμε στο μαιευτήριο να είμαστε ψυχολογικά έτοιμες χωρίς φόβο!

ααααχ κι ο δικος μου ειναι μεσα εξω στη λεκανη με το κεφαλακι, καθε που τεντωνεται η κλωτσαει του λεω "μη γυρισεις, θα σε μαλωσω"!!!χαχαα

ολα θα πανε καλα κουκλα μου, εξαλλου μας εχει πλασει ετσι Ο Θεος ωστε να αντεχουμε!!!

βεβαια τωρα ετσι λεω...μολις καταλαβω πως γενναω δεν ξερω πως θα αντιδρασω, αλλα το μονο που μετραει ειναι να εχουμε υγεια και πανω απολα τα παιδακια μας και ολου του κοσμου εννοειται!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

νεο αιμα στο καφε μας

mariaefi-kinderaki!ΑΣΚΛΗΠΕΙΟΚρήτης(ΠΗΤ03.01.11)καισαρική μέχρι 20.12.10

vasdeli-αγοράκι :-PΙΑΣΩ (ΠΗΤ 10.01.11) καισαρική 27.12.10

Jenny-κοριτσάκι ΓΕΝΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ (ΠΗΤ 06.01.11)καισαρική ή πρόκληση έως 24.12.10

Ηλιάννα-αγοράκι ΙΑΣΩ (ΠΗΤ 10.01.11)

leukouli2010-αγορακι ΙΑΣΩ (ΠΗΤ 11.01.11)

annete-αγοράκιΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΠΗΤ 12.01.11)

evapgf-αγοράκι ΛΗΤΩ (ΠΗΤ 20.01.11)

joa- αγοράκι ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΠΗΤ 23.01.11) καισαρική 5-10.01.11

liana87-αγοράκι ΥΓΕΙΑ Λάρισας (ΠΗΤ 23.01.11)

may23-κοριτσάκι ΙΑΣΩ (ΠΗΤ 25.01.11)

stellinula-αγοράκι ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ (ΠΗΤ 30.01.11)

kxristina-αγοράκι ΙΑΣΩ (ΠΗΤ 04.02.11)

Fangri1523-Kinder έκπληξη Γιαννιτσά (ΠΗΤ 04.02.11)

Νικάκι-κοριτσάκι (ΠΗΤ 22.02.11) ΓΑΙΑ καισαρική κατά τις 05.02.11

καλως μας ηρθες λευκουλι και με το καλο το νινι σου!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

ααααχ κι ο δικος μου ειναι μεσα εξω στη λεκανη με το κεφαλακι, καθε που τεντωνεται η κλωτσαει του λεω "μη γυρισεις, θα σε μαλωσω"!!!χαχαα

ολα θα πανε καλα κουκλα μου, εξαλλου μας εχει πλασει ετσι Ο Θεος ωστε να αντεχουμε!!!

βεβαια τωρα ετσι λεω...μολις καταλαβω πως γενναω δεν ξερω πως θα αντιδρασω, αλλα το μονο που μετραει ειναι να εχουμε υγεια και πανω απολα τα παιδακια μας και ολου του κοσμου εννοειται!

Εγώ που αισθάνομαι τα πατουσακια να προχωράνε χαμηλά κ γαργαλιεμαι;; Χαχαχα! Αχ γέλιο έχει κ πιστεύω πως θα μας λείψουν οι κοιλιτσες μας έτσι φουσκωμενες!! Είναι κάποιες στιγμές που αισθάνομαι έτοιμη να γεννησω κ δεν φοβάμαι τίποτα! Άλλες πάλι... Κ μόνο που το φαντάζομαι με πιάνει ταχυκαρδια κ νομίζω πως εκείνη την ωρα θα με πιάσει κρίση πανικού!


eNortjKzUjI0tTAxN1CyBlwwFZ4C1g,,66.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα!!! Καλώς σας βρήκα!!! Πολλά αγοράκια ε;;; Ωραία!!! Καλά με την vasdeli σίγουρα δίπλα δίπλα θα γεννησουνε!!! Κ γω μάλλον 27.12 μπαίνω για καισαρικη!


eNortjKzUjI0tTAxN1CyBlwwFZ4C1g,,66.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!!

λευκουλο καλωςηρθες! με το καλο!

και εγω ειμαι ακριβως στην ιδια φαση με την βασντελι μας για το θεμα καισαρικης! μην πτοειστε καθολου!! λιγοι πονοι στην αρχη αλλα μετα περδικι! η ψυχολογια μετραει πολυ!!!

Link to comment
Share on other sites

αχ αυτα τα πατουσακια τι κανουν, εγω απτα τεντωματα φοβαμαι μη πεταχτει κανενα μεσα απτη κοιλια μου χαχαχα

συνηθως εμεις ειμαστε οι ψυχραιμες και οι υπολοιποι τρεχουν περα δωθε χαχαχα

να δω τον αντρα μου να γυριζει μες στο σπιτι σαν τον τρελο και τι στον κοσμο, θα πεσει πολυ γελιο χαχαχα

αλλα να φροντιζεις να μη μενεις μονη, εγω παντα εχω καποιον απο κοντα, μα η μαμα μου, μα ο καλος μου, μα καμια ανηψουλα, ολο και καποιον ταλαιπωρω χεχεχε!

θετικη σκεψη και ολα θα πανε σουπερ!

εκεινη την ωρα το μονο που θα σκεφτομαστε θα ειναι ποτε θα δουμε τα θαυματακια μας και ποτε θα τα παρουμε αγκαλιτσα!!!αααααααααααχ!!!ανυπομονω!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!!

λευκουλο καλωςηρθες! με το καλο!

και εγω ειμαι ακριβως στην ιδια φαση με την βασντελι μας για το θεμα καισαρικης! μην πτοειστε καθολου!! λιγοι πονοι στην αρχη αλλα μετα περδικι! η ψυχολογια μετραει πολυ!!!

μαρακι μου αλοχα, πως εισαι?η εφουλα?


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!!

λευκουλο καλωςηρθες! με το καλο!

και εγω ειμαι ακριβως στην ιδια φαση με την βασντελι μας για το θεμα καισαρικης! μην πτοειστε καθολου!! λιγοι πονοι στην αρχη αλλα μετα περδικι! η ψυχολογια μετραει πολυ!!!

Γεια σου mariaefi!!! Μωρε εμένα δεν με αγχωνει το μετά.... Με αγχωνει μήπως δεν πιάσει η επισκληριδιος... Μήπως γίνει κάποια επιπλοκη την ωρα του χειρουργειου κ φυσικά να ναι καλά το μωρό!!! Το μετά ότι κ αν είναι θα το αντεξω... Αρκεί να χουν παει όλα καλά!


eNortjKzUjI0tTAxN1CyBlwwFZ4C1g,,66.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...