Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 17/5/2024 at 10:23 ΠΜ, Nima21 είπε:

      Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

      Κορίτσι μου, σήμερα ενημερώθηκα ότι κρατάει 20 μέρες αφού ανοιχτεί.

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

χαχα πλακα πλακα σταματαω λιγο πριν μπω στον μηνα μου!!!!!!!το κανω γιατι εχω καλη εγκυμοσυνη διαφορετικα θα ειχα σταματησει ...

Ναι, μωρέ ξέρω, αλλά εξαντλείσαι όσο να 'ναι...Έστω, ένας μήνας είναι ένας μήνας;);)Ο Χρηστάκος καλά?


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τι κλαμα ηταν αυτο χθες με το νησι...ευτυχως που το ειδατε κι εσεις γιατι αισθανομουν τυψεις για το κλαμα που εριξα και τρανταξα το νινακι μου.....ο αποχαιρετισμος του μικρου αλλα και το κλαμα του Γιωργη ηταν απιστευτα....απο την επομενη φορα που θα μας παει 7 χρονια μετα ελπιζω να μην εχει τοσο κλαμα!

Εμενα με βολευει το Συνταγμα ειμαι μεσα.....:D κοιλουμποσυναντηση.....!!!!!!Εμπρος κοιλιτσες ενωθειτε.....

Αχ βρε joa αντε να δουμε ποτε θα σε αφησουν να σταματησεις τελικα.....

Καλα Fagri εχεις πολλα να τραβηξεις ακομα, με την καλη εννοια απο το διδυμακι.....εμαι κι εγω διδυμος αλλα στους αντρες ειναι ακομα πιο εντονα τα χαρακτηριστικα....!το θετικο ειναι πως θα 'ναι μες την ενεργεια και διψα για ζωη κι εχει να τυρρανησει γυναικες....θα γνωρισεις αρκετες....καλα το πηγα λιγο μακρυα.....

κι εμενα η μπεμπα μαλλον για υδροχοος το παει αλλα δεν ξερω τιποτα γι αυτο το ζωδιο για πειτε τιποτα..........ο αιγοκερος ποτε σταματαει????????


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε????

λευκούλι καλώς ήρθες και από μένα

Λοιπόν για την συνάντηση είμαι και εγώ μέσα!!!

προσπαθώ να διαβάσω τα νέα σας μετά από τόσο καιρό που έχω να κάτσω στο pc

σε γενικές γραμμές απ'ότι έχω διαβάσει είστε όλες καλά και πολύ χαίρομαι γι'αυτό:tongue::tongue:


0eOLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΝΙΚΑΚΙ, ο αιγόκερως σταματάει γύρω στις 22 γενάρη, οπότε,για υδροχοάκι είσαι σίγουρα!Δεν ξέρω κανέναν υδροχόο, το φλεβάρη θα γνωρίσω τον πρώτο εκπρόσωπο του ζωδίου!Ρε κορίτσια, έχει πάρει ή έχει χρησιμοποιήσει κάποια μαξιλάρι θηλασμού?Βοηθά λένε και στον ύπνο κατά την κύηση,ξέρει κάποια κάτι?Είμαστε 5 για τη συνάντηση έτσι???:P:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

ΝΙΚΑΚΙ, ο αιγόκερως σταματάει γύρω στις 22 γενάρη, οπότε,για υδροχοάκι είσαι σίγουρα!Δεν ξέρω κανέναν υδροχόο, το φλεβάρη θα γνωρίσω τον πρώτο εκπρόσωπο του ζωδίου!Ρε κορίτσια, έχει πάρει ή έχει χρησιμοποιήσει κάποια μαξιλάρι θηλασμού?Βοηθά λένε και στον ύπνο κατά την κύηση,ξέρει κάποια κάτι?Είμαστε 5 για τη συνάντηση έτσι???:P:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

λοιπόν έχουμε και λέμε υδροχόος είναι η αδελφή μου αυτό που μπορώ να σας πω είναι ότι είναι λίγο πως να το πω γλυκά :confused::confused::confused: "σπαστική" με το διάβασμα, αλλά φοβερή σαν αδελφή πολύ τρυφερή και προστατευτική αν και καμία φορά δεν ξέρει που πάνε τα 4 :tongue::tongue::tongue:

πάντως απ'ότι μου έχουν πει το ζώδιο παίζει ρόλο μέχρι τα 18-20 μέτα μετράει πιο πολύ ο οροσκόπος

ααα και ο ύδροχόος είναι από τις 20/01 και νομίζω μέχρι 20/02

όσο για το μαξιλάρι όλο λέω να το πάρω αλλά φοβάμαι μήπως είναι βλακεία και κλέω τα λεφτά :rolleyes:


0eOLp2.png

Link to comment
Share on other sites

όσο για το μαξιλάρι όλο λέω να το πάρω αλλά φοβάμαι μήπως είναι βλακεία και κλέω τα λεφτά :rolleyes:

Kι εγώ γι'αυτό ρωτάω, γιατί είδα κάτι με 90 ευρώ και φαντάσου να είναι και βλακεία...


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Κι εγώ θέλω να έρθω στην συνάντηση...:-( Μου φαίνεται θα πάρω την μικρή και θα'ρθω!!!!

Fangri μου με κάλεσες και να μαι πάλι...εγώ έχω πάρει το μαξιλάρι και μάλιστα το έχω από τον τέταρτο, πήρα όμως το πολύ μεγάλο που είναι πάνω από 1,5 μέτρο...το λατρεύω δεν ξέρω τι θα έκανα χωρίς αυτό, δεν μπορώ να κοιμηθώ χωρίς αυτό και επίσης το χρησιμοποιώ ακόμη και όταν κάθομαι στον καναπέ για να βολευτώ...άσε που παλεύουμε με τον σύζυγο για το ποιός θα το προλάβει...προχτές πήγε νωρίτερα από μένα και τον πήρε ο ύπνος με το μαξιλαράκι μου αγκαλιά, 10 λεπτά το τραβούσα και δεν μπόρεσα να το πάρω...δεινοπάθησα εκείνο το βράδυ δεν μπορούσα να βολευτώ με τίποτα...

Έχω δηλώσει ότι το μαξιλάρι είναι μια από τις δύο πιό έξυπνες αγορές που έχω κάνει στην εγκυμοσύνη μου χαλάλι τα λεφτά που έδωσα τα έχει βγάλει μέχρι τελευταίας δεκάρας...(η άλλη έξυπνη αγορά είναι η ζώνη στήριξης...)

Λευκούλι πολύ ωραίο το δωμάτιο σας!Νομίζω όμως ότι θα είναι ομορφότερο με το μπεμπούλη μέσα!!!!

Εμείς αυξήσαμε κι άλλο την δόση της ινσουλίνης κατά δύο μονάδες γιατί η βραδυνή μας μέτρηση ήταν υψηλή...Αύριο έχουμε το ραντεβού με τον γιατρό, άντε να δούμε τι θα μας πεί...

Πάλι δεν κατάφερα να δώ το νησί...όλο κάτι γίνεται...λέω να το κατεβάσω ολόκληρο κάποια στιγμή να το δώ...

Το δικό μου το νινάκι τι ζώδιο θα είναι άν γεννηθεί μέχρι 14 Δεκεμβρίου???Πάω να το ψάξω...


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kι εγώ γι'αυτό ρωτάω, γιατί είδα κάτι με 90 ευρώ και φαντάσου να είναι και βλακεία...

Το δικό μου το πήρα 70 ? και άλλα 10 ? μια επιπλέον μαξιλαροθήκη...αυτό είναι...http://www.theraline.gr/

Απλά το λατρεύω...


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστώ πουλί μου που πάλι απάντησες άμεσα!!Θα μπω να το δω.Η μικρή σου θα είναι τοξότης, που εγώ τους λατρεύω γιατί είμαστε της φωτιάς...Άντε, αύριο δεκέμβριος, το πιστεύετε ότι γεννάτε αυτό το μήνα??? Α, τελικά θα μείνουμε αλλού στην Αθήνα, γιατί ο τσάκαλος άργησε να το κλείσει και δεν υπάρχουν δωμάτια...Θα μείνουμε σε ένα άλλο ακόμη πιο κοντά στο σύνταγμα, οπότε οκ!Τζένη, κάτσε στ' αυγά σου μην έρθω εκεί... Ρε σεις, θα κρατήσετε 40 μέρες εσώκλειστες?Εγώ στους άλλους το έκανα (στο Γρηγόρη είχα πάει μόνο 1-2 φορές σούπερ αλλά χωρίς αυτόν, στο Φάνη τίποτα)αλλά τώρα διαβάζω στα κορίτσια νοεμβρίου ότι θέλουν λέει αέρα καθαρό τα νινιά και το ξανασκέφτομαι...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας ομορφες μανουλες, αργησα αλλα μπηκα, εχω γινει νυχτοπουλι τελευταια

τα νεα της ιωαννας μας δεν τα εγραψα αφου μου ειπε πως ηταν ετοιμη να γραψει...τι καλυτερο.

χμμ ποια ρωτησε για αιγοκερακια?παρτε λοιπον παραδειγμα απο μενα...και μη χειροτερα χαχαχα

τζενακι χαχαχα δεν θα το πιστεψεις τι γκαφα εκανα τοσο καιρο...με την παραγγελια του κρεββατιου του μωρου, μου εδωσαν δωρο ενα μαξιλαρι υπνου-θηλασμου κι εγω το ζωον το εβαζα αναποδα (απο μπροστα δηλαδη) και με ενοχλουσε στην κοιλια και στον λαιμο και το καταργησα χαχαχα μα τοση βλακεια πια (ποιος την εχασε και την βρηκα ολη εγω?χαχαχαα μονο που το σκεφτομαι λυνομαι στο γελιο!!!

νασαι καλα λοιπον που δεν θα μεινει αλλο στην ντουλαπα μου!!!

λοιπον αυριο τελειωνω με τη βαλιτσουλα μου, σχεδον ετοιμη...θα ρωτησω και το μαιευτηριο τι πρεπει να παρω μαζι οποτε αυριο θα ειμαι σουπερ ντουπερ ετοιμη!!!

αυτααααααααα, παω να ξαπλωσω με τον αντρουλη μου και το μαξιλαρακι μουυυυυυυυ, ααααααχ οσο σκεφτομαι πως πλησιαζει και ο καιρος εχω διπλη χαρα...πρωτον και κυριοτερον ο ερχομος του μπεμπουλη και μετα τον σαραντισμο θα κανω σεξ...γιουπιιιιιιιιιιιιιιι πεταω απτην χαρα μου!!!

μη κοροιδεψετε, πανε 8 μηνες σχεδον απο τοτε (εχει μαυρισει το ματι μου...ρωτηστε το βικακι και την ιωαννα χαχαχα)...εχω ξεχασει πως γινεται χαχαχα

καληνυχτα τσουπιτσες μου!και καλο μηναααααααααααααααααααααααααααα!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

εχω παλι πολυ δυσφορια αυτες τις μερες εβαλα και υποθετο γλυκερινης αλλα τιποτα εφαγα και ακτινιδια παλι οχι κατι ιδαιτερο..με βλεπω να πηγαινω στο γιατρο πιο νωρις εχω πολυ αγχος και βλεπω και ασχημα ονειρα...

ειδα οτι ενα φιδι τεραστιο μου εριξε δηλητηριο και ειχα γεμισει σπυρακια και τους ελεγα να με πανε στο γιατρο και τιποτα δεν με πηγαιναν και εχασα το μωρο!

τεσπαΤζενη αν γεννησεις τον Δεκεμβρη θα ειναι Τοξοτης! εχω ιδια πειρα απο τοξοτες! μαμα τοξοτης αντρας τοξοτης παιδαικα τοξοτες!

βαριουνται πολυ ευκολα ειναι πολυ τρυφεροι τους αρεσουν τα ταξιδια κ η βολη τους και ειναι πολυ εγωιστες.

ανετ και εγω αυτο θελω σεξ!χαχα! αλλα δεν του το λεω αληθεια φοβαμαι οτι θα με βαλει κατω και ποιος μετα με σωνει!

Link to comment
Share on other sites

Χαχα, πολύ ....ορεξάτες σας βρίσκω πρωί πρωί Αννετάκι και Μαράκι.Καλημέρα και καλό μήνα! Βρε Αννετάκι, δε θα μαυρίσει το μάτι 8 μήνες στην... κατάψυξη?Άντε, το Μαράκι είχε και ζόρικη εγκυμοσύνη, εσύ γιατί τόσο?? Τελοσπάντων, είναι και νωρίς δε λέω άλλα γι' αυτό το θέμα.Μαρούλι μου, γιατί σε πήρε από κάτω πουλί μου?Η δυσφορία ή το όνειρο? Σκέψου κοπέλα μου ότι σε 19 μέρες θα έχεις το μπεμπάκι σου αγκαλιά μαζί με την Εφούλα σου;););)Τι καλύτερο?? Καλέ, εγώ χαιρόμουν χθες που τους διάβαζα φρουτοπία, ελ κλάσικο που λέει κι ο άντρας μου, και από το φεβρουάριο θα διαβάζουμε στο νινοδωμάτιο ν' ακούει και το μωρό, τόσο χάζεμα μιλάμε!!! Κι εσύ μου στεναχωριέσαι τώρα στα τέλη?Χριστούγεννα σπίτι η τετραμελής πλέον οικογένεια, στη ζεστασιά και στην ευτυχία, αυτά να σκέφτεσαι...Άντε, στεναχωρείς και το κίντερ:(:( Αννετάκι,άμα κρίνω από σένα, όντως σούπερ τα αιγοκεράκια είναι!!!Καλά, εγώ υδροχόο θα έχω αλλά λέμε τώρα.Α, είπα στον άντρα μου να μου πάρει το μαξιλάρι της Τζένης από τη Βέροια, γιατί εδώ δεν υπάρχει.Άντε, σήμερα δοκιμή, ελπίζω να μην το βάλω κι εγώ ανάποδα, χαχα!Να είσαι καλά ρε Τζενάκι...Πού είσαι Τζενάκι?Πότε πας γιατρούκο?


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααα

λοιπον για υδροχοακια μην φοβαστε τιποτα!!!τα καλυτερα παιδια!!!ειμαι εγω....χιχιχιχι...σαν παιδι ημουν συνεργασιμο αλλα ιδιατερα ανεξαρτητο ...χωρις πολλες αγκαλιες ..σαν ενηλικη ειμαι λιγο στον κοσμο μου(χαρακτηριστικο ολων των υδροχοων..)αλλα οσους υδροχοους ξερω ειναι ετσι!!!

Παιδια για θεμα σεξ...καλε μονο εγω κανω κανονικα σεξ????ενταξει δεν κρεμομαστε απο τα ταβανια αλλα εχουμε κανονικα επαφες και το ευχαριστιεμαι ιδιαιτερως...θα κανω και για εσας βρε!!!

Εγω βαλιτσα δεν εχω φτιαξει ακομη..σκεφτομαι για καπου γυρω στα χριστουγεννα...(φεεετα..)

Για μαξιλαρι θηλασμου δεν ξερω να σας πω ..μιας και εγω βολευομουν με ενα μεγαλο μαξιλαρι υπνου...

Παω να εργαστω...καλο μηνα σε ολους..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...