Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια από ποιο μήνα και μετά σας αφήνει ο γιατρός να βάφετε νύχια; Εμένα μου έχει απαγορέψει τα μαλλιά αλλά τα νύχια μου έχει πει από την αρχή ότι μπορώ να τα βάφω. Εγω βέβαια φοβάμαι και δεν τα έχω βάψει έως τώρα αλλά τώρα που ανοίγει ο καιρός έλεγα μήπως φτιάξω λίγο τα ποδαράκια. Πήρα και μανό από το φαρμακείο για να μην έχει πολλά χημικά (λέμε τώρα..)

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσουδια μου τι κανετε?

λευκουλι σουπερ ντουπερ το δωματιακι σας, με το καλο να καμαρωνεις και τον μπεμπουλη σας μεσα!!!

μαρακι (φαγκρακι) καλε για ποιες μας περασες να μη ξερουμε τον μακουιν...μη χειροτερα...να ναι καλα ο μικρος βαφτησιμιος μου που μου ειχε ζητησει τσαντα προπερσι με το μακουιν..."τι ειναι το μακουιν αγορι μου?" του λεω..."μα δεν ξερεις τον μακουιν βρε νονα...ασχετη εισαι?"χαχαχαα οριστε κανε βαφτηστηρι να δεις καλο χαχαχα

μαρακι μου τι κανεις εσυ κοπελα μου?

βασδελακι πολλα πολλα φιλακια σε σενα και στα αγγελουδια σου!

την καλησπερα μου σε ολες τις μανουλες!

ρε κοριτσια τι ηταν κι αυτο σημερα με το νησι...ακομα δεν μπορω να συνελθω...ειχα προειδοποιησει τον μπεμπουλινο μου να μη στεναχωρηθει αν κλαψει η μανουλα...και ο αντρας μου με κοιταζε σαν εξωγηινη..αλλα κι εκεινος δεν πηγε πισω, το δακρυ κορομηλο...νομιζω με τον ερχομο του μωρου μας εγινε κι εκεινος ευαισθητουλης!!!

καλο βραδυ να εχετε, θα κανω καμια βολτουλα και αν πετυχω καμια καλως, αλλιως αυριο μεσημερι γιατι εχω και τις απαντησεις της καλλιεργειας..μακαρι να εκανε δουλεια η αντιβιωση

μακια στα μαγουλακια


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΠΩΣ ΜΕ ΤΗΝ VASDELI ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΗΤ 11.01.2011 Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ! ΣΩΣΤΑ?

Έλα Λευκούλι, ναι έχουμε σχεδόν ίδια ΠΗΤ. Εγώ έχω στις 10-01-10 και περιμένω αγοράκι!:D (Όπψς οι περισσότερες εδώ μεσα!!)

Καλά με την vasdeli σίγουρα δίπλα δίπλα θα γεννησουνε!!! Κ γω μάλλον 27.12 μπαίνω για καισαρικη!

Δεν το πιστεύω!!! Φαντάζεσαι να είμαστε και στο ίδιο δωμάτιο; Πρέπει να ανταλλάξουμε κινητά! Θα έρθω να σε βρω....να τσουλάμε μαζί τους ορούς όταν βγαίνουμε για περπάτημα στο διάδρομο!!!!:lol::lol:

Γεια σας μανουλες κ απο μένα! Πήγα σήμερα εκανα κάποιες ... Ελπίζω τελευταίες εξετάσεις για το σακχαρο μιας κ έχω κάνει διαβήτη κύησης... Ευτυχώς το ελεγχω με διατροφή κ πάω πολύ καλά...

Και σ' αυτό μια από τα ίδια!!!!:)

ρε κοριτσια τι ηταν κι αυτο σημερα με το νησι...ακομα δεν μπορω να συνελθω...ειχα προειδοποιησει τον μπεμπουλινο μου να μη στεναχωρηθει αν κλαψει η μανουλα...και ο αντρας μου με κοιταζε σαν εξωγηινη..αλλα κι εκεινος δεν πηγε πισω, το δακρυ κορομηλο...νομιζω με τον ερχομο του μωρου μας εγινε κι εκεινος ευαισθητουλης!!!

Άστα να πάνε Ανέτ μου...Το τι κλάμα έκανα πάλι δεν λέγεται...:|


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κουκλες μου!

βασδελακι ακομα δεν μου φευγει η εικονα του γιωργη απτο μυαλο και βουρκωνω...αη στο καλο θα μας σκασουν.αλλα λιγο νωρις εφυγε η ελενη, δεν την χορτασαμε γμτ

οσο για τον δημητρακη ειναι η αδυναμια μας...μακαρι να αργησει να μεγαλωσει για να τον καμαρωσουμε κι αλλο...ο τζουτζουκος...να τον χαιρεται η οικογενεια του!

εγω ηταν να παω σημερα για την καλλιεργεια αλλα βαριεμαι τρελα, πρεπει να παω και σε μια φιλη που γενναει την παρασκευη και λεω να παω την πεμπτη να τα παρω μαζι με του κολπικου υγρου...(μηπως κανω ασχημα?)

η ιωαννα εχει χαθει, θα της κανω ενα τηλ σημερα στη δουλεια γιατι καρτα στο κινητο γιοκ

την καλημερα μου, τα φιλακια μου και τα χαδακια μου στις κοιλουμπιτσες σας!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα, κοριτσάκια! Εγώ τέλειωσα με φαγητό για αύριο, άπλωσα και τώρα περιμένω να δω τη σύνθεση για την τηλεόραση έτοιμη!!Ναι, και την Παρασκευή ΚΑΙ καναπέδες!!Ξύπνια από τις 6.30, μια χαρά, τελειώνω και νωρίς νωρίς τις δουλειές;);););)Δεντράκι θέλει λίγα ακόμη στολιδάκια...Μμμμ να πάρω και καμιά πιατέλα, πού θα βάλω τα μελομακάρονα που θα κάνω?Γλυκούλες μου, μη ζηλεύετε, γεννήστε εσείς και 3-3 θα τα τρώτε τα μελομακάρονα μετά!Α, το απόγευμα θα σας πω πού θα μείνουμε Αθήνα.Κατά 99% στο Magma grecia νομίζω λέγεται στη Μητροπόλεως (εννοείται δεν ξέρω πού είναι αυτό:shock::shock::shock::shock::shock::shock:, αλλά είναι πολύ κέντρο όπως μου το έδειξε ο Γιώργος στο χάρτη). Μιλάμε, από το χεράκι θα με πάρετε το χωριατόπουλο, χαχα!!!

Αννετάκι, κάνε ένα κουράγιο να πας για την καλλιέργεια να σου φύγει και η έννοια μωρέ!


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κουκλες μου!

βασδελακι ακομα δεν μου φευγει η εικονα του γιωργη απτο μυαλο και βουρκωνω...αη στο καλο θα μας σκασουν.αλλα λιγο νωρις εφυγε η ελενη, δεν την χορτασαμε γμτ

οσο για τον δημητρακη ειναι η αδυναμια μας...μακαρι να αργησει να μεγαλωσει για να τον καμαρωσουμε κι αλλο...ο τζουτζουκος...να τον χαιρεται η οικογενεια του!

εγω ηταν να παω σημερα για την καλλιεργεια αλλα βαριεμαι τρελα, πρεπει να παω και σε μια φιλη που γενναει την παρασκευη και λεω να παω την πεμπτη να τα παρω μαζι με του κολπικου υγρου...(μηπως κανω ασχημα?)

η ιωαννα εχει χαθει, θα της κανω ενα τηλ σημερα στη δουλεια γιατι καρτα στο κινητο γιοκ

την καλημερα μου, τα φιλακια μου και τα χαδακια μου στις κοιλουμπιτσες σας!

Nαι ρε γμτ...πολύ νωρίς την τελειώσανε την Ελένη...άντε να δουμε τι θα γίνει στη συνέχεια...Η σκηνή με τον Γιώργη στον μώλο όταν έμαθε ότι πέθανε η γυναικα του με αποτελείωσε....

Ανετάκι μου, γιατί τέτοιο σκυλοβάρεμα καλέ; Κάνε ένα κουράγιο και πήγαινε να πάρεις τα αποτελέσματα να μας πεις και μας...ΚΑΙ...φτιάξε βαλίτσα!!!:-P:-P

Όσο για την Ιωάννα...κι εγώ το σκεφτόμουν! Για δες να μας πεις...

Kαλημέρα, κοριτσάκια! Εγώ τέλειωσα με φαγητό για αύριο, άπλωσα και τώρα περιμένω να δω τη σύνθεση για την τηλεόραση έτοιμη!!Ναι, και την Παρασκευή ΚΑΙ καναπέδες!!Ξύπνια από τις 6.30, μια χαρά, τελειώνω και νωρίς νωρίς τις δουλειές;);););)Δεντράκι θέλει λίγα ακόμη στολιδάκια...Μμμμ να πάρω και καμιά πιατέλα, πού θα βάλω τα μελομακάρονα που θα κάνω?Γλυκούλες μου, μη ζηλεύετε, γεννήστε εσείς και 3-3 θα τα τρώτε τα μελομακάρονα μετά!Α, το απόγευμα θα σας πω πού θα μείνουμε Αθήνα.Κατά 99% στο Magma grecia νομίζω λέγεται στη Μητροπόλεως (εννοείται δεν ξέρω πού είναι αυτό:shock::shock::shock::shock::shock::shock:, αλλά είναι πολύ κέντρο όπως μου το έδειξε ο Γιώργος στο χάρτη). Μιλάμε, από το χεράκι θα με πάρετε το χωριατόπουλο, χαχα!!!

Αννετάκι, κάνε ένα κουράγιο να πας για την καλλιέργεια να σου φύγει και η έννοια μωρέ!

Μαρούσκα! Έλα εσύ και θα έρθω να σε παραλάβω εγώ η φέικ πρωτευουσιάνα!!!:lol::lol::lol:

Eδώ θα μείνεις καλέ;http://www.magnagreciahotel.com/ Α, παπα!!!:lol::lol::lol::lol::lol: Πρέπει να βάλω τα καλά μου!!!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γμτ, γμτ, γμτ...Οι καναπέδες την άλλη Πέμπτη.Πότε θα έχουμε καθιστικό εμείς, πότε? Χαλιά, κουρτίνες πότε??Το γυμνόσπιτο γιορτάζει τα Χριστούγεννα θα είμαστε:(:(:( Καλά που γεννάω σε 2 μήνες, αλλιώς γεννούσα και τώρα από τη στεναχώρια και την τσατίλα:(:(:(:(


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

Μαρούσκα! Έλα εσύ και θα έρθω να σε παραλάβω εγώ η φέικ πρωτευουσιάνα!!!:lol::lol::lol:

Eδώ θα μείνεις καλέ;http://www.magnagreciahotel.com/ Α, παπα!!!:lol::lol::lol::lol::lol: Πρέπει να βάλω τα καλά μου!!!

Χαχα, ναι βάλε και τη γούνα!Βικάκι, καμία σχέση εγώ με αυτή τη χλίδα, χαχα.Απλώς επειδή δεν πάμε και πολύ συχνά κάπου μόνοι μας είπε ο αντρούλης μου λίγο να το ρίξουμε έξω (το χρήμα, χαχα).Εγώ πάντως ένα φορεματάκι θα φοράω και τις μποτούλες μου, καλά??;);) Μαρούσκα με λένε στο χωριό των γονιών μου οι θείοι μου...:P:p


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

Χε, χε!!!

Και πολύ καλά το σκέφτηκε η αγάπη σου!!! Τέτοια διαλείμματα είναι σκέτη αναζωογόνηση!!!

Είναι στην Μητροπόλεως, δίπλα στο Σύνταγμα, πολύ βολικό σημείο συνάντησης, ε κορίτσια; Τι λέτε οι υπόλοιπες;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χθες ήμουν με το Φανούλη σπίτι μέχρι να γυρίσει ο Γ από Βέροια όπου δουλεύει και να πάρει το Γρηγόρη από το νηπιαγωγείο.Παίρνει λοιπόν ο Φάνης έναν Άγιο Βασίλη και του λέω πές του στο αυτί τι δώρο θέλεις να σου φέρει.Και το πουλί μου ζητά 2 αεροπλανάκια, ένα με το γουίνι κι ένα με το μίκυ, για το Γρηγόρη να φέρει πολεμιστές, για τη μαμά ένα μεγάλο κορίτσι και για το μπαμπά κακούς πολεμιστές (πάντα ο Γ κάνει τον κακό όταν παίζουν).Μα δεν είναι αξιολάτρευτος?Όλους μας σκέφτηκε.Α, εμένα το κορίτσι δεν είναι το νινί, αλλά κορίτσι για να παίζω...:confused::confused::confused::confused:Πάντως, όλες εσείς που θα κάνετε αιγοκεράκια, είναι άλλο πράμα μιλάμε αυτά τα παιδιά, άλλο πράμα...


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

Πάντως, όλες εσείς που θα κάνετε αιγοκεράκια, είναι άλλο πράμα μιλάμε αυτά τα παιδιά, άλλο πράμα...

Για πες....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισε το αιγοκεράκι μου...καταρχήν είναι πολύ χαδιάρης (το ίδιο κι η μαμά μου που γεννήθηκε 16-01).Μιλάμε πολύ όμως... Μανία με το συμμάζεμα (κι είναι κι αγόρι-φαντάσου τη γιαγιά του!!!!μις ξεσκονόπανο 1952!!), του στυλ ο Γρηγόρης να έχει ρίξει κάτω όλο το γάλα του και σκασίλα του κι ο Φάνης να πέφτει σταγόνα και να ψάχνει για χαρτοπετσέτα...Νοιάζεται για τους άλλους, τι να σου πω, δε βρίσκω ελαττώματα σ' αυτό το παιδί...:P:p:p:pΚαλά, και πανέξυπνος, αυτό το πήρε από μένα!!!:tongue::tongue:Τι να σου πω, δεν είναι καμιά αιγόκερως να μας πει αν έχω δίκιο?Ο άλλος δίδυμος, Παναγιά μου.Εγώ τον λατρεύω αλλά μπορεί να σε οδηγήσει στην παράνοια, από μωρό έτσι...Μια μέρα κοιμόταν καλά, μια με πέθαινε...Μια ήσυχος, μια θηρίο.Και τώρα?Τι θα φας για βραδυνό Γρηγόρη?Δημητριακά με γάλα, όχι, ψωμάκι με τυράκι, όχι δημητριακά.Ρε μαμά, ψωμάκι είπα (τελικά...).:shock::shock::shock:


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα και στο www.babyspace.gr. Έχει να βάλεις και συνδυασμό μαμάς με ζώδιο παιδιού. Εμένα λέει έχει ανάγκη την ζεστή αγκαλιά μου, της βασίλισσας του ζωδιακού.Τι?Ποια είναι η βασίλισσα?Ο ΛΈΩΝ, φυσικά.Καλά, εσύ Παρθένος με Αιγόκερω, το δίδυμο της καθαριότητας θα βγείτε φαντάζομαι, χαχα! Κάτσε να ψάξω και για το αγέννητο υδροχοάκι μου, μάλλον...


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!!

ειμαι η Ιωαννα και ειμαι καλα!!!ευχαριστω για το ενδιαφερον ...πλησιαζουν οι τελευταιες μερες στην εργασια και εχω τρελη δουλεια...μπορει να κατσω λιγες μερες ακομη πιο πισω...και να φυγω στις 10/12

Λευκουλι καλως μας ηρθες...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...