Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ!Να είσαι γερός, να σε χαίρονται οι γονείς κι ο αδερφούλης σου!Ιωάννα μου, να τον καμαρώσετε όπως ποθείτε, πολύχρονο το Πολωνάκι μας:D:D:D


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ρε παιδιά....τι ψόφος είναι αυτός;

Ο Πέπε κοιμάται....ακόμα....χθες ξύπνησε μόνο στις 5 τα χαράματα....για να δούμε...και στις 7 που τον θήλασα και ξανακοιμήθηκε....

Μαρούσκα, καλέ τι όνειρα είναι αυτά;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά, 2 μέρες καμιά μα καμιά δεν έγραψε...:(:(:( Την Κυριακή θα πάμε 3-5 πηγάδια να παίξουν τα παιδιά με τα χιόνια, ενθουσιάστηκαν αν κι ο Γρηγόρης είπε ότι προτιμούσε να πάμε Αθήνα που είναι μισή ώρα :confused::confused::confused: Το μικρό για πρώτη φορά θα τον αφήσουμε στους γονείς μου, ελπίζω να πάνε όλα καλά:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Μου φαίνεται θα καταργήσω την ομάδα....:-(

Λοιπόν, κι εμείς θα πάμε στα χιόνια....μάλλον χιόνισε στην Αγιάσο οπότε θα πάμε καμιά βόλτα! Αλλά το πρόβλημα είναι τι θα κάνουμε τον μικρό.....τον καψερό...ότι θα τον τραβολογάω στα χιόνια.....δεν το σκέφτομαι!Ή που θα την βγάλω στο αυτοκίνητο μαζί του ή που θα τον βγάλω και αυτόν καλά ντυμένο.....:P


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βγαλτον κι αυτον καλε Βικυ να χαρει λιγο με το χιονι!!Παρε και καμια παλετα η σακουλες και καντον τσουλιθρα!!

Τουλαχιστον εμας ετσι μας καναν οι γονεις μας μικρα!!χαχα :tongue:


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Χθες 11:51

vasdeli Καλημέρα!

Μου φαίνεται θα καταργήσω την ομάδα....

Λοιπόν, κι εμείς θα πάμε στα χιόνια....μάλλον χιόνισε στην Αγιάσο οπότε θα πάμε καμιά βόλτα! Αλλά το πρόβλημα είναι τι θα κάνουμε τον μικρό.....τον καψερό...ότι θα τον τραβολογάω στα χιόνια.....δεν το σκέφτομαι!Ή που θα την βγάλω στο αυτοκίνητο μαζί του ή που θα τον βγάλω και αυτόν καλά ντυμένο.....

Αφού θα τον πάρεις, να τον βγάλεις μωρέ να χαρεί κι αυτός, να πιάσει λίγο χιόνι!Εγώ να σου πω δε θα τον πάρω γιατί είπαμε να κάνουμε κάτι με τα μεγάλα που τα καημένα είναι λίγο περιορισμένα λόγω του μικρού (όλα γίνονται με βάση το πότε θα φάει, θα κοιμηθεί κ.λ.π. αν και στην αρχή είχα πει δε θα πέσω στη λούμπα αυτή).Βέβαια, αν δεν είχα άλλη εναλλακτική,(όπως εσύ καλή ώρα) ναι, θα τον έντυνα κρεμμύδι και θα πηγαίναμε!:P:p

Σήμερα 17:56

liana87 Βγαλτον κι αυτον καλε Βικυ να χαρει λιγο με το χιονι!!Παρε και καμια παλετα η σακουλες και καντον τσουλιθρα!!

Τουλαχιστον εμας ετσι μας καναν οι γονεις μας μικρα!!χαχα

ΧΑΧΑ!Είδες ιδέα η μικρά?Θα τρελαθεί ο Πέπε με την τσουλήθρα, χαχα!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Xιόνι τελικά δε βρήκαμε :( αλλά περάσαμε ωραία!

Όλη μέρα έξω και μετά φαγητό με φίλους!

Όμορφη Κυριακή....

Ααααααα! Δε σας είπα! Ο Λ. έφαγε γιαούρτι, αυτό το ντόπιο που έχουμε εδώ!!! Η πρώτη μου απόπειρα να του δώσω ήταν αποτυχημένη αλλά το γιαούρτι που το έδωσα τότε ήταν παιδικό advance....ούτε να το φτύσει! Τι καλά που τρώει το ντόπιο....πιο αγνό, πιο φυσικό!

Αμα πάρω το σκουπόξυλοοοοοοοοοοο....που είστε καλέεεεεε!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εδώ είμαι!Περάσαμε μια υπέροχη μέρα με τα μεγάλα στα χιόνια (Βίκυ, εδώ είχε μπόλικο πράμα, δηλαδή όχι εδώ, στη Νάουσα!), κάναμε και με το έλκηθρο και χαρήκαμε σαν παιδιά κι εγώ κι ο άντρας μου...Μετά φαγητό έξω και μικρή τουρτίτσα στο σπίτι της γιαγιάς για το Φανούλη μου που έκλεισε τα 4!!!!!

Ο μικρός στη μαμά μου, σα μαραμένος ήταν όταν γυρίσαμε και μετά ζωντάνεψε φυσικά!!!;););) Αλλά το βράδυ ο δόλιος για μιάμιση ώρα έκλαιγε από τις 11 ως τις 12.30 λόγω της ολοήμερης απουσίας μου:(:(:(

Βικάκι, ο Λάσκαρης ξέρει τι είναι καλό για την υγεία του, άλλωστε εσένα έχει για μαμά, τυχαίο, δε νομίζω!Εγώ περιμένω να του δώσω πρόβειο μετά το χρόνο αν και στον παπαβέντση μου απάντησαν ότι μπορώ από τον 8ο-9ο μήνα!

Καλημέρα ΒΙΚΥ, τις άλλες δε σας καλημερίζω αφού δε θα το διαβάσετε καν:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Και να που το διαβασα κι εγω!!χιχι

Καλημερα Μαρουσκακι!!Καλημερα Βικυ!!

Εγω πως να παω χιονια?Μονο με τον αντρα μου?

Ηθελα και τον μικρο μαζι αλλα λογω γιορτης και γεννεθλιων που επονται λεω να τον προφυλαξω οσο μπορω...

Καλε το τικερακι του Αντωνη γιατι δεν προχωραει??? :(


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και να που το διαβασα κι εγω!!χιχι

Καλημερα Μαρουσκακι!!Καλημερα Βικυ!!

Εγω πως να παω χιονια?Μονο με τον αντρα μου?

Ηθελα και τον μικρο μαζι αλλα λογω γιορτης και γεννεθλιων που επονται λεω να τον προφυλαξω οσο μπορω...

Καλε το τικερακι του Αντωνη γιατι δεν προχωραει??? :(

To τικεράκι θα το αλλάξεις μια και καλή σε... ουάου, 8 μερούλες!:P:p:p:p:p:p:p


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Μαρούσκα και Λιάνα χαιρετώ!:P

Λιάνα να χαίρεσαι τον Αντωνίνο σου! Πολύχρονος...μεγάλο όνομα κουβαλάει!!!!

Μαρία μου κι εσύ να χαίρεσαι τον Αντωνάκη σου( αν και δεν ξέρω αν θα το διαβάσεις...)

Νίκη μου, χρόνια πολλά και σε σας! Να χαίρεσαι την Μαριαντούλα σου!!!

Πω, πω γιορτές το καφέ μας!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚAΛΗΜΕΡΑ...

ΑΝΤΩΝΑΚΗ, ΑΝΤΩΝΙΕ και ΜΑΡΙΑΝΤΑΚΙ μας ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ.Να τα χαίρεστε κορίτσια μου, τα αγαπάκια σας, να τα δείτε όπως ποθείτε....


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε πολυ πολυ κοριτσια!!Η πρωτη μας γιορτουλα!! :D

Κι εσεις να χαιρεστε τα αγγελουδια σας!! :D

Μαριαντακι μου γλυκο, χρονια σου πολλα...Να χαιρεσαι το ονοματακι σου...

Αντωνακη, δε σου ευχομαι για το ονομα γιατι με προβληματισε η Αννα που ειπε πως δεν κανει γιατι δεν εχεις βαφτιστει...

Δεν το ηξερα...Παντως Μαρακι μου να τον χαιρεσαι τον κουκλο σου...

Χρονια πολλα και οσους/ες αλλους/ες γιορταζουν!!Φιλια πολλα!


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά κι από μας στους γλυκούς μας εορτάζοντες, τον Αντωνάκη, τον Αντώνιο και την Μαριάντα μας!

Σήμερα έκανα β' επιπέδου, όλα καλά, περισσότερες λεπτομέρειες από αύριο τώρα πάω για νάνι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...