Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

αποψη εκκλησιας


Recommended Posts

εγώ σαν αμαρτωλή που είμαι και έχοντας όλα τα χρόνια της προσπάθειας μου ακούσει πολλές μαλακιες , με θεϊκή την ατάκα ότι όταν απεβαλα τη μπέμπα την ήθελε η Παναγίτσα θα σου πω αι πήγαινε από εδώ ρε κοπελιά....

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 21 λεπτά , Νανα82 είπε:

εγώ σαν αμαρτωλή που είμαι και έχοντας όλα τα χρόνια της προσπάθειας μου ακούσει πολλές μαλακιες , με θεϊκή την ατάκα ότι όταν απεβαλα τη μπέμπα την ήθελε η Παναγίτσα θα σου πω αι πήγαινε από εδώ ρε κοπελιά....

ηρέμησε εσύ κοπελιά. χα χα χα χα χα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Νανα82 είπε:

θα τη σκίσω τη γάτα σου λεωωωωω ....

ξέρω ξέρω!!!! αντε τώρα να λιώσεις στην κόλαση με το γκομενακι. χα χα χα χα χα. το ξανθό εεεε;;;; ξέρεις εκείνο το ωραίο χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Neli83 είπε:

Κοριτσια μην ασχολειστε με το τρολακι...εγω παντως σαν πορνη που πηρα ξενο "ωραριο" (lol) λιωνω απο ευτυχια απο τα θαυματακια μου που κοιμουνται διπλα μου στην κουνια...αφηστε να ζησει την μιζερη ζωη της και εμεις την δικη μας..

κ εσεις την δικη σας μη μιζερη και τοξικη,αλλα πολυ ευτυχισμενη ζωη!

κοριτσια ειστε αξιες θαυμασμου,κ μη δινετε σημασια 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

13 ώρες πρίν, Κassandra είπε:

Όσες επιθυμείτε να αποκτήσετε παιδιά του σωλήνα γιατι περί αυτού πρόκειται ,θα πρέπει να γνωρίζετε οτιποτέ κανένας Άγιος δεν ενέγκρινε την μέθοδο αυτή τεκνοποίησης !!!Δεν είναι αμαρτία όμως να τεκνοποιησει κάποιος με αυτο το τρόπο απλά ίσως το παιδι και οι γονείς περάσουν πολλές δοκιμασίες λόγω του ότι δεν δέχτηκαν το θέλημα του θεού ο οποιος για κάποιο λόγο δεν τους έδινε παιδι !!Σίγουρη αμαρτία είναι οταν η γυναικα δωρίζεται ωράριο τότε η αμαρτία ειναι μεγάλη θεωρείται πορνεία γιατι ξενο ωραριο πάει στη μήτρα αλλης γυναικας !!Τιθονται μεγαλες ερωτησεις επι του θεματος οπως σε ποιον ανηκει το παιδι?Και αν το παιδι μεγαλωσει και κανει σχέση με τον αδερφό του ???τοτε θα γινει αιμομιξια!!και άλλα πολλά αλυτα!

Είσαι πατσαβούρα μεγάλη !με πολύ αγάπη στο λέω ειλικρινά ελπίζω να μην αμαρτάνω μέρες που είναι !άσε που είσαι και μεγάλο τρολ γιατι έγινες μέλος πριν 13 ώρες είπες την μαλάκια σου και βγήκες.αι στα διαλα με πολύ πολύ αγάπη και καλά Χριστούγεννα!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 7

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Κassandra είπε:

Όσες επιθυμείτε να αποκτήσετε παιδιά του σωλήνα γιατι περί αυτού πρόκειται ,θα πρέπει να γνωρίζετε οτιποτέ κανένας Άγιος δεν ενέγκρινε την μέθοδο αυτή τεκνοποίησης !!!Δεν είναι αμαρτία όμως να τεκνοποιησει κάποιος με αυτο το τρόπο απλά ίσως το παιδι και οι γονείς περάσουν πολλές δοκιμασίες λόγω του ότι δεν δέχτηκαν το θέλημα του θεού ο οποιος για κάποιο λόγο δεν τους έδινε παιδι !!Σίγουρη αμαρτία είναι οταν η γυναικα δωρίζεται ωράριο τότε η αμαρτία ειναι μεγάλη θεωρείται πορνεία γιατι ξενο ωραριο πάει στη μήτρα αλλης γυναικας !!Τιθονται μεγαλες ερωτησεις επι του θεματος οπως σε ποιον ανηκει το παιδι?Και αν το παιδι μεγαλωσει και κανει σχέση με τον αδερφό του ???τοτε θα γινει αιμομιξια!!και άλλα πολλά αλυτα!

Πως μου ήρθε τώρα πρωί πρωί αυτό το ρητό…;;;

«Ποτέ μην τα βάζεις μ’ έναν ηλίθιο. Είναι βέβαιο οτι θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει εκ πείρας.»

  • Μου αρέσει 5
  • Χαχα 8
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Κassandra είπε:

Όσες επιθυμείτε να αποκτήσετε παιδιά του σωλήνα γιατι περί αυτού πρόκειται ,θα πρέπει να γνωρίζετε οτιποτέ κανένας Άγιος δεν ενέγκρινε την μέθοδο αυτή τεκνοποίησης !!!Δεν είναι αμαρτία όμως να τεκνοποιησει κάποιος με αυτο το τρόπο απλά ίσως το παιδι και οι γονείς περάσουν πολλές δοκιμασίες λόγω του ότι δεν δέχτηκαν το θέλημα του θεού ο οποιος για κάποιο λόγο δεν τους έδινε παιδι !!Σίγουρη αμαρτία είναι οταν η γυναικα δωρίζεται ωράριο τότε η αμαρτία ειναι μεγάλη θεωρείται πορνεία γιατι ξενο ωραριο πάει στη μήτρα αλλης γυναικας !!Τιθονται μεγαλες ερωτησεις επι του θεματος οπως σε ποιον ανηκει το παιδι?Και αν το παιδι μεγαλωσει και κανει σχέση με τον αδερφό του ???τοτε θα γινει αιμομιξια!!και άλλα πολλά αλυτα!

Παιδιά του σωλήνα τα λένε οι γεννημένοι πριν το 1940.  Όπως και το δίπλωμα οδήγησης έτσι και το ίντερνετ θα πρέπει να κόβεται σε τέτοιες ηλικίες. 

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 10

 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Κassandra είπε:

Όσες επιθυμείτε να αποκτήσετε παιδιά του σωλήνα γιατι περί αυτού πρόκειται ,θα πρέπει να γνωρίζετε οτιποτέ κανένας Άγιος δεν ενέγκρινε την μέθοδο αυτή τεκνοποίησης !!!Δεν είναι αμαρτία όμως να τεκνοποιησει κάποιος με αυτο το τρόπο απλά ίσως το παιδι και οι γονείς περάσουν πολλές δοκιμασίες λόγω του ότι δεν δέχτηκαν το θέλημα του θεού ο οποιος για κάποιο λόγο δεν τους έδινε παιδι !!Σίγουρη αμαρτία είναι οταν η γυναικα δωρίζεται ωράριο τότε η αμαρτία ειναι μεγάλη θεωρείται πορνεία γιατι ξενο ωραριο πάει στη μήτρα αλλης γυναικας !!Τιθονται μεγαλες ερωτησεις επι του θεματος οπως σε ποιον ανηκει το παιδι?Και αν το παιδι μεγαλωσει και κανει σχέση με τον αδερφό του ???τοτε θα γινει αιμομιξια!!και άλλα πολλά αλυτα!

Τι διαβάζω Θεε μου. Καταρχήν κανένας Άγιος δεν ενέκρινε αυτή τη μέθοδο τεκνοποίησης γιατί την εποχή που ζούσαν δεν υπήρχε αυτή η μέθοδος. 2ον πορνεία είναι όταν το σπέρμα ενός άντρα μπαίνει σε μια γυναίκα επί πληρωμή και όχι το ωάριο. 3ον ο Θεός μας έδωσε το μυαλό και την ικανότητα να το χρησιμοποιούμε για να αναπυσσόμαστε και να κατααφέρνουμε πράγματα. Αν δεν ήθελε να κάνουμε τίποτα από αυτά δε θα μας έδινε εγκέφαλο αλλά άχυρα μέσα στο κεφάλι μας.4ον ο Θεός μας έπλασε γυμνούς και χωρίς σπίτια. Δεν είδα καμία να κυκλοφορεί γυμνή και να κοιμάται στο δάσος....

14 ώρες πρίν, Neli83 είπε:

Κοριτσια μην ασχολειστε με το τρολακι...εγω παντως σαν πορνη που πηρα ξενο "ωραριο" (lol) λιωνω απο ευτυχια απο τα θαυματακια μου που κοιμουνται διπλα μου στην κουνια...αφηστε να ζησει την μιζερη ζωη της και εμεις την δικη μας..

Καλά εσύ που έχεις και δίδυμα θα καείς στην κολαση δεν το συζητώ...:lol::lol::lol:! Να τους δώσεις από ένα μεγάλο φιλί από μένα!!!!

Αντε πάω κι εγώ τώρα να ξαπλώσω γιατί κουράστηκα με το σπόρο του διαβόλου που κουβαλάω μέσα μου:lol::lol::lol::lol:

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 6
Link to comment
Share on other sites

On 26/5/2014 at 12:48 ΜΜ, εφη1081 είπε:

δεν μπορεις να βρεις ακρη τελικα.αλλοι ιερεις την δεχοντα και αλλοι οχι.η κουπαρα μου οταν εκανε εμβρυομεταφορα, θα εκανε ωοληψια γυναικα παππα.Δεν ξερω πραγματικα τι θελω να κανω.φοβαμαι την τιμωρια απο τον Θεο.

Κούκλα μου, ψάξε και βρες ένα ιερέα που να είναι πραγματικός πνευματικός οδηγός και όχι ιεροεξεταστης! Ο θεός είναι αγάπη,  δεν είναι τιμωρος!

Δυστυχώς όλοι οι εξομολογοι δεν είναι φωτισμένοι, κακά τα ψέματα. Ψάξε βρες κάποιο νέο και μορφωμένο άνθρωπο. Να μην έχει απόψεις του μεσαίωνα, έλεος!

Ο δικος μου πνευματικός  με στηριξε απόλυτα! Εψαξα αρκετα για να τον βρω, αλλα δοξα τω θρω, βρηκα εναν εξομολογο που μου ταιριάζει! Να πω μονο, χωρίς να του κάνω διαφήμιση, οτι πρώτα εβγαλε το Πολυτεχνειο, σαν δευτερο πτυχιο εβγαλε την Θεολογική και μετά έγινε ιερέας...

Ήταν στο πλευρό μας από την αρχή στις εξωσωματικες με τα δικά μου ωαρια αλλα και μετα στην δωρεα. Μου ειπε να το προσπαθήσουμε, αλλά να μην γίνει αυτοσκοπός μας, ούτε εμμονή αυτή η διαδικασια,. Να προσέχουμε την επικοινωνία μεταξύ μας το ζευγάρι, νσ έχουμε αγάπη και κατανόηση μεταξύ μας.

Καλύτερα από ψυχολόγο μου μίλησε δηλαδή! Καθε φορα που πήγαινα για εξομολογηση μου διάβασε και μια ευχή απόκτηση τέκνων και με εστελνε στην ευχή του Θεού. Και γνωρίζει ότι δεν έχουμε παντρευτεί με θρησκευτικό γάμο! (κάναμε πολιτικό για να προχωρήσουμε άμεσα τις εξωσωματικές ).

Εννοείται οτι  σε εκείνον θα πάμε να τελεσει τον γάμο μας και να βαπτίσει τα διδυμάκια μας!

Να προσεύχεσαι, να εχεις πίστη, να κάνεις πάντα το καλο και ο θεος θα σε βοηθήσει! Εγώ πιστεύω ακράδαντα οτι η Παναγία μου έστειλε δύο απο τους αγγέλους της για παιδια μου!

Σου εύχομαι σύντομα να ζήσεις την χαρά και την αγάπη που νιώθω... 

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


17 ώρες πρίν, Κassandra είπε:

Όσες επιθυμείτε να αποκτήσετε παιδιά του σωλήνα γιατι περί αυτού πρόκειται ,θα πρέπει να γνωρίζετε οτιποτέ κανένας Άγιος δεν ενέγκρινε την μέθοδο αυτή τεκνοποίησης !!!Δεν είναι αμαρτία όμως να τεκνοποιησει κάποιος με αυτο το τρόπο απλά ίσως το παιδι και οι γονείς περάσουν πολλές δοκιμασίες λόγω του ότι δεν δέχτηκαν το θέλημα του θεού ο οποιος για κάποιο λόγο δεν τους έδινε παιδι !!Σίγουρη αμαρτία είναι οταν η γυναικα δωρίζεται ωράριο τότε η αμαρτία ειναι μεγάλη θεωρείται πορνεία γιατι ξενο ωραριο πάει στη μήτρα αλλης γυναικας !!Τιθονται μεγαλες ερωτησεις επι του θεματος οπως σε ποιον ανηκει το παιδι?Και αν το παιδι μεγαλωσει και κανει σχέση με τον αδερφό του ???τοτε θα γινει αιμομιξια!!και άλλα πολλά αλυτα!

Κύρια Λουκά εσείς;;;; Σας χάσαμε από την τηλεόραση! Μετα από εδώ να πάτε να βάλετε και χέρι στην Καινούργιου που πήγε και έκανε κατάψυξη ωαρίων, άκουσον άκουσον! Χάρηκα που τα είπαμε, μη χάνεστε! Βοήθεια μας.

  • Χαχα 10
Link to comment
Share on other sites

καλέ το κορίτσι μπήκε μας διάβασε αλλά οι καλοί της τρόποι δεν την αφήνουν να μας απαντήσει. κρίμα και είχα όρεξη για συζήτηση υψηλού επιπέδου 

  • Χαχα 6
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, LeneL είπε:

Κύρια Λουκά εσείς;;;; Σας χάσαμε από την τηλεόραση! Μετα από εδώ να πάτε να βάλετε και χέρι στην Καινούργιου που πήγε και έκανε κατάψυξη ωαρίων, άκουσον άκουσον! Χάρηκα που τα είπαμε, μη χάνεστε! Βοήθεια μας.

εκλαψα από τα γέλια να ξες....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...