Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts

Τωρα μερικες μερες βαριεται. Ελπιζω να ναο καλα μονο

Μην στεναχωριέσαι κοριτσάκι και μένα δεν ειναι πάντα ζωηρή και ειδικά τις τελευταίες μέρες που κουράστηκα δεν την πολυαισθάνομαι την ζουζούνα αλλά είπαμε σκεφτόμαστε θετικά και όλα καλά θα πάνε!:)

Γιατρό και εγώ μετά τις 9/11 που θα είμαι 26 εβδομάδων!Υπομονή!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

και εμενα ρουνα...κατα των πολλων επισκεψεων ειναι...μου ειπε να κανω το το β επιπεδου...και σε αυτον να παω μετα απο 3 εβδομαδες απο αυτο...εκτος αν υπαρχει θεμα και πρεπει να το δουμε...αρα τωρα τον ειδα πριν 10 μερες περιπου...και θα τον ξαναδω σε 3 εβδομαδες απο τις 24/11...δηλαδη μεσα δεκεμβρη...ουαου...

υπομονη και ωμμμμμμμμμμμμμμ(διαλογισμος)

ας ειμαστε καλα και ας τους βλεπουμε αραια...τι να πω...

καποια στιγμη παντως γυρω στον 7 μηνα πας καθε 15 μερες,ετσι θυμαμαι...αρα νταξ...θα την βρουμε την ακρη....


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

με συμπονατε κοριτσια ε;;;

η τελευταια θα μαι απ ολες...ουφ...

την ρωτησα μηπως ειναι πολυ αργα; και μου ειπε οτι αντιθετα ειναι η καλυτερη εβδομαδα για την β επιπεδου...θα ειμαι 22 εβδομαδων +κατι μερες...

φαιηηηηηηηηηηηηηηηηηη ελα στην κερκιδα!!!!!!ετσι και εγω τρομακτικα την ειχα βιωσει την πρωτη κλωτσια αλλα μετα την περιμενα πως και πως...

σημερα κανει κρυο...εβαλα το αρκουδισιο(air condition) στο γραφειο...1 φορα για φετος....αντε καλο χειμωνα!!!

last but not least κα Μπαμπινιώτου..:tongue::tongue::tongue:

κι εγώ 22+ θα μαι στις 13/11!!!έχει κρύο κι εδώ σήμερα και μια χαμηλή συνεφιά λες και θα χιονίσει και το αέριο αργεί να μας συνδέσει...όλα στη δεη θα τα δώσουμε μου φαίνεται:twisted:


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

και εμενα ρουνα...κατα των πολλων επισκεψεων ειναι...μου ειπε να κανω το το β επιπεδου...και σε αυτον να παω μετα απο 3 εβδομαδες απο αυτο...εκτος αν υπαρχει θεμα και πρεπει να το δουμε...αρα τωρα τον ειδα πριν 10 μερες περιπου...και θα τον ξαναδω σε 3 εβδομαδες απο τις 24/11...δηλαδη μεσα δεκεμβρη...ουαου...

υπομονη και ωμμμμμμμμμμμμμμ(διαλογισμος)

ας ειμαστε καλα και ας τους βλεπουμε αραια...τι να πω...

καποια στιγμη παντως γυρω στον 7 μηνα πας καθε 15 μερες,ετσι θυμαμαι...αρα νταξ...θα την βρουμε την ακρη....

Και εγώ μετά τη β επιπέδου θα πάω σε ένα μήνα στη γιατρό! Μόνο αν προκύψει κάτι θα πάω νωρίτερα. Άρα και εγώ πριν τα Χριστούγεννα.... Εντάξει δεν με πειράζει αλλά ξέρεις καμιά φορά ανησυχώ και θα ήθελα να το δω!!!


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

jimdin εγω νομιζω οτι τον εχεις περπατησει ηδη τον 6...οι δικες μου πληροφοριες...μυστικες και απορρητες...:tongue::tongue::tongue: λενε οτι ο 6 ξεκιναει στις 22 εβδομαδες...και εσυ βασει τικερ κλεινεις την 23....αρα;

με το καλο κοριτσακι και αυτος ο μηνας!!!


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

last but not least κα Μπαμπινιώτου..:tongue::tongue::tongue:

κι εγώ 22+ θα μαι στις 13/11!!!έχει κρύο κι εδώ σήμερα και μια χαμηλή συνεφιά λες και θα χιονίσει και το αέριο αργεί να μας συνδέσει...όλα στη δεη θα τα δώσουμε μου φαίνεται:twisted:

Εγώ πάντως βρε κορίτσια δεν κρυώνω καθόλου. Μια χαρά είμαι στο σπιτάκι και δεν έχω καν στρώσει χαλιά ακόμα.


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια!!! Και εγώ είχα τρομάξει την πρώτη φορά... Τώρα το συνήθισα πια τόσο πολύ που αν δεν κλωτσάει ανησυχώ...

ξυπνήσαμε Ρούνα μου;;; :tongue::tongue::tongue:

έλα τώρα, παραδέξου ότι δεν κοιμάσαι για να σαι σε ανοιχτή ακρόαση με τον γιόκα σου...:D:D:D

κι εμένα με τους υπερήχους δεν τα 'χει καλά η γιατρός μία φορά το μήνα εκτός κι αν υπάρχει πρόβλημα...


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

ξυπνήσαμε Ρούνα μου;;; :tongue::tongue::tongue:

έλα τώρα, παραδέξου ότι δεν κοιμάσαι για να σαι σε ανοιχτή ακρόαση με τον γιόκα σου...:D:D:D

κι εμένα με τους υπερήχους δεν τα 'χει καλά η γιατρός μία φορά το μήνα εκτός κι αν υπάρχει πρόβλημα...

Λοιπόν Φαίη, εδώ και αρκετό καιρό ξυπνάω κάθε μέρα στις 7 άντε 7.30. Λες και έχω βάλει εσωτερικό ξυπνητήρι. Ποια εγώ??? Που 7 θα πήγαινα για ύπνο μέχρι πριν λίγο καιρό. Και φυσικά γύρω στις 10 το βράδυ αρχίζω και κουτουλάω... Κατά τις 12 έχω ήδη κοιμηθεί...

Ο γιος μου παιδί μου ακόμα και στον ύπνο poke μου κάνει... Δεν καταλαβαίνει την κουρασμένη μάνα... Από τώρα άρχισε να με "βασανίζει" όπως λέει και ο μπαμπάς μας!!!:tongue:


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

jimdin εγω νομιζω οτι τον εχεις περπατησει ηδη τον 6...οι δικες μου πληροφοριες...μυστικες και απορρητες...:tongue::tongue::tongue: λενε οτι ο 6 ξεκιναει στις 22 εβδομαδες...και εσυ βασει τικερ κλεινεις την 23....αρα;

με το καλο κοριτσακι και αυτος ο μηνας!!!

Α!Ωραία όπως και να έχει είμαι πιά στον 6ο!!!!Γιούπι!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

ρουνα μου θες να μαθεις ωραριο;

7 παρα ντρινννννννννννννννννννν..αφυπνιση ολ τουγκεδερ...

επιστροφη σπιτι 7 το απογευμα...υπνος 12...και πιο αργα...αν και πια δεν την παλευω για πιο αργα...

δεν θα παρω και εγω αδεια;;;θα παρω...οταν τα κοριτσακια μου ειναι σχολειο...θα ριχνω κατι πρωινους υπνους.....αρχοντικους...:cool::cool::cool::cool:


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ρουνα μου θες να μαθεις ωραριο;

7 παρα ντρινννννννννννννννννννν..αφυπνιση ολ τουγκεδερ...

επιστροφη σπιτι 7 το απογευμα...υπνος 12...και πιο αργα...αν και πια δεν την παλευω για πιο αργα...

δεν θα παρω και εγω αδεια;;;θα παρω...οταν τα κοριτσακια μου ειναι σχολειο...θα ριχνω κατι πρωινους υπνους.....αρχοντικους...:cool::cool::cool::cool:

Τι τραβάς και συ η δόλια μάνα!!! :P:p:p Αλλά εσύ πας κάπου, κάνεις κάτι. Εγώ απλά ξυπνάω και κάαααθομαι στο σαλόνι βλέπω τηλεόραση και μαγειρεύω. Δεν υπάρχει λόγος να ξυπνάω τόσο νωρίς... :evil::evil::evil:

Έχω μάθει τα προγράμματα των καναλιών απ'έξω!!!


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

jimdin εγω νομιζω οτι τον εχεις περπατησει ηδη τον 6...οι δικες μου πληροφοριες...μυστικες και απορρητες...:tongue::tongue::tongue: λενε οτι ο 6 ξεκιναει στις 22 εβδομαδες...και εσυ βασει τικερ κλεινεις την 23....αρα;

με το καλο κοριτσακι και αυτος ο μηνας!!!

κι εγώ ξέρω ότι ο 6ος ξεκινάει την 22η αλλά μπερδεύομαι.Όταν συμπληρώσεις την 22η ή όταν την διανύεις; (δλδ 21+). Βιαζόμαστε οι πρωτομανούλες...:confused:


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

κι εγώ ξέρω ότι ο 6ος ξεκινάει την 22η αλλά μπερδεύομαι.Όταν συμπληρώσεις την 22η ή όταν την διανύεις; (δλδ 21+). Βιαζόμαστε οι πρωτομανούλες...:confused:

Βιαζόμαστε αλλά όσο και να βιαζόμαστε εμείς τα μωράκια μας θα βγουν όταν το αποφασίσουν εκείνα η αλήθεια είναι... :tongue:

Εγώ πάντως πελαγώνω για να καταλάβω αυτό με τους μήνες και τις εβδομάδες... Δεν ήμουν και καλή στα μαθηματικά!!! Ας πούμε: εγώ τώρα είμαι 20+1, η εγκυμοσύνη διαρκεί 40 εβδομάδες, άρα είμαι στα μισά της εγκυμοσύνης άρα είμαι στον 5ο μήνα. Πως σε 2 εβδομάδες θα είμαι στον έκτο???


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

ρουνα μου θες να μαθεις ωραριο;

7 παρα ντρινννννννννννννννννννν..αφυπνιση ολ τουγκεδερ...

επιστροφη σπιτι 7 το απογευμα...υπνος 12...και πιο αργα...αν και πια δεν την παλευω για πιο αργα...

δεν θα παρω και εγω αδεια;;;θα παρω...οταν τα κοριτσακια μου ειναι σχολειο...θα ριχνω κατι πρωινους υπνους.....αρχοντικους...:cool::cool::cool::cool:

Εγώ ξυπνάω 6,30 για να ετοιμάσω πρωινό και τα ρούχα του μικρού και 7 ξυπνάω το καμάρι μου!Που μετά ύπνος...το βράδυ κοιμάμαι ανάλογα πια με τα κέφια 9 εώς 11 και σπάνια 12!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...