Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew είπε:

      Χριστος Ανεστη! Και εγώ λαχανιαζω πολύ εύκολα. Εγώ έχω επαναληπτική χοριακης την Τετάρτη...αν πάνε όλα καλά λογικά θα μου πούνε να κλείσω για τον πρώτο υπέρηχο.

      Δυστυχώς δε γνωρίζω καθόλου πόσο ρίσκο είναι. Οι κοπέλες που έχουν προχωρημένη εγκυμοσύνη ή έχουν ήδη παιδάκι μπορούν να βοηθήσουν...Έχεις αποφασίσει να φύγεις ε? 

      Πως είσαι?? Ελπίζω να μην ξαναειχες το ίδιο...

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

χαχαχαχαχαχαχαχ φαιη...

ααααα

και μη μας βαζεις να βλεπουμε το μελλον μας σαν εφιαλτη....η νυφη δεν θα μοιασει της πεθερας ακους;αντε τωρα....φτου φτου...

εγώ fysalida μου, πεθερά δεν έχω αλλά ο αντρούλης μου λέει ότι κάπου κάπου της μοιάζω....(τώρα καλό;κακό;):confused:


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πω πω δεν σας προλαβαινω !! Καλησπερα σας φουσκες !

Εμεις για ονομα σκεφτομαστε Κωνσταντινος για αγορι του πεθερου μου και Ελισσαβετ για κοριτσι της μαμας μου ! Λυδια ειναι η ανηψια μου και εχουμε κ στο μακρινο σοι και μια Αλκμηνη !

Φυσαλιδα 16:00 εκλεισα ηθελε νωριτερα αλλα δεν μπορουσα ! Κλεισε κ εσυ να μαστε διπλα διπλα χεχεχεχεχ ;)

Στον Πειραια θα πας ή Αθηνα ?


SDUwp3.png

0VcDp3.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα...ξέρεις τι λένε στα μέρη μου; η νύφη σαν να γεννηθεί της πεθεράς θα μοιάσει...οπότε σε βλέπω να βάζεις και τα τεστ...αν μην τι άλλο θα πρωτοτυπήσεις!!!:D:D:D

Τώρα για την πείνα κορίτσια, λέτε να μη κλωτσάει το δικό μου γτ δεν προλαβαίνω να πεινάσω;;;;;Θα το δοκιμάσω και αυτό...:?:???::?

Χαχαχα! Καλέ και στα δικά μου τα μέρη το ίδιο λένε αλλά ελπίζω να είναι μύθος!

Το δικό μου πάντως κλωτσάει πεινάω δεν πεινάω...


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

αθηνα ...αλλα θα κλεισω πιο αργα....σχολαω 5...δεν γινεται νωριτερα....κατσε να δουμε...θα εχει στις 20....αν μου πει για αργοτερα...αλλη μερα εννοω..θα στεναχωρηθω...νωριτερα αν εχει....μακαρι...


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πω πω δεν σας προλαβαινω !! Καλησπερα σας φουσκες !

Εμεις για ονομα σκεφτομαστε Κωνσταντινος για αγορι του πεθερου μου και Ελισσαβετ για κοριτσι της μαμας μου ! Λυδια ειναι η ανηψια μου και εχουμε κ στο μακρινο σοι και μια Αλκμηνη !

Φυσαλιδα 16:00 εκλεισα ηθελε νωριτερα αλλα δεν μπορουσα ! Κλεισε κ εσυ να μαστε διπλα διπλα χεχεχεχεχ ;)

Στον Πειραια θα πας ή Αθηνα ?

Ωραία και τα δυο ονόματα! Και εμείς αν κάνουμε δεύτερο γιο Κωνσταντίνο θα τον πούμε για τον μπαμπά μου.


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

αθηνα ...αλλα θα κλεισω πιο αργα....σχολαω 5...δεν γινεται νωριτερα....κατσε να δουμε...θα εχει στις 20....αν μου πει για αργοτερα...αλλη μερα εννοω..θα στεναχωρηθω...νωριτερα αν εχει....μακαρι...

Εγω πειραια εκλεισα ! Παντως οταν της ειπα για πιο αργα μου λεει "θα χρειαστει ωρα για να δουμε αυτα που θελουμε, δεν γινεται πιο αργα" οποτε με την ψυχη στο στομα κ εμεις !


SDUwp3.png

0VcDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ωραία και τα δυο ονόματα! Και εμείς αν κάνουμε δεύτερο γιο Κωνσταντίνο θα τον πούμε για τον μπαμπά μου.

Το ωραιο ειναι να τα φωναζεις ολοκληρα ! Μη το φωναζεις το παιδι κωστα, κωστακη, τακη κλπ ! Ωραιοτατο Κωνσταντινος εβγαλες κρατα τοοοο !!! ;)


SDUwp3.png

0VcDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Το ωραιο ειναι να τα φωναζεις ολοκληρα ! Μη το φωναζεις το παιδι κωστα, κωστακη, τακη κλπ ! Ωραιοτατο Κωνσταντινος εβγαλες κρατα τοοοο !!! ;)

Δεν θα διαφωνίσω μαζί σου. Αλλά εμείς τι να κάνουμε? Να το φωνάζουμε το παιδί Βασίλειο??? Δεν μπορώ με τίποτα. Ασε που θα μου έρχεται στο μυαλό ο Κωστέτσος!


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα διαφωνίσω μαζί σου. Αλλά εμείς τι να κάνουμε? Να το φωνάζουμε το παιδί Βασίλειο??? Δεν μπορώ με τίποτα. Ασε που θα μου έρχεται στο μυαλό ο Κωστέτσος!

χαχαχαχα, ρούνα που τον θυμήθηκες....:tongue::tongue::tongue:


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τώρα κατάλαβα γιατί είμαι ακαμάτα. Αλλά μου έδωσες ιδέα να το ψάξω λίγο. Το λες κουβερτάκι δηλαδή επέλεξες το ύφασμα. Τι ύφασμα είναι αυτό;


ApRmp2.png
Link to comment
Share on other sites

Έίναι πολύ ωραίο! Είναι κέντημα όχι πλέξιμο. Ε να κεντάω ξέρω και εγώ άρα θα το ψάξω!!! Πικέ είναι η κουβέρτα?


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι κεντημα. Εγω Ραβω η γιαγια πλεκει. Δε ξερω τ υφασμα ακριβως ειναι σαν τ πανας ισως λιγοπιο χοντρη. Βασικα νομιζω 8τι ειναι αυτη που βαζουν στα πυρεξακια στα μαιευτήρια. Λογικα θα κανει για πιο καλοκαιρι η για δευτερη αναλογα τ θερμοκρασια τ δωματιου. Παντως σε ενα αλλο με κλωστές που πηγα μ ειπε οτι υπαρχουν πολλα υφασματα . Απλα δε ξερω αν ειναι σε ολα ζωγραφισμενα. Γτ αν δε ειναι θα ειναι πιο δυσκολο. Παντως αν κ δε ειναι κατι συγκλονιστικο μ αρεσει που κανω κατι μονη μου για τ μωρο.

Αα εμας εδω τ μαγαζια με κλωστες έχουν παρα πολλα τετοια . Οι γιαγιαδες εχουν παρει σεντονακια κ ραβουν κουνελακια αρκουδάκια ελέφαντα κια. Ειναι πολυ γλυκα


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...