Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσια σας ευχαριστω ολες. Ειμαι στην 21η εβδομαδα αλλα λογω διδυμης κυησης πιεζομαι περισσοτερο και ετσι κανω ακομα που κ που εμετους.

Σημερα εκανα τη λιστα με τα ψωνια και θα αρχισω τις αγορες. Τα θελω ολα!!!! Αν κ κοροτσια να σας πω την αμαρτια μου, πιο πολυ κοιταω για το κοριτσι! Τον μπεμπη τον ξεχναω...

Τελειωσε ο Οκτωβρης κ πλησιαζουν οι μερες για τη β επιπεδου κ σε σας βρε κοριτσια!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παρασκευιατικες κοιλιτσες!!!!

ολα καλα και ανθηρα;;στην θεση τους;;;

εεεεεετσιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

τελικα εκλεισα και εγω β επιπεδου....dimrous....αστο...ασε με να παραπονιεμαι...24 μου εκλεισε...ειχε και 19 αλλα δεν με βολευε η ωρα...1 μηνας σχεδον....αντε να περιμενεις τοσο πολυ....

βγηκαν και τα αποτλεσματα του τεστ που ειχα κανει για κυστικη ινωση...μια χαρα...

πως θα περιμενω τοσο καιρο;;;;;θελω μπεμπακι στην οθονη με μουτρακι ολο τσαχπινια....

στρουμφακι μπραβο σου που ασχολεισαι με τετοια....και γω το χω το μικροβιο του πλεξιματος ομως...θελω να φτιαξω παντοφλακια πλεκτα στο μπεμπακι...

χειμωνα σου ευχομαι να αισθανεσαι καθε μερα και καλυτερα...πλησιαζει ο καιρος που θα τα χεις αγκαλια και τα 2....υπομονη!!!!


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κι από μένα κοιλίτσες!!!ακόμη καμία για καφέ, μόνο η fysalida στις επάλξεις;;;:D:D:D

Λοιπόν κορίτσια ο μπεμπούλης ΚΛΩΤΣΗΣΕ!!!εχθές το απόγευμα αλλά περισσότερο τρόμαξα από το τράνταγμα και δεν το χάρηκα...:(:(:(

Μετά λίγα πράγματα, σήμερα τίποτα ακόμη...αλλά σημασία έχει ότι το 'κανε σωστά;;;; Ω, ρε μανταρίνι που χει να πέσει σήμερα, χαχαχα :-P

fysalida, υπομονή γλυκειά μου, τι είναι 24+σήμερα; :twisted::twisted::twisted:


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα καλημέρα καλημέρα!!!!!Τι μου κάνετε σήμερα???

τι άξιες που είστε τα κοριτσάκια που φτιάχνετε μόνες σας πραγματάκια για τα μωράκια σας,εγώ είμαι εντελώς κουλή!!ούτε πλέξιμο,ούτε κέντημα,ακόμα και το απλό ράψιμο έτσι και έτσι το κάνω!!!!κουλή κουλή!!!

πω πω Fysalida πολύ αργά στην έκλεισε την β επιπέδου!!υπομονή!!

Xeimwnas ακόμα και η δίδυμη κύηση τελικά σε κάθε κοπέλα είναι διαφορετική,εγώ δεν είχα καθόλου εμετούς και αναγούλες,και ειδικά τώρα πολλές φορές ξεχνάω ότι είμαι έγκυος.μόνο πόνο στην πλάτη έχω και συχνοουρία!!


ZI1Yp2.pngRerGp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

με συμπονατε κοριτσια ε;;;

η τελευταια θα μαι απ ολες...ουφ...

την ρωτησα μηπως ειναι πολυ αργα; και μου ειπε οτι αντιθετα ειναι η καλυτερη εβδομαδα για την β επιπεδου...θα ειμαι 22 εβδομαδων +κατι μερες...

φαιηηηηηηηηηηηηηηηηηη ελα στην κερκιδα!!!!!!ετσι και εγω τρομακτικα την ειχα βιωσει την πρωτη κλωτσια αλλα μετα την περιμενα πως και πως...

σημερα κανει κρυο...εβαλα το αρκουδισιο(air condition) στο γραφειο...1 φορα για φετος....αντε καλο χειμωνα!!!


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααα. Εμενα κοριτσια αυτες τ μερες ειναι πολυ ησυχο κ δε ξερω γτ. Τ ειχα συνηθησει να κουναει συνέχεια ειδικά τ βραδυ.

Φυσαλιδα κ εγω εχω 21 υπομονη. Εμεισ αναψανε ξυλοσομπα τωρα 2 μερες.


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κι από μένα κοιλίτσες!!!ακόμη καμία για καφέ, μόνο η fysalida στις επάλξεις;;;:D:D:D

Λοιπόν κορίτσια ο μπεμπούλης ΚΛΩΤΣΗΣΕ!!!εχθές το απόγευμα αλλά περισσότερο τρόμαξα από το τράνταγμα και δεν το χάρηκα...:(:(:(

Μετά λίγα πράγματα, σήμερα τίποτα ακόμη...αλλά σημασία έχει ότι το 'κανε σωστά;;;; Ω, ρε μανταρίνι που χει να πέσει σήμερα, χαχαχα :-P

fysalida, υπομονή γλυκειά μου, τι είναι 24+σήμερα; :twisted::twisted::twisted:

Τέλεια!!! Και εγώ είχα τρομάξει την πρώτη φορά... Τώρα το συνήθισα πια τόσο πολύ που αν δεν κλωτσάει ανησυχώ...


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παρασκευιατικες κοιλιτσες!!!!

ολα καλα και ανθηρα;;στην θεση τους;;;

εεεεεετσιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

τελικα εκλεισα και εγω β επιπεδου....dimrous....αστο...ασε με να παραπονιεμαι...24 μου εκλεισε...ειχε και 19 αλλα δεν με βολευε η ωρα...1 μηνας σχεδον....αντε να περιμενεις τοσο πολυ....

βγηκαν και τα αποτλεσματα του τεστ που ειχα κανει για κυστικη ινωση...μια χαρα...

πως θα περιμενω τοσο καιρο;;;;;θελω μπεμπακι στην οθονη με μουτρακι ολο τσαχπινια....

στρουμφακι μπραβο σου που ασχολεισαι με τετοια....και γω το χω το μικροβιο του πλεξιματος ομως...θελω να φτιαξω παντοφλακια πλεκτα στο μπεμπακι...

χειμωνα σου ευχομαι να αισθανεσαι καθε μερα και καλυτερα...πλησιαζει ο καιρος που θα τα χεις αγκαλια και τα 2....υπομονη!!!!

Υπομονή... Δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο... Και εγώ 13 μέρες έχω ακόμα... Στις 22 εβδομάδες θα πάω και εγώ, αν και αρχικά μου είχε προτείνει να πάω στις 21 αλλά δεν με βόλευε μιας και δεν θα είχει πληρωθεί ο άντρας μου ακόμα.... :tongue:


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααα. Εμενα κοριτσια αυτες τ μερες ειναι πολυ ησυχο κ δε ξερω γτ. Τ ειχα συνηθησει να κουναει συνέχεια ειδικά τ βραδυ.

Φυσαλιδα κ εγω εχω 21 υπομονη. Εμεισ αναψανε ξυλοσομπα τωρα 2 μερες.

Μην ανησυχείς. Και μένα υπάρχουν μέρες που το νιώθω ελάχιστα αλλά μετά παίρνει πάλι μπρος... Εχθες με τρέλανε στο κούνημα...


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μην ανησυχείς. Και μένα υπάρχουν μέρες που το νιώθω ελάχιστα αλλά μετά παίρνει πάλι μπρος... Εχθες με τρέλανε στο κούνημα...

Τωρα μερικες μερες βαριεται. Ελπιζω να ναο καλα μονο


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites

μωρε απο υπομονη...εχουμε...αλλα αυτη την αγωνια και τον ενθουσιασμο ποιος θα μου τον ηρεμησει;

στρουμφακι οπως λεει η ρουνα , περνανε φασεις και αυτα...θα επανλεθει κλωτσιτερος...(μα τι λεξεις σκαρφιζομαι....η μπαμπινιωτου):tongue::tongue::tongue::tongue:


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

μωρε απο υπομονη...εχουμε...αλλα αυτη την αγωνια και τον ενθουσιασμο ποιος θα μου τον ηρεμησει;

στρουμφακι οπως λεει η ρουνα , περνανε φασεις και αυτα...θα επανλεθει κλωτσιτερος...(μα τι λεξεις σκαρφιζομαι....η μπαμπινιωτου):tongue::tongue::tongue::tongue:

Μωρέ σε καταλαβαίνω. Και εγώ στα ίδια είμαι... Έχω να πάω γιατρό από τις 9/10 και νιώθω σαν να πήγα πριν 5 μήνες!!! Αλλά τι να κάνουμε? Εμένα η γιατρός μου είναι και κατά των πολλών υπερήχων άρα δεν μπορώ να κάνω διαφορετικά.:cool:


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...