Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts

καλη σας μερα!!!!

νυσταζω πολυ σημερα!ξυπνησε πρωι σημερα ο μεγαλος μου και ειχε και δυσκολη νυχτα και νιωθω κομματια!σε αντιθεση με τον ιδιο που εχει φουλ ενεργεια και δεν μπορω να τον παρακολουθησω!

μαριαελενη...τα βλαστοκυτταρα της πρωτης κορης τα κρατησαμε σε ιδιωτικο κεντρο,της δευτερης σε δημοσια τραπεζα και τωρα της τριτης παλι μαλλον σε δημοσια...αυτη ειναι η σκεψη μας!!!!

μπραβο για τα πολυ καλα αποτελσματα β και καμπυλης!!!με το καλοοοοοοοοοοο!!!!

ευχαριστω πολυ,κοπελα μου!να χαιρεσαι και εσυ τις πριγκιπεσες σου!και εγω στον γιωργο ειχα κανει σε ιδιωτικη τραπεζα και λογου υψηλου κοστους τωρα σκεφτομαι να τα δωσω στη δημοσια,αλλα δεν εχω ιδεα τι παιζει!πληρωνεις κατι?εχεις καποιο τηλεφωνο ή ιστιοσελιδα που μπορω να μπω?σ'ευχαριστω πολυ!!


2Yq2p2.png

Pig8p3.png

uAlxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

μαριαελενη εμεις το ακολουθο σαιτ ειχαμε συμβουλευτει και εκει τα ειχαμε δωσει..

διαβασε,δεν πληρωσαμε κατι,ελπιζω να βοηθηθεις,οτι θες ρωτα με...

http://hcbb.bioacademy.gr/


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα. Δεν ξέρω αν θυμάστε που είχα ανεβάσει μια λίστα με εταιρίες που στέλνουν δειγματάκια και δωράκια σε μέλλουσες μανούλες... Είχα ζητήσει απο κάποιες εταιρίες να μου στείλουν καο σήμερα έλαβα ένα δεματάκι με δειγματάκια περιποίησης βρεφών απο τη frezzyderm.


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα σας φουσκες !!

Daip ζητω οι παχουλοκομψες !! Οσα γι αυτα τα +2 μην αρπαζεσαι ... εγω παιζω σε 3πλο νουμερακι !! Γι αυτο σου λεω .... Μην αρπαζεσαι εχεις ακομα για να με φτασεις χααχαχαχαχ !! Ποσα ρε κοριτσι εχεις παρει δηλαδη ?!

vas kai sia καλως ηρθατε !!

Σημερα ειχαμε αγριο ξυπνημα ! Ο εσωτερικος μου κοσμος αποφασισε να βγει μια βολτα εξω !!

Μαρια ειδα για την μαια που λες ... Με την δικη μου θα κανω μια συναντηση στον 9ο για ανωδυνο μαλλον και σκεφτομουν και yoga για εγκυους !!

Αυριο που εχω γιατρο θα ρωτησω να δω τι θα μου πουν ! !

καλώς σας βρήκαμε! αυτό με τη yoga για εγκύους το σκέφτομαι κι εγώ απλά ακόμα δουλεύω 9-7 και δεν ξέρω που να τη χωρέσω στο πρόγραμμα!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι νουμερο θες να σου γραψω...τα ποσοστα που θυμαμαι για τις βασικες τρισωμιες ηταν για την πρωτη:1:3500,για την δευτερη 1:7500 και για την τριτη κατι με 200000 καπως ετσι τα θυμαμαι dimrous...

Η εξεταση με το αιμα συστήνεται οταν οι πιθανοτητα για τρισωμια 21 >1/2000 και εσυ ειχες 1/3500


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερααα κοριτσιαα!!

Τι κανετε σημερα; εγω προσπαθω να αναμαζεψω ντουλαπντουλαπες ακομα.

Ρουνα με γεια τα πραγματακια σου! Ετοιμαζεις δωματιο σιγα σιγα;;


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα!Νομίζω πως συστήνεται αν είναι 1/250 ή κάπου εκεί...

1/250 συστηνεται η αμνιο. η εξετασει με το αιμα που παει αμερικη, ο γιατρος που μου εκανε τη ληψη τροφοβλαστη, μου ειπε πως συστηνεται για πιθανοτητες μεχρι 1/2000.


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα. Δεν ξέρω αν θυμάστε που είχα ανεβάσει μια λίστα με εταιρίες που στέλνουν δειγματάκια και δωράκια σε μέλλουσες μανούλες... Είχα ζητήσει απο κάποιες εταιρίες να μου στείλουν καο σήμερα έλαβα ένα δεματάκι με δειγματάκια περιποίησης βρεφών απο τη frezzyderm.

Μου αρεσουν τα προϊόντα της frezzyderm, αλλα δε ειναι πολυ αποτελεσματικα στο δερμα της κορης μου. Παντως με το προβλημα της δικης μου τουλαχιστον δε θα παρω αλλα προϊόντα για το μωρο.


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τι να πω dimrous...εγω λεω να το κανω το αιμα...προληπτικα....

ρουνα καλη φαση αυτη με τα προιοντα....θα ψαξω να ρω την λιστα που ειχες βαλει να δω αν θελω κατι...

Και εγώ κοριτσάκι αν και το άργησα πολύ...όλα όμως θα είναι καλά και για τις δυό μας!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Fysalida και jim dim, αν νιωθετε πως θελετε να το κανετε και απο τη στιγμη που δεν περιεχει το κινδυνο να χαθει ενα υγιες εμβρυο, να τη κανετε. Για 500 - 700 ευρω δεν εγινε κανεις πλουσιος.


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοιλίτσες όμορφες...τι κάνετε;;;

Eγώ μαγειρεύω ινδικό σήμερα!!!κοτόπουλο κάρυ βρασμένο σε γάλα καρύδας και ρυζι...μου τρέχουν τα σάλια.:):):)

Εν τω μεταξύ παρότι δεν έχει κρύο ο καιρός είναι χριστουγεννιάτικος, εχει σχεδόν σκοτεινιάσει και το πάει για βροχή...το θέλει το κάρυ του...;)


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...