Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts

Το καλο ειναι οτι μ χει κοπει η τρελη όρεξη

εμενα δε μου κοβεται ποτε!!! Αγχωμένη, στεναχωριμενη, χαρουμενη παντα εχω ορεξη. Οπως επισης δε μου εχει τυχει ποτε να ξεχασω να φαω. :)

as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημέρα κοιλίτσες όμορφες!!!

daip , τι γέλιο!!!πράγματι γατάκια είμαστε ειδικά εμείς οι πρωτομανούλες...

Εγώ λέω κορίτσια να στοιχηματίσουμε πόσα κιλά έβαλε η daip και όποια πλησιάσει να κερδίσει ένα εισιτήριο γι' Αυστραλία!!!:cool::cool::cool:

Τι ωραία που τα λέω πρωί πρωί...:D:D:D

Εχθές πάντως το βράδυ υπέκυψα...έφαγα γιαουρτάκι ;););)

Είχα να το κάνω μήνες κι ελπίζω να μη μου γίνει συνήθεια...χαχαχα

Σήμερα συμπληρώνω την 21η!!!άρα άυριο μπαίνω στον 6ο σωστά;;;


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα Μαρτιοκόριτσα!!!πόσο μαρέσει που μεγαλώνει η παρέα μας...

Daip έγραψες με την απάντηση σου!!!!ακόμα γελάώ!!!

Dimrous η κόρη σου μου θυμίζει εμένα σαν παιδάκι,δεν μάρεσαν ούτε η σοκολάτες,ούτε τα γλυκά ούτε τα πατατάκια,καραμέλες και όλα αυτά τα ανθυγιεινά που αρέσουν σε όλα τα παιδάκια!!!και όποτε μου έδιναν και έλεγα όχι ευχαριστώ δεν τα τρώω με κοίταγαν όλοι σαν εξωγήινο!!!χαχαχαχα

Εγώ κορίτσια παίρνω σταθερά εδώ και 3 μήνες μισό κιλό την εβδομάδα,δηλαδή 2 κιλά τον μήνα!η γιατρός τα βρίσκει φυσιολογικά!

σήμερα περιμένω την μαία στο σπίτι,θα είναι η πρώτη μας συνάντηση!το κράτος μου παρέχει 20 κατοίκον επισκέψεις για μένα προ γέννας και μετά 20 επισκέψεις για τα μωρά μέχρι να γίνουν 3 μηνών!!

τι χώρες είναι αυτές ρε κορίτσια, πώς την πατήσαμε εμείς ΠΑΛΙ;; :twisted::twisted:

καλημέρα Μαράκι..τι καιρό έχει η Κολωνία σήμερα;;;


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλα μαρια...οταν το κρατος ειναι οργανωμενο και νοιαζεται για τον λαο του κανει δουλεια..οχι αστεια...εμεις εδω ειμαστε πολυ πισω...πολυ ομως...αλλα ζουμε στην ομορφοτερη χωρα του κοσμου...ξερετε ...ολα αυτα τα βαρετα γραφικα κλισε...

και εγω απο ορεξη καλα παω...αν και κρατιεμαι λιγο γιατι υπηρχε εβδομαδα που επαιρνα μερα παρα μερα ζαμπονοτυροπιτα στη δουλεια...αφου εσκασα...τωρα εχω καθιερωσει πρωινο με δημητρικα και ξηρους καρπους...χυμους ποολλαα φρουτα και νιωθω αναλαφρη παρα το βαρος μου...

φαιηηηηηηηηηη ειμαι μεσα για το διαγωνισμο για αυστραλια....daip...θα χεις παρεουλα!!!!:cool::cool::cool::cool:

ναι φαιηηηηηηηηηη μπαινεις στον 6...μπαι μπαι 5.....!!!!!!


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

καλα μαρια...οταν το κρατος ειναι οργανωμενο και νοιαζεται για τον λαο του κανει δουλεια..οχι αστεια...εμεις εδω ειμαστε πολυ πισω...πολυ ομως...αλλα ζουμε στην ομορφοτερη χωρα του κοσμου...ξερετε ...ολα αυτα τα βαρετα γραφικα κλισε...

και εγω απο ορεξη καλα παω...αν και κρατιεμαι λιγο γιατι υπηρχε εβδομαδα που επαιρνα μερα παρα μερα ζαμπονοτυροπιτα στη δουλεια...αφου εσκασα...τωρα εχω καθιερωσει πρωινο με δημητρικα και ξηρους καρπους...χυμους ποολλαα φρουτα και νιωθω αναλαφρη παρα το βαρος μου...

φαιηηηηηηηηηη ειμαι μεσα για το διαγωνισμο για αυστραλια....daip...θα χεις παρεουλα!!!!:cool::cool::cool::cool:

ναι φαιηηηηηηηηηη μπαινεις στον 6...μπαι μπαι 5.....!!!!!!

φυσαλίδα,είμαστε 2 υποψήφιες για Αυστραλία δλδ...άραγε θα μας κάνει ξενάγηση η daip στους αβορίγινες;; να δούμε πώς μεγαλώνουν εκείνοι τα bebe;; :tongue:

Σε 9 μέρες +σήμερα Β'επιπέδου!!!


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ωωωωωωωωωωωωωωω θα ειναι εκπληκτικη εμπειρια φαιη!!!!!ανυπομοναωωωωωωωω...αλλα αυτο σημαινει οτι θα πρεπει να κερδισουμε και οι 2...(να μιλησουμε πριβε να πουμε τα ιδια κιλα οκ;):tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

daip ελπιζω να μην παρεξηγηθεις απο το υπεροχο μοναδικο ανεπαναληπτο χιουμορ μου!!!!

σε 18 μερες η δικη μου β....φαιη....ουφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

εμενα δε μου κοβεται ποτε!!! Αγχωμένη, στεναχωριμενη, χαρουμενη παντα εχω ορεξη. Οπως επισης δε μου εχει τυχει ποτε να ξεχασω να φαω. :)

Κ μενα εκει π εκτροχιαζομουν τ απογευματα τωρα χαλαρα μαλλον συνηθισα. Αλλα θα φαω γλυκο σιγουρα μεσα στη μερα.


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Να σας βαλω και κανενα βιβλιο για το θηλασμο.

Το πρωτο που προτεινω ειναι αυτο http://www.politeianet.gr/books/9789603984122-patsourou-anna-thilasmos-222560?gclid=CJHpktPb4MECFSuWtAodFWkACg εγω ειχα το προηγούμενο της και με βοηθησε απιστευτα. Και το DVD χρησιμο.

Επισης το ξανα λεω βρείτε μια ομαδα της LLL που να σας βολευει και παρακολουθήστε την, εκει μονο θα μπορεσετε να δειτε μωρα να θηλαζουν και να λυσετε αποριες σας.


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα σας φουσκες !!

Daip ζητω οι παχουλοκομψες !! Οσα γι αυτα τα +2 μην αρπαζεσαι ... εγω παιζω σε 3πλο νουμερακι !! Γι αυτο σου λεω .... Μην αρπαζεσαι εχεις ακομα για να με φτασεις χααχαχαχαχ !! Ποσα ρε κοριτσι εχεις παρει δηλαδη ?!

vas kai sia καλως ηρθατε !!

Σημερα ειχαμε αγριο ξυπνημα ! Ο εσωτερικος μου κοσμος αποφασισε να βγει μια βολτα εξω !!

Μαρια ειδα για την μαια που λες ... Με την δικη μου θα κανω μια συναντηση στον 9ο για ανωδυνο μαλλον και σκεφτομουν και yoga για εγκυους !!

Αυριο που εχω γιατρο θα ρωτησω να δω τι θα μου πουν ! !

Κι εγώ το ίδιο....ψηλή μεν και στο αρχικό τριψήφιο αλλάαα όπως και να το κάνουμε τριψήφιο, δε με σώζει καμιά δικαιολογία χαχαχα. Και νόμιζα οτι θα ήμουν μόνη μου...γιατί πιαααα έχω ακούσει τα πάντα...μέχρι στον πρώτο υπέρηχο μου έγραψε σαν σχόλιο "Πολύ δύσκολη η διεξαγωγή του υπέρηχου λόγω κοιλιακής δομής της μητέρας" χαχα, με το γάντι με έσφαξε...ουφφφ


jKvLp3.png

5enJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα και απο εμενα!!!:)

εγω χθες εκανα το πρωτο μερος της β επιπεδου και ειδαμε επιτελους το φυλο!!!!!:D:D:D

1+1 τελικα οπως πιστευαμε οποτε ρουνα μου μπορεις να το προσθεσεις και αυτο στο πινακακι!!!

εγω απο κιλα ειμαι +3 τα οποια ομως τα εβαλα οοολλλααα μεσα στον οκτωβριο και τωρα προσπαθω να τρωω λιγοτερο αλλα δεν γινεται γιατι ενω δεν πειναω οταν δεν τρωω καθε 3 ωρες το στομαχι μου γινεται χαλιαααα!!!!οποτε λεω δε θα κατσω εγω να υποφερω για να μην παχυνω!!!!

τρωμε οσο χρειαζεται και βλεπουμε...:):)


71Hap3.png

SaHqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Fey και Fysalida,όντως δεν παίζονται οι άνθρωποι σε αυτά τα θέματα!!!σου προσφέρουν τα πάντα,αρκεί να κάνεις παιδί!!!!!Σήμερα ο καιρός είναι βροχερός αλλά η θερμοκρασία υψηλά για την εποχή,15 βαθμοί!!

Neo Geo με την μαία εδώ δεν κάνεις μαθήματα ανώδυνου τοκετού,έχει ειδικά τμήματα που πας και τα κάνεις αυτά!Η μαία κάνει μια ακόμη παρακολούθηση όπως ο γιατρός,απλά χωρίς υπέρηχο.Η δικιά μου σήμερα,μου ψηλάφισε την κοιλιά και μου είπε σε τι στάση βρίσκονται ακριβώς τα παιδιά.ακούσαμε καρδιές με doppler,μου μέτρησε περίμετρο κοιλιάς,θερμοκρασία,βάρος και πήρε και ούρα.σαν πρώτη συνάντηση σήμερα,μου πήρε ένα αναλυτικό ιστορικό και απάντησε σε όλες μου τις ερωτήσεις!!ήταν πάρα πολύ καλή,και δόξα το θεό βρήκα Ελληνίδα και μπορέσαμε και μιλήσαμε άνετα χωρίς δυσκολία.το καλό θα είναι όταν πρώτα ο Θεός γεννηθούν τα μωρά,θα έρχεται κάθε μέρα σπίτι,θα τα ζυγίζει,θα μου δείχνει πως να τα κάνω μπάνιο,πώς να θηλάζω καλύτερα και γενικά θα μου λύνει όλες μου τις απορίες!!


ZI1Yp2.pngRerGp2.png
Link to comment
Share on other sites

1+1 αννα μου;μπραβο!!!!με το καλο!!!!

μαρια νταξ....ποσο θα θελα να μενω στη χωρα σου...στην πολη σου...οκ...θα μου λειπανε πολλα αλλα θα ειχα και πολλα...πολυ θετικο οτι βρηκες ελληνιδα μαια....σουπερ!!!!

dimrous ευχαριστουμε για τις συμβουλες περι θηλασμου!


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το ίδιο....ψηλή μεν και στο αρχικό τριψήφιο αλλάαα όπως και να το κάνουμε τριψήφιο, δε με σώζει καμιά δικαιολογία χαχαχα. Και νόμιζα οτι θα ήμουν μόνη μου...γιατί πιαααα έχω ακούσει τα πάντα...μέχρι στον πρώτο υπέρηχο μου έγραψε σαν σχόλιο "Πολύ δύσκολη η διεξαγωγή του υπέρηχου λόγω κοιλιακής δομής της μητέρας" χαχα, με το γάντι με έσφαξε...ουφφφ

want_s_baby, το σχόλιο αυτό σε τι εξυπηρέτησε;;;εξάλλου εγώ θυμάμαι ότι ο πρώτος κοιλιακός υπέρηχος ήταν στην αυχενική, μέχρι τότε ήταν κολπικοί.anyway...το ζήλεψα πολύ το παρτάκι με την αποκάλυψη (θα το κάνω στο επόμενο):D:D:D.Μπράβο σας!!!


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το ίδιο....ψηλή μεν και στο αρχικό τριψήφιο αλλάαα όπως και να το κάνουμε τριψήφιο, δε με σώζει καμιά δικαιολογία χαχαχα. Και νόμιζα οτι θα ήμουν μόνη μου...γιατί πιαααα έχω ακούσει τα πάντα...μέχρι στον πρώτο υπέρηχο μου έγραψε σαν σχόλιο "Πολύ δύσκολη η διεξαγωγή του υπέρηχου λόγω κοιλιακής δομής της μητέρας" χαχα, με το γάντι με έσφαξε...ουφφφ

αχαχαχααχχαχα ετσι ακριβως!!! Κ μου λεει η κουμπαρα μου ¨μμμ , αρχισανε τα σχολια για τα κιλακια !!! ¨ Παντως μου εκανε πολλη εντυπωση που δεν εχω παρει πολλα κιλα παρολο που τρωω οπως πριν ! Δεν κανω καποια διατροφη, και τσακιζω και ζαμπονο και τυρο πιτουλες οσαν την φυσαλιδα !!

Οσο για το παρτακι που οντως ηταν πολυ καλη ιδεα , λεω αφου οι πιο πολλοι απο μενα ξερουν οτι μαλλον ειναι κοριτσι να τους βαλω για στοιχηματα.... επειδη εχω μερικους απ την παρεα που επιμενουν οτι ειναι αγορι γιατι απο πισω δεν φαινετε να χω κοιλια :P


SDUwp3.png

0VcDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Anna τελειο το σετακι !! Συγχαρητηρια και με το καλο !!! :) :) :)

Μαρια ειναι αυτο που λενε στο εξωτερικο dοula ?? πολυ καλα παντως και πολυ τυχερη που θα εχεις τετοια βοηθεια !!

fey το σχολιο αυτο γινεται στην αυχενικη κ εξυπηρετει στο στυλ "αν κατι παει λαθος βγαζω την ουρα μου απ εξω γιατι εχεις κιλα κ με δυσκολεψε να το δω" !

Τι ρατσισμο βιωνουμε κ εμεις οι παχουλοκομψες καλοφαγουδες :P


SDUwp3.png

0VcDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...