Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια! Τι μου κάνετε σήμερα? Τα κιλά θα τα χάσουμε όπως λέει και η χειμώνας. Μην αγχωνόμαστε απο τώρα...

Vas30 και sia1982 αν θέλετε πειτε μου ΠΗΤ, νοσοκομείο και φύλο να σας προσθέσω στο πινακάκι μας.


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα κοριτσόπουλα!!!!!τι κάνετε???

Vas και Sia καλωσθήρθατε στην παρεούλα μας!!!με το καλό τα μωράκια σας!!!

και γω κορίτσια +7 κιλά είμαι απο τώρα!!!δεν πειράζει θα τα χάσουμε μετά μωρέ!!χιχιχι


ZI1Yp2.pngRerGp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Τι μου κάνετε σήμερα? Τα κιλά θα τα χάσουμε όπως λέει και η χειμώνας. Μην αγχωνόμαστε απο τώρα...

Vas30 και sia1982 αν θέλετε πειτε μου ΠΗΤ, νοσοκομείο και φύλο να σας προσθέσω στο πινακάκι μας.

25/3 και ειναι κοριτσακι!α! γενικο νοσοκομειο κερκυρας.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοιλιτσες φουσκωτες και πανεμορφες!!!

ολα καλα;καλα περασατε το σκ βλεπω....μανουλα ηρθε απο νησι...ωραιοτατες διοργανωσεις με θηλασμο στη ζακυνθο και παντου στην ελλαδα!!!μπραβο σε ολες!!!

και εμεις ομορφα περασαμε...πολυ παρεουλα με φιλους και απειρες αγκαλιες με τα παιδακια μου!!!!!!

mandelein 24 εχω εγω το β επιπεδου...τελευταια απ ολες θα μαι...απο υπομονη...υπομονη...θα σκασω μεχρι τοτε λεμε...

sia1982 και vas30 καλωσηρθατε στην παρεουλα....και με το καλο!!!!

sia1982 και εγω ειμαι κοριτσομανουλα και περιμενω το τριτο μου κοριτσακι!!!!ποσο ειναι τα αλλα 2 κοριτσακια σου.;;;με το καλο!!!!

ειναι η πρωτη μου 6χρο+4μην και η δευτερη μου ειναι 2μιση.με το καλο σε ολες μας!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σι να σου ζησουν ,με το καλο ολες μας!!!!

σε λιγο σχολαω και ελπιζω να φυγω στην ωρα μου γιατι στο σπιτι με περιμενει το βουνο των ιμαλαιων απο ασιδερωτα...και ποσο βαριεμαι...ποσο θα θελα να μην ειχα καμια δουλεια να κανω και απλα να παιξω με τα παιδακια μου....ονειρααααααααα

εγω +6 κιλα...προς το 6μιση σχεδον...αλλα δεν πτοουμαι...:cool:


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου καλησπέρα!!!και σε σας και στα μπεμπάκια μας..:)

sia1982 και vas30 καλως μας βρήκατε κι ελπίζω να περάσουμε όμορφα τους 4 μήνες που μας έμειναν.

Καταρχήν χαίρομαι που δεν είμαι η μόνη με +7, γτ αγχώθηκα(λίγο) αλλά αφού δεν είμαι η μοναδική άρα είναι φυσιολογικό...Πάντως το χαίρομαι ρε κορίτσια το βράδυ δεν τη βγάζω επιτέλους με γιαουρτάκι ή τοστάκι, θα φάω ότι τρώω και το μεσημέρι...ευτυχώς δεν τρώω γλυκά γτ θα είχα φτάσει τα +10!!!

Πάντως μέχρι την άλλη εβδομάδα που θα με δει η γιατρός θα φροντίσω ν μην πάρω γιατί μαλώνει γενικά και δε θέλω να χαλάσει η διάθεση μου(στο φαγητό :D:D). Σήμερα έχω ένα πόνο, μάλλον εντερικός είναι, γτ τελευταία τα είχα παρατήσει τα ακτινίδια κ γύρισε η δυσκοιλιότητα δριμύτερη...ουφ!!!αυτά προς το παρόν...


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου καλησπέρα!!!και σε σας και στα μπεμπάκια μας..:)

sia1982 και vas30 καλως μας βρήκατε κι ελπίζω να περάσουμε όμορφα τους 4 μήνες που μας έμειναν.

Καταρχήν χαίρομαι που δεν είμαι η μόνη με +7, γτ αγχώθηκα(λίγο) αλλά αφού δεν είμαι η μοναδική άρα είναι φυσιολογικό...Πάντως το χαίρομαι ρε κορίτσια το βράδυ δεν τη βγάζω επιτέλους με γιαουρτάκι ή τοστάκι, θα φάω ότι τρώω και το μεσημέρι...ευτυχώς δεν τρώω γλυκά γτ θα είχα φτάσει τα +10!!!

Πάντως μέχρι την άλλη εβδομάδα που θα με δει η γιατρός θα φροντίσω ν μην πάρω γιατί μαλώνει γενικά και δε θέλω να χαλάσει η διάθεση μου(στο φαγητό :D:D). Σήμερα έχω ένα πόνο, μάλλον εντερικός είναι, γτ τελευταία τα είχα παρατήσει τα ακτινίδια κ γύρισε η δυσκοιλιότητα δριμύτερη...ουφ!!!αυτά προς το παρόν...

Φαίη και η δική μου γιατρός μαλώνει για τα κιλά αλλά δεν δίνω και πολύ σημασία. Δεν γίνεται να πεινάω και να φάω ένα φρουτάκι!!!! Θέλω μαμ!!! Εγώ τρώω και κάνα γλυκό αλλά όχι συχνά. Εμένα με το λάδι που σας έλεγα οτι μου έδωσε η γιατρός για τη δυσκοιλιότητα μου πέρασε εντελώς. Το έχω σταματήσει εδώ και 10 μέρες και πάω 2 φορές τη μέρα τουαλέτα!!!


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Φαίη και η δική μου γιατρός μαλώνει για τα κιλά αλλά δεν δίνω και πολύ σημασία. Δεν γίνεται να πεινάω και να φάω ένα φρουτάκι!!!! Θέλω μαμ!!! Εγώ τρώω και κάνα γλυκό αλλά όχι συχνά. Εμένα με το λάδι που σας έλεγα οτι μου έδωσε η γιατρός για τη δυσκοιλιότητα μου πέρασε εντελώς. Το έχω σταματήσει εδώ και 10 μέρες και πάω 2 φορές τη μέρα τουαλέτα!!!

ποιό λάδι Ρούνα μου, δεν θυμάμαι!!! ήσουν κ πριν όμως δυσκοίλια; γτ εγώ ήμουν απλά χειροτέρεψα.:(:(:(


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα είμαι καινούργια στο σάιτ! Έχω ΠΗΤ 18/3 αλλά θα μου το πάρει λίγο νωρίτερα με καισαρική λόγω υψηλότατης μυωπίας κ έχω κλείσει 14/11 β επιπέδου! Επειδή είμαστε κοντά για πες μου ποτέ σου επέτρεψε να πας για ανταύγειες δλδ έβαλε μίνιμουμ χρονικό όριο; Είναι το 1ο μου κ είμαι λίγο σε άγνωστα χωράφια

Vas30 καλώς ήρθες στο παρεάκι μας κ με το καλό το νινί σου!! Θα μπω στο θέμα των μαλλιών απευθείας..ξανθούλα να υποθεςω κ συ; λοιπόν εμένα μου είχε απαγορεύσει δια ροπάλου να κάνω οποιαδήποτε βαφή στ μαλλί το 1ο τρίμηνο.οποτε ανέχτηκα τη ριζουλα μου μέχρι κ σχεδόν τέλη Σεπτέμβρη.Μετα μου είπε ότι μπορώ να κάνω ανταύγειες με προσοχή κ εφόσον δεν ακουμπάει δέρμα είναι οκ.κανω μόνο στο "στεφάνι" ,δηλ στα πάνω πάνω μαλλάκια κ λίγες στους κροτάφους κ όχι με υψηλό δείκτη οξυζενέ αλλά χαμηλότερο .βγαινει πιο σκούρο ξανθό κ κιτρινωπά απ ότι συνήθως αλλά δεν θέλω να το ρισκάρω παραπάνω..ήδη είναι αρκετό αυτό που κάνω.απλά ζητάω απ το κομμωτή να μου κάνει πιο λεπτά κ πυκνά χωρίσματα ώστε να καλύπτεται η ρίζα όσο το δυνατόν καλύτερα. Αυτά για τις...τρίχες!!


TOXEp3.png

FZQzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα,πολυ χαιρομαι που βρηκα μια τοσο ωραια παρεα!και εγω Μαρτη θα γεννησω το τριτο κοριτσακι μου!κοριτσομανα χαχαχα,!!!στης προηγουμενες εγκυμοσυνες μου ειχα παρει συνολο 20 κιλα,τωρα ειμαι διαλυμενη απο τους εμετος:(:( :( και ετσι ειμαι -3. ο γιατρος λεει οτι δεν πειραζει,αλλα εμενα με ενοχλει το οτι πειναω και μόλις φαω κατι το βγαζω.... στις 13 θα παω για εξεταση και θα μου πει και για την επιπεδου,εχω αγωνια!!

Καλώς μας ήρθες κ συ sis μου! Τι ωραία που μεγαλώνει το γκρουπάκι μας!! Σου εύχομαι να έχεις μια καλή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη!!


TOXEp3.png

FZQzp3.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου καλησπέρα!!!και σε σας και στα μπεμπάκια μας..:)

sia1982 και vas30 καλως μας βρήκατε κι ελπίζω να περάσουμε όμορφα τους 4 μήνες που μας έμειναν.

Καταρχήν χαίρομαι που δεν είμαι η μόνη με +7, γτ αγχώθηκα(λίγο) αλλά αφού δεν είμαι η μοναδική άρα είναι φυσιολογικό...Πάντως το χαίρομαι ρε κορίτσια το βράδυ δεν τη βγάζω επιτέλους με γιαουρτάκι ή τοστάκι, θα φάω ότι τρώω και το μεσημέρι...ευτυχώς δεν τρώω γλυκά γτ θα είχα φτάσει τα +10!!!

Πάντως μέχρι την άλλη εβδομάδα που θα με δει η γιατρός θα φροντίσω ν μην πάρω γιατί μαλώνει γενικά και δε θέλω να χαλάσει η διάθεση μου(στο φαγητό :D:D). Σήμερα έχω ένα πόνο, μάλλον εντερικός είναι, γτ τελευταία τα είχα παρατήσει τα ακτινίδια κ γύρισε η δυσκοιλιότητα δριμύτερη...ουφ!!!αυτά προς το παρόν...

Κορίτσια μια απο τα ίδια κ εγώ !! +7 πριν μια βδομάδα παρακαλώ ! Αυτή τη βδομάδα δεν έχω τολμήσει να ζυγιστω μετά τις κρεπαλες του Σ/Κ !! Σήμερα γι πρώτη φορά στ δουλειά μου είπαν ότι μου φάνηκαν γι τα καλά τα κιλάκια μου..αλλά μεταξύ μας το καμαρώνω!! Θα τα χάσουμε μωρε μετά με την τρεχάλα που θα ρίξουμε με τα μπεμπακια..ας είναι καλά τα μωρά μας πάνω απ όλα κ λίγα κιλάκια παραπάνω (χωρίς υπερβολές βέβαια) παλεύονται!!


TOXEp3.png

FZQzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Τι μου κάνετε σήμερα? Τα κιλά θα τα χάσουμε όπως λέει και η χειμώνας. Μην αγχωνόμαστε απο τώρα...

Vas30 και sia1982 αν θέλετε πειτε μου ΠΗΤ, νοσοκομείο και φύλο να σας προσθέσω στο πινακάκι μας.

Ρούνα μου αφού θα προσθέσεις κ τα καινούργια κορίτσια της παρέας κάνε μου κ εμένα αν μπορείς μια μικρούλα αλλαγή , γράψε με με ΠΗΤ 26/03 γιατί νομίζω ότι με έχεις στις 28. THANK U!!!!


TOXEp3.png

FZQzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μια απο τα ίδια κ εγώ !! +7 πριν μια βδομάδα παρακαλώ ! Αυτή τη βδομάδα δεν έχω τολμήσει να ζυγιστω μετά τις κρεπαλες του Σ/Κ !! Σήμερα γι πρώτη φορά στ δουλειά μου είπαν ότι μου φάνηκαν γι τα καλά τα κιλάκια μου..αλλά μεταξύ μας το καμαρώνω!! Θα τα χάσουμε μωρε μετά με την τρεχάλα που θα ρίξουμε με τα μπεμπακια..ας είναι καλά τα μωρά μας πάνω απ όλα κ λίγα κιλάκια παραπάνω (χωρίς υπερβολές βέβαια) παλεύονται!!

ας ελπίζουμε να ναι γουρλίδικο το 7 και στο τζόκερ...:tongue::tongue::tongue:


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλέ μην αγχώνεστε με τα κιλά, σιγά μη σκάσουμε κιόλας! Εγώ πριν μ ερικές μέρες που ζυγίστηκα έχω βάλει 6,5 κιλά, υποθέτω οτι θα ναι σχετικάαα καλά για 5 μηνών και 1 εβδομάδας,ε;

Χθες κάναμε και το πάρτυ αποκάλυψης φύλου! Έγινε ένας χαμός στο σπίτι με 35 άτομα αλλά το καταευχαριστήθηκα (εκτός απο τους αστραγάλους μου που έγιναν σαν τσουρέκια για να ταιριάζουν και με το υπόλοιπο σώμα μου χαχα), σε όλους φάνηκε πρωτότυπο και η τούρτα και τα cupcakes ήταν σκέτη γλύκα...

Βέβαια απο χθες καθαρίζουμεεε και ξεχωρίζουμε σερβίτσια κτλ αλλά δεν πειράζει!


jKvLp3.png

5enJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...