Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια! χρόνια πολλά στις Μανούλες! εγώ ξύπνησα με αίμα σήμερα στις 5 το χάραμα και ειμαι στο νοσοκομείο! μου βάζουν όρους αλλά δεν σταματάει η μήτρα τις συσπάσεις , το ράμμα και ο τράχηλος οκ ! ο γιατρός είπε ότι δε καμια ώρα θα μ πει αν θα πάμε για τοκετό η οχι επειδή αν δεν σταματήσουν δεν μπορεί να διακινδυνεύσει ! αυτά τα νέα μ! 

      Γλυκιά μου Angot στέλνουμε όλη μας την αγάπη και τις καλύτερες ευχές! Όλα να πάνε καλά και να είστε ασφαλείς εσύ και το μωράκι σου ❤

      • Λουλούδια 1

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

ελα βρε σιλβη σιγα μην κατσουμε μεσα!! μπορειτε να πατε για ενα φαγητακι!!

εγω παντως εκλεισα GAZARTE εχει live KOKOLO funky afrobeat..τους ειπα να με βαλουν καπου πιο απομονωμενα πισω πισω οχι στον χαμο!


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

kale ti zesti einai ayti simera!!!

me ta kalokairina tha pame na genisoume ...:)

paros ,kalos na ton dehteis ton adrouli sou !!!!tha katsei tora mexri na genniseis ?poso kairo exeis na ton deis?fantazome tin laxtara sou!!!!

exei moroudiaka to h&m?..kala imouna pou imouna...exo klistei kai mesa !!!!!

smouch!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

inka το h&m εχει απιστευτα βρεφικα και ειδικα για κοριτσακια που εχει μεγαλη ποικιλια απο hello kitty kai minnie ειναι τρελα! Εγω στην Ματθιλδη εχω παρει παρα πολλα!

Ο αντρας μου λειπει απο 14/06... Ευτυχως ομως ο καιρος περασε σχετικα γρηγορα!! Τωρα ελπιζω να κατσει μεχρι αρχες Απριλιου γιατι 4 Απριλιου ειναι και πασχα... Θα δειξει ομως.. Γιαυτο οσο πιο γρηγορα γεννησω τοσο καλητερα για να εχω και την βοηθεια του συζυγου!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

inka το h&m εχει απιστευτα βρεφικα και ειδικα για κοριτσακια που εχει μεγαλη ποικιλια απο hello kitty kai minnie ειναι τρελα! Εγω στην Ματθιλδη εχω παρει παρα πολλα!

Ο αντρας μου λειπει απο 14/06... Ευτυχως ομως ο καιρος περασε σχετικα γρηγορα!! Τωρα ελπιζω να κατσει μεχρι αρχες Απριλιου γιατι 4 Απριλιου ειναι και πασχα... Θα δειξει ομως.. Γιαυτο οσο πιο γρηγορα γεννησω τοσο καλητερα για να εχω και την βοηθεια του συζυγου!!

Τόσο πολύ έλειπε???? χαράς την υπομονή σου... αλλά τι να κάνεις κιόλας!

Εμένα μου λείπει και μέσα στην ημέρα και ανυπομονώ να τον δω το βράδυ!!!! αστα τραγική η κατάστασή μου.... ΄και με την δουλειά του δεν έχουμε πολύ χρόνο κι εγώ έχω την δική μου οπότε ο χρόνος μας είναι περιορισμένος...

Με το καλό να τον δεχτείς!!!!!!! φαντάζομαι την αγωνία σου!!!


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσακια! Ωραια μερα σημερα, ημουνα στη γειτονισσα και είδα το μολις 10 ημερων παιδακι της τι καλο ολο ηθελε να τρωει και το θηλαζε μια χαρουλα, μου είπε οτι πρεει να προετοιμασω τις θηλες για το θηλασμό για να μη ματωνουν! Ρωτησα τον doc χτες και μου είπε οτι μπορω να θηλασω γιατι είχα μια κυστη στο στήθος μου περυσι!

Κατα τ' αλλα η μπεμπουλα μου μια χαρουλα δε μου είπε βεβαια πόσο είναι αλλα κορίτσια μεγαλωσε! Μου φαινοταν τεραστια σε σχεση με πριν 1 μήνα που την είδα!

Ο doc 1500 για το Αλεξανδρας και 2200 για το Λητω! Ο ανδρας μου εχει ανχωθει! Γιατι θα γεννησουμε χειμωνα και φοβαται από τις ιωσεις! Ρωτησαμε για το εμβόλιο αλλα δεν ηθελε να πει για να μη του ρίξουμε ευθυνη αμα γίνει κάτι και του λεει ο αντρας "πειτε μου την γνωμη σας και δε θα σας κατηγορήσω" και είπε οτι εκεινος και τα παιδια το θα εμβολιαστουν"!

Αυριο θα παρω τους δρόμους κορίτσια μπας και βρω τα επιπλάκια της μπουμπους

Φιλακια


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Paros με το καλό να δεχτεις τον αντρούλη σου!

mariamg, παίρνω το legofer και μου φαινεται γλυκια η γευση του! Φαντασου που εφτασα!

Η ζυγαρια του doc με εδειξε στα ιδια κιλα με τον προηγουμενο μήνα! Ενθουσιαστηκε ο doc εχει και ενα θεμα με τα κιλα εδω που τα λέμε!

Στο τελος του λεει ο αντρας μου οτι σταματησα τη δουλεια και μου κανει μη το ρίξεις στο φαϊ τωρα, καλα δε πας καλα μου ρθε να του πω, τρελή ψυχωση ο τύπος!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

paros με το καλό να τον δεχτείς και να κάτσει όσο περισσότερο γίνεται!!

εγώ έλεγα να πλύνω τα Χριστούγεννα που θα είμαι και σπίτι και θα μπορώ να τα σιδερώσω, οι γιαγιάδες προσφέρθηκαν να πλύνουν κ να σιδερώσουν αλλά το πιστεύετε;;; δε θέλω....αργότερα θα σας τα στέλνω τους είπα!


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

kalimeraaaaaaaaaaaaaaa

koritsia tin nyxta tentonome poly ...mesa ston ypno mou tentono tin koilia mou kai ta podia mou...to kano 2,3 fores ...to thimame giati ksipnao kai leo gmt pali to ekana!!!einai epikindino?kserete?

καλέ όχι...

εγώ γυρνάω ασυναίσθητα μπρούμυτα...μάλλον είναι πού χειρότερο αλλά δεν μπορώ να το ελέγξω, σκέφτομαι σοβαρά να αρχίσω να κοιμάμαι στον καναπέ που δεν μπορείς να γυρνάς άνετα

έχω πάρει και μαξιλάρι θηλασμού και το χρησιμοποιώ για ύπνο αλλά πάλι το πετάω κατω και γυρνάω....


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


geia sas koritsia,

vlepw arxisame na mpenoume sta telika stadia. plisimata teleutees agores kai poly agwnia. egw simera koitaksa ti rouxalakia exoume parei kai mas exoun ferei gia na dw ti allo xriazome. telika mono liga kormakia xriazome giati parolo pou mou ferane dwro mou ta ferane gia tiny baby. An mporesw na ta alaksw kala tha einai allios tha parw ena set tou mothercare pou exei 7 mesa me 25 eurakia:)

kala simera piga na diloso to gamo mou kai apla nomizw den tha teleiwsw pote. prepei na paw apo 3 diaforetikes uphresies gia na paw meta sto idiko liksiarxeio kai meta sto dimo athinaion. istoria o ponos. elpizw na ta kataferw apo vdomada na teleiwsw.

ydroxoaki oute kai egw ta vlepw sinexeia. parola auta me anisixise kai piga na ta tsekaro. telika exw reustopiisi yaloidous. eutixos gia thn ora den einai kati anisixitiko:)

aurio paw gia mathima toketou kai eimai poly enthousiasmenh.

filakia gia thn ora kai kalo s/k

Link to comment
Share on other sites

mammycool,akoma broumita kimase?xaxaxaxaxa !!!ki ego exo ayto to maksilari alla nomizo oti ayto tha petaksei emena kato!!!!me voithaei otan niotho ta podia mou varia ...

ki ego mammycool thelo na plino ego ta moroudiaka ...na ta aploso ego ...na ta sideroso ...kai to vasikotero... perimeno tin stigmi pou tha ta valo sta sirtaria ...kai tha onirevome tin mikri mou foufoula...

kardoula,kalooooo mathima!!!

kalo sk!!!!!

smouch!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...