Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια. Σημερα ειμαι καλύτερα. Ο μπεμπης δυο τρεις μερες τωρα δεν εχει σταματησει καθόλου να κλωτσάει, κανει αισθητη την παρουσία του για να μην αγχωνομαστε, ο μπαμπας κι εγω. Και η μικρη όλο το ψαχνει στην κοιλια μου και απορεί - που'ναι μπεμπης??


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ρε κορίτσια έχω δημιουργήσει το τικεράκι αλλά δεν μπορώ να βάλω κωδικό

στο log i ποιο κωδικό και ποιο password από τα τρία που δίνει όταν φτιάξεις το τικεράκι σου????

για θυμίστε μου


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια. Σημερα ειμαι καλύτερα. Ο μπεμπης δυο τρεις μερες τωρα δεν εχει σταματησει καθόλου να κλωτσάει, κανει αισθητη την παρουσία του για να μην αγχωνομαστε, ο μπαμπας κι εγω. Και η μικρη όλο το ψαχνει στην κοιλια μου και απορεί - που'ναι μπεμπης??

χαχααχαχα...ειδες το αγορακι σου!!!!!!!!! Ο Γλυκας σου!!!!!!!!

Η μικρουλα αναρωτιεται ε????? Αχου τι γλυκα που ειναι τα παιδακια! :D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Α..μπηκε το τικερακι μου!

Ελεονωρα ξερεις τι εκανα εγω...?

Πήγα στο παλιο παρεντ ...ανοιξα τον Πινακα ελεγχου...πήγα στην Επεξεργασια Υπογραφη που λεει..κ απλα εκανα copy paste τι ιδιο τικερακι!

Ελπιζω να δουλεψει...


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο ανιψιος μου, που ειναι και η μαμα του εγκυος, ψαχνει να δει τα μωρα μεσα από τον αφαλό μας..............

χαχαχαχαχαχα..!!!!!!!!!!!!!

τρελλα καλε ειναι!!!!!!!!!!!!!!!


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Καλε νουτελα???????????????

Μην τα βαζεις αυτα????????

χαχαχα....

χτυπησα κ εγω το μουσλι μου το κεκακι μου το πρωι!!!!!!!!!!!!! χαχα


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Α..μπηκε το τικερακι μου!

Ελεονωρα ξερεις τι εκανα εγω...?

Πήγα στο παλιο παρεντ ...ανοιξα τον Πινακα ελεγχου...πήγα στην Επεξεργασια Υπογραφη που λεει..κ απλα εκανα copy paste τι ιδιο τικερακι!

Ελπιζω να δουλεψει...

που ειναι ο πινακας ελέγχου???


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


που ειναι ο πινακας ελέγχου???

Eleonora...στο παλιο παρεντ πηγαινε κ ανοιξε...ειναι επανω αριστερα..Πινακας Ελεγχου λεει..κ θα πας εκει που λεει Επεξεργασια Υπογραφης..θα το ανοιξεις κ θα κανεις copy, κ μετα θα πας σε αυτο το παρεντ παλι στον Πινακα Ελεγχου πανω αριστερα..θα ανοιξεις παλι την Επεξεργασια Υπογραφης..κ θα το κανεις paste!


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Eleonora...στο παλιο παρεντ πηγαινε κ ανοιξε...ειναι επανω αριστερα..Πινακας Ελεγχου λεει..κ θα πας εκει που λεει Επεξεργασια Υπογραφης..θα το ανοιξεις κ θα κανεις copy, κ μετα θα πας σε αυτο το παρεντ παλι στον Πινακα Ελεγχου πανω αριστερα..θα ανοιξεις παλι την Επεξεργασια Υπογραφης..κ θα το κανεις paste!

Συγνώμη αλλά δεν το βλέπω... τι γίνεται??????????????????????

Μου έχει σπάσει τα νεύρα!!!


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

στο παλιο παρεντ πηγαινε κ ανοιξε...ειναι επανω αριστερα..Πινακας Ελεγχου λεει..κ θα πας εκει που λεει Επεξεργασια Υπογραφης..θα το ανοιξεις κ θα κανεις copy, κ μετα θα πας σε αυτο το παρεντ παλι στον Πινακα Ελεγχου πανω αριστερα..θα ανοιξεις παλι την Επεξεργασια Υπογραφης..κ θα το κανεις paste![/color]

AYTO EKANA...TEST....ΑΛΛΑ ΘΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΙΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ Η ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΛΑ ΣΑΝ ΕΙΚΟΝΑ?


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites

Eleonora...στο παλιο παρεντ πηγαινε κ ανοιξε...ειναι επανω αριστερα..Πινακας Ελεγχου λεει..κ θα πας εκει που λεει Επεξεργασια Υπογραφης..θα το ανοιξεις κ θα κανεις copy, κ μετα θα πας σε αυτο το παρεντ παλι στον Πινακα Ελεγχου πανω αριστερα..θα ανοιξεις παλι την Επεξεργασια Υπογραφης..κ θα το κανεις paste!

μπήκε????


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...