Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      • Καλή τύχη! 1

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

κοριτσακια ολα καλα???

εμενα με ποναει λιγο η μεση μου, αλλα σημερα εκανα ψωνια για την μπεμπα μου και δεν μασαω απο πόνο!!! πηρα 3 καταπληκτικα φορμακια και 7 ζιπουνακια!! ειναι τελεια... τα εχω απλώσει πάνω στον καναπε και τα χαζευω....

καλε γιατι δεν μπαινει το τικερακι?????

Επεξεργάστηκαν by giota!

mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

(απόψεις γιατρού μου και κατά συνέπεια δικιές μου δεν είναι απαραίτητα σωστές)

- σερβιετάκι βαμβακερό μόνο τη μισή μέρα, βαμβακερό είναι κ το εσώρουχο γιατί να υπάρχει πρόβλημα;; αν έχεις την πολυτέλεια να αλλάζεις 5 εσώρουχα τη μέρα οκ αλλά αν δουλεύεις μάλλον δεν την έχεις...

- παίρνω σίδηρο νηστική και μετά από μισή ώρα τρώω. Μετά τον πρωινό σίδηρο (παίρνω 2 τη μέρα) πίνω συνήθως χυμό ή τρώω ακτινίδια που έχουν βιταμίνη C

- το μαγνήσιο δε συνδυάζεται με γαλακτοκομικά, για το σίδηρο δε μου χει πει κάτι αλλά μπορεί να θυμάμαι και λάθος. Παίρνω από την αρχή 2 μαγνήσια τη μέρα για τις κράμπες στα πόδια, οι οποίες επιτέλους σταμάτησαν, μάλλον πρέπει να είναι πιο έντονες το καλοκαίρι

- η βαζελίνη είναι ο,τι καλύτερο για τις ραγάδες, δεν ξέρω αν είναι επικίνδυνη αλλά τα περισσότερα καλλυντικά μάλλον είναι... διαλέγεις κ παίρνεις χημικά ή φυσικό πετρέλαιο... Τώρα για το στήθος μάλλον είναι αργά, το μεγάλο μπαμ γίνεται στην αρχή...

για ντόπλερ δε μου πε κάτι, επόμενο ραντεβού 8/12, αν ήταν να κάνω έξω φαντάζομαι θα μου χε πει να κλείσω. είναι υποχρεωτικό;;

ακράτεια ευτυχώς δεν έχω.... έχω συχνοουρία συνήθως όταν είμαι όρθια, καθιστή μου περνάει...ούτε δυσκοιλιότητα αλλά τρώω συχνά ακτινίδια κ δαμάσκηνα κ δημητριακά....καμιά φορά πάω κ 2 φορές τη μέρα

Σας είπα τι θα ντυθούμε στα καρναβάλια;;;; Πήρα ένα φορμάκι Superman από το H&M, τέλειο σας λέω..... είχε και ένα που ήταν στοή Αι Βασίλη κι ένα κόκκινο στα Ζάρα που έγραφε my first christmas....


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

bravo mammycool!!!!

eixes kairo na valeis ta pragmata stin thesi tous !!!!!!..ki ego gia tin vazelini pistevo oti den exei aporofitikotita kai dinei apistefti elastikotita sto derma ...ase pou einai oikonomiki ...tin eixa agorasei ston 2o mina kai einai stin mesi me kathimerini xrisi !!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Με γεια το καινουργιο μας καφε!!!!!!!!

Τι κανετε κοριτσακια μου????????

Μου λειψατε μωρε..δεν μπορω να καθομαι πολυ στην καρεκλα..με εχει βαλει ο γιατρουλης μας λιγο ξεκουραση...Εμ τι να κανουμε? Αφου αλλονιζα σαν την τρελλη..τωρα μεσα!!!!!!

Τι μου κανετε????????? :D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Ναμαι κι εγω. Ειχα παει το πρωι στο Ωνασειο, στην εμβρυοκαρδιολογο. Σε γενικες γραμμες καλα ειμαστε. Βεβαια κατι μας βρηκε (υπερηχογενης εστιες και μεσοκοιλιακη επικοινωνία) αλλα δεν τα θεωρουν ανησυχητικα, αλλα ας γινει ενας επανελεγχος σε κανα μηνα, ετσι για να μην ξεχνιομαστε.

Θελω μια φορα να παω στο γιατρο και να μου πει οτι όλα ειναι τελεια, μπορω??????


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

ζιπουνακια ειναι τα εσώρουχα!!! τουλάχιστον έτσι τα λεει η αδερφη μου που είναι ''παλιά''!!!

θα σκασω, όλη μερα προσπαθω να βάλω το τικεράκι αλλα δεν μπαίνει.... βοήθεια... πειτε μου τι βλακεία κανω... θα σκάσω :twisted:


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!!!!Καλά τι πείνα είναι αυτή που έχω πρωι πρωί έλεος!!!!!!!!!!!!!

Καρδούλα στην σελίδα 5 δίνει τις οδηγίες το sardelaki εγώ τα έκανα όπως τα έγραφε και μπήκε...


mz6Up2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...