Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΞΑΝΑΒΡΗΚΑ!!!!!!!!!!!!!!

Είμαι στην δουλειά και έχω πολύ γι'αυτό δεν είχα προλάβει να το ψάξω!!!!

Είμαι καλά αλλά έχω βαρύνει .. έιδικά το βράδυ!!!!!!!!!!

Σήμερα έχω οδοντίατρο για καθαρισμό....


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα κοριτσακια μου τι κανετε?Επιτελους σπίτακι και ξεκουραση! θα μπορω να σας παρακολουθω και καλύτερα γιατι στη δουλεια ισα που προλαβαινα να δω τα νέα σας! Σημερα παω γιατρό , να δω επιτέλους τη μπεμπουλα μου 1 μηνα μου χει λειψει!

Ευχομαι να περασετε ωραία σήμερα!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια και μπεμπάκια!!!!

Νατάσσα, σημασία εχει πως θα γεννηθουν γερά και δυνατά, οσο αγχος και αν περνάμε εμεις μεχρι να τα δουμε!! Να σκέφτεσαι πως και αλλες φορες εχεις ανησυχίσει και ολα πηγαν καλα, ετσι θα γινει και τωρα!!

Γεωργια καλή τυχη με τον γιατρο!!!

Πω πω.. σκέφτομαι πως περασε μόνο μια εβδομάδα απο τότε που την ειδα και μέχρι 7 Δεκεμβρίου εχω πολυ μελλον μπροστά μου!!! Προς το παρον αντέχω ειδικα οταν την νιωθω, αλλα προετοιμαστειτε να με στηριξετε τέλος της αλλη εβδομάδας που θα μου λειπειιιιιι.......

Επεξεργάστηκαν by mariamg

Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες καλημέρα!!!

Από σήμερα κι εγώ σε άδεια...δυστυχώς όχι κυήσεως αλλά αναρρωτική!!!

Ξύπνησα το πρωί για να πάω στη δουλειά και είχα ανεβασμένη πίεση(14,5-10,7)!!! Καθώς ετοιμαζόμουν για το νοσοκομείο να με πουν τι να κάνω με την πίεση, είδα οτι είχα και αιμορραγία!!!:-(

Φορτωθήκαμε άρον-άρον στο αυτοκίνητο και πήγαμε Ιπποκράτειο!!! Η φουσκίτσα είναι καλά, κάναμε υπέρηχο και την είδαμε ΕΥΤΥΧΩΣ!!!

Ο τράχηλος κι ο πλακούντας φυσιολογικότατοι...μάλλον κανένα αγγειάκι έσπασε και με τρόμαξε!!!

Ο γιατρός με θεωρεί καμικάζι αυτοκτονίας που οδηγάω κάθε μέρα ως την Έδεσσα για να πάω στη δουλειά και με έβγαλε σε άδεια για να ξεκουραστώ!!!

Οπότε θα τα λέμε και πιο συχνά φαντάζομαι αν και δε βολεύομαι στην καρέκλα καθόλου!!!:)


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/PqLWp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια!!!!!!!!

τι κανετε?

Γεωργια πωπω φανταζομαι τρομαρα που πηρες πρωι πρωι, αντε ξεκουραση τωρα και ολα θα ειναι καλα

Εγω κοριτσια πλεον νιωθω πολυ φουσκωμενη και δεν βολευομαι πουθενα ειδικα το βραδυ.

Εχθες μαλλον απο την κορτιζονη που εκανα προχθες ολη την ημερα ειχα απιστευτο φουντωμα απο το πρωι που ξυπνησα μεχρι το βραδυ τα μαγουλα μου ηταν κατακοκκινα και εκαιγαν επαιρνα και ξαναεπαιρνα την πιεση αλλα δεν ειχα τιποτα ευτυχως αλλα υπεφερα απο την εξαψη. Ειδα που μιλαγατε για θηλαστρα και ηθελα να σας πω οτι ρωτησαμιαφιλη μου η οποια θηλασε αποκλειστικα και μου ειπε να μην παρω με τιποτα χειροκινητο το οποιο ειναι μου ειπε απιστευτα χρονοβορο και κουραστικο ετσι κατεληξα να παρω μαλλον το ηλεκτρικο της avent αλλα ακομα το ψαχνω εσεις τι θα κανετε?


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Γεωργία να πάνε όλα καλα σου ευχομαι! Υπομονη θα περασει το μωρακι σου είναι καλα μη το ξεχνας!!!

Επιτελους εβαλα το τικερακι

ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ !!!!!!!!!!!!!!Η ΑΝΕΠΡΟΚΟΠΗ


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Τι ωραία μέρα σήμερα, ότι πρέπει για δουλειές!!!! Η μπουμπού κλωτσάει απο το πρωί σήμερα!

Γεωργία περαστικούλια σου!! Μα καλά, κάθε μέρα μέχρι την Έδεσσα? Πρέπει να είναι τρομερά κουραστικό! Με την κοιλιά πως βολεύεσαι????


6Eylp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Έχω ρίξει την πλάτη στο κάθισμα και στριμώχνω τη ζώνη κάτω από την κοιλιά μου για να μη τη σφίγγει στη μέση!!!

Μια χαρά οδηγούσα, αλλά τις τελευταίες 2-3 μέρες ζορίστηκα λίγο με τη βροχή και τα νερά που μαζεύονται στο δρόμο, λίγο με αυτούς που πετάγονται μπροστά σου λες και έχεις τον αόρατο!!! Δεν περίμενα να με ανεβάσει την πίεση τόσο πολύ!!!

Όλα καλά θα'ναι!!!!;););)


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/PqLWp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Κοριτσάκια!

Georghar, πώ πω φαντάζομαι τρομάρα που θα πήρες, ευτυχώς όλα καλά, καλή ξεκούραση και καλές ξάπλες τώρα!

Νατασάκι, όλα θα πάνε καλά, γρήγορα θα έχεις το μωράκι σου υγιέστατο στην αγκαλιά σου, αυτό να σκέφτεσαι

Μαρία, έχουμε την ίδια μέρα γιατρό, 07/12 και εγώ. Ποιός αντέχει μέχρι τότε???

Εν τω μεταξύ εγώ του είπα ότι καμιά φορά δεν αντέχω και πάω και κάνω υπέρηχο στο Μητέρα, ειδικά μέχρι να το ακούσω, τώρα πιά δεν το κάνω.Στράβωσε πολύ όμως με αυτό και μου είπε ότι μπορώ να πηγαίνω και στο ιατρείο του. Να σου πώ την αλήθεια αν με πιάσουν τα τρελά μου μπορεί να πάω στο μεσοδιάστημα, αν και σε αυτόν τον μήνα που καταλαβαίνεις κάπως τις κινήσεις είναι καλύτερα..

Παιδιά εγώ έχω αρχίσει και κουράζομαι υπερβολικά. Από το γραφείο και τις λίγες δουλειές που κάνω, μαγείρεμα και κανένα ψώνιο, είμαι πτώμα. Και μην φανταστείτε ότι κάνω και δύσκολα φαγητά. Και το γραφείο είναι 5 λεπτά από το σπίτι... Και τώρα που μιλάμε η κοιλιά μου είναι τούμπανο και δεν μπορώ ούτε να σηκωθώ.. για να δούμε πώς θα πάει η μέρα...


lvEGp2.png?7VF60MK8
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!!!!!

ποπο βρε Γεωργια μου....τι ηταν κ αυτο παλι?Εγω που το διαβασα κοψοχολιαστηκα..

Αντε ξεκουρασου κ ολα καλα ..!!!!!

Μα κ εσυ..οδηγημα μεχρι την Εδεσα???????????Τρελλοκομειο..

Τωρα τιποτα αραλικι!

Νατασουλα..ολα καλα θα ειναι κοριτσακι...αφου οι γιατροι ειναι καθισυχαστικοι!:D

Καταλαβαινω ομως την αγωνια σου!

Μαρακι, σου λειπει η μπουμπουκα ε? Εμ...ετσι ειναι αυτα..

Αντε κοντευει ο καιρος να τα παρουμε αγκαλιτσες πολλες!!!!!!

Αχ για αυτην την στιγμη ζω!!!!!!!!:P

Κοριτσακια μου υπολοιπα .....τι μου κανετε...Πολλα φιλια!

Nutella... μου αρεσει τρελλα πολυ το νικ σου!!!!!!!!;)


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

ρε κορίτσια έχω δημιουργήσει το τικεράκι αλλά δεν μπορώ να βάλω κωδικό

Οντως εδω πως θα το βαλουμε παλι? με τον ιδιο τροπο?

Για να κανω κ εγω μια δοκιμη!


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...