Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κουκλίτσες καλημέρα (έστω και καθυστερημένα σήμερα)....

Γεωργία ετοιμάσου για τρελές ξάπλες τώρα (εκμεταλλεύσου το όσο μπορείς), το θετικό είναι οτι το νινί είναι καλά!!

Έχω πήξει τρελά στη δουλειά, όλοι μου λένε να πάρω άδεια και εγώ το παίζω υπεράνω (αλλά τα έχω παίξει), τι θα κάνω????


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiixxxxxxxxxxxxx!!!!!!!!!!!!

Με το που μπηκα η γυναίκα μερέντααααααα;;;;;;;;

ΈΛΕΟΣΣΣ!!!!!!!!

Χτυπαει και ημικρη μου απο μεσα!!! μαλλον ειναι και αυτη γλυκατζου!!!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Έχω τα πρώτα νέα από το σχολείο!!!

Μόλις έμαθαν τι έπαθα σήμερα άρχισαν όλες οι συναδέλφισσες "Της λέγαμε εμείς να σταματήσει!!!!" Τώρα που θα μάθουν για τη 15μερη άδεια να δω πώς θα αντιδράσουν!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes: Οι δάσκαλοι της ειδικότητάς μου λείπουν πολύ στους συναδέλφους!!!

Στη δε πρωτοβάθμια από την άλλη τους απασχολεί η σημερινή μέρα μιας και ο γιατρός του ΙΚΑ σήμερα δεν είχε διαθέσιμο ραντεβού και θα πάω αύριο για να με γράψει την άδεια..." Θα χρειαστεί να πάρετε μία ημέρα κανονική από τον προϊστάμενο. Μόνο αυτός μπορεί να την εγκρίνει." "Καλά, της λέω. Γιατί με χαρτί από το νοσοκομείο υπάρχει περίπτωση να μην την εγκρίνει;;;". Άσε που προσπάθησε να μου την πει γιατί πήρα αναρρωτική από το νοσοκομείο ενώ είμαι ΙΚΑ "Να πηγαίνετε κατευθείαν στο ΙΚΑ για τις αναρρωτικές". Κι όταν της είπα οτι ήταν επείγον μου λέει "Άρα δεν είναι αυτή η περίπτωση"...δηλαδή και καλά επαπειλούμενη να υποθέσω;;; Δεν μπορείς να έχεις πρόβλημα, όλοι υποθέτουν οτι το προφασίζεσαι...δημόσιο αθάνατο!!!


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/PqLWp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kalispera egkuoules,

ena sas lew piga sto ika simera alla gyrisa apragh. aurio prepei na ksanapaw se allo ika giati to ika ths panormou den mporouse na me eksipiretisi. afiste. toulaxiston vrika mia kiria pou mou eipe ti xriazome na einai kala kai etsi elpizw oti aurio tha teleiwsh auth h istoria. episis prepei na paw kai sto eidiko liksiarxio pou simera eixe poreia kai den mporousa na paw afiste einai ou mpleksis.

to apogeumataki epitelous tha paw kai ston ofthalmiatro.

to savvato paw gia mathima toketou :)

filakia

Link to comment
Share on other sites

nutella σε μισω (με τη καλη ενοια) Δεν κανει να τρωω ζαχαρη καθόλου!!!

Γεωργία απο μ.....ς εχουμε πήξει δυστυχως!!

Kardoula, πες μου τέτοια ετοιμαζομαι και γω για το ΙΚΑ από βδομάδα να κανω δηλαδή ασκήσεις θαρρους, γιογκα κι ολα τα σχετικα!

Litsaki κρατα δύναμεις θα χρείαστουν!!εχουμε χρόνια για δουλεια!

mariamg, καλα η δικια μου η μπεμπουλα δεν ξερει τι παει να πει γλυκια γευση! Οταν παίρνω το σιδηρο που έχει γλυκια γευση αρχίζει τη χαρα!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

georgia καλή ξεκούραση και ψυχραιμία...

nutella πλάκα κάνεις!! δεν τρως γλυκά;;;; είχες ψηλό σάκχαρο απο την αρχή;;;

Επεξεργάστηκαν by mummycool

i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!bika ston 7o!!!!!ti kala !!!!!

eida to proi tin kartsona ...eipe oti eixe parei 16 kila...kai tora (4 mines meta)einai opos itan !!!!!!

α ενταξει!! εγω για τα 22 που το κοβω να φτανω θα θελω μονο 5,5 μηνες, βαλε και μια ψιλοκαθυστερηση γιατι δεν ειμαι καρτσωνα ...αντε σε ενα 8μηνο θα ξαναβαλω τα ρουχα μου!!!!! χαχαααααα!!!!


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια καλησπέρα,

συγνώμη για το "γράψιμο" σήμερα αλλά στη δουλειά γινόταν χαμός!!!

Δεν προλάβαινα να πάω ούτε τουαλέτα! Μόνο μια κλεφτή ματια σας έριχνα και τα κεφάλια μέσα πάλι...

Τέλος πάντων ελπίζω να είστε όλες καλά!!

Φιλάκια!!

Επεξεργάστηκαν by Litsaki19

EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...