Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μάρτιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα!

Μη μιλατε για κιλα, ειμαι η πρωταθλητρια του καφε μας. +13 και συνεχιζω!! ΧΙ!ΧΙ!

Τι να κανω, δε μπορω να μην τρωω, ειμαι και ολη μερα μες στο σπιτι. Αλλα ενταξει δεν ειναι η πρωτη φορα, εχω συνηηθισει και ξερω οτι μετα θα τα χασω αμεσως.

Πηγα χτες στο γιατρο μου και ειδα την μπουμπου μου, εχει γινει 860γρ. ΜΕγαλωνει!

Εγω το ντοπλερ το θεωρω αναγκαια εξεταση για να βλεπουμε οτι ολα πανε καλα με τα μωρακια μας. Ενας υπερηχος ειναι σχεδον σαν το β πειπεδου δεν ειναι κατι φοβερο. Εγω μαλιστα λογω παλιου προβληματος αυτη τη φορα θα κανω 2 ντοπλερ. Ενα στις 28 εβδομαδες και ενα στις 32.

Αν δεν υπαρχει προβλημα συνηθως το ντοπλερ γινεται στις 32 εβδομαδες.

Κι επειδη εχω διαβασει οτι μιλατε για ψωνια και μωρουδιακα, να ξερετε οτι στις εκπτωσεις σε αυτα τα ειδη σχεδον κανεις δεν κοβει απο την τιμη, δεν κανουν εκπτωση δηλαδη γιατι ξερουν οτι θα τα αγορασουμε αναγκαστικα. Να το εχετε υποψη σας γιατι την πρωτη φορα την ειχα πατησει και εγω. Περιμενα τις εκπτωσεις για να παρω ολα τα πραγματα του μωρου και τελικα τα πληρωσα κανονικα γιατι κανεις δεν εκανε εκπτωση.


7f7174376f.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλως σας βρηκα!

Χρονια πολλα στις Κατερινουλες!

Κιλα.. ενα ευαισθητο θεμα χμμμμ κι εγω +7 ειμαι. Ελπιζω να μην τα υπερδιπλασιασω μεχρι το τελος!

Αυτο με το φουσκωμα το παθαινω κι εγω, αλλα καμια ωρα μετα το φαγητο.

Και καμια φορα σε ανυποφορο σημειο!


Xgu4p2.pngSAJdp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εεεεε! και γω κατερινα ειμαι!!!! χρονια πολλα και στις υπολοιπες και μ εναν πονο!

corinna τι κανεις οταν σε πιανει αυτο? σου ειπε κατι ο γιατρος σου?

Γενικα μου ειπε να τρωω μικρα γευματα και συχνα, αλλα αμα με πιανει πολυ να παιρνω κανενα maalox. Αλλα να μην το παρακανω οσο γινεται.

Και πιανει, με το maalox σε 5 λεπτακια ειμαι ΟΚ.


Xgu4p2.pngSAJdp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Swity μου χρόνια πολλά και σε σένα. Sorry δεν ήξερα ότι σε λένε Κατερινούλα. Με το καλό να έρθει το μωράκι σου και να χαίρεσαι και το μεγάλο σου παιδάκι!


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

αχ σας ευχαριστω πολυ κοριτσια για τις ευχες σας!!και σε σας ευχομαι τα καλυτερα! Λογικο που δε ξερατε το ονομα για πλακα το ειπα..να σας ενημερωσω οτι πολλες μεγαλες εταιριες οπως κικο και πρεναταλ κανουν δωρεαν σεμιναρια για εγκυους, κρατανε 1-2 ωρες και κανεις οτι ερωτησεις θελεις κτλ.σου δινουν και δωρακια στο τελος, εμενα μου ειχαν δωσει το πρωτο μπιμπερο και ειχα συγκινηθει πολυ θυμαμαι..για τις πρωταρες μανουλες ειναι καλη ιδεα...


rys1ubq6nuoz3bc1.png

tdikmjscwjfbqzbn.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, έχει ακούσει καμιά σας για την καινούργια μαιευτική κλινική του Ερρίκος Ντυνάν; Πότε θα ξεκινήσει η λειτουργία της;;

Ρωτώ γιατί άκουσα ότι θ'ανοίξει για να χτυπήσει το μονοπώλιο των ΙΑΣΩ ΜΗΤΕΡΑ ΛΗΤΩ. Έχετε ακούσει κάτι;


cff44a61df.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...