Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

Cafe Απρίλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Γεια σας μανουλες!!!!

Βικακυ μου να ζησετε!!!!Να ειστε παντα ευτυχισμενοι!!!!!

Τανια μου με το καλο η γαμο-βαπτιση!!!!

Εγω κοριτσακια μου ειμαι κομματια μιας και απο τις 12:30 το πρωι εχω

ΣΥΝΕΧΕΙΑ επισκεψεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ηρθανε ενα φιλικο μας ζευγαρι, μετα η μαμα μου μετα η πεθερα μου με την κουνιαδα μου και την κορη της και μετα η κουμπαρα μου!!!Φυγανε 8:30 και τωρα εκατσα να σας πω ενα γεια και να παω να σιδερωσω!!!

Το ευχαριστο ειναι οτι ο μπεμπης το βραδυ κοιμηθηκε 1:30 με 8 παρα και πολυ το χαρηκα!!!!!!!!!!!!!!Μακαρι να στρωσει και να το κανει καθε μερα!!!

Παω να σιδερωσω φιλεναδες............:(:(:(:(αν εχω κουραγιο θα μπω πιο μετα:rolleyes::rolleyes:

Σημερα εχουμε και τα πρωτα μας μηνογενεθλια!!!!!ΓΙΟΥΠΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    4142

  • angie!

    3932

  • Annie

    3518

  • dim_angel

    2429

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    angel_ 4.142 δημοσιεύσεις

  • angie!

    angie! 3.932 δημοσιεύσεις

  • Annie

    Annie 3.518 δημοσιεύσεις

  • dim_angel

    dim_angel 2.429 δημοσιεύσεις

Posted Images

Θάλεια μου κι εγώ στην ίδια κατάσταση είμαι. 90 ml τη μέρα βγάζω.

Τον βάζω στο στήθος αλλά δεν κάνει και πολλά πράγματα και του δίνω μπουκάλι.

Το βράδυ βγάζω με το θήλαστρο και του το δίνω.

Θέλω να βγάλω γάλααααααααααααααααααααααααα

Αυτό το fenugreek τι είναι?

Και κάτι λέει και για φάρμακο. Ποιά ξέρει να με βοηθήσει?

Link to comment
Share on other sites

Θάλεια μου κι εγώ στην ίδια κατάσταση είμαι. 90 ml τη μέρα βγάζω.

Τον βάζω στο στήθος αλλά δεν κάνει και πολλά πράγματα και του δίνω μπουκάλι.

Το βράδυ βγάζω με το θήλαστρο και του το δίνω.

Θέλω να βγάλω γάλααααααααααααααααααααααααα

Αυτό το fenugreek τι είναι?

Και κάτι λέει και για φάρμακο. Ποιά ξέρει να με βοηθήσει?

Μια κοπέλα με το όνομα ΚΡΙΣΤΙΝΑ από το άλλο φόρουμ, το πάρεντς, φαίνεται να το αναφέρει συχνά. Δεν την ρωτάς να σου πει και μετά πες μας και μας.


mU4Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρία το ίδιο θήλαστρο έχουμε! Αλλά φαντάσου διαφορά εσύ έβγαλες 360 σε μία άντληση και εγώ 90 σε μία μέρα!!!:shock::shock::shock:

Που θα πάει θα αυξηθεί η παραγωγή μου!

Άννυ αν ενδιαφέρεσαι για θήλαστρο πες μου να σου πω από που το νοίκιασα. Εγώ το νοίκιασα 65 το μηνα +30 αγόρασα τις χοάνες και +10 αγόρασα τρία μπουκάλια αποθήκευσης, οπότε η ιστορία μου βγήκε 105 ευρώ.

Θάλεια μου και εμένα μειώνεται! Δεν ξέρω αν είναι τυχαίο αλλά στις επόμενες αντλήσεις που έκανα μετά 2 ώρες έβγαλα 100-100-80! Αυτά δεν μας φτάνουν για να φάμε. Τώρα έχω την επόμενη άντληση στις 12 το βράδυ και μάλλον απόψε θα συνεχίσω να κάνω και την νύχτα. Με το μικρό θήλαστρο δεν έβγαζα τόσο συχνά και έβγαζα περισσότερο. Τέσπα, θα δείξει το θέμα!! Πόσες αντλήσεις κάνεις και πόσο συχνά;


mU4Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η τελευταία άντληση στις 12 ήταν 120μλ οπότε αναγκαστικά θα κάνω άλλη μια σε λιγάκι αν κοιμηθεί το μωρό γιατί δεν έφτανε για ένα γεύμα. Τελικά όντως μειώνεται. Για να δούμε αύριο...


mU4Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα και την επόμενη άντληση και έβγαλα 160μλ. Πολύ καλά! Έχω σχεδόν 2 γεύματα στο ψυγείο απλά για σήμερα μόνο πρέπει να κάνω και άλλη μια στο επόμενο ξύπνημα. Ο σπόρος φαίνεται να κοιμάται αν και μαϊμουδίζει λιγάκι. Πάω κι εγώ να ξαπλώσω. Δεν νυστάζω όμως, συνήθισα την αϋπνία ρε σεις κορίτσια!


mU4Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσάκια!!!!!!!! ξυπνήστε!!!!!!!!!!!! Μαράκι ξενυχτήσατε πάλι ε?είναι νυχτόβιος ο μπέμπης σου! πήγε καλά με το θήλαστρο τελικά?


8yrVp3.png

https://www.facebook.com/MommysCake

special sweets for special events!

WAy0p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να ειστε καλα μανουλιτσες!να χαιρεστε κ εσεις τα παιδακια σας!!!!:P

Δημητρα μου ηθελα να σε ρωτησω τι εκανες με την υπερπαραγωγη?εστρωσε η κατασταση?σαν να ειδα λιγα πρασινα κακακια χθες αλλα σημερα ειναι κανονικα προς το παρον.

αντε πρωι πρωι σκατοσυζητηση!χαχαχ:tongue:

πως περασατε το βραδυ σας μανουλες???


pSC1p2.png

αll I ever wanted...αll I ever needed...Is here,in my arms....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...