Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Cafe Απρίλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    4142

  • angie!

    3932

  • Annie

    3518

  • dim_angel

    2429

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    angel_ 4.142 δημοσιεύσεις

  • angie!

    angie! 3.932 δημοσιεύσεις

  • Annie

    Annie 3.518 δημοσιεύσεις

  • dim_angel

    dim_angel 2.429 δημοσιεύσεις

Posted Images

Εγώ σταθερά με 2 μέρες καθυστέρηση .... Χρόνια σας πολλά Τανίτσα μου!!! Να χαίρεστε την Θεοδώρα σας, να την καμαρώνετε! Με υγεία κοριτσάρα μου και με το καλό και η 2η μπουμπούκα!

Και ΝΑΙ πέτυχα να πω εγκαίρως Χρόνια Πολλά στον Γιώργο μας!!!!!!!!

Βάσω μου να τον χαίρεστε, να είναι πάντα καλά, και με ένα καλό κορίτσι χιχι! Γερός και δυνατός μανούλα μου!

Ιλιουλίνα μου για κάποιο λόγο δεν με αφήνει να κάνω έντιτ στην λίστα, οπότε το πρόσθεσα στα κιτάπια μου και θα εμφανιστεί σε πρώτη ζήτηση!!!


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites

Για το τρεχαντήρι μου που έλεγα στο προηγούμενο ποστ μου, θα σας πω παραδείγματα για να με νιώσετε.

Όταν πηγαίνουμε βόλτα θέλει το καρότσι της. Είναι πράγματι μια κυρία. Μόλις σταματήσω για να ψωνίσω σε κάποιο μαγαζί αρχίζει την προετοιμασία... βγάζει παπούτσια, κάλτσες, (τα πετάει πέρα-δώθε) και μετά σηκώνεται όρθια πάνω στο καρότσι με πρόθεση φυσικά να την κοπανίσει. Επειδή δεν την αφήνω ακολουθεί η γνωστή σκηνή κλάματος και οδυρμού. Αυτό είναι συνηθισμένο.

Εκεί όμως που μου ανεβάζει την πίεση είναι όταν δεν είναι στο καρότσι. πχ προχτές είχαμε πάει με την νονά της στο Mall για να της πάρει παπούτσια. Μετά πήγαμε στα goody's, φάγαμε, και μόλις τελείωσε ήθελε να κατέβει από την καρέκλα. Της λέω θα είσαι εδώ δίπλα στην μαμά όχι μακρυά κλπ. Σε 10 δευτερόλεπτα είχε πάει στο διπλανό τραπέζι και έκανε νάζια στον κόσμο και μετά σφαίρα απομακρυνόταν. Με κοίταζε και την κοίταζα και της έλεγα έλα εδώ αλλά προυτς προυτς.... σηκώνομαι να την ακολουθήσω και μόλις με παίρνει είδηση ότι την πλησιάζω κατεβάζει ταχύτητα και γίνεται καπνός. Την πιάνω της λέω ότι δεν ήταν καλό που έφυγες από την μαμά, κήρυγμα κλπ. Την αφήνω δίπλα μου πάλι και ξανά μανά τα ίδια..... Σκόπιμα την άφησα και την 1η και την 2η φορά να δω τί θα κάνει. Το ίδιο και μετά από 2 μέρες σε έναν πεζόδρομο της αφήνω το χέρι και της λέω θα περπατάς δίπλα στην μαμά γιατί είμαστε στον δρόμο. χεχε. Τροχάδην προς τα μπρος πάλι με εμένα στο κατόπι. Και γενικά όλο τέτοια κάνει.

Μια φορά μέσα στην πυλωτή της πολυκατοικίας επειδή δεν με άκουγε να μπει μέσα μαζί μου της κρύφτηκα και με έψαχνε. Αλλά είχα την δυνατότητα να την βλέπω και φυσικά δεν κινδύνευε να την βουτήξει κανένας. Αλλά έξω δεν μπορώ να το κάνω να την τρομάξω μπας και αλλάξει τπτ...

Κοντεύω να γίνω σαν υστερική έξω όλο Λουσυυυυυυυυυυυυυυυυυυ αλλά τί άλλο να κάνω? Ουφ, αυτά....

Καληνύχτα και όνειρα γλυκά μανούλες!!


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλες μου!!!Παλι εχω καιρο να μπω......

Να πω χρονια πολλα στην Πολυξενη στην Θεοδωρα στην Αλεξανδρα στην Ραφαηλια στον Νικολα στον Θοδωρη!!!

Χρονια πολλα στο Κλειουλινακι μας που εχει γενεθλια σημερα!!!!!

Και μιας και δεν μπορουσα να μπω εχθες για να κερασω τουρτιτσα για τον Γιωργακη μου οριστεZZ2Q==mickey+mouse+cake+and+cupcakes.JPG

Ελπιζω να μην ξεχασα κανενα παιδακι!!!!Z

Φιλακια!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανούλες!

Προσπαθούσα κι εγώ μάταια χθες αλλά δεν τα καταφερνα να μπω. Χρόνια πολλά κι από εδω στο Γιώργο μας και στο Κλειουλινάκι. Να τα χαίρεστε τα ζουζούνια σας μανουλίτσες!

Εμείς είμαστε καλά. Σήμερα ήρθε και η νονά μας και έφερε λαμπάδα και δώρο. Πήγαμε προσκυνήσαμε και το Επιτάφιο μιας και χλωμό να πάμε το βράδυ. Εκοψε την πιπίλα εδώ και καμιά βδομάδα, όλα καλά αλλά έκοψε εντελώς το μεσημεριανό ύπνο. Ετσι κατά τις 9 είναι ξερός.

Εσείς θα πάτε; Στην Ανάσταση;


X4pTp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα μανουλες! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΓΕΝΕΘΛΙΑ. ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ , ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΑ ΚΑΙ Ο 3ος ΧΡΟΝΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟς ΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΑ Κ ΧΑΜΟΓΕΛΑ!

σημερα τα αγορακι μου γινεται 2 και θα ηθελα να σας κερασω κατιτις:P

images?q=tbn:ANd9GcSFvVpkJfz57feh31z27N1MkUGfs-ptOm20YMTsPUAo_ohf3Wxj


pHNqp3.png9S1np2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες! Χρόνια Πολλά σε όλα τα παιδάκια που γίναν 2! Πάντα ευτυχισμένα, καλότυχα και γερά να είναι! Γράφω απ΄το τηλ. Κ δεν μπορώ να γράψω πολλά. Πάντα με υγεία να τα καμαρώνετε μανούλες!

Χρόνια Πολλά κ για τις ημέρες. Καλή Ανάσταση κ καλό Πάσχα να έχουμε όλοι. Διπλές ευχές στην Αναστασία μας κ όσους άλλους γιορτάζουν.

Εμείς επιτέλους συνήλθαμε από τις μυξούλες που κράτησαν 2 βδομάδες και μας στέρησαν 3 πάρτυ...

Βικάκι η κόρη σου θέλει να σε προπονήσει για τον επόμενο μαραθώνιο. Θέλει να σε κάνει πρωταθλήτρια το παιδί.

Φιλάκια σε όλες!!!


ZYoVp3.png

60gdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Χρονια πολλα στην Γιώργο, στην Κλειώ και στον Αναστάση!!Να ναι γερα και ευτυχισμενα! Να τα χαιρεστε φιλες!!

Καλη Ανασταση και καλο Πασχα να εχουμε όλοι!! Να περασετε ομορφα οτι και να κανετε!!


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανούλες και παιζάκια!!!

Όλο με πετάει το parents από χτες... άρα 1/3 έγκαιρες ευχές!!!

Κλειώ μας ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ!!!!!!!!!!!!!!! Να την χαίρεστε Άννη μου, εύχομαι να έχει ότι επιθυμεί στην ζωή της!!

Να σας ευχηθούμε και εμείς Καλή Ανάσταση με υγεία και με την ρέγουλα η σούβλα αύριο ειδικά μετά από την νηστεία.... χαχαχα

Φιλάκια πολλά, να είσαστε όλοι και όλες καλά!

XzXKzEnGHdY0AItHZRfSejl72eJkfbmt4t8yenImKBVaiQDB_Rd1H6kmuBWtceBJ


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά μανούλες.

Χρόνια πολλά στην Αναστασία μας, τον Αναστάση, ξέχασα τον Λαζαράκο και τον Λευτέρη.

Χριστίνα ναχαίρεσαι κι εσύ το γιόκα σου.

Εμείς κοιμηθήκαμε τελικά χθες. Θέλω να βρω κανα γείτονα να πάρω το Φως. Καλά να περάσατε!


X4pTp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χρονια πολλά! Χριστος Ανέστη!

Χρονια πολλά στον Ανασταση και στην Αναστασία μας!!!

Εμεις πήγαμε στην ανασταση η μικρη ενθουσιαστηκε απο τις λαμπαδες και τις καμπανες και ολη τη νυχτα ελεγε νταν νταν νταν! Πριν λιγο γυρισαμε και απο τη μαμα μου οπου σκασαμε στο φαι! Αντε και του χρονου να ειμαστε γεροι!!!

Να περνατε όλες καλα!


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλες σας!!!

Ιδιαίτερα χρόνια πολλά στα παιδάκια που είχαν γεννέθλια, στην Αναστασία, στη Θεοδώρα, στην Αλεξάνδρα, στο Νικόλα, στον Κυριάκο, στον Κωνσταντίνο, στο Δημήτρη, στο Θοδωρή, στη Κλειώ, στο Γιωργάκη και σε όλα τα παιδλακια που πιθανόν ξέχασα. Πολύχρονα να είναι τα μωράκια σας, να τα χαίρεστε μανούλες!!!

Επίσης χρόνια πολλά για την ονομαστική τους γιορτή στον Λάζαρο, στην Αναστασία και στον Αναστάση!!!

Εμείς είμαστε μια χαρά, περάσαμε πολύ ωραία το Πάσχα στο χωριό και η Θεοδώρα ξεσάλωσε αφού ετρεχε στην αυλή και το καταευχαριστήθηκε. Χθες πήγαμε και στο πάρτυ του Θοδωρή. και περάσαμε υπέροχα και τώρα αναμενουμε το πάρτυ της Κλειώς!!!

Ελπίζω να είστε όλες καλά!!!


eNortjKzUjI0Mjc2MlGyBlwwFXYC0A,,71.png

rdESp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από εμένα! Χρόνια πολλά, Χριστός Ανέστη! Εχω κάτι χρόνια να μπω αλλά μία το ένα μία το άλλο δεν προλαβαίνω.

Καταρχήν να ευχηθώ κι εγώ με τη σειρά μου χρόνια πολλά σε όλους τους φίλους μας που είχαν γενέθλια και να σας ευχαριστήσω κι εγώ για τις ευχές! Χρόνια πολλά και σε όσα παιδάκια είχαν ονομαστικη γιορτή.

Στα γενέθλια μας περάσαμε υπέροχα (κόψαμε 2 τουρτες μία στο σχολείο και μια στο σπίτι), εσβησε το κεράκι και οταν τον ρωταγαν ποσο χρονων είσαι έλεγε ντύο!

Επίσης να δωσω πολλά συγχαρητηρια στα κορίτσια μας που είναι έγκυες την Τάνια και την Ιωάννα! Ευχομαι το καλύτερο και μια τελειομηνη εγκυμοσύνη! Βέβαια θα μου πείτε η Τανια κοντεύει να γεννησει, αλλά καλιο αργά παρά ποτέ!

Αυτά τα ολίγα από εμάς! Σας φιλώ όλες!


B8ZWp3.png

Jk5rp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλό μεσημέρι μανούλες!!!Χρόνια πολλά !!!Χριστός Ανέστη!!!!Σήμερα έχουμε γεννεθλιάκια κ είμαι πολύ συγκινημένη!!!Τελικά θα του τα κάνω την Κυριακή με λίγους φίλους κ συγγενείς!!! παραγγείλαμε κ τουρτίτσα με τον μίκυ μιας κ έχει αδυναμία!!!χαχαχαχαχαχα Να τα εκατοστήσουν όλα τα μωράκια κ να τα χαίρονται οι γονείς τους πολύ πολύ!!!!Πήρα άδεια σήμερα λόγο του Νικόλα μου (με τα χίλια ζόρια μου την έδωσε...γρρρρρρ) δυστυχώς δουλεύω κ το Σάββατο γιαυτό θα μαζέψω όσα προλαβαίνω σήμερα να ψωνίσουμε κιόλας γιατί μετά θα είναι δύσκολο να τα κάνω το Σαββάτο το απόγευμα ολα!!Μα τι κάθομαι κ σας ζαλίζω κ σας τώρα με τα δικά μου μανουβριόζικα θέματα!!:tongue::tongue:

Σας γλυκοφιλώ κ εύχομαι τα καλυτερότερα για όλα τα παιδάκια μας!!!!;)


eNortjKzUjI0trQ0M1CyBlwwFasC2Q,,88.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και πάλι! Καλέ ξεχασα το πιο σημαντικό! Γιωργία να σου ζήσει η μικρούλα σου, να ειστε μια γερη κι ευτυχισμένη οικογενεια!!!!

Ιλιουλινα να χαιρεσαι το παιδάκι σου!


B8ZWp3.png

Jk5rp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...