Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια τελικά με κράτησαν και για 4ο όρο! μου το χαμήλωσαν δοκιμαστικά στις 40 μονάδες δλδ να πέφτει πιο αργά με την προϋπόθεση να δουν πως παω και να κάνω nst ώστε να φύγω αύριο , αλλά μου το ανέβασε πάλι στο 60 όπως ήταν αρχικά! 😔 

      • Ευχή 5
      • Δύναμη! 1

Cafe Απρίλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλημέρα μανουλάκια μου!!!!!!!! σας έχασα,το ξέρω!!! αλλά ένω διαβάζω,ξεχνάω να γράψω,λέω μετά ,μετά και όλο κάτι κάνω! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε όλα μας τα φιλαράκια με τη σειρά!!! να τα χαιρόμαστε κορίτσια!!!!!! χάσαμε και τα δυο πάρτυ λόγω κρυώματος δυστυχώς,αλλά περάσαμε τέλεια και στα άλλα δύο όλες μαζί! πόσο χαίρομαι που χουμε 2 χρονια ήδη φίλους που κάναμε πριν καν γεννηθεί η Χρυσάνθη!!!!!Κλειουλίνι αυριο είναι το δικο σου πάρτυ ε? καλή επιτυχία!ioulina μου και σε σας!! θα προλάβεις μια χαρά,μην σκας! διάθεση να χεις !!:-)

εμάς τα γενέθλια μας είναι Δευτέρα 23 και θα τα κάνουμε Σάββατο 28! όποια θέλει να έρθει είναι ευπρόσδεκτη!!

πάω να ξεκινησω δουλειές γιατι ξεστρώνω τα χαλιά και γίνεται το χάος εδώ μέσα!! φιλιά πολλά και δεν ξανα χάνομαι!!!!!!! χρόνια πολλά και πάλι σε όλα τα παιδάκια!!!!!!!


8yrVp3.png

https://www.facebook.com/MommysCake

special sweets for special events!

WAy0p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    4142

  • angie!

    3932

  • Annie

    3518

  • dim_angel

    2429

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    angel_ 4.142 δημοσιεύσεις

  • angie!

    angie! 3.932 δημοσιεύσεις

  • Annie

    Annie 3.518 δημοσιεύσεις

  • dim_angel

    dim_angel 2.429 δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσακια μου!

Ειμαι στουσ γονεισ μου κ γραφω απο το κινητο γιατι τωρα ειδα οτι ο η υ δεν ανοιγει...

Ειμαστε καλα,ευχομαι για ολεσ το ιδιο,σασ σκεφτομαι στα ζορια ειδικα κ ασ μην ε χω επαφη.

Να ειστε καλα ολοι,φιλια


''εσείς κι εγώ...

όταν έχω εσένα μπορώ να βάψω με ασήμι τη σκουριά

μπορώ να κοιμηθώ με σιγουριά

να πιάσω με τα χέρια μου τους δράκους να σκοτώσω..''

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολες τις μανουλες...και τα γλυκα παιδακια......

Χρονια πολλα για το Πασχα και πολυχρονα ολα τα απριλοπαιδα μας επισης!!!!!

Εμεις εχουμε τα γενεθλια μας την Παρασκευη και ηδη εχω αρχισει να τρελλαινομαι απο τη χαρα μου...κοντευουμε τα two που λεει κ η μικρη μου και επισημως πλεον και θα κανουμε το παρτακι μας με αλλα παιδακια που εκτος του οτι ειναι και 5χρονα ,ειναι και αγορακια και πολυ αγχωνομαι ,για το πως θα περασουν στο παρτυ(διασκεδαση κλπ)...απο παιχνιδια κλπ εννοω....εχουμε παει σε αλλα παρτυ με μεγαλα παιδια αλλα ηταν ειτε σε παιδοτοπο ειτε με ανιματερ και ηταν αλλιως...τωρα??????????


eNortjKzUjI0M7A0MVCyBlwwFYIC0Q,,59.png
Link to comment
Share on other sites

KAI APO MENA ME KAUYSTERHSH

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΑΝΑΣΤΗΘΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΘΛΙΜΜΕΝΕΣ ΨΥΧΕΣ Κ ΜΕ ΛΙΓΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ

χρονια πολλα σε εορταζοντες σε παιδιακια

Χρονια πολλά στην Ελισαβετ εχτες --νομιζω ηταν της Αγιας Ελισάβετ σωστα>??????????

Εμεις γιορταζαμε 17 Απριλίου του Αγ Ραφαήλ κ κάναμε μαζι γιορτη κ γενεθλια με τους νονους μας τους θειους μας κ παπουδογιαγιαδες.

Σχετικα με το τρεχαντιρι με τα παιδια και Η ραφαηλια εχει γινει πολυ επικινδυνη πλεον στο δρομο κατεβαινει απο το καροτσι σε χρονο ντε τε κ ξεπεταγεται στο δρομο. Πλεον κ στο σουπερ μαρκετ δυσκολευομαι να πάω σε μαγαζι με μικροπραγματα που μπορει να σπάσουν δεν το συζητω..... μονο απ εξω.....

Και τέλος Γρατζουνάει όλα τα παιδια σε ασχημο σημειο. Μιλαμε να τρεχει αιμα.....Ερχομαστε σε πολυ δυσκολη θεση συχνα με τους αλλους γονεις γιατι συνεχεια τρεμω μην τραυματισει παδι ι απο την πολυ γρατζουνια -το εχει κάνει δηλ . Αποτελεσμα πολλα παιδιακια δεν την θέλουν για παρεα!!!!!!!!:cry::cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας μανούλες! Έχω πολύ καιρό να μπω, σήμερα όμως έχει γενέθλια το λουλουδάκι μου και σας σκέφτηκα!

Χρόνια πολλά και σε όλα τα παιδάκια του Απριλίου, να τα χαίρεστε και να τα δείτε όπως επιθυμείτε!

Να ευχηθώ στη Μαρία-ατλαντίς να σου ζήσει η μπέμπα, να είναι γερή και καλότυχη!!!! Καλή εγκυμοσύνη και μ' έναν πόνο στην Ιωάννα και την Τάνια! Ελπίζω να μη μου διέφυγε καμια εγκυμονούσα! Και με το καλό σε όσες το επιθυμούν!

Ο Γιάννης μου έχει αλλάξει πολύ, σωστό παιδάκι πλέον! Αγαπάει πολύ την αδερφούλα του, η οποία είναι 6,5 μηνών! Βέβαια του πήρε ένα τρίμηνο να την αποδεχτεί... Είχαμε αρκετή ζήλια στην αρχή και δυστυχώς του έβγαινε σε επιθετικότητα, με υπομονή και πολύ μπλα μπλα το ξεπεράσαμε... Η μπέμπα μου είναι ένα μωράκι δύσκολο στο φαγητό, κατά τα άλλα υπναρού και πολύ ήσυχη!

Και η τούρτα με το μίκυ που μας αρέσει!

Φιλιά!

images?q=tbn:ANd9GcROy4YlDTbO-lDEDnt3To49K-R78MGmo5aoAPKiMi4J922p3JGBlw


Qutyp3.png

mF5Fp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τα σβησαμε και εμεις τα two το σαββατο.....το παρτακι μας ειχε μεγαλη επιτυχια..6 παιδακια ηταν τελικα μονο ...αλλα ευτυχως που δεν ηρθαν και τα υπολοιπα γιατι ηδη γινοταν πανδαιμονιο στο σπιτι....φιλοι και οικογενεια περασαμε σουπερ...του χρονου παλι.....................ωραια θαταν να ερχοσασταν καμια σας αλλα δεν μπαινετε συχνα πλεον..κριμα......φιλια σε ολα τα παιδακια και τις μανουλιτσες!!!!!!


eNortjKzUjI0M7A0MVCyBlwwFYIC0Q,,59.png
Link to comment
Share on other sites

Παει το κλεισαμε εντελως το μαγαζι! Καλε που ειστε ολες? Εμφανιστειτε γιατι με ταραζετε εγκυο γυναικα:tongue:

Θαλιτσα μου να χαιρεστε την Θεοδωρα σας! Γερη, ευτυχισμενη και καλοτυχη! Και σεις να στε καλα να την καμαρωνετε να μεγαλωνει!

Χρονια πολλα και σε όσα παιδακια ειχαν τα γενεθλιακια της τις προηγουμενες ημέρες!

Εμεις ειμαστε καλα, οι συσπασεις συνεχιζονται αλλα με πιο χαλαρους ρυθμους παρολα τα φαρμακα. Μαλλον καποια θελει να βγει νωριτερα, βιαστικο παιδι, να δουμε τι θα καταλαβαει αν βγει. Την Δευτερα θα παμε και στο γιατρο να την δουμε. Η θεοδωρα φανταζομαι οπως κα ιτα δικα σας ζωηρευει και θελει να ειναι συνεχεια εξω, εγω δεν μπορω παντα να ακολυθησω τους ρυθμους της και εκει ζουμε μεγαλα δραματα. Με το φαγητο ειχαμε ευτυχως μια βελτιωση, κυριως προσπαθησα να χαλαρωσω εγω και τελικα επιασε.

Απο χτες παιδευομαι με τις ντουλαπες, τελειωσα τις δικες μας και σημερα θα μπω στο παιδικο που χτες το αφησα σε εμπολεμη κατασταση! Εβγαλα και τα μουρουδιστικα και συγκινηθηκα, ποσο μικρα ηταν τα παιδακια μας! Το ποσα ρουχα ειχαμε δεν το πιστευα τωρα να δουμε ποιος θα τα πλυνει και κυριως ποιος θα τα σιδερωσει! Καμια πρόθυμη?:tongue:


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Όντως το κλείσαμε αλλά που να βρεθεί χρόνος με τα δίχρονα!!! Πολυ τρέξιμο!

Τάνια μου μάλλον βιάζεται η μικρή! Πες της όμως να περιμενει λίγο ακόμα!

Εχω κι εγώ να σας πω ευχάριστα! Περιμένουμε τον Δεκεμβριο το αδερφάκι του Δημήτρη! Πρώτα ο Θεος θα είναι τα ωραιότερα Χριστούγεννα της ζωής μου! Ευχομαι σε όσες το επιθυμούν γρήγορα για δεύτερη φορά μανούλες και σε όσες είμαστε ήδη έγκυες να μας πάνε όλα καλά μέχρι τέλους!


B8ZWp3.png

Jk5rp2.png

Link to comment
Share on other sites

2-Birthday-Cake-Main.jpg

Και ναι, το τελευταίο παιδάκι της παρέας έγινε 2!!!

Θάλεια μου, να χαίρεσαι κι εσύ το κοριτσάκι σου για χθες. Να τα εκατοστήσουν, πάντα γερά, καλότυχα κι ευτυχισμένα όλα τα παιδάκια!

Άννυ μου, (άνδρια) πολύ χάρηκα με τα νέα σου! Με το καλό κοπέλα μου!!! Να πάνε όλα τέλεια για όλες τις εγκυούλες μας και να έχετε μιά υπέροχη τελειόμηνη εγκυμοσύνη.

Εμείς, αποφασίσαμε και δεν κάναμε πάρτυ φέτος. Ήρθαν μόνο γονείς, αδέρφια και κουμπάροι και κόψαμε μια τουρτίτσα που έφτιαξε η μαμά μου. Από παιδάκια είχαμε το βαφτιστήρι μας με τον αδερφό του και 2 κοριτσάκια των νονών της Αθηνάς οπότε πέρασε όμορφα και το Αθηνάκι. Εγώ δούλευα οπότε δεν υπήρχε χρόνος για τίποτα. Παραγγείλαμε πίτσες και αυτό ήταν. Περάσαμε όμορφα όμως και η μικρή το ευχαριστήθηκε ευτυχώς.

Σας φιλώ όλες και θα προσπαθήσω να μπαίνω λίγο περισσότερο. Δύσκολο βέβαια με τα ωράριά μου...

Να είστε όλες καλά και τα μωράκια σας ακόμα καλύτερα!


ZYoVp3.png

60gdp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εσεις δε συγκινηστε απο τπτ τελικα, ουτε εμενα λυπηθηκατε και να μου κανετε την χαρη να εμφανιστειτε, ουτε απο την αννυ αλλα ουτε και απο την τουρτα!!!! Ο αρμοδιος παρακαλω να ψεκασει:tongue::tongue:

Αννυ μου με το καλο να υποδεχτειτε το αδερφακι του Δημητρη, να εχεις μια υπεροχη κια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

Μαρια μου να χαιρεσαι την Αθηνουλα, να ειναι γερη και πολυ πολυ ευτυχισμενη!!!

Λοιπον εμφανιστειτε γιατι η επομενη απειλη θα ειναι οτι θα γεννησω χαχα

Να στε ολες καλα και τα παιδακια ακομα καλυτερα!


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανούλες! Χρόνια πολλά σε όλα τα παιδάκια. Μαράκι να τη χαίρεσαι την Αθηνούλα σου.

Αννη συγχαρητήρια! Με το καλό το δεύτερο.

Εμείς είμαστε καλά. Τα παιδιά έχουν αρχίσει και παίζουν και μαζί. Είναι πολύ όμορφα.

Φιλιά πολλά.


X4pTp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Μετά από κανένα μήνα και πάλι εδώ!

Χρόνια πολλά σε όλα τα παιδάκια που είχαν γενέθλια! Να είναι όλα γερά και ευτυχισμένα! Ευχαριστούμε κι εμείς για τις ευχές!

Άννυ, με το καλό το μωράκι σας! Πότε ακριβώς περιμένεις;

Τάνια, εσύ τι ημερομηνία έχεις; Χαίρομαι που μειώθηκαν οι συσπάσεις κάτι είναι κι αυτό!

Βασιλική, πώς κατεβαίνει από το καρότσι η Ραφαηλία; Ανοίγει την ασφάλεια;!; Πάντως χρειάζεται αυστηρότητα σε θέματα ασφαλείας και συνέπεια. Να της εξηγείς ξανά και ξανά αν χρειάζεται και να μη φοβάσαι τα ξεσπάσματα της όταν της επιβάλεις αυτά που πρέπει να επιβληθούν...

Όπως καταλαβαίνετε δε θυμάμαι και πολλά... :|

Εμείς είμαστε καλά, ο Θ. μετακόμισε σε μεγάλο κρεβάτι, ξαναείδαμε στην αυχενική το μωρό που είναι πλέον ανθρωπάκι, μας έκανε και μια πρόβλεψη για το φύλο αλλά δεν ξέρω πόσο να βασιστώ γιατί είναι νωρίς, παρόλο που πήγαμε σε εξειδικευμένο κέντρο που κάνει αυχενικές και β' επιπέδου... Εσάς το είχαν πετύχει τόσο νωρίς;

Παλεύω κι εγώ με τα καλοκαιρινά και τις ντουλάπες και συνέχεια πρέπει κάτι να κάνω...Το βράδυ κουτουλάω αλλά τουλάχιστον μου πέρασαν οι πολλές αηδίες και είμαι πολύ καλύτερα με τις μυρωδιές... Αυτά τα νέα μας!

Άντε να αρχίσουμε να μαζευόμαστε εν όψει καλοκαιριού! :D

Να είστε όλες καλά κι εσείς και τα παιδάκια!

Φιλιά!


jp0Lp3.png 1533345xcnw09g7xt.gifA0Yxp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανουλίτσες!!

Άννη μου τί υπέροχα νέα ήταν αυτά;;;;;;; ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!

images?q=tbn:ANd9GcTjEvo1YmjHBqoZFdre23samb7CmV2rKIwRMs2XGMpPsMpEJiwDeKps0YNd

Χρόνια πολλά και στα 2 τελευταία εορτάζοντα παιζάκια μας, να είναι γερά πολύχρονα και καλότυχα!

Μαρία μου (atlantis) τα φιλιά μας, μας λείπεις!!

Και εμείς είμαστε καλά, μας έχει συνεπάρει ο καιρός, βολτάρουμε και γενικά προσπαθούμε να διασκεδάζουμε όσο περισσότερο μπορούμε. Είχαμε ένα μικρό θέμα με ένα σοκ που πάθαμε το Πάσχα, από τις πολύ δυνατές κροτίδες που έπεφταν. Πλάνταξε στο κλάμα και την άλλη μέρα ήταν αμίλητη και πολύ στεναχωρημένη. Το χειρότερο όμως ήταν ότι τραύλιζε πάρα πολύ άσχημα στο 80-90% του λόγου της. Ακόμα και τα στικάκια που βγάζουν σπίθες, αυτά που βάζουμε πάνω στις τούρτες, την τρομοκρατούσαν. Έκανε περίπου μία εβδομάδα να αρχίσει να επανέρχεται και τώρα είναι σε ένα 2-3%. Ο σταθμός βοήθησε πάρα πολύ αλλά και η προσπάθειά μας να κάνουμε σαν να μην τρέχει τπτ... Ας πούμε τέλος καλό...

Το προηγούμενο Σάββατο μετά από παρότρυνση της δασκάλας της, κόψαμε και την ημερήσια πάνα με μεγάλη επιτυχία. Βέβαια τώρα κουβαλάμε αντί για πάνες μαζί μας 2-3 αλλαξιές, και φυσικά το γιογιό μας χαχαχα!!! Το στεφανάκι σιχαίνομαι να το βάζω σε ξένες τουαλέτες... Βρε κορίτσια πείτε καμία άλλη ιδέα, κοίταξα και το γνωστό φορητό γιογιό που είναι σαν βαλιτσάκι και λίγο ποιό κόμπακτ και το βρήκα με 30 ευρώ περίπου. Πολλά για την εποχή μας και το πορτοφόλι μας και δεν ξέρω και πόσο καιρό θα το χρησιμοποιούμε. Πάντως ακόμα είναι νωρίς να αρχίσουμε το σκαρφάλωμα στις τουαλέτες, δεν την αρέσει... Αυτά από εμάς,

Φιλάκια πολλά σε όλους και όλες και στις κοιλίτσες μας που πληθαίνουν σιγά σιγά!!!

Άντες καλά αποτελέσματα απόψε!


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες! Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας!

Βίκυ μου έπαθα σοκ με αυτό που περιέγραψες για την Λούσυ... Ευτυχώς που το ξεπερασε το παιδί. Να της δώσεις ένα μεγάλο φιλί και να της πεις ότι είναι πολύ μεγάλη κοπέλα που έκοψε και την πάνα! Μπραβο σας, συγχαρητήρια!!!

Μαρία να χαίρεσαι την Αθηνά μας, να την χαίρεστε! Χρόνια πολλά και στην Θεοδώρα!

Ιωάννα μου ΠΗΤ έχω 12/12/12, αλλα επειδη θα ειναι δευτερη καισαρικη υπολογίζουμε αρχές Δεκεμβρίου! Εσύ ποτε έχεις ΠΗΤ? Δεν μας είπες τι φυλο σας είπαν. Εμενα στον Δ μου το ειπε στο ραντεβου μετα την αυχενική! Βεβαια έχω ακουσει πολλες περιπτωσεις που τους το λενε στην αυχενική!

Τάνια πάνε οι εποχές που με το που βαζαμε φωτο απο γλυκα ή φαγητο μαζευομασταν όλες! χαχαχα!

Δήμητρα νομίζω ότι αυτή θα είναι η καλύτερη εικονα, να τα βλέπεις να παίζουν μαζί!

Σας φιλώ όλες!


B8ZWp3.png

Jk5rp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...