Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 18 λεπτά , Angot είπε:

      κορίτσια ούτε σήμερα βγαίνω! με το που μ έβγαλαν τον όρο δοκιμαστικά στα 10 λεπτά προλάβα καο εκανα και 100αρα σύσπαση μαζί με τις άλλες! χωριά ότι πονάω χαμηλά και στη μέση πλέον !! τώρα μ έβαλαν πάλι ότο μ το αύξησαν , θα με κάνουν και μπάνιο και μάλλον δεν θα το αποφύγουμε ! 32+4 σήμερα , ίσως το τραβήξει ως σάββατο να μπω 33 αλλά νομίζω το σωμα μ αρχίζει και προετοιμάζεται. 

      Κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε !! Είσαι μέσα στους γιατρούς άρα ξέρουν τι  κάνουν !! Αν δουν πως δεν γίνετε άλλο θα γεννήσεις , εύχομαι να το αποφύγετε για την ώρα και να κρατήσεις όσο περισσότερο μπορείς !! Ότι και αν γίνει με το καλό να κρατήσεις τον μπεμπαρο στην αγκαλιά σου !!!

Cafe Απρίλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Μανουλίτσες καλησπέρα! Ελισάβετ, με το καλό να υποδεχτείτε και το νέο μέλος της οικογένειας και όλα θα πάνε τέλεια, μην ανησυχείς καθόλου. Πολύ σύντομα θα έχεις άλλο ένα υπέροχο πλασματάκι στην αγκαλιά σου!

Χρόνια πολλά και στην Κική μας αλλά και όλα τα μωράκια που έχουν γενεθλιάκια αυτές τις μέρες. Πάντα γερά κι ευτυχισμένα όλα!

Εμείς μιά απ΄τα ίδια. Ακόμα οι μύξες καλά κρατούν. ΕΥτυχώς όμως τίποτα άλλο. Κι η διάθεσή της μιά χαρά.

Δήμητρα πώς είναι ο Νικόλας κι η Χαρά?

Δήμητρα (Ilioulina) περαστικά σας και σιδερένιοι. Κι εμένα ξυπνάει την νύχτα. ¨Οχι από πείνα, απλώς ξυπνάει και θέλει αγκαλιά. Όταν ξυπνάει την παίρνω στο κρεβάτι μας (καλώς ή κακώς) γιατί δεν αντέχω να την κάνω βόλτες αγκαλιά μέχρι να ξανακοιμηθεί. Όταν είχα ρωτήσει την γιατρό μου είπε ότι δεν μπορώ να κάνω κάτι. Εϊναι στο παιδί. Δεν έχω προσπαθήσει βέβαια και τις μεθόδους που το αφήνεις να κλαίει. Δεν το αντέχω.

Σας φιλώ όλες! Καλό Μήνα να έχουμε!


ZYoVp3.png

60gdp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    4142

  • angie!

    3932

  • Annie

    3518

  • dim_angel

    2429

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    angel_ 4.142 δημοσιεύσεις

  • angie!

    angie! 3.932 δημοσιεύσεις

  • Annie

    Annie 3.518 δημοσιεύσεις

  • dim_angel

    dim_angel 2.429 δημοσιεύσεις

Posted Images

Μανούλες γεια!!!! Αν και καθυστερημένα να δωσω πολλάφιλάκια ε υχες στα παιδάκια που είχανγενεθλια!!!! Μαρίνα, κυριάκο, πολυξενη, δημητρη, κωνσταντίνο, λουσακι, για εσας όλες οι χαρές του κόσμου!!!!!Συγχωρήστε με αν ξεχναω καποιο παιδακι.

Συγχαρητηρια μαρακι!!!!!να σου ζησει το δευτερο κουκλακι σου!!!!!

τανια μου κουραγιο!!!!!!όλα καλα θα πανε, χαλαρα ναι;;;

ιωαννα ποσο χαρηκα με την εγκυμοσυνη!!!!!με εναν πονο!!!!!!!συγχαρητηρια!!!

καλως μαςηρθαν τα νεα κοριτσομανουλα!!!

αχ ξεχναω ...τι αλλο ηθελα; α ναι.η δεσποινα ρωτησε για το θηλασμο;εμεις θηλαζουμε με πολυ ζηλο ακομα. ο αποθηλασμος μου φαινεται ονειρο απατηλο...

αμαν με τις ιωσεις!!πρεπει να καλοκαιριασει για να ηρεμησουμε;;;περαστικα στα μυξωμενα παιδακια.

αντζυ πολυ στεναχωρεθηκα. εμεις κοριτσια απο το σεπτεμβρη εχουμε ελευθερες επαφες και καποιους μηνες το πηγα και λιγο συστηματικα γιατι θελω παρα πολυ να ξαναμεινω εγκυος αλλα τιποτα. νομιζω οτι φταιει ο θηλασμος σε εμενα. μαλλον ανηκω στις κοπελες που ο θηλασμος δεν ειναι φιλικος στη γονιμοτητα...που και που με παιρνει απο κατω. 2 φορες εχω αγορασει τεστ και αλλες 2 εχω κανει χοριακη.4 φορες δηλ ως τωρα ελπιζω αλλα γιοκ. τεσπα.

κατα τα αλλα καλα. εμεις λεμε πολλες κουβεντες, εχουμε τρελα νευρα, ειναι πολυ τρυφερη οτανθελει και λιωνω, γιογιο αν και καποτεπηγαιναμε καλα, τωρα δεν ειμαστε και πολυ φαν.

λοιπον σας καληνυχτιζω (υπαρχει αυτη η λεξη;χαχα)φιλακια πολλα.συγγνωμη αν δε σχολιασα κατι παραπανω,τα ξεχναω!


 

KOWTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλεναδες!!! Χ

Χρονια πολλα στα παιδακια που ειχαν γενεθλια τον Κωνσταντινο,την Δεσποινα, τον Δημητρη , την Πολυξενη, και την μικρη σου Αννα!!

Και για σημερα να ευχηθω στην Αναστασια και στην Ραφαηλια!!! Νικολιτσα και Βασιλικη να τα χαιρεστε τα κοριτσια σας!!!

Ελπιζω να μην ξεχασα καποιο παιδακι!!!

Περαστικα και σε όλα τα παιδακια που ειναι αρρωστα, ελπιζω ηδη να ειναι καλύτερα!!!

Εμεις ειμαστε καλα, οι συσπασεις αραιωσαν και το κυριοτερο εφτιαξε λιγο η ψυχολογια που ειχε πιασει πατο. Ετοιμαζομαστε για τα γενεθλια μας το Σαββατο! Και μακαρι να μπορουσατε να ρθειτε ολες!!!


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλο μηνα ...

Τι κανετε κοριτσαρες ???ειδα πολλα μωρακια με γενεθλια ηδη...να τα χαιρεστε....δεν σας θυμαμαι ,μιας κ δεν σας ξερω ακομα...και ποιες γεννησατε ???ουυυ,μπραβο βρε κοριτσια...γερα,δυνατα και ευτυχισμενα!!!!ολα τα παλια και νεα μωρακια μας...

Εμεις ειμαστε πολυ καλα...μακρυα απο ιωσεις κλπ...βολταρουμε συνεχεια...περναμε πολυ ωραια!!θα παμε αιγινα στο μαγαζι που εχουμε οικογενειακως εκει ,για Πασχα(2 βδομαδες) και πολυ φοβαμαι μην χασουμε το προγραμμα μας ....ειναι και μικρο το δωματιο μας και γενικα λιγο αβολα ολα..αλλα η νονα μας περιμενει πως κ πως φετος..θα δειξει αν θα το μετανιωσουμε!!!πρεπει να κουβαλησουμε το μισο σπιτι!!γιογιο..παιχνιδια..ρουχα..ποδηλατο..παρκο μιας κ δεν εχουμε 2ο κρεβατι..πω πω....κ μονο που το σκεφτομαι..

αυτα ...φιλουρες...


eNortjKzUjI0M7A0MVCyBlwwFYIC0Q,,59.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστουμε παρα πολυ που μας θυμηθηκατε πραγματικα. Συγνωμη που εγω δεν σας θυμαμαι μια μια ξεχωριστα. Σεόλα τα παιδακια ευχομαι απο την καρδια μου να ειναι παντα ευτυχισμενα1!!!!!!!!!!!!:-P:-P:-P:-P:-P

Ετσι λοιπόν κλεισαμε αισίως κ μεις τα 2!!!!!!!!!

Όλα τα παιδακια να ναι πάντα καλα.

Εμεις εχουμε γενεθλια μαζι με την Αναστασια. Τι να κάνει αραγε ???????Ξερει καμια τιποτα???? Την σκεφτομουν εχτες....... Αν κάποια ξερει ας μας πει.

Η Μαρια γυρισε απο την κλινικη ????εχετε νεοτερα??????????? Φανταζομαι πως ναι

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα μανούλες!!!! ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές!!!

χρόνια πολλά και γλυκά στην ραφαηλία και στην αναστασία!!!!!!!!:P

άλλα γενέθλια;;;;

σας φιλώ. έδιωξα μπαμπα και κόρη και παω να μαζεψω τα χειμωνιατικα:mad:!


 

KOWTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Είμαι χάλια. σήμερα ενημερώθηκα για ένα περιστατικό που συνέβη χθες στην περιοχή μου, στο Γαλάτσι. Το 3ο στη σειρά!!!!!!

Σε σταματημένο όχημα σε φανάρι σε πολύ κεντρική διασταύρωση,βεικου και γαλατσιου, άρπαξαν μέσα απο το αυτοκίνητο ένα κοριτσάκι 1,5 χρονών! Η γιαγιά ήταν η οδηγός και το παιδάκι δεμένο πίσω στο καθισματάκι του! Όλα έγιναν αστραπιαία και κανένας δεν αντέδρασε! Η γιαγιά ούρλιαζε, ξερίζωσε όλα τα μαλλιά της αλλά τα τέρατα έφυγαν μαζί με το παιδί. Δεν ακούστηκε πουθενά. Εγώ το έμαθα μέσω γνωστής μιας αυτόπτη μάρτυρα! Συγκεκριμένα η αυτόπτης μάρτυρας το διηγηθηκε στην κομμώτρια και της το έλεγε με κλάμματα. Ένα μπλε αυτοκίνητο ήταν λέει με μονωτική ταινία στις πινακίδες. Πάει το παιδάκι. Το συνειδητοποιείτε;ΠΑΕΙ.Έχω σοκαριστεί. Κλαίω απο το πρωί. Δεν ξέρω τι άλλο να πω. Φοβάμαι πια τόσο πολύ! Συνέχεις κάνω σενάρια στο μυαλό μου αν μου συμβεί.Το νου σας όλες!!!!!!!!!!!! Στη βόλτα, στο καροτσάκι, στο αμάξι, στο παρκο, παντού!!!!!!! Εμείς πάντα βγαινουμε με την αλεξ πεζες. δε μπαίνει σε καρότσι και μαλιστα θέλει να τρεχει και μονη της στα μεγαλα πεζοδρόμια. Τι κάνω τωρα; Εχω φρικαρει σαςλεω. Χαλασε η ψυχολογια μου εντελως.


 

KOWTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες!

Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν! Χθες είχε γενέθλια ο Νικόλας μου και πέρασαμε πολύ όμορφα. Ευχαριστώ όσες μας ευχήθηκαν από κοντά αλλά και όσες μας τηλεφώνησαν, ευχήθηκαν μεσω facebook...

Να κεράσω γλυκάκι και από εδώ.

554781_10150654874157582_747572581_9348252_509763839_n.jpg


X4pTp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ιωάννα μου να χαίρεσαι το Θοδωρή σου. Πολύχρονος!

Οσο για τα κρούσματα του Γαλατσίου επιτρέψτε μου να διατηρώ τις επιφυλάξεις μου. Πιστεύω ότι αν ίσχυαν θα είχε βγει Αμπερ Αλερτ, θα το είχαν πει στις ειδήσεις. Οπως και να έχει έμεις πρέπει να είμαστε πάντα προσεκτικές.


X4pTp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ιωάννα μου να χαίρεσαι το Θοδωρή σου. Πολύχρονος!

Οσο για τα κρούσματα του Γαλατσίου επιτρέψτε μου να διατηρώ τις επιφυλάξεις μου. Πιστεύω ότι αν ίσχυαν θα είχε βγει Αμπερ Αλερτ, θα το είχαν πει στις ειδήσεις. Οπως και να έχει έμεις πρέπει να είμαστε πάντα προσεκτικές.

χρόνια πολλά στο νικόλα αλλά και στο θοδωρή!!!

δεν ξερω τι ειναι αληθινο και τι όχι αλλά όπου συζητάω αυτό το θέμα, αν και δεν το γνωρίζει όντως κανεις, και μακαρι να ειναι ψεμμα, μου αναφερουν αλλα περιστατικά στη γυρω περιοχη. όσο για το αμπερ αλερτ, πηρα τηλ εγω η ιδια στο χαμογελο. μου ειπαν πως δε γνωριζουν κατι αλλα αυτο δε σημαινει οτι δεν εγινε. μονο αν η ιδια η οικογενεια το δημοσιευσει γινεται. επισης ρωτησα αν η αστυνομια το ανακοινωνει στο χαμογελο και μου απαντησαν οτι ουτε η αστυνομια απευθυνεται σε αυτους αν ασχολειται και ερευνα την υποθεση. και γιατι δηλ να ακουστουν τωρα οι αποπειρες απαγωγης; παντα γινοντουσαν. ή μηπως ακουγονται και ολες οι αυτοκτονιες που γινονται; εδω στο γαλατσι μονο ξερω για 2 ατομα. σε φουρνο και κρεοπωλειο. ασε τις αυτοκτονιες που γινονται στις γραμμες του μετρο...


 

KOWTp3.png

Link to comment
Share on other sites

και γιατι δηλ να ακουστουν τωρα οι αποπειρες απαγωγης; παντα γινοντουσαν. ή μηπως ακουγονται και ολες οι αυτοκτονιες που γινονται; εδω στο γαλατσι μονο ξερω για 2 ατομα. σε φουρνο και κρεοπωλειο. ασε τις αυτοκτονιες που γινονται στις γραμμες του μετρο...

Όλα αυτά είναι πολύ άσχημα και τρομακτικά.....

Χάσαμε πια την ελπίδα, όλα μοιάζουν άσχημα, μίζερα και απειλητικά...

Εύχομαι το φως της Ανάστασης να φωτίσει τις καρδιές όλων μας και να μας δώσει πίσω την ελπίδα για ένα καλύτερο αύριο.

Ευχομαι να είστε όλοι καλά και να περάσετε όμορφα με τις οικογένειές σας.

Κι εμείς θα είμαστε οικογενειακά, θα κάνουμε και τσουρεκάκια.... βασικά θα προσπαθήσουμε να κάνουμε τσουρεκάκια.....!!!!!

Καλό Πάσχα σε όλες και όλους!!!!!!!


an1cHjB0g410010NDc3MTRkfDQ1MzIwNjkyanBhfG15IGxpdHRsZSBhbmdlbCBpcw.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανούλες!!

Πρώτα απ όλα να ευχηθώ και εδώ καθυστερημένα (ένα μυαλό χειμώνα-καλοκαίρι...) Χρόνια πολλά στον Θοδωρή μας Ιωάννα μου!!! Να σας ζήσει και να τον καμαρώσετε σαν τα ψηλά βουνά!!!

Εμείς κεράσαμε στο φέις τουρτίτσα, σας ευχαριστώ πολύ φίλες μου για τις ευχές σας όσες δεν είδαμε από κοντά και ένα μεγάλο ευχαριστώ για τις φιλενάδες που μας τίμησαν με την παρουσία τους!!! Εξαιρούνται οι άρρωστες με χαρτί γιατρού χαχαχαχα

Ετοιμαζόμαστε για το εξοχικό να σουβλίσουμε τον οβελία, η Λου μεγαλώνει και ανταρτεύει και όλα καλά.

Το μόνο που με στεναχωρεί είναι που δεν με ακούει όταν είμαστε έξω και φοβάμαι πολύ. Απομακρύνεται και ο μόνος λόγος που θα κοιτάξει πίσω είναι για να τρέξει γρηγορότερα αν την κυνηγήσω. Τί να πώ, τρεχάτε ποδαράκια μου να μην σας πιάσει -μπιπ- μου...

Αυτά από εμάς, πολλά φιλιά σε όλες !!


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά στα γλυκά παιδάκια που είχαν γενέθλια! Πολυξένη, Γεωργία, Ραφαηλία, Αλεξάνδρα, Άννα, Αναστασία, Νικόλα, Θεοδώρα να είστε γερά και γελαστά!!! Μαμάδες να τα χαίρεστε και να τα καμαρώνετε!

Ουφ! Ελπίζω να μην ξέχασα κανένα!

Ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές σας!

Σπουδαία νέα δεν έχουμε, σήμερα έφτιαξα τσουρέκια απουσία Θοδωρή και ετοιμάζομαι και για το πάρτυ τη Δευτέρα...

Ο μικρός συνεχίζει τα "όχι" και τα "δε θέλεις" κι αντί να βλέπω βελτίωση όλο και χειροτερεύει... Άρχισε να με ξεμαλλιάζει κιόλας και με βλέπω καραφλή ώσπου να του περάσει... :roll: Προσπαθώ να κάνω υπομονή γενικά κι εύχομαι να μην κρατήσει πολύ...

Βίκυ, τα θέματα ασφαλείας δε τα διαπραγματεύομαι (ακόμη!). Του λέω χεράκι με τη μαμά και αν επιμένει να με αφήνει ή τον παίρνω αγκαλιά ή η βόλτα τελειώνει άδοξα. Δεν έχει ξεψαρώσει τόσο ώστε να διεκδικεί με πείσμα τέτοια πράγματα (χμμμ... βασικά είναι το μόνο που δε διεκδικεί με πείσμα... :rolleyes:), αλλά είναι και αγαθό αγοράκι! Η Λου φαίνεται πιο τσαούσα! :D Καλό κουράγιο στα κυνηγητά!

Δε θυμάμαι τί άλλο... Κουτουλώ και σας καληνυχτώ!


jp0Lp3.png 1533345xcnw09g7xt.gifA0Yxp3.png
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα και απο εμας στον Θοδωρή! Να τον χαιρεσαι Ιωαννα μου!!! Το σπορακι τι κανει?

Εμεις καναμε το παρτυ μας το Σαββατο, περασαμε πολυ όμορφα με τους φίλους μας !!!

Το μικρο μας κοριτσακι μεγαλωνει εγινε 444 γρ και την αλλη πεμπτη παμε για β επιπεδου!

Σχετικα με το θεμα ασφαλειας κια γω δεν την αφηνω απο το χερι μου που να κοπανιεται! Αγκαλια ή οπως ειπε η ιωαννα η βολτα ληγει αδοξα!

Αν και καθυστερημενα (μιας και χτες δεν μου ανοιγε τη σελιδα) οριστε να παρετε τουρτιτσα!!

tinkerbell-cake-giselle.jpg


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...