Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Απρίλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

1.Κοριτσακια μου!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ!

ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ Κ ΠΟΣΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΑΖΙ ΣΑΣ..ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Η ΑΝΤΖΟΥΛΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΛΝΕ ΜΗΝΥΜΑΤΑ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΗ!

ΑΧ,ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΠΩ?

ΑΡΧΙΚΑ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΣΑΝ-ΘΑ ΓΙΟΡΤΑΣΟΥΝ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΟΥΝ,ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΑ,ΔΥΝΑΤΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ!ΚΑΙ Ο ΤΡΙΤΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟΣ ΧΑΡΕΣ,ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ!

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ,ΗΡΘΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΜΑΣ ΟΠΩΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΕΙΠΕ Η ΑΝΤΖΥ Κ ΖΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΧΑΡΑ Κ ΠΛΗΡΟΤΗΤΑ.ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΜΑΡΤΙΟΥ,ΣΤΙΣ 22.31',ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ-ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ,ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΔΥΣΚΟΛΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΤΙΣ 10 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ,ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΠΕΡΙΤΥΛΙΞΗ Κ ΕΚΑΝΕ ΑΛΛΟΙΩΣΕΙΣ,ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ.ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚ/ΜΑ,ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ,Κ ΠΡΙΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΗΡΘΕ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ,ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΩΡΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΤΣΙ ΜΠΑΜ ΜΠΑΜ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ,ΜΕ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟΥ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΦΟΥ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ.ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΘΗΚΑ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΝ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΟΥΝ ΤΟΝ ΑΣΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΩΡΕΑ ΤΑ ΒΛΑΣΤ/ΡΑ Κ ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΙΑ ΖΩΗ..


''εσείς κι εγώ...

όταν έχω εσένα μπορώ να βάψω με ασήμι τη σκουριά

μπορώ να κοιμηθώ με σιγουριά

να πιάσω με τα χέρια μου τους δράκους να σκοτώσω..''

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    4142

  • angie!

    3932

  • Annie

    3518

  • dim_angel

    2429

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    angel_ 4.142 δημοσιεύσεις

  • angie!

    angie! 3.932 δημοσιεύσεις

  • Annie

    Annie 3.518 δημοσιεύσεις

  • dim_angel

    dim_angel 2.429 δημοσιεύσεις

Posted Images

2.ΘΗΛΑΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ Κ ΑΝ Κ ΣΥΝΑΝΤΗΣΑΜΕ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ,ΠΟΛΥ ΠΟΝΟ Κ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΤΗΣ ΑΡΚΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΟΥ,ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ.ΑΝΤΖΟΥΛΙ Κ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΟΥ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ ΘΗΛΑΣΜΟΥ-ΑΛΜΑ Ο Α ΕΠΕΜΕΝΕ ΝΑ ΔΩΣΩ ΞΕΝΟ ΓΙΑΤΙ "ΠΕΙΝΟΥΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ" Κ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΕΝΔΩΣΩ,ΤΑ ΞΕΡΕΤΕ,ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΙ ΕΣΕΙΣ.ΕΙΜΑΙ ΕΥΤΥΧΗΣ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ,ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΟΙ ΔΙΑΜΟΡΦΩΤΕΣ ΘΗΛΩΝ ΠΟΥ ΕΒΑΖΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ(ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΣΥΝΕΣΤΗΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ Κ ΕΚΑΝΑΝ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΤΟ ΣΥΝΙΣΤΩ ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΕΙΣΕΧΟΥΣΕΣ ΘΗΛΕΣ)..ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ Κ Ο Ι Μ Α Τ Α Ι.ΣΑΣ ΘΥΜΙΖΕΙ ΚΑΤΙ?ΑΑΑΑΧ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΧ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΖΟΡΙΚΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ,ΣΑΝ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΤΗΣ.ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ,ΕΙΝΑΙ ΣΑ ΝΑ ΞΑΝΑΖΩ ΣΤΙΓΜΕΣ,ΩΡΕΣ,ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΤΗ Γ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΟΜΙΖΩ.


''εσείς κι εγώ...

όταν έχω εσένα μπορώ να βάψω με ασήμι τη σκουριά

μπορώ να κοιμηθώ με σιγουριά

να πιάσω με τα χέρια μου τους δράκους να σκοτώσω..''

Link to comment
Share on other sites

3.Η ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ,ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΓΛΥΚΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ Κ ΜΑΣ ΤΡΕΛΕΝΕΙ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕ ΓΙΝΕΙ ΤΟ. ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΝΕΤΑΙ ΣΕ ΔΕΠΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΣΤΟ ΠΙΟ ΔΥΣΤΡΟΠΟ ΚΑΚΟΜΑΘΗΜΕΝΟ ΑΓΡΙΜΙ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ.ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΜΟΝΟ ΟΧΙ!

ΔΕΧΤΗΚΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΗ ΜΠΙΜΠΑ ΤΗΣ-ΕΤΣΙ ΤΗ ΛΕΕΙ,ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΒΓΗΚΕ Η ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΣΕ ΤΣΙΡΙΔΕΣ,ΝΕΥΡΑ ΚΥΡΙΩΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΕ ΜΕΝΑ,ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΑΝ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΛΙΓΟ Η ΜΙΚΡΗ Κ ΤΗΣ ΑΦΙΕΡΩΝΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ.

ΑΠΟ ΤΗ ΝΙΚΟΛ Κ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΝΕΑ?


''εσείς κι εγώ...

όταν έχω εσένα μπορώ να βάψω με ασήμι τη σκουριά

μπορώ να κοιμηθώ με σιγουριά

να πιάσω με τα χέρια μου τους δράκους να σκοτώσω..''

Link to comment
Share on other sites

4.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΚΥΛΟΥΝ ΟΜΑΛΑ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΡΕΛΕΝΕΣΑΙ,Η ΜΙΚΡΗ ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ,Η Γ. ΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ-ΧΤΥΠΙΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ,ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΥΝΤΡΙΜΙΑ,ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΙΔΕΡΩΜΕΝΟ ΡΟΥΧΟ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΑΠΛΥΤΟΙ,ΝΗΣΤΙΚΟΙ Κ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΟΙ.ΕΚΕΙ ΘΕΛΕΙ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ Κ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΟΛΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ.

ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΖΟΡΙ ΤΟ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΟΤΑΝ ΣΤΙΣ 47 ΜΕΡΕΣ ΖΩΗΣ,ΤΟ ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΜΟΥ ΧΕΙΡΟΥΡΓΗΘΗΚΕ ΜΕ ΒΟΥΒΩΝΟΚΗΛΗ...ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΑΣ,ΟΛΑ ΟΜΩΣ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ,ΚΡΑΤΑΩ ΑΥΤΟ Κ ΞΕΧΝΑΩ ΟΛΑ ΟΣΑ ΖΗΣΑΜΕ...

ΤΟ ΑΛΛΟ ΖΟΡΙ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ,ΛΕΡΩΝΟΤΑΝ ΜΕ ΤΑ ΑΕΡΙΑ Κ ΓΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ-ΝΥΧΤΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ,ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ Κ ΤΗΝ ΑΛΛΑΖΑ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΤΡΕΛΟ ΣΥΓΚΑΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΝΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟΣΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ Κ ΜΑΙΕΣ,ΚΑΝΑΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ,ΕΚΟΨΑ ΓΑΛΑΚΤ/ΚΑ,ΛΑΧΑΝΙΚΑ,ΦΡΟΥΤΑ,ΜΟΣΧΑΡΙ ΚΤΛ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ,ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ,ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ Κ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ,ΤΡΕΛΑ ΜΙΛΑΜΕ.ΕΙΧΕ ΚΟΨΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΓΑΛΑΚΤ/ΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΛΟΓΟ ΑΛΗΘΕΙΑ?ΕΙΧΕ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ?ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΛΛΕΣ Κ ΥΔΑΡΕΙΣ ΚΕΝΩΣΕΙΣ Κ ΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΥΣΗΧΙΑ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΜΙΑ ΔΥΣΑΝΕΞΙΑ ΣΤΟ ΑΓ.ΓΑΛΑ Η ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΛΟΓΩ ΘΗΛΑΣΜΟΥ.Ο ΧΡΟΝΟΣ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ..ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΧΑΡΩ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΟΠΩΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ,ΜΕ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Η ΑΓΩΝΙΑ ΑΝ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΟΥ,ΤΡΩΩ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΑΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΒΑΡΟΣ ΚΤΛ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΕΥΚΟΛΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΖΩΗ, ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΟΡΩ Κ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.


''εσείς κι εγώ...

όταν έχω εσένα μπορώ να βάψω με ασήμι τη σκουριά

μπορώ να κοιμηθώ με σιγουριά

να πιάσω με τα χέρια μου τους δράκους να σκοτώσω..''

Link to comment
Share on other sites

5.ΔΙΑΒΑΣΑ-ΡΟΥΦΗΞΑ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΕΛΙΔΑ Κ ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!ΤΑΝΙΑ,ΙΩΑΝΝΑ Κ ΑΝΝΗ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!ΟΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΑΣ-ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ Κ ΟΠΩΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΕΥΕΣΤΕ!

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ,ΜΟΝΟ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ,ΕΧΕ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΟ ΘΕΟΥΛΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ.

ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΧΑΡΑ ΣΑΣ!ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΜΕΝΗ Κ. ΓΕΡΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!

ΣΕ ΝΙΩΘΩ ΜΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ,ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΜΩΣ,ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ.

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗ ΛΟΥΣΗ!

ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΩ ΣΕ ΟΛΕΣ,ΑΛΛΑ

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΝΕΑ ΣΑΣ,ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ,ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ,ΝΑ ΜΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ,ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΜΙΑ-ΜΙΑ,ΝΑ ΜΟΥ ΦΙΛΗΣΕΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ Κ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ!


''εσείς κι εγώ...

όταν έχω εσένα μπορώ να βάψω με ασήμι τη σκουριά

μπορώ να κοιμηθώ με σιγουριά

να πιάσω με τα χέρια μου τους δράκους να σκοτώσω..''

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας μανουλιτσες μου! αχ ποσο μου εχετε λειψει,πραγματικα! καπου καπου διαβαζω τα νεα σας αλλα δεν προλαβαινω να γραψω.

Αννυ συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου! ευχαμαι να πανε ολα καλα κ να κρατησεις στην αγκαλια σου το αδερφακι του Δημητρη! πολυ γλυκο αυτο που ειπε στον υπερηχο!

Ιωαννιτσα ευχομαι κ σε σενα να πανε ολα καλα. μη στεναχωριεσαι, ολα γινονται για καποιο λογο κ πιστευω δεν εχουμε το δικαιωμα οταν ο Θεος μας στειλει ενα παιδι να μην το κρατησουμε. καλα κανεις με την αμνιοπαρακεντηση. οσο για το γυναικολογο που ρωτησες εγω εχω δεθει με τον δικο μου κ δεν τον αλλαζω. βεβαια δεν ειναι ο πρωτος που ειχα αλλα αυτος με βοηθησε να φερω στον κοσμο τον Ανασταση μου.

Δημητρα να σας ζησει η Χαρα κ να την καμαρωνετε! καλη προσαρμογη στη δουλεια!

Νεκταρια μπραβο σας για την πανα! οσο για τον παιδικο πολλα μου φαινονται 180 ? για 3 φορες/βδομαδα. εδω δεν εχουμε ιδιωτικους για να συγκρινω αλλα δεν θα τα εδινα αν υπηρχε κατι αντιστοιχο.

Βικυ μπραβο κ σε σας για την πανα! μαλλον στα κοριτσακια ειναι πιο ευκολο να καθαρισουν,ε?

alex 1979 να γνωριστουμε οταν ανεβειτε στην Καβαλα,ε?

Αντζυ τι διαβαζω? θα ασχοληθεις με cupcakes? μιαμ μιαμ,μου φαινεται θα κανουμε μια ομαδικη παραγγελια με την Τανια!:tongue:

τα δικα μας νεα τωρα: ο Αναστασης ειναι ενα μικρο θηριακι! πολυ ζωηρος! ευτυχως κοιμαται ολο το βραδυ κ τρωει το φαγητο του γιατι θα με ειχε τρελανει. πηγαινουμε κ στο γιογιο 2-3 φορες τη μερα, κανει τσισακια κ μερικες φορες κ κακα κ παιρνει κ ενα αυτοκολλητακι για επιβραβευση. ελπιζω μεσα στο καλοκαιρι να καταφερουμε να καθαρισει. απο λεξουλες δεν λεει κ πολλες,τωρα τελευταια κανει προσπαθεια, πριν λιγο καιρο ελεγε μια συλλαβη απο καθε λεξη. για πειτε τη γνωμη σας, να τον γραψω παιδικο? σε λιγο καιρο ξεκινανε οι εγγραφες κ δεν ξερω τι να κανω. εγω θα ειμαι στο σπιτι κ δεν ειναι αναγκη να τον στειλω, θα ηθελα να πηγαινει μονο για 3-4 ωρες να κανω τις δουλειες με την ησυχια μου. εδω παιρνουν καποια τον Οκτωβριο κ τα αλλα τον Γεναρη. πιστευω θα εχει καθαρισει μεχρι τοτε κ θα μιλαει αρκετα καλα για να παει. τι λετε κ εσεις?


pHNqp3.png9S1np2.png
Link to comment
Share on other sites

images?q=tbn:ANd9GcSwnhaJhZeY9sQUjh9ejAQmEp0p1Dxf_K3pUVHbxh2JXCKp8OaA

Μαρακι να σου ζησει η μικρουλα σου! σε σκεφτομουν πολλες φορες! ευχομαι να ειναι παντα καλα τα κοριτσακια σου και εσυ να εχεις δυναμη κ υπομονη να τα φροντιζεις. μπραβο σου και για το θηλασμο. ευχομαι να ειναι μια υπεροχη κ πολυμηνη διαδρομη... πολλα φιλια!


pHNqp3.png9S1np2.png
Link to comment
Share on other sites

Καήσπέρα κορίτσια και από μένα. Μαρία πολύ χάρηκα που είστε καλά. Σε καταλαβαίνω απόλυτα με τα ρούχα, την απλυσιά κτλ. την περάσαμε κι εμείς τη φάση. όσο για τις στοίβες με τα ασιδέρωτα καλά κρατολυν. Σιδερένιο το μικρουλάκι σου.

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές για Χαρά μου. Εμείς είμαστε σε φάση προσαρμογής, εγώ στη δουλειά, μακρυά από τα παιδιά. Τα παιδιά με την νταντά. Προς το παρόν πάμε καλά αλλά ελπίζω και καλύτερα. Ο Νικόλας κι αυτός είναι χωρίς πάνα κατά τη διάρκεια της μέρας. Πάει στο γιογιό μετά από δικό του αίτημα. Εχουμε που και που κανα ατυχηματάκι βέβαια αλλά όντως το σύστημα επιβράβευσης με τα αυτοκόλλητα μας έχει βοηθήσει πολύ.

Η Χαρά μεγαλώνει, δεν μποσουλάει καθόλουκαι τη βλέπω σύντομα να περπατάει κατευθείαν.

Δέσποινα εγώ θα ήθελα πολύ να τον πάω σταθμό τον Νικόλα αλλά 2 πράγματα με κρατάνε. Πρώτον οι ιώσεις (θα κολλάει τη Χαρά) και 2ον θα μείνει η Χαρά χωρίς παρεούλα. Το Σεπτέμβρη του 13 με το καλό θα πάνε και τα 2.

Καληνύχτα. Σας φιλώ.


X4pTp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανούλες!!

Μαράκι σιδερένια η μπουμπούκα σου! Χάρηκα πολύ που μας είπες τα νέα σας! Και όσο αφορά το σίδερο, μάστιγα είναι παιδί μου, τί να πώ......... χαχαχα! Φιλιά!

Τα δικά μας μανούλες, η Λου ακόμα εκπαιδεύεται με το γιογιό, έχουμε πολλά τρεχάματα φολς αλαρμς, το έχει πάρει γραμμή εν το μεταξύ ότι αν πει κακά (έτσι τα λέει όλα) σταματάω το αυτοκίνητο την λύνω και την βάζω στο γιογιό και το κάνει συνέχεια γκκρρρρρ με δουλεύει ελαφρώς αφού συνήθως δεν κάνει τίποτα !

Από υγεία όοολα καλά, η επιχείρηση Diaper cakes έχει πάρει σιγά σιγά μπρος και είμαι πολύ χαρούμενη!

Διακοπές φέτος τί έχετε κανονίσει? Εμείς τελικά πάλι στο χωριό τα μέσα Αυγούστου, Κέρκυρα δλδ, καλά είναι αλλά δεν θα με πείραζε μια λατρεμένη Θάσος ή Χαλκιδική που δεν έχω πάει ποτέ μουυυ μπουχουυυυυυυυυ.....

Φιλάκια πολλά σε όλες τις φιλενάδες τα παιδάκια, τα μωράκια και τα σποράκιααααα!!!!

Άντε μπείτε να σας ακούσουμε!!


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανούλες!

Μαρία χαρηκα πολύ που μάθαμε νέα σας! όσο για το θηλασμό μπράβο σου που το προσπαθέις κια έυχομαι αυτό το ταξίδι να διαρκέσει όσο εσύ και η μικρή επιθυμείτε!

Δέσποινα κάνε αίτηση για τον παιδικό για να μην χάσεις την ευκαιρια, και αν με το καλό σας πάρουν βλέπεις τι θα κάνεις! ΄Και που ξέρεις αν σας έρθει κανενα σποράκι μπορεί όντως να τον χρειαστειτε τον παιδικο:tongue:

Βίκυ καλές δουλειές !!! Αφού έγινε η αρχή μη φοβάσαι τπτ!

Οσο για τις διακοπες καλό το ανεκδοτάκι, εγω θα διανυκτερεύσω 4 μέρες τον Αύγουστο στην κλινική .Εσεις αφου έχετε σπιτακι στην κερκυρα μη μιλας καθόλου,ποτε θα πατε? αν ειναι μετα τη γεννα να ρθουμε λιγο χαχα

Ιωάννα σχετικά με τον γιατρό και γω δεν τον αλλαζω, του εχω εμπιστοσύνη ισως για αυτο. Βεβαια μπορει μην γεννησω τελικα μαζι του γιατι μετα το εκκαθαριστικο της εφοριας, ανατραπηκαν λίγο τα σχέδια και ισως πάω στο νοσοκομειο:(. Αν και με λίγη καλή θέληση θα τα καταφέρουμε ιστεύω γιατι το ενδεχομενο να παω εκει με ταράζει και μονο στην σκέψη


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα! Ελπίζω να είστε όλες καλά!

Μαρία πολύ χάρηκα με τα νέα σου! Ολες το ξέρουμε ότι στην αρχή είναι ζόρικα αλλά μολίς βρείτε τους ρυθμούς σας όλα θα φτιάξουν και θα απολαύσεις την ευλογία που σου έδωσε ό Θεός!

Δέσποινα εγω είμαι πολύ θετική με τον παιδικό σταθμό! Εμένα μου βγήκε σε καλό και ο Δ όλο το χειμώνα αρρωστησε μονο μία φορά και ξερω αλλα παιδακια που δεν πάνε παιδικο και αρρωσταίνουν πιο συχνά. Κι ο ίδιος ο Δ είναι πολύ χαρουμενος με το σχολείο, καθε πρωι μου λέει βότα χολείο (βόλτα σχολείο). Και μόλις βλέπει το σχολικο λεει ηθε ο Πετος (ήρθε ο Πέτρος) που είναι ο οδηγός!

Βικάρα καλες δουλειές εύχομαι! Αφου ξεκίνησε καλά θα προχωρήσει! Εμεις διακοπες μαλλον Χαλκιδικη, Καβαλα και στο χωριό μου!

Ιωαννα κι εγω δεν αλλαζω γιατρο γιατί ειμαι πολυ ευχαριστημένη!

Αυτά για την ώρα! Σας φιλώ όλες!


B8ZWp3.png

Jk5rp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανούλες!

Τί κάνετε; Εμείς καλά είμαστε, ο Θ. από τη μια έχει μεγαλώσει και παίζει αρκετά μόνος του από την άλλη έχει πολύ πείσμα και μπορεί να σε βγάλει από τα ρούχα σου... Την παλεύουμε ακόμη όμως! Το μπεμπούκι μας κι αυτό καλά είναι, έχει 3 εβδομάδες που κάνει την παρουσία του αισθητή με σκουντήματα, τέλη Μαϊου που είχαμε πάει στο γιατρό, είχε σταυρωμένα τα πόδια και ήταν διαγώνια σε μια γωνιά και δεν μπορέσαμε να δούμε αν είναι μπεμπάκος ή μπεμπούλα οπότε μείναμε με την αγωνία ως την άλλη εβδομάδα που θα πάμε στην γιατρό που σας έλεγα! Τελικά μάλλον είμαι η μόνη που δε με νοιάζει που θα ξαναλλάξω μάλλον γιατρό!

Εμείς θα πάμε στο βουνό στη Χαλκιδική που έχουν σπίτι τα πεθερικά μου και θα κατεβαίνουμε για κανένα μπάνιο. Έχω αρχίσει να ανυπομονώ αλλά λόγω εξεταστικής, κοινωνικών εκδηλώσεων και εκλογών θα καθυστερήσουμε λίγο ακόμη!

Μαρία, να τη χαίρεσαι και τη μικρή σου την κόρη και την μεγάλη! Χαρά στο κουράγιο σου και μπράβο σου που προσπαθείς και κατάφερες τόσο με τόσο δύσκολες καταστάσεις! Εύχομαι η συνέχεια να είναι πολύ πιο εύκολη. Για τις αλλεργίες που ρωτάς δεν γνωρίζω άμεσα αλλά από μια κοντινή φίλη που θηλάζει και είχε κόψει γαλακτοκομικά και μοσχάρι λόγω αλλεργίας. Είχε κάνει όμως ο μικρός της κάποια τεστ -νομίζω rast τα έλεγαν, ή κάτι τέτοιο- για να διαπιστωθεί με σιγουριά η ουσία που τον ενοχλούσε... Καλή επιτυχία και με αυτό και με το θηλασμό!

Δήμητρα, καλή προσαρμογή! Πώς τα πάτε πλέον;

Τάνια, πότε έχεις ημερομηνία; Ελπίζω να τη βρείτε την άκρη με την κλινική, για καισαρική θα πας ε; 4 μέρες μένεις οπωσδήποτε η μπορείς να συντομεύσεις λίγο τη διαμονή;

Χαίρομαι και για όλα τα παιδάκια που έχουν κάνει βήματα με τις πάνες! Εμείς πρέπει να εξοπλιστούμε πριν αρχίσουμε προσπάθειες!

Άντζυ και Βίκυ, τι καλά που ασχολείστε με αυτό που σας αρέσει! Καλή επιτυχία και στις δυο σας!

Αυτά κοριτσούδια μου, να είστε όλες καλά!


jp0Lp3.png 1533345xcnw09g7xt.gifA0Yxp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα μανουλάκια μου!! πω,πω το κλείσαμε το μαγαζί!! τι κάνετε? είστε όλες στα πόστα σας ή φύγατε για κανα μπανάκι? εμείς εδώ,σταθερά,δε θα πάμε και πουθενά,εκτος απο κανα μπάνιο εδώ γύρω! ξεκίνησα με μεγάλη μου χαρά την ενασχόληση μου με τις τούρτες,τα μπισκοτάκια και τα cupcake κι είμαι πολύ ενθουσιασμένη! δεν κοιμάμαι τα βράδια για να σκέφτομαι τι θα φτιάξω,χαχα! η Χρυσάνθη μας καλά,θέλει όλο να τριγυρνάει,στη θάλασσα ενώ αρχικά φοβάται να μπει μέσα,θέλει μόνη της,και μετά δεν ξεκολλάει.φυσικά για να πάμε για ένα μπάνιο κουβαλάμε τσάντες δικές μου,της Χρυσάνθης με τα μαγιώ/ρούχα κτλ,άλλη με τα φουσκωτά,μπάλες,φτυάρια,σωσίβιο,μπρατσάκια και τα συναφή,και πως καταλήγει να παίζει με ένα απο όλα αυτά,δεν ξέρω χαχα!

εγκυούλες μας τι κάνετε??πείτε νέα! Τανίτσα,Άντρια,Ιωαννάκι?Μαράκι μου (ατλαντις) πως περνάτε με τις κορουλες σας,τι κάνει η μπέμπα?

Δεσποινάκι μου -despoina82 - κοίτα, εγω δε μπορω να την πάω σταθμο ακόμα,αφου κάθομαι σπίτι και νομίζω είναι νωρίς ακομα αν δεν συντρέχει λόγος να την παω,ίσως του χρόνου.βέβαια για 3-4 ώρες που λες εσυ μια χαρά είναι,θα μάθει κ πολλά πράγματα,θα χει και παρέα καθημερινά και θα αναπτύξει πολλές του ικανότητες!

αυτά τα νέα μας προς στιγμήν φιλενάδες,πέρασα για ένα γεια,πάω να μαγειρέψω γιατί έχει γενέθλια κι η μαμά μου σήμερα και κάτι πρέπει να της ετοιμάσω!!! φιλάκια!!


8yrVp3.png

https://www.facebook.com/MommysCake

special sweets for special events!

WAy0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κ απο μενα

Μας εχει πιασει η ζεστη για τα καλα.

Μαρία μου να σου ζησει το μωρακι. Οι πρωτοι μηνες ειναι δυσκολοι βρε κοριτσακι κ ποια δεν το θυμαται απο εδω μεσα. Κανε υπομονη και σε λιγους μηνες θα εχουν όλα φτιάξει.:P:p:p

Αντζυ καλη επιτυχια με την νεα σου ενασχοληση. Θα μπω στην ιστοσελιδα να δω λεπτομερειες

Βικυ τυχερη εισαι που εχεις για χωριο την Κερκυρα.(καταλαβα σωστα ετσι δεν ειναι??? Για τετοιες εποχες που σχεδον κανενας μας φανταζομαι δεν θα πάει διακοπές ειναι τελεια να εχεις σπιτι εκει.:D

Εγκυουλες πώς τα πάτε με τη ζεστη?????Υπομονη ακομη λιγο:-P

Link to comment
Share on other sites

Και κοριτσια μου βάλτε κ μια τεταρτη στην παρεα με τις εγκυες!!!!!!!

Ναι ειμαι στην 7 εβδομαδα!:P

Ακουγεται ξαφνικο. Μη με ρωτατε για συναισθηματα. Περασα απο πολλα σταδια. Στην αρχη φοβος:( μετα αγχος :shock:και τωρα απλα προσμονη και συγκρατημενη αισιδοξια:| . Δεν το σχεδιαζαμε. Απλα η ολη οικονομικη κατασταση με τρομαζει πολυ. Και φορους κ ιατρικα έξοδα δεν μπορουμε να τα συνδιασουμε όλα μαζι!!!!!!!!! Μαλλον δεν θα πληρωσουμε τους φορους φοβάμαι.

Το καλο ειναι οτι προς το παρον ακουσαμε την καρδουλα του κ πηγαινε φουλ. Πολυ γρηγορα. Δοξα τω Θεω.:D

Οσο για τους γιατρους που λεγατε οι εγκυες δυστυχως ειμαι απο αυτες που καθαρα για οικονομικους λογους θα αλλαξω γιατρο. Ξεκινησα με αυτον ημουν κ στην προηγουμενη εγκυμοσυνη και ειμαι ευχαρηστημενη. Αλλα τα λεφτα των ιδιωτικων μαιευτηριων ειναι πολλα και η αμοιβη του τωρα για την τσεπη μας εινα πάλι πολλα . Ετσι θα το εξηγησουμε απο την αρχη οτι προςτο τελος της εγκυμοσυνης θα φυγουμε. Και δεν μπορω καθολου τις αλλαγες...........Δυσκολευομαι :|

Ευχηθειτε μου σας παρακαλω όλα να πάνε καλα απο όλες τις πλευρες.

Σας φιλω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...