Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Antonia_ είπε:

      Υπομονή ! Εύχομαι να πάει όσο περισσότερο μπορεί! Όλα καλά θα πάνε!!

       

      Εγώ σήμερα πήγα για υπέρηχο να δούμε ενδομήτριο και πάλι δεν ήταν κατάλληλο. Δεν φαίνονταν οι 3 ζώνες που θα έπρεπε. Μου είπε να αφήσουμε μια περίοδο να έρθει να περάσει κ να δούμε την επόμενη. Απογοητεύομαι με αυτό το πραγμα. Στις άλλες 3 φορές που κάναμε δεν είχαμε τέτοιο θέμα. Όλο κάτι θα προκύπτει δλδ ; Δεν ξέρω

      Σου εξήγησε που μπορεί να οφείλετε ; Μήπως την επόμενη να ακολουθήσετε άλλο πρωτόκολλο μήπως γίνει δουλίτσα; 

Cafe Απρίλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Χρόνια πολλά!

Άννη, καλά αποτελέσματα! ;) Δεν της άρεσε ε? Τα μπισκότα μπορεί να τα φάει καλύτερα αν δεις πως έχει αποτέλεσμα... Ίσως τη βοηθήσει και το πολύσπορο ψωμί!

Έχεις δίκιο, κι εμείς με μύξες είμαστε... Ας μην ανταλλάξουμε καλύτερα!

Τα δόντια τα έβγαλαν όλα τα παιδάκια σας; Εμείς έχουμε άλλα 8 να βγουν!!! Το ένα το περιμένουμε από μέρα σε μέρα αλλά και πάλι... Πότε θα τα βγάλει;;;;

Καλά να περάσετε σήμερα, φιλάκια πολλά!


jp0Lp3.png 1533345xcnw09g7xt.gifA0Yxp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    4142

  • angie!

    3932

  • Annie

    3518

  • dim_angel

    2429

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    angel_ 4.142 δημοσιεύσεις

  • angie!

    angie! 3.932 δημοσιεύσεις

  • Annie

    Annie 3.518 δημοσιεύσεις

  • dim_angel

    dim_angel 2.429 δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα μανούλες.

Είμαι τόσο κουρασμένη. Τελικά κόλλησε κι η Χαρά και να δούμε πως θα αντέξουμε όλοι. Ελπίζω μέχρι τα γενέθλια του Νικόλα να είμαστε όλοι καλά.

Κανόνισα να γυρίσω και δουλειά από 1η Ιουνίου σε πόστο αντίστοιχο με αυτό που ήμουν πριν 2+ χρόνια. Βρήκα και γυναίκα, συστημένη. Καλή φαίνεται. Ελπίζω να πάνε όλα καλά.

Αυτά τα ολίγα. Φιλιά


X4pTp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μανουλιτσες και χρονια πολλα...

Τι μου κανετε?εγω μολις εφτιαξα καφεδακι...κοιμουνται και οι δυο μου οι αγαπες κ τον απολαμβανω στο φουλ...αληθεια οσα παιδακια δεν πηγαινουν σε παιδικο,ποσο σας κοιμουνται???εμενα 2-3 ωρες καθε μεσημερι...ακομα τουλαχιστον!

Περαστικα σε ολα τα αρρωστουλια...οι τελευταιες ιωσεις ειναι νομιζω ε???

Ιωαννα μου εμεις εχουμε βγαλει 16 δοντακια μεχρι τωρα.

Οσον αφορα την ομιλια δεν τα λεει καθαρα ακομα η δικια μου αλλα δεν ανησυχω..οπως λεει κ ο αντρας μου,καθε ηλικια εχει την γοητεια της κ τωρα εκεινου του αρεσει που μιλαει ετσι ακομα....σε 2 μερες κλεινει τους 23 μηνες κ οπως καθε μηνα τετοιες μερες κανει αλμα αναπτυξης κ μας τρελαινει με τα νεα της πραγματακια που λεει ή κανει...

ευτυχως βρηκαμε τους ρυθμους μας με τα τσισακια και τα κακα παλι νομιζω..της πηρα και ενα χαρτι υγειας με σχεδακια,τα ξερετε ε?..και τωρα ανυπομονει καθε φορα να σκουπιστει και μονη της κιολας..χαχα..

Αυτα τα νεα μας..καφε θα πιουμε καμια μερα βρε κοριτσια πριν το Πασχα να γνωριστουμε?????????????????????????????ξερω οτι εχετε μυξουλες κλπ πολλα παιδακια,αλλα ετσι και αλλιως μεχρι να το κανονισουμε θαχετε συνελθει ολες ε??.ΝΑΙ!!!


eNortjKzUjI0M7A0MVCyBlwwFYIC0Q,,59.png
Link to comment
Share on other sites

25Η ΜΑΡΤΙΟΥ 2012

Άγγελέ μου,

έγινες κιόλας 2 χρονών...Πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός.....Πόσο όμορφα περνάει ο καιρός μαζί σου.....

Εύχομαι να είσαι γερός και να χαμογελάς σε όλη σου τη ζωή.Η μαμά κι ο μπαμπάς που σε λατρεύουν θα κάνουν τα πάντα για να έχεις μια πολύ ευτυχισμένη παιδική ηλικία, να μεγαλώσεις, να ανοίξεις τα φτερά σου και να πετάξεις....

Ήρθες και φώτισες τη ζωή μας άγγελέ μου, λουλούδι μου....

Να ' σαι πάντα καλά, να προσέχεις τον εαυτό σου κι εμείς θα είμαστε πάντα δίπλα σου...

Μέσα στα μάτια σου γνώρισα τον κόσμο από την αρχή, είδα τη ζωή με άλλα μάτια και δε θα άλλαζα ούτε ένα δευτερόλεπτο από τη ζωή μας τώρα με τη ζωή που κάναμε πριν σε αποκτήσουμε....

Η Παναγιά να σε φυλάει, χρυσάφι μου.....

Το σ' αγαπώ είναι λίγο, δε φτάνει για να σου περιγράψω τί νιώθω για σένα.....

Η μανούλα κι μπαμπάκας σου...


an1cHjB0g410010NDc3MTRkfDQ1MzIwNjkyanBhfG15IGxpdHRsZSBhbmdlbCBpcw.gif
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το πάρτυ μας το μεταφέραμε για την Παρασκευή, γιατί μέχρι και το Σάββατο ο Κυριάκος μου έβηχε.

δεν πειράζει συμβαίνουν αυτά.

Ελπίζω να είμαστε καλά από δω και πέρα.

Περαστικά σε όλα τα αρρωστούλικα μωράκια.

Συγχαρητήρια Ιωάννα, με το καλό το νέο σας μωράκι....


an1cHjB0g410010NDc3MTRkfDQ1MzIwNjkyanBhfG15IGxpdHRsZSBhbmdlbCBpcw.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χρόνια πολλά Κυριάκο!!! Χρόνια πολλά Κωνσταντίνε! Ελισάβετ και Βάλια να χαίρεστε τα παιδάκια σας! Υγεία, αγάπη κι ευτυχία στις οικογένειές σας! Πάντα χαρούμενα τα αγοράκια σας!

Ελισάβετ, καλά να περάσετε στα γενέθλια, θα τα χαρείτε περισσότερο έτσι! Σ' ευχαριστώ και για τις ευχές!

Δήμητρα, περαστικά σας! Νομίζω η τελευταία είναι αυτή, λίγη υπομονή ακόμη!

Πόσες ώρες θα δουλεύεις τη μέρα; Θα έχεις μειωμένο φαντάζομαι ε;

Νεκταρία, ωραία, επανήλθατε στα της τουαλέτας! Όσο για τον ύπνο τον μεσημεριανό, εμείς εδώ και λίγο καιρό τον κόψαμε γιατί πήγαινε 12 το βράδυ για να κοιμηθεί. Μπορεί βέβαια να τον πάρει ο ύπνος στο καρότσι ή στον καναπέ εκεί που κάθεται αλλά φροντίζω να τον ξυπνάω στο 10λεπτο...

Τάνια, τί κάνεις; Πώς πας; Είσαι καλύτερα;

Φιλάκια!


jp0Lp3.png 1533345xcnw09g7xt.gifA0Yxp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια μου είμαι χάλια,μου ήρθε περίοδος κι έχω πλημμυρίσει κυριολεκτικά στο αίμα...

να χαιρεστε τα κουκλάκια σας! Βαλια,Ελισσάβετ χρόνια πολλά στα αγοράκια σας,πολύχρονα να ναι!

μπήκα βιαστικά να σας πω μόνο τα νέα! ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΜΑΡΙΑ ΜΑΣ( ατλαντίς) ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ το βράδυ,είναι 2740 γρ. κι όλα ευτυχώς πήγαν καλά!!!σας στέλνει την αγάπη της και πολλά φιλιά,κι όσο χάλια και να μαι,πρέπει να τα μεταφέρω!!

Μαράκι μου να σας ζήσει το κοριτσάκι σας!!! με το καλό να πάτε σπιτάκι σας με την Γεώργία να αγκαλιάσει την αδερφούλα της!!!!

congratulations_on_your_new_baby_girl_122.jpg


8yrVp3.png

https://www.facebook.com/MommysCake

special sweets for special events!

WAy0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μανουλες!!!

Μαρια μου να σας ζησει το κοριτσακι σας! Να ειναι γερο και καλοτυχο

Βάλια και Ελισαβετ να χαιρεστε τα αγοράκια σας!!! Οτι καλυτερο!

Αντζυ μου υπομονη, ειναι λογικο μετα την αποξεση να εχεις τοσο αιμα.

Εγω σημερα ξυπνησα με πονους περιοδου, τα ειδα ολα και ετρεξα βολιδα στο μπανιο φοβουμενη τα χειροτερα. Ευτχως ομως... ο γιατρος μου αυξησε τα φαρμακα και φυσικα ξεκουραση. Ετσι η πεταλ πηγε αρων αρων στη γιαγια της. Ελπιζω γρηγορα να σταματησουν οι συσπασεις.

Ιωαννα μου η θεοδωρα ξερει οτι περιμενουμε μωρακι αλλα δεν νομιζω οτι το εχει καταλαβει ιδιαιτερα. Καποιες φορες χαιδευουμε την κοιλιτσα και αλλες την χτυπαμε. Περιμενω να αρχισει να μιλαει λιγο περισσοτερο ωστε να κανουμε πιο ουσιωδης κουβεντουλες. Παρολα αυτα δεν νομιζω οτι θα απρει καλα τον ερχομο της αδερφουλα της αφου οταν βλεπουμε φωτογραφιες απο το μαιευτηριο λεει : Μπαμπα αστο κατω αυτο! :tongue::tongue:

Εσυ πως τα πας? εχεις αναγουλες?


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites

25Η ΜΑΡΤΙΟΥ 2012

Άγγελέ μου,

έγινες κιόλας 2 χρονών...Πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός.....Πόσο όμορφα περνάει ο καιρός μαζί σου.....

Εύχομαι να είσαι γερός και να χαμογελάς σε όλη σου τη ζωή.Η μαμά κι ο μπαμπάς που σε λατρεύουν θα κάνουν τα πάντα για να έχεις μια πολύ ευτυχισμένη παιδική ηλικία, να μεγαλώσεις, να ανοίξεις τα φτερά σου και να πετάξεις....

Ήρθες και φώτισες τη ζωή μας άγγελέ μου, λουλούδι μου....

Να ' σαι πάντα καλά, να προσέχεις τον εαυτό σου κι εμείς θα είμαστε πάντα δίπλα σου...

Μέσα στα μάτια σου γνώρισα τον κόσμο από την αρχή, είδα τη ζωή με άλλα μάτια και δε θα άλλαζα ούτε ένα δευτερόλεπτο από τη ζωή μας τώρα με τη ζωή που κάναμε πριν σε αποκτήσουμε....

Η Παναγιά να σε φυλάει, χρυσάφι μου.....

Το σ' αγαπώ είναι λίγο, δε φτάνει για να σου περιγράψω τί νιώθω για σένα.....

Η μανούλα κι μπαμπάκας σου...

Mε συγκινησες βρε κοριτσακι μου...Ειπες πραγμτα που όλες λιγο πολυ τα σκεφτομαστε αλλα μεσα στην καθημερινοτητα τα ξεχνάμε να τα λεμε στα παιδια μας. Νομιζω πρεπει να τους λεμε ποσο τα αγαπάμαε ακομα κ τωρα που ειναι τοσο μικρα αλλα καταλαβαινουν τοσα πολλα!!!!!!!!!!! να σου ζησει το αγοράκι σου να ειναι παντα γερο κ ευλογημενο!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ιωαννα μου καλη κ ομορφη εγκυμοσυνη να εχεις και εσυ. Να προσεχεις!!!!!!!!

Οι άλλες εγκυες??????

Τανια γιατι συσπάσεις?????

Εγω για τη διαθεση που λετε ενταξει μια τουρτα ναι καλε θα την κανω στο παιδι. Απλα ξερετε τι με κουραζει?? Δεν ειμαι ο τυπος που μπορω να εχω τελειο το σπιτι καθαρο σε όλες τις λεπτομερειες κτλ Δεν μπορω κ δεν το κανω . Οταν ομως περιμενω κοσμο πρεπει κ αυτο με αγχωνει κ με κουραζει. Απ την άλλη σκεπτομαι σε οποιον αρεσει ...αλλλα ξερω γω ....

Κανονικα τα δικα μας γενεθλια ειναι 3 Απριλίου αλλα θα τα κάνω μαζι με την γιορτη της που ειναι παντα Τριτη το Πασχα-Του Αγ. Ραφαήλ

ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ!!!!!!ΚΑΛΟΤΥΧΟ

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανούλες! Να ευχηθώ πολλά χρόνια και ευτυχισμένα στο Λουσάκι μας, τον Κωνσταντίνο, τη Δέσποινα, τον Κυριάκο.

Πολλές ευχές και στη Μαρία για το μωράκι της. Καλό σαραντισμό.


X4pTp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Σαν σήμερα τέτοια ώρα αποφάσισα ότι πρέπει να κάνουμε τελικά καισαρική για να δούμε την μικρή κοντεσίνα μας...... Θεωρώ λοιπόν ότι ήρθε η ώρα να πώ:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΛΟΥΣΥ ΜΟΥ!!!!!!!!

Birthday-Cake-Turning-2.jpg


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μάνες!!

Δεν πρόλαβα να μπω χτες και έχω πάρα πολλές ευχές να στείλω!!!

Καταρχήν Μαράκι να σας ζήσει η μπουμπούκα σας!!!!!!!! Να είναι καλότυχη και να την καμαρώσετε όπως αγαπάτε!!!

Άννη, Βάλια, Ειρήνη, Τόνια, Ελισάβετ να σας ζήσουν τα παιζάκια σας!!! Εύχομαι να είναι πάαααντα καλά, με υγεία, και καλά μυαλά!!!!!!!!!!!

Τανίτσα μου Ξ-Ε-Κ-Ο-Υ-Ρ-Α-Σ-Ο-Υ μανίτσα μου!!! Περαστικά αν και πιστεύω ότι θα σου έχουν περάσει κιόλας τα πονάκια!!

Άντζυ μας, αρχηγέ, και εγώ όπως τα λέει η Τανίτσα συμφωνώ... βάλε εκεί κανένα πάμπερς της μπίσκοτ και καθάρισες χοχοχο. Δεν σε πέτυχα προχτές στο τηλ, ήμουν αγκαζέ όταν με έπαιρνες εσύ ψυχή (τσις ψυχής μου...) θα σε ξαναπάρω !!!

Είμαι πολύ συγκινημένη σήμερις όπως και πέρυσι τέτοια μέρα, αναρωτιέμαι αν θα σταματήσω ποτέ να θυμάμαι εκείνη την μέρα λεπτό προς λεπτό... δεν το θέλω!!!!

Πήγα σε ένα ίντερβιου σήμερα χαχαχαχχαα α καλά, με έπιασαν τα γέλια κατά την διάρκεια... θα σας τα γράψω στο blog κάποια στιγμή να γελάσετε και εσείς!!

Φιλάκια ποολλλααααααααααααά!!!!!!!!!!!!!!!


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΛΟΥΣΗ. κ η μανουλα να χαιρεται το κοριτσακι της!!!!

ακομα κ εγω θυμαμαι εσας τις πρωτες που γενναγατε απο την παρεα!!!!!!!!!!! Τι αγχος τοτε!!!!

Σημερα ειμαι απογοητευμενη .περα παο τα οικονομικα που δεν θελω να τα ξαναλεμε αφου δεν αλλαζει κατι--ειμαι απογοητευμενη με τον εαυτο μου σαν μαμα. Τι φωνη που εβαλα σημερα στ μικρη ...δεν περιγραφεται.:mad::mad: Αλλα οχι μονο σημερα συχνα αισθανομαι να θολώνει το μυαλο μου κ να της ουρλιαζω σαν τρελη κανω δεν με αναγνωριζω...και μετα βαζω τα κλαματα.:oops:Τελευταια κανει τρελα πεισματα η μικρη κ εγω δεν τα καταφερνω καθολου καλα!!!!!!!!:cry::cry::cry::cry::cry:

Στεναχωριεμαι τι φταιει αυτο που εγω δεν μπορω να το χειριστω επειδη εχω τα δικά μου σκ... στο μυαλο μου!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...