Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα. Πριν 1 βδομάδα ειχα παλλινδρομη κυηση απο δωρεά ωάριων η πρώτη μου. Πριν ειχα αλλες 2 με δικά μου ωαρια. Όλες οι παλλινδρομες την ίδια βδομάδα μεταξύ 6-7 βδομάδα. Στείλαμε το έμβρυο για έλεγχο και περιμένω τα αποτελέσματα. Ο γιατρός θεωρεί τυχαίο γεγονός γιατί απο όλα ήμουν καλυμμένη. Εμένα παρόλα αυτά δεν με καλύπτει η απάντηση του. Τι εξετάσεις μου προτείνετε να κάνω;  Πήγα σε αιματολόγο, σε ενδοκρινολόγο.

Cafe Απρίλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    4142

  • angie!

    3932

  • Annie

    3518

  • dim_angel

    2429

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    angel_ 4.142 δημοσιεύσεις

  • angie!

    angie! 3.932 δημοσιεύσεις

  • Annie

    Annie 3.518 δημοσιεύσεις

  • dim_angel

    dim_angel 2.429 δημοσιεύσεις

Posted Images

Αχ στο ίδιο καζάνι βράζουμε...και γω έχω και αγωνία και άγχος για το τι θα αντιμετωπίσω αλλά αντλώ κουράγιο πρώτα απο την Παναγια και τον γιατρό μου διότι είμαι τυχερή στο οτι είναι συγγενής μου και του έχω απόλυτη εμπιστοσύνη. Αλλά πλάκα θα έχει να είμαστε στην ίδια περίοδο όταν πλησιάζει η ώρα να τα πούμε μήπως και συναντηθούμε.....

Πρώτο παιδάκι και για μενα οπότε και άγνωστη εμπειρία...θα δείξει αυτό που σκέφτομαι τώρα είναι να είναι καλά τα μπεμπάκια μας...

Αθήνα μένεις?

Χριστινα καλημέρα.

όχι δεν μενω στην αθήνα αλλα σε επαρχία. Η αθήνα απέχει απο την πόλη μου μιαμιση ώρα απο αττική οδο. Ελπίζω να προλάβω να φτάσω στο νοσοκομειο όταν έρθει η ώρα.!!!!! Και εγώ προσπαθώ να σκέφτομαι το τώρα και να πηγαινει καλά το παιδί. Αλλά κοιτα κ πως περνα γρήγορα ο άτιμος ο καιρός . Οσο για το κουραγιο δε το συζητώ και εγώ προσπαθώ να το αντλώ πρώτα απο το Θεό κ τη Παναγία οι οποίοι σκέφτομαι ξέρουν κ τις αντοχές μας κ τις δυνατότητες μας!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να ρωτησω αν γνωριζει καποια απο εσας.

εχω παρει ηδη 15 μερες αδεια αναρωτικη απο την δουλεια μου, και τωρα σκεφτομαι να παω στο ΙΚΑ σε ενα ωριλα (μιας κ που δεν θα παω στην δουλεια)μπας και με γραψει καμια αδεια.

γνωριζετε αν θα πρεπει να περασω επιτροπη?:confused:


pSC1p2.png

αll I ever wanted...αll I ever needed...Is here,in my arms....

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω αν γνωριζει καποια απο εσας.

εχω παρει ηδη 15 μερες αδεια αναρωτικη απο την δουλεια μου, και τωρα σκεφτομαι να παω στο ΙΚΑ σε ενα ωριλα (μιας κ που δεν θα παω στην δουλεια)μπας και με γραψει καμια αδεια.

γνωριζετε αν θα πρεπει να περασω επιτροπη?:confused:

έχεις άλλες 10 ημέρες που μπορείς να πάρεις αναρωτική οι οποίες πληρώνονται κανονικά απο τον εργοδότη σου. Επιτροπή τώρα δεν νομίζω ότι χρειάζεσαι γιατί υποθέτω τις 15 τις έχεις πάρει απο γυναικολόγο ε?

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα!

Ελπίζω να είστε καλά όλες και στις άρρωστες...περαστικά μας!

Annie, αν σε παρηγορεί καθόλου, κι εμένα ο λαιμός μου έχει τα χάλια του και βήχω...

Χθες πήγαμε στα mothercare-κούκου με πεθερούλα και άντρα και πήραμε-βασικά οι παππούδες μας τα έκαναν δώρο!-κάτι πραγματάκια (σελτεδάκια κ πάνες) που η πεθερά μου, μού είπε πως είναι πολύ χρήσιμα. Ευτυχώς κατάφερα να τη συγκρατήσω -της εξήγησα ότι θα παραγγείλω τα ίδια πράγματα από Αγγλία σχεδόν στη μισή τιμή- και δε σηκώσαμε το μαγαζί όπως κατα τα άλλα κι οι δυο θα θέλαμε! Η σειρά winnie the pooh του mothercare είναι τόσο γλυκιά! Ήδη έχω βάλει στο μάτι σεντονάκια, πάντα για την κούνια, φορμάκια κι ένα σωρό άλλα! Την έχετε δει; Μπορείτε να δείτε εδώ κάτι λίγα για το δωμάτιο! --> http://www.mothercare.com/s?Action=submit&rh=n%3A42764041&field-keywords=winnie+the+pooh&x=23&y=4

Φιλιά!


jp0Lp3.png 1533345xcnw09g7xt.gifA0Yxp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ τί ωραία πραγματάκια!!!!!!!!!!!!!Μόνο που βρε κορίτσια εγώ ακόμα διστάζω πολύ να πάρω κάτι. Λέω μετά τη β επιπέδου, πρώτα ο Θεός.

Αχ καλέ πότε θα τον νιώσω;;;;;Με έχει πιάσει αγωνία.....


an1cHjB0g410010NDc3MTRkfDQ1MzIwNjkyanBhfG15IGxpdHRsZSBhbmdlbCBpcw.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ τί ωραία πραγματάκια!!!!!!!!!!!!!Μόνο που βρε κορίτσια εγώ ακόμα διστάζω πολύ να πάρω κάτι. Λέω μετά τη β επιπέδου, πρώτα ο Θεός.

Αχ καλέ πότε θα τον νιώσω;;;;;Με έχει πιάσει αγωνία.....

απορώ πως κρατιέσαι...μαγαζιά δεν έχεις πάει???

Link to comment
Share on other sites

εγώ που δεν ξέρω τι φύλλο είναι του έχω πάρει κορμάκια και σελτεδάκια, οχι πολλά αλλά όποτε πάω μαγαζιά δεν κρατιέμαι πέρνω κάτι.....ααα του έχω πάρει και αυτά τα βαμβακερά πανάκια που είναι για τον ωμο (για τις αναγουλίτσες)...

Link to comment
Share on other sites

Αχ τί ωραία πραγματάκια!!!!!!!!!!!!!Μόνο που βρε κορίτσια εγώ ακόμα διστάζω πολύ να πάρω κάτι. Λέω μετά τη β επιπέδου, πρώτα ο Θεός.

Αχ καλέ πότε θα τον νιώσω;;;;;Με έχει πιάσει αγωνία.....

Θα συμφωνήσω και εγώ μαζί σου. Θέλω πρώτα να κάνω την β επιπέδου και να σιγουρευτώ οτι όλα πάνε καλά και μετά να αρχίσω να κοιτάω και να ψωνίζω πραγματάκια.


eNortjKzUjI0Mjc2MlGyBlwwFXYC0A,,71.png

rdESp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ κρατιέμαι να μην αγοράσω κάτι ακόμα... αλλά τα θέλω όλα...

Το μονο που έχω πάρει στο μωράκι μου είναι παπουτσάκια αγκαλιάς σαν καλτσάκια!!!

Και εγώ μετά την Β επιπέδου σκέφτομαι να πάρω κάτι...


Qmsgp3.png

ha6zp3.png

Link to comment
Share on other sites

γειά σας μανούλες!! Περαστικά σε όλες τις αρρωστούλες και υπομονή, εγώ σήμερα γύρισα στη δουλειά μετα απο την γρίπη που με ταλαιπώρησε και ελπίζω να μην κολλήσω ξανά:rolleyes:. Και εγω πραγματάκια λέω να αγοράσω μετά την καινούργια χρονιά, είμαι λίγο επιφυλακτική... γιατι ποτέ δεν ξέρεις... Φιλάκια σε όλες


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...