Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Απρίλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες σας...περαστικά στις αρρωστούλες και καλά αποτελέσματα σε αυτές που περιμένουν νέα απο εξετάσεις....

Εγώ σήμερα είμαι ξύπνια απο τις τρεις το πρωί δεν ξέρω τι έπαθα αλλά όλο σκέφτομαι το μωρό, τη γέννα....και πήγαινα και για πιπι μου ανα 1 ώρα...τώρα είμαι στο γραφείο και κουτουλάω, μακάρι να τελειώσω νωρίς σημέρα για να πάω για νανάκια....φιλάκια σε όλες!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    4142

  • angie!

    3932

  • Annie

    3518

  • dim_angel

    2429

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    angel_ 4.142 δημοσιεύσεις

  • angie!

    angie! 3.932 δημοσιεύσεις

  • Annie

    Annie 3.518 δημοσιεύσεις

  • dim_angel

    dim_angel 2.429 δημοσιεύσεις

Posted Images

Να σκεφτείτε ότο ο γιος μου που γεννήθηκε 56εκ και 3850γρ στην ίδια ηλικία ήταν 193γρ!!!

Β' επιπέδου στις 4 Δεκέμβρη, με το καλό...

Από ότι είδα καμία δεν το έχει κάνει ακόμα... Άντε να παίρνουμε σειρά και καλά μας αποτελέσματα

Μαζί είμαστε εμείς. Κι εγώ 4 Δεκέμβρη θα την κάνω


an1cHjB0g410010NDc3MTRkfDQ1MzIwNjkyanBhfG15IGxpdHRsZSBhbmdlbCBpcw.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γλυκιές μανούλες!!! Τι κάνετε; Περαστικούλια στις αρρωστούλες! Να προσέχετε!!! Ολες κοντά κοντά θα κάνουμε Β-επιπέδου!!! Εγώ θα πάω 2 Δεκεμβρίου!!!

ELISAVET μου σε καταλαβαίνω το πόσο θες να αρχίσεις να νιώθεις το μπεμπέ σου!!!

Και εγώ έτσι έλεγα και τώρα αναρωτιέμαι αν αυτό που νιώθω είναι το μωράκι μου!!!


Qmsgp3.png

ha6zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες!

πηγε η μανουλα μου κ πηρε 10 μερες αδεια για μενα!τελεια!ελπιζω να περασει το κρυολογιμα κ να ξεκουραστω κιολας!

να στε ολες καλα!

φιλια πολλα:P:p


pSC1p2.png

αll I ever wanted...αll I ever needed...Is here,in my arms....

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!

Mariong καλως ηλθες και καλα αποτελεσματα να'χεις!

Mel το βαρος μου το μετρησε την τελευταια φορα που ημουν 15 εβδ. Το μετραει με τον υπερηχο, μετρωντας ενα ενα ολα τα μερη του σωματος και το computer υπολογιζει το βαρος.

Ευχαριστώ, Μαράκι. Θα την ρωτήσω τη δικιά μου τότε εμένα γιατί δε μου το μετράει.

Mariong, καλά αποτελέσματα να έχεις.


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα γλυκιές μανούλες!!! Τι κάνετε; Περαστικούλια στις αρρωστούλες! Να προσέχετε!!! Ολες κοντά κοντά θα κάνουμε Β-επιπέδου!!! Εγώ θα πάω 2 Δεκεμβρίου!!!

ELISAVET μου σε καταλαβαίνω το πόσο θες να αρχίσεις να νιώθεις το μπεμπέ σου!!!

Και εγώ έτσι έλεγα και τώρα αναρωτιέμαι αν αυτό που νιώθω είναι το μωράκι μου!!!

Αυτό που αισθάνεσαι το νιώθεις κάθε μέρα;;;;Γιατί κι εγώ νομίζω ότι κάτι έγινε το Σάββατο αλλά έκτοτε τίποτα


an1cHjB0g410010NDc3MTRkfDQ1MzIwNjkyanBhfG15IGxpdHRsZSBhbmdlbCBpcw.gif
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που αισθάνεσαι το νιώθεις κάθε μέρα;;;;Γιατί κι εγώ νομίζω ότι κάτι έγινε το Σάββατο αλλά έκτοτε τίποτα

Νομίζω πως ναι είναι όλες τις μέρες αλλά όχι συνέχεια... ;)


Qmsgp3.png

ha6zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια κι ευχαριστώ για τις ευχές σας.Εγω παντως έχω αρχίσει και νοιώθω το μωρό μου,ειδικα όταν ξαπλωνω,κουνιεται πολύ.Μην αγχωνεστε όσες δεν το νοιωθετε ακόμα,αν και ειστε στην 19 εβδομ.Αν είναι το πρώτο σας τις επόμενες μέρες, στην 20η Εβδ.θα το καταλάβετε.Επίσης να σας πω πως ενώ μου είχε πει όταν έκανα την αυχενική ο γιατρός ότι ίσως είναι αγόρι,τελικά έχω κοριτσάκι.Θα τα έχω ζευγαρακι με το Στεφανακο μου.


foxfoxadb20061027_-8_O+Stephanos+mou+einai.png

catcatadr20100312_-8_To+koritsaki+mou+einai.png

nu0ap3.png

Link to comment
Share on other sites

mariong, καλά αποτελέσματα!

annie, μια χαρά η άδεια! Πώς είσαι σήμερα; Εγώ τα ίδια... Ευχαριστώ και για τις ευχές για περαστικά!

ELISAVET, να σου πω να μην αγχώνεσαι; Το λέω! Μην αγχώνεσαι, (είδα ότι έγραψες και στο ανάλογο θέμα) δεν είναι όλα τα μωράκια ίδια, ούτε έχουν τις ίδιες συνήθειες, ούτε και η γυναικεία ανατομία είναι ίδια... Διάβασες τί λένε τα κορίτσια εκεί; Κάποιες το νιώσανε πολύ αργότερα από κάποιες άλλες -ακόμη και μετά την 20η εβδομάδα- χωρίς να υπάρχει κάποιο πρόβλημα! Μπορεί πολύ απλά να έχεις πρόσθιο πλακούντα, λένε πως τότε αργούν περισσότερο να γίνουν αισθητές οι κινήσεις του... Όπως και να έχει να είσαι ήρεμη! Καταλαβαίνω απόλυτα τη λαχτάρα σου, πάντως... Λιιιίγη υπομονή... :D


jp0Lp3.png 1533345xcnw09g7xt.gifA0Yxp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα και περαστικά στα κορίτσια που αρρώστησαν.

Επιτέλους εμφανίστηκαν τα τικεράκια μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και επανέρχομαι στη γνωστή ερώτηση, που εδώ και μέρες είναι το σλόγκαν μου

"ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΟΥΝΗΘΕΙ ΛΙΓΑΚΙ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ;;;;;;;;;;;;;"Άντε βρε μπεμπούλη μου να πάρει λίγο θάρρος η μανούλα....................

Αχ γλυκιά μου ELISAVET κι εγω τιποτα δεν έχω καταλάβει παρ'οτι στον υπέρηχο δεν βάζει κώλο κάτω... Μάλλον είναι νωρίς ακόμα... Αναμένουμε!!! ;)


B8ZWp3.png

Jk5rp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαζί είμαστε εμείς. Κι εγώ 4 Δεκέμβρη θα την κάνω

Τέλεια! Που θα το κάνεις?

Κορίτσια παίρνω θάρρος βλέποντας πως οι περισσότερες δεν το νιώθετε...όπως κι εγώ...

Με μένα το περίεργο είναι πως το είχα νιώσει πολύυυυυ νωρίς (πριν 1 μήνα) για καμιά βδομάδα...και μετά τίποτα

Τώρα μόνο κάτι αμυδρό, όταν είμαι πολύ χαλαρή...αλλά καμία σχέση με αυτό που λέμε "κλωτσιά" (ξέρω από την εγκυμοσύνη του γιου μου)

Καμπύλη ζαχάρου πότε θα κάνετε? Εγώ τη ρώτησα προχτές και μου είπε τέλος Δεκέμβρη...μετά και το β' επιπέδου


QuW0p3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...