Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

Cafe Απρίλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    4142

  • angie!

    3932

  • Annie

    3518

  • dim_angel

    2429

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    angel_ 4.142 δημοσιεύσεις

  • angie!

    angie! 3.932 δημοσιεύσεις

  • Annie

    Annie 3.518 δημοσιεύσεις

  • dim_angel

    dim_angel 2.429 δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλως ηρθες νεραιδουλα και με το καλο το μωρακι σου! Αν θελεις γραψε και σε ποιο νοσοκομειο γεννας και την ημερ/νια που σου'χουν δωσει και θα σε βαλουν τα κοριτσια στην λιστα με ολες τις μανουλες Απριλιου.

20/4 στο Μητερα.Με το καλο σε ολες μας και με εναν πονο!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εγω δεν ψωνιζω ακομα. Μετα την καινουρια χρονια. Εγω βεβαια ειμαι τυχερη και ολα τα βασικα επιπλα θα μου τα δωσει η ξαδερφη μου. Μεγαλη ευκολια! Μονο ρουχαλακια και στρωματακι θα χρειαστω. Ολα ομως μετα τον εβδομο μηνα θα τα παρω.

Περαστικα στις αρρωστουλες και πολυ προσοχη κοριτσια!


ZYoVp3.png

60gdp3.png

Link to comment
Share on other sites

εγω κοριτσια εχω φαρυγγιτιδα.εχω παρει ηδη 15 μερες αδεια ανναρωωτικη απο την δουλεια κ ετσι αυριο θα παει η μανουλα να περασει επιτροπη για μενα για να παρω καμια αδεια!!!

εγω να σας πω την αμαρτια μου εχω ψωνισει.

πηρε μια φιλη μου απο την Αμερικη απο ενα site προικα που ειχε διαφορα σετ κ πηρα κ εγω μαζι της, επισης πηρα και μια πετσετα με κουκουλα κ κατι καλτσακια!!!ειναι τρελλα!!!!:P:p:p


pSC1p2.png

αll I ever wanted...αll I ever needed...Is here,in my arms....

Link to comment
Share on other sites

teacher ίσως να ακόυγεται συνηθισμένο αλλά θα σου πω κι εγώ με τη σειρά μου κουράγιο

και χαίρομαι που ζήτησες βοήθεια από κάποιον ειδικό, και βέβαια το ξέρεις πως και εμείς είμαστε εδώ για σένα

Annie εύχομαι ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ στο πρόωρο β' επιπέδου που θα κάνεις!

Χάθηκα κορίτσια γιατί φύγαμε λίγες μέρες (άνευ τέκνου πρώτη φορά) να γιορτάσουμε την επέτειο δεκαετίας... !!!

Επειδή είδα πως γράφετε κάποιες για "μεγάλα" μωράκια.... τι να πω κι εγώ........

Χτες με μετρήσεις 18+3 ηλικία κύησης το μωρό είναι 304 γρ!!!!!!!!!!

Να σκεφτείτε ότο ο γιος μου που γεννήθηκε 56εκ και 3850γρ στην ίδια ηλικία ήταν 193γρ!!!

Β' επιπέδου στις 4 Δεκέμβρη, με το καλό...

Από ότι είδα καμία δεν το έχει κάνει ακόμα... Άντε να παίρνουμε σειρά και καλά μας αποτελέσματα


QuW0p3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα η γιατρος μου το εβγαλε 133 γραμμαρια και στο βιβλιο λεει πως ειναι 50 την 15η εβδομαδα. Τι να πω? Αφου εκεινη λεει οτι ειναι φυσιολογικο και οι υπολοιπες ειχατε αντιστοιχα αποτελεσματα δεν τρομαζω. Μεγαλη αποκλιση παντως...


ZYoVp3.png

60gdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια,

πως σας μετράει ο γιατρός το βάρος του μωρού?

Εμένα δε μου το μέτρησε καμία από τις φορές. Είναι με τον υπέρηχο? Η με κάποιο άλλο ειδικό μηχάνημα?


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια περαστικά στις αρρωστούλες.Εγω δεν έγραφα τόσες μέρες αν και διαβάζω καθημερινά τις συνομιλίες σας,γιατί ημουν πολύ αγχωμένη.Ήταν να κανω αμνιοπαρακεντηση πριν μια εβδομάδα, αλλά η μήτρα μου δεν το επέτρεψε και τελικά μετά κόπων και βασάνων την έκανα σήμερα.Απο αύριο λοιπόν θα έχω άδεια, αλλά με μεγάλη προσοχή.Θα την βγάλω στο κρεβάτι για λίγες μέρες. Aυτα τα λίγα από μένα,τα φιλιά μου σε όλες!


foxfoxadb20061027_-8_O+Stephanos+mou+einai.png

catcatadr20100312_-8_To+koritsaki+mou+einai.png

nu0ap3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!

Mariong καλως ηλθες και καλα αποτελεσματα να'χεις!

Mel το βαρος μου το μετρησε την τελευταια φορα που ημουν 15 εβδ. Το μετραει με τον υπερηχο, μετρωντας ενα ενα ολα τα μερη του σωματος και το computer υπολογιζει το βαρος.


ZYoVp3.png

60gdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες!!!

Περαστικά annie, τωρα με την αναρρωτικη θα ξεκουραστεις και θα συνέλθεις, μετά δεν θα θες να γυρίσεις στη δουλειά!

Μariong εύχομαι να έχεις καλά αποτελέσματα και όλα να σου πάνε καλά!


eNortjKzUjI0Mjc2MlGyBlwwFXYC0A,,71.png

rdESp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα και περαστικά στα κορίτσια που αρρώστησαν.

Επιτέλους εμφανίστηκαν τα τικεράκια μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και επανέρχομαι στη γνωστή ερώτηση, που εδώ και μέρες είναι το σλόγκαν μου

"ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΟΥΝΗΘΕΙ ΛΙΓΑΚΙ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ;;;;;;;;;;;;;"Άντε βρε μπεμπούλη μου να πάρει λίγο θάρρος η μανούλα....................


an1cHjB0g410010NDc3MTRkfDQ1MzIwNjkyanBhfG15IGxpdHRsZSBhbmdlbCBpcw.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...