Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μάϊος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Μιας και λετε για αγορες ρουχων, λεω να παρω της μικρης mothercare φορμακια για του χρονου το χειμωνα γιατι φετος τα καταβολευτηκαμε .

1ον θα βολεψουν οταν θα κλεισει χρονο?γιατι θα ειναι κλειστα στο ποδι

2ον το νουμερο λογικα για να βγαλει ολο τον επομενο χειμωνα θα πρεπει να ειναι 18-24 μηνων???

Φαιρουλα...εγω θα ελεγα να μην παρεις κλειστα απο κατω,εκτος αν τα θες για να την κοιμιζεις κατεξοχην!!Απο την στιγμη που θα περπατησουν δεν βολευουν ιδιαιτερα...μονο για πυτζαμες.

Ναι το νουμερο ειναι 18-24!!!

Πας Mall εεεε???Αντε να μας πεις αν εχει μεινει τιποτε!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rita__ki

    3184

  • fairymummy

    2682

  • natasa133

    1469

  • THENA

    1188

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

συμφωνω με την f.baby πολυ καλη τιμη εμασ πιο ακριβα μασ πηρε τισ εξτρα φοτο 1,5 ευρω:evil:

αχ τι μου κανατε :confused: πηγα κ ανεβασα την πιστωτικη στα nεxt k mother

alla πηρα του Γιωργου 2 μπουφαν το ενα ειναι σαν δερματινο μηχανοβιο

κ παντελονια κ του ιασονα αλλα τησ Δαναησ δεν μου αρεσε τπτ ισωσ βρω στη σαλονικη για να δουμε:rolleyes: εγω παλι στην απ εξω θα μινω παλι τπτ δεν θα παρω:( αχ ολα για τα παιδια για τον ιασονα ειχα ενδιασμουσ στα νουμερα τελικα του πηρα κ 9-12 κ 12-18 ,στο mother εκτοσ οτι δεν ειχε σε ολα 50% δεν μου αρεσαν κ τπτ,μονο καλσον κ κατι μπλουζακια βρηκα ,

αυτα αλλα εδωσα 200 ευρουλακια αλλα τα 50 θα τα δωσει η νονα του .

τα εβαλα για υπνο κ μου λεει ο ΓΙωργακησ στο κρεβατι 'μαμα σ'ευχαριστω για τα ρουχα 'με σκοτωσε το μωρο μου ελιωσα ,αν κ ειξερα οτι ηθελε μια μπολντοζα για τα γεννεθλια του αλλα μετα μου λεει 'οχι ρουχα θελω' αλλα το ειπε γιανα με ευχαριστησει(ηξερε οτι δεν εχει αλλα παιχνιδια).

Mary Naya Eιρηνη Ε Ρ Χ Ο Μ Α Ι ΒΓΑΛΤΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΧΑΛΙΑ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνισω κ με την marsolan οχι κουμπια απο κατω μετα το χρονο δεν προκετε να κλεισει κανενα δεν καθοντε με τπτ φανελακια λιγο πιο μακρια εγω βαζω.

ριτα δεν κ εδω

http://prosklitiria.unigrafico.gr/keimena/keimena-vaftisis.html


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

αχ αντε ρε κουμπαρουλα στειλε τιποτα να ενημερωθω..............

αν κ ο αγγελος φοβαται να παραγγελουμε απο νετ .............ξερεις μην ειναι μουφα κ κατι τετοια μου λεει

ο παπους θα κανει το τραπεζι κ τον στολισμο (οποτε δεν μας νοιαζει)

η μανα μου δεν ξερω λογικα λεφτα

κ μενουν γ μας προσκλητηρια-μπομπο γλυκα κ φωτογραφος..σωστα?

αντε ακομα δεν εχουμε κλεισει φυσκα ημερομηνια ...............ουτε ακομα ειναι εντελως σιγουρο 100% αλλα μεσα στην βδομαδα θα το σιγουρεψουμε

μεγια τα ρουχα ειπα θενακι?μεγια σας!!!!!!!!!!!!!:P:p:p:p


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κουμπαρουλα καλα να περασεις αυριο με την φαμιλια κ τις φιλες μανουλες,,,,να προσεχετε στον δρομο κ κυριως να χαιρεσαι τον γιοκα σου !

fairy baby καλα ψωνια αυριο !!!!!!!!!!!!! βουρρρρρρρρρρρρρρ


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

ti ginetai to exei to onoma, ti glukas o Giorgakis sou THENA!!!

rita emeis kanoume sxedon oles tis agores apo internet!

loipon o mikros exei sidiro kai ferittini kato apo ta oria kai aimatokriti, aimosferini sto orio. ti deutera pame stin kainourgia giatro (pou mou sinestisan apo to iatreio tou gunaikologou). Ante na doume k auti ti rolo varaei!

Koritsia kala na perasete avrio sti sunantisi sas. Ante na kanonisoume kai emeis molis to Ritaki tha mporei na perpatisei ligo.


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια! Καλώς την κι ας άργησε!!! Σήμερα το μεσημέρι μας έκανε την τιμή κι εμφανίστηκε!!! Και τώρα πονάω... και "βρίζω" που ήρθε...χαχαχα Κλασικά!!!

Thena καλά να περάσετε κούκλα!! :) :) :) Αχ σας ζηλεύω τις βόρειες!!! Κορίτσια δε γίνεται... πρέπει κάτι να γίνει να συναντηθούμε κι εμείς... τρίτη φορά συναντιώνται τα κορίτσια!!!

Rita_ki το άλμπουμ που αναφέρεις είναι ψηφιακό; αν ναι τότε είναι πολύ καλή η προσφορά του! Αν όχι τότε θα την έλεγα μια σχετικά νορμάλ προσφορά και όπως είπε και η Θένα είναι πολύ καλή η τιμή για τις εξτρά φωτογραφίες...

Προσέχετε με τα ρούχα από Mothercare... ξεβάφουν... θα σας πω αύριο!! Κλείνουν τα μάτια μου...

Φιλάκια πολλά κορίτσια!!!

Marsolan είναι κουκλίτσα η μικρούλα σας!!! Όπως και όλες οι νυφούλες του Μάη!


H7fep3.png

vkBmp3.png

4yGBp3.png

Link to comment
Share on other sites

douar μου οχι δεν ειναι ψηφιακο το αλμουμ ..........

δεν ξερω απο τιμες αλλα δεν θελω να δωσω παααααααααρα πολλα λεφτα. θα κοιταξω φυσικα κ αλλου .....

αλλες κ σεις αν εχετε να με συμβουλεψετε κατι να προσεξω η οσο αφορα τις τιμες ............ καλα θα ηταν

καλως την δεχτηκες την αργοπορημενη κυρια


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


http://www.sweet-corner.gr/default.asp?catid=11

για δειτε κ πειτε μου .............

μου εχπυν κανει προσφορα ............ 1ευρω το γλυκο με 1.20 αναλογα τι θα διαλεξω μαζι με το στησιμο ομως.............οχι μονο τα σφηνακια που γραφει .....κ τα σουδακια κ τα macarons

πως σας ακουγεται ?

δεν τα εχω δοκιμασει ............. κλεισαμε ραντεβου να τα δοκιμασω κ να μου κανουν μια μικρη παρουσιαση σε 10 μερες περιπου


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

μπήκα μια στα γρήγορα για φεύγω (πάω να δω τον Νικόλα που παίζει στην Κηφισιά σε ενα prince oliver μαγαζί ).

Λοιπόν Ριτακι ''άκου'' : μπομπο πήρα εγώ από χαμόγελο και στα 2 ζζνια και για φοτο μην κλήσεις θα σου πω το βράδυ την προσφορά του δικού μου φωτογράφου μου πολυυυυυυ πολυυυυυυυυυ καλή τιμη !!!!!

φιλιά πάω να ντύσω τα μικρά και έφυγαααααααααααααα :D

Link to comment
Share on other sites

οχι αννικο μου δεν κλεινω τιποτα ακομα .............αλλωστε πρωτα θα κλεισω εκλησια κ μετα ολα τα αλλα..........απλα τα περισσοτερα θελω να τα κανω τωρα μεχρι τελος φλεβαρη(εστω ερευνα αγορας) γιατι θα δουλευω μετα κ ειναι δυσκολο ................

ειναι κ το οικονομικο στη μεση ................

ετσι κοριτσια μου βοηθηστε ..............οικονομικες ωραιες λυσεις

ποσο σας αγαπω σας ειπα??????????

αννικομου θα σου στειλω πμ


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

Ριτάκι μου αν δεν είναι ψηφιακό ψάξε το λίγο ακόμα... για "αναλογικό" πακέτο ένας στην Ανάβυσσο μας είχε πει 600? (χωρίς ΦΠΑ)

180 φωτό 15x23

1 καμβά 50x60

4 dvd (αυτά ζήτησε όσα χρειάζεσαι και να τους ζητήσεις να στα δώσουν στην ίδια τιμή - ούτε ένα ευρώ δε τους στοιχίζει το αντίγραφο... το ένα ουσιαστικά πληρώνεις.. τα αντίγραφα δε κοστίζουν τίποτα! άσε που κι εσύ μπορείς να βγάλεις μόνη σου όσα αντίγραφα θέλεις αλλά θα'ναι ωραία να'ναι από αυτούς γιατί βάζουν σχεδιασμένο αυτοκόλλητο πάνω - δε τους κοστίζει τίποτα να τυπώσουν 1-2 παραπάνω... μη μασάς!)

όλα τα αρχεία σε υψηλή ανάλυση

1,5? η εξτρά φωτογραφία

Δε τον προτιμήσαμε όμως...

Τελικά προτιμήσαμε έναν εδώ στην Αργυρούπολη που μας έκανε μια καλή προσφορά για "ψηφιακό" πακέτο... και που είδαμε ότι έδεσε απίστευτα με το Γιάννη! Έπαθαν πλάκα οι δυο τους! χαχα

900? (χωρίς ΦΠΑ) για

150 φωτογραφίες 15x21

1 Ψηφιακό άλμπουμ μεγάλο 35x35

3 ψηφιακά άλμπουμ μικρά 20x20

όλα τα προώτυπα αρχεία των φωτογραφιών

4 DVD

1 ευρώ/φωτό για εξτρά φωτογραφίες 15x21

μας είπε ότι και μετά τη βάπτιση θα πάμε στο στούντιο κάποια στιγμή να βγάλουμε φωτό χωρίς εξτρά χρέωση... μιλάμε για έρωτα με το Γιάννη χαχαχα

να σημειώσω ότι ήρθε και στο κέντρο και τράβηξε φωτογραφίες και τις περιμένω πώς και πώς κι αυτές γιατί νομίζω πως έχει τραβήξει σούπερ φωτογραφίες κι εκεί... κι η βάπτιση έγινε Ανάβυσσο και το "τραπέζι" στο Αιγάλεω οπότε έβαλε και αρκετά χιλιόμετρα...

Για μένα πάντως το πιο σημαντικό είναι να δεις ότι υπάρχει μια κάποια χημεία μεταξύ του φωτογράφου και του Γιώργη... να έχει βρε παιδί μου κι ο φωτογράφος ένα πηγαίο ενδιαφέρον να φωτογραφίσει το Γιώργη στα καλύτερά του... υπήρχαν φωτογράφοι που πήγα και που ήταν τόσο business και για τα λεφτά και μόνο που ούτε καν κοίταζαν το Γιάννη... όχι ήθελα να έχουν και την σούπερ χημεία αλλά τουλάχιστον να τους αρέσουν γενικά τα μωρά!!


H7fep3.png

vkBmp3.png

4yGBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου λιώνω........ ο Γιάνναρος μόλις έκανε τα πρώτα του βήματα μπουσουλώντας... :) :) :) ακόμα είναι πολύ άγαρμπος και πάει λίγο πλαγιαστά σα κάβουρας χαχαχα αλλά πωπώ μεγαλώνει τόσο μα τόσο γρήγορα!!!!!!


H7fep3.png

vkBmp3.png

4yGBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...