Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μάϊος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

χελοουουου!!!

τι κανετε???Πως περασατε την Κυριακη σας???Χαλαρωσατε καθολου??

Εμεις αυριο θα ανεβουμε Γιαννενα αυθημερον για κατι ψωνια και για βολτα...Να δω πως θα ξυπνησω την μικρη απο τις 9...πλακα θα εχει,θα κουτουλαει!!!

Λοιπον,στα Μαδερ μην ελπιζετε για μεγαλυτερη εκπτωση απο 30% στα φορμακια-πυτζαμακια.

οι εκπτωσεις τους πανε ως εξης

30% στα βρεφικα ρουχα απο 0-24 μ.

40% στα ρουχακια 18μ και ανω

και 50% σε ελαχιστα κομματια,αλλα ελαχιστα λεμε.

Η unique και η kanz εχουν 30% και 40% αντιστοιχα.

Στα Λητω δεν πηρα να ρωτησω!!!

Τωρα σε αλλα μαγαζια με παιδικα κυριως συνοικιακα εχουν 50% σε ολα.

Εγω αγορασα βασικα κομματια για του χρονου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rita__ki

    3184

  • fairymummy

    2682

  • natasa133

    1469

  • THENA

    1188

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

marsolan atixises.....aurio giortazi o poliouxos tis polis (o agios georgios)

k ine klisti i agora entos ioanninon alla ektos nomizo tha ine:roll::roll:

pareme tilefono otan thA erthete an thelete na vrethoume:D

giortazi k o giokas mou ayrio o giorgos :mrgreen:(pali)


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσαρες μου, τι κανετε??

Εγω μπορω με βεβαιοτητα να σας πω πως ειμαι σε αποσυνθεση...

Μιλαμε εξοντοθει, ξερετε πως δεν ειμαι μιζερη και γκρινιαρα καθολου αλλα ειμαι οριακα!!! Ελαχιστος υπνος, βοηθεια απο πουθενα ομως!!!!

Το μπουγκακι μου κοιμαται ελαχιστα και ξυπναει χωρις υπερβολες τουλαχιστον 15 φορες καθε βραδυ, ζητημα αν κοιμαται σερι 1 ωρα..

Τωρα κοιμηθηκε με τα χιλια ζορια και ενω ολη μερα ακομη και στη βολτα το ματι γαριδα λεμε, δεν ξερω για ποσο θα κοιμηθει, παντως ειναι ανησυχος και στριφογυρναει...

Ρε κοριτσια, δεν ξερω τι φταιει, τι συμβαινει, διοτι δεν ειναι φυσιολογικο αυτο.

θα συναντησω και την παιδιατρο μας μεσα στην εβδομαδα να το συζητησουμε διεξοδικα διοτι αληθεια πλεον πιστευω πως περα απο τα δοντια και κατι αλλο πρεπει να φταιει...:confused::(:(

Κατα τ αλλα ολα καλα, μπουσουλαει και απλα δεν τον φτανεις, σηκωνεται και πιανεται απο παντου πλεον εκανα το σαλονι αλανα διοτι απλα πηγαινε παντου και επιανε τα παντα και δεν τον προλαβαινα!

εχει ομως πολυ πλακα και στεκεται κανονικα οταν κρατιεται απο καπου και παει πλαγια...

αααααααααα...και επισημως λεει μπαμπα, οχι μπαμπαμπαμπα...μπαμπά!!!!

Ααααχ και σου λεει μετα οι γιοκες εχουν αδυναμια στις μαμαδες!!

Τον λαδωσε με την ντραμς ο πατερας του και τωρα λιωνει.. Αντρες παιδι μου!

χαχαχαααα

για πειτε τα δικα σας...τα νεα σας???:D


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites

mpoumpou μου λες να εχει τιποτα το μπουγκακι που να τον ενοχλει?ποσο καιρο ειναι ετσι ? δεν φταιει το αλμα ?

τωρα θα μου πεις κ ο δικος μου περναει αλμα αλλα δεν γκρινιαζει καθε μερα κ οταν αποφασισει να κοιμηθει (στις 2) το πηγαινει μεχρι το πρωι ..........

παντως καλυτερα το ψαξεις να εχεις το κεφαλι σου ησυχο .

κ μπραβο στο ηρακλακη που μιλησε :D αντε κ ΜΑΜΑ τωρα που πηρε φορα!

κουμπαρα αυριο γιορταζει ο γιωργος ? μαλλον και αυριο γιορταζει? πωπω δεν το ηξερα:oops:

εγω εδω τα ιδια σερνομαι ......... κ ειμαι κ με το ρουφυχτηρι για τις μυξες ολη μερα σαν προεκταση του χεριου μου .απυρετος ομως σημερα παλι καλα


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

Ριτακι μου δεν ξερω τι να πω?? Δεν εχω ιδεα. τα εχω δοκιμασει ολα, μηπως κρυωνει, μηπως ζεσταινεται, μηπως...μηπως... και παλι μια απο τα ιδια, ανησυχος υπνος και ξυπνηματα καθε τρεις και λιγο...

Κοντευει κανα διμηνο πια...δεν νομιζω να ειναι πλεον το αλμα...τι να πω?? Τα δοντια σιγουρα ειναι, αλλά μονο αυτο δεν νομιζω πια...

ναι το Ηρακλακι μιλησε...εδω και καιρο ελεγε μπαμπαμπαμπα και του ελεγα μπαμπά! ε το μαθε και τωρα το λεει συνεχεια:χαχαχαα!

Τι κανει ο Γιωργης?? Το ποδαρακι σου?


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαρσολαν κανεις μια μικρη λιστα με ποια θεωρεις βασικα?

Εγω σκεφτομαι να της παρω πιτζαμες απο mark and spencer

Eνα καλο μπουφαν

ενα καλο φορεμα απο λαπιν


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλουτσικα το ποδι .......... περιμενω να δω καλυτερευση αλλα μαλλον μονο με φυσικοθεραπεια δεν ξερω . το παταω αλλα κουτσαινω κ ειναι κ λιγο πρησμενο.

καταταλλα ψυχολογια μηδεν επειδη επιστρεφω στην δουλεια

ο μικρος εδω με παιδευει λιγακι κ μενα κ τον πατερα του αλλα μας κανει κ κατι γλυκες ασε αλλο πραγμα

εσυ για τιποτα ψωνια πηγες καθολου η εισαι κομπλε?

ο μπαμπακας σας ? λογικευτηκε?


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλουτσικα το ποδι .......... περιμενω να δω καλυτερευση αλλα μαλλον μονο με φυσικοθεραπεια δεν ξερω . το παταω αλλα κουτσαινω κ ειναι κ λιγο πρησμενο.

καταταλλα ψυχολογια μηδεν επειδη επιστρεφω στην δουλεια

ο μικρος εδω με παιδευει λιγακι κ μενα κ τον πατερα του αλλα μας κανει κ κατι γλυκες ασε αλλο πραγμα

εσυ για τιποτα ψωνια πηγες καθολου η εισαι κομπλε?

ο μπαμπακας σας ? λογικευτηκε?

εχεις βρει φυσιοθεραπευτη??αν οχι εχω υποψη μου αλλα ειναι λιγο τσιμπημενος...και ο αδερφος μου ξερει ενα πολυ καλο!

αυτο με τη δουλεια πικρα ε??? υπομονη κοριτσακι μου!!! και να προσεχεις το ποδι σου πολύ!

δεν εχω προλαβει να παω για ψωνια δυστυχως, θελω να παω μια βολτα σιγουρα! αλλα πρεπει να κανω λιστα!

ο μπαμπακας μας...μπααααααααα! τα ιδια!!! σημερα μας εκανε την τιμη να τον κανει μπανιο που του αρεσει..κατα τ αλλα....τίποτα! ολα τα βραδια μονη ξενυχταω και ολη μερα τρεχω!

και τωρα που μιλαμε λειπει για δουλειες με τον αδερφο του να συζητησουνε...whatever!:twisted:


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites

mpoumpou ποτε σκεφτεστε να βαφτισετε?

το λεω μηπως σας φερουν στην βαφτιση

εμεις αν οντως παμε γιαπρωτομαγια θα μου φερουν πχ ανοιξιατικα καλοκαιρινα .

εγω εκτος απο 1καλο μπουφαν (κ αυτο αν βρωκατι να τρελαθω κ αυτο επωνυμο φυσικα )

ξερεις τι ομως ?επειδη ειμαι καταναλωτικο απιστευτα πλασμα, Αν ψωνισω φοβαμαι οτι τοΥ χρονου θα βλεπω τα καινουργια κ παλι θα θελω να ψωνισω


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


με καλυπτει μια ιδιωτικη ασφαλεια που εχω κ μου εχουν δωσει 15φυσικοθεραπειες αποκαταστασης στο μετροπολιταν............πρεπει να παω να ρωτησω εκει . αΝ ΜΠΟΡΩ Να οδηγησω το μηχανακι θα παω αυριο να ρωτησω

για την δουλεια πολυ πικρα ασε ............... τωρα τα κουτσιμπολια λεμε οτι θα με στειλουν η mall η attica


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

για Μαιο λεμε Ριτακι μου κι εμεις, αλλα πρεπει να κλεισουμε ημερομηνια σε συνεργασια με τους νονους μας, διοτι η νονα ειναι εγκυος και γενναει με το καλο Μαρτιο!

Οποτε σιγουρα ανοιξιατικα θα εχουμε απο κει μπολικα, αν και δεν θελω να κανω και πολυ ανοιχτη βαπτιση!

εγω να δεις καταναλωτικο ον που ειμαι!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites

με καλυπτει μια ιδιωτικη ασφαλεια που εχω κ μου εχουν δωσει 15φυσικοθεραπειες αποκαταστασης στο μετροπολιταν............πρεπει να παω να ρωτησω εκει . αΝ ΜΠΟΡΩ Να οδηγησω το μηχανακι θα παω αυριο να ρωτησω

για την δουλεια πολυ πικρα ασε ............... τωρα τα κουτσιμπολια λεμε οτι θα με στειλουν η mall η attica

πωπω και τα δυο ειναι πολυ μακρια...!

ρε συ καλυτερα μην οδηγησεις μηνχανακι, δεν ειναι λιγο επικινδυνο τοσο συντομα??


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!!!!!!!!!!Μου λείψατε.Λόγω έλειψης χρόνου σας διαβάζω εν τάχει (και μετά απο ένα δευτερόλεπτο δεν θυμάμαι τίποτα) και φυσικά επειδή είναι πολύ αργά δεν βλέπω και καλά απ τη νύστα να γράψω.

Βρε Μαιρούλα τι πήγατε να πάθετε;Να πάτε να ανάψετε κανένα κεράκι.

Ριτάκι με το καλό η βάφτιση και εμείς αυτήν την βδομάδα θα κλείσουμε.Και επίσης θα αρχίσει και η ανακαίνιση του σπιτιού.

Όντως περάσαμε πολύ ωραία εχθές. Θενάκι εγω πάντως λάτρεψα την κόρη σου και νομίζω και η φωτεινή, γιατί αν περίμενε τον Ιάσονα να της δώσει σημασία...............

Εγω δεν με βλέπω να ψωνίζω τίποτα φέτος για του χρόνου γιατί όσο και να υπολογίζεις κάθε παιδί δεν ξέρεις πως αναπτύσεται, το μόνο που θα πάρω είναι αθλητικά παπουτσάκια με σκληρό πάτο, τα οποία θα τα φορέσει τουλάχιστον μέχρι τον Μάιο.

Μπουμπού πριν απο αυτό το δίμηνο είχε καποιο πρόγραμμα ο μικρός;

Δεν θυμ'αμαι να σχολιάσω τίποτα άλλο


eRUnp3.png

7Pgnp3.png

Link to comment
Share on other sites

αν φοβασαι παντως τον εαυτο σου ΜΗΝ ψωνισεις καλυτερα για του χρονου πολλα πραγματα ................ σκεψου του χρονου που θα βλεπεις την καινουργια κολεξιον ................ απαπα τρελα! θα ειναι κ μεγαλυτερα τα ζουζουνια μας θα περπατανε πωπω !!!!!!!!!!!!!!

δεν ξερω κ εμενα με φοβαμαι οποτε θα παρω τα απαραιτητα μονο μεχρι ναρθει η ανοιξη


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...