Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 17 minutes ago, Eflenew said:

      Σε ευχαριστώ πολύ!!! Περιμένω αυριο τα δικά σου όμορφα νέα!

       

       

      Ευχαριστω πολύ ! Αμήν ! 

      5 minutes ago, Unicorns said:

      Καλησπέρα κι από μένα.Ειμαι 38 χρόνων και στην 2η προσπάθεια εξωσωματικής.Περιμενω την χοριακη μου την Πέμπτη.Ευχομαι σε όσες προσπαθούν καλή επιτυχία και σε όσες είναι εγκυουλες συγχαρητήρια και με το καλό.

      Καλή επιτυχία με το καλό η χοριακη !!!! 

Cafe Μάϊος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

γεια σας κορίτσια και από εμένα αδιαθέτησα επιτέλους άτιμες ορμόνες.

Έχω αρχίσει και ψάχνομαι για την βάφτιση και εγώ λέμε για 29/05 και από εβδομάδα θα πάμε να κλείσουμε την εκκλησία.

Εγώ βασικά σκεφτόμουνα να μην δεχτώ δώρα στη βάφτιση και να τα δώσω στο χαμόγελο του παιδιού. άλλωστε έχω τόσα πολλά ρούχα που μεγαλώνουν 10 παιδιά. Στην βάφτιση του Κων/νου είχα βαρεθεί να αλλάζω ρούχα και μάλιστα τα περισσότερα μου τα είχαν φέρει πολύ μικρά.

Αλλά έχω τον άντρα μου που μου λεέι ότι οι περισσότεροι δεν θα δώσουν στο χαμόγελο του παιδιού και θα το περάσουν έτσι.

εγώ έχω δει ήδη σε κάτι site στο internet και αυτές τις μπομπονιέρες που θέλω είναι πολύ ακριβές. Προσκλητήριο θα κάνω κάτι φτηνό .

Εμάς ο φωτογράφος μας είχε πάρει 800 ευρώ αρκετά λεφτά χωρίς ψηφιακό άλμπουμ αλλά είμαι πολυ ευχαριστημένη δεν ξέρω δεν τον αλλάζω εύκολα. Άλλωστε για μένα οι φώτο μένουν και θέλω να είναι καλές.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rita__ki

    3184

  • fairymummy

    2682

  • natasa133

    1469

  • THENA

    1188

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Kalisperaaa!!:):)

Prolava k mpika prwth :). Poly wraia perasame me ta koritsia k ta agoria, epitelous gnwrisame apo konta k th thena (parepiptontos k ta tria mikra htan poly yshxa!) twra tha einai sto dromo, elpizw na exoun ena kalo taksidi!

An k se sxesi me tis alles kopeles egw sxedon gymni thn exw th mikrh! Arxizw na niwthw typseis...

aaaa k epitelous fagame olo to kotopoulo (tesseris koutalies soupas, mh fantasteite...) alla gia mas einai proodos! Mexri k me to stoma anoixto perimene!

Eseis pou eisaste eksafanismenes oli mera?


tt17d185.aspx

tt17d186.aspx

Link to comment
Share on other sites

tsa :-D

irthame kala perasame poli orea alla ligo itan:cry:

xarika poli poy gnorisa esto ta tria koritsia apo to parents k ta morakia toys ,xixi oi fotinoyles ine trela k o nikitas poli gelio... kompreser olo koyniotan:tongue::tongue:.

telika stis 10 imastan spiti mas k figame 7:30 sto dromo o mikros den eklise mati eno i danai kamia ora prin ftasoyme arxise ti gkrinia k otan irthame itan ligo zesti k ixe 37.8 ,den nomizo na kriose isos apo koyrasi giati to patheni kati tetia apo psixoligika:(.

o iasonas arxise na gelaei molis mpikame spiti ,to katalave k xarike:mrgreen:

pao na tin peso ligo giati ime komatia

filakia k kalinixtes


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

ουφφφφφφφφφφ... Ριτάκι περίπου μια ωρα+ ψάχνω την προσφορά του φωτογράφου και δεν την βρίσκω. Ήρθα αντιμέτωπη με το ταλέντο της Επαγγελίας... Να ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΙ πράγματα. Αν θυμάμαι καλά πάντως 480ε για 80 ΜΕΓΑΛΕΣ φοτο και 40 κανονικές, 2-3 dvd και άλμπουμ που διαλέγεις έσυ μέσα από πάρα πολλά όλα αυτά στο περίπου.

Για μπομπο πήρα κάτι σελιδοδείχτης από χαμόγελο που ήταν σε σιδερένιο δεντράκι άλλα εγώ τους έβαλα και ένα μικρό πουγγάκι με κουφετάκιαhttp://www.hamogelo-eshop.gr/assets/images/0132/5407/selidodiktis10.jpg και για τα παιδάκια κάτι χάρτινα σπιτάκια πάλι από το χαμόγελο. http://www.hamogelo-eshop.gr/assets/images/0026/2992/vaftisi8.gif

Άλλα τι στα λέω τώρα έτσι θα σου ντεντεφωνίσω αύριο.

Πάω για ντουzzzzz και μετα ΖΖzzzΖΖzzzΖzzzz γιατί αύριο έχει πρωινό ξύπνημα ΚΑΛΗΝΥΧΤΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

Link to comment
Share on other sites

Και για να μην ξεχνιόμαστε....

SUPER ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ ΜΕ SUPER ΚΑΦΕΔΑΚΙ.....

coffee-art.jpg

opcc_-_breakfast_buffet_closeup.jpg

Kαι κάτι για να καθαρίσει το στόμα....

cre2previewnu0.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λουλουδίτσες μου... :(

Είμαι ένα ράκος... Αν η μέρα πάει στραβά... άσ΄τα βράσ΄τα... Κάτσε σπίτι, άναψε κανά καντηλάκι, κάνε το σταυρό σου... Σωθήκαμε από θαύμα! Παραλίγο μετωπική στον περιφερειακό, καθώς μια πανέξυπνη ήθελε να βγει στον περιφερειακό από ΕΙΣΟΔΟ για την πόλη!!! Βρεθήκαμε σε μία υπόγεια στροφή, με γλίστρα καθώς έβρεχε. Πάλι καλά που δεν τρέχαμε. Αυτή ακάθεκτη... Δεν πήρε είδηση τι γινόταν. Δεν μπορώ να φανταστώ τι θα συνέβαινε... Εκείνη την ώρα χάιδευα το ποδαράκι του παιδιού. Από το ζόρι μου το πίεσα τόσο πολύ, που σχεδόν το μελάνιασα. Δόξα τω Θεώ που είμαστε καλά.

Κατά τα άλλα, όλη μέρα τρελό τρέξιμο και όλα στραβά. Τη Θένα την είδα ελάχιστα και πολύ στεναχωρήθηκα. Είναι πολύ όμορφη και τα παιδάκια της είναι τρέλα! Ζητώ συγνώμη που δεν τα κατάφερα να είμαι συνεπής, αλλά θέλω να ξέρετε ότι ήταν μια πραγματικά ανάποδη μέρα. Μέχρι και η χύτρα ήταν έτοιμη να σκάσει! Ο δε μικρός κοιμήθηκε στις 11 και ξύπνησε 12 παρά τούρμπο! Πριν λίγο ξανακοιμήθηκε...

Αυτά... Πάω να πλυθώ, να βάλω καθαρές πιτζάμες γιατί με έκανε χάλια το μωρό και θα κοιμηθώ.

Σας φιλώ.

ΥΓ. Αννίκο πολύ χαίρομαι που είσαι καλά! Σε επιθύμησα, όπως και όλες μας εξάλλου.


2522daf9de.png

swGop2.png

Link to comment
Share on other sites

Μαιρουλα...ημουν ετοιμη να κλεισω το πισι αλλα ειδα το μνμ σου κι ειπα να σου πω μια καληνυχτα!!!

Ο θεος να φυλαει κοριτσι μου!!!

Παναγια μου!!!

Προσπαθησε να χαλαρωσεις και ονειρα γλυκα!!!

Link to comment
Share on other sites

Μαιρουλα...ημουν ετοιμη να κλεισω το πισι αλλα ειδα το μνμ σου κι ειπα να σου πω μια καληνυχτα!!!

Ο θεος να φυλαει κοριτσι μου!!!

Παναγια μου!!!

Προσπαθησε να χαλαρωσεις και ονειρα γλυκα!!!

Ευχαριστώ πολύ.

Αύριο θα τα πούμε, ναι;

Φιλάκια!


2522daf9de.png

swGop2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

βρε mary τι λαχτάρα πήρατε! ευτυχώς δεν έγινε ατυχήμα! Πολύ τα φοβάμαι αυτά μέρες σαν τη χθεσινή που γίνεται πανικος από κόσμο, υπάρχει εκενυρισμός και ψιλόβροχο και βγαίνει με το αμάξι και η κουτσή μαρια....

Ελπίζω να ξυπνήσατε σήμερα ήρεμοι και ορεξάτοι!

Εμας μας άφησε ο μπαμπας μας να πάει στο κτήμα με τον Ερμούλη (το κόκερ) για να ξελαμπικάρει λίγο ο σκύλος γιατί όλο κλεισμένο τον έχουμε. Τα έχω βάλει λίγο με τα αδέλφια του που αμα είναι να χαλάσουν τη ζαχαρένια τους ... τεσπα. ισως γίνομαι και λίγο υπερβολική τωρα επειδη δε θα περάσουμε την κυριακή με τον μπαμπα μας.

Φιλάκια σε όλες και άντε μπήτε! εγώ εδώ θα τριγυρνάω σήμερις.


tt17d185.aspx

tt17d186.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια.

Μαιρη τι πηγατε να παθετε!! κανε το σταυρο σου

Κοριτσια εσεις εχθες που βρεθηκατε? mall

Ρωταω γιατι ημουν εκει

Περασα απο mothercare για να αγορασω της μικρης αλλα τα ειχαν μονο 30%αισχος πια .Αισχροκερδια .


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

FAIRY B.ημαστε βοριεσ :tongue:εμεισ στο cosmos στη θεσσαλονικη πηγαμε.

αχ mary νιοθω τυψεισ που σε εφερα εκει κ το παθατε,ειστε καλα ολοι?το αυτοκινητο ολα οκ?

naya εσυ καλα την ειχεσ την μπουμπου μαλλον εγω ειμαι υπερβολικη:roll:

ριτακι πωσ εισαι ,το ποδι καλα? ο μικροσ?

επειδη θα ρωτησεισ πια κοιτουσε ο ιασονασ σου λεω οτι κοιτουσε την ειρηνη αχαχαχαχα ολο ναζια τησ εκανε λεσ να του αρεσουν οι μεγαλεσ?:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:.

εβγαλα μια κ μοναδικη φωτο θα την βαλω στο fb. ενο πηγα τη μηχανη την αφυσα στο αυτοκινητο κ βγαλαμε μια απο το κινητο χωρισ την Mary αργισε να ερθει.


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

maroyla μου τι επαθες??? πωπω .......... αγιο ειχατε......δεν θελω να φανταστω τι μπορουσε να ειχε γινει ....

douar μπραβο για τον γιανναρο κ τα καινουργια κατορθωματα του!!:tongue::tongue::tongue:

μπραβο κοριτσαρες μας που περασατε ομορφα !!!!!!

βρε βρε το ιασονακη ............καλα δεν ηθελε καμια απτις φωτεινουλες? περιεργα πραγματα ο γιος σου κουμπαρα! για προσεχε τον μην καταληξει σαν την γερμανου !:mrgreen:

fairy baby χαμος γινοταν γενικα στο mall? κ στις πυτζαμες κ στα φανελακια τοσο ειχε?προσεξες? αυριο θελω να παω (οχι mall) λετε να περιμενω κιαλλο μηπως κατεβασουν κιαλλο?η σε αυτα μπα?

ο μικρος πααααααααααρα πολυ μυξα κ εμενα σημερα με ποναει ο λαιμος μου ............ αλλα δεν εχει πυρετο τουλαχιστον


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω fairy baby ! αυριο μαλλον θα βγω για λιγο ψωνια κ θα κανω μια βολτα

o γιος μου αν κ σχετικα ανορεκτος αυτες τις μερες ..........εφαγε σημερα τραχανα με κοτοπουλο κ του αρεσε αρκετα:P:p:p:p(κ 1 κολοκυθακι, δεν ξερω αν ταιριαζε αλλα το ειχα κ επειδη αυριο θα παρω φρεσκα ειπα να του το βαλω)

που πηγατε ολες με τετοιο καιρο ?

η fairy μας που ειναι αραγε???????

η pasxalitsa μας?

κ αλλες εχουν χαθει ........................

ελατε κοσμε ..........................


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...