Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 46 λεπτά , Nima21 είπε:

      Καλησπέρα σε όλες!

      Ετοιμάζομαι για εμβρυομεταφορά τις επόμενες μέρες και σήμερα ξεκίνησα κολπικά το utrogestan των 200 3 φορες τη μέρα.. 

      Ερώτηση: αν το παίρνεις από το στόμα δεν σημαίνει οτι είναι και πιο δραστικό απο το κολπικό σωστά; Μου το άφησαν ανοιχτό στον τρόπο χορήγησης, αλλα επειδη εχω ακούσει για την υπνηλία που προκαλεί προτίμησα προφανώς να το παίρνω κολπικά. Αλλά δεν καταλαβαίνω ποια η διαφορά και πότε σου συστήνουν να τα παιρνεις απο το στόμα; Επίσης σημερα καταλαβα ότι το κουτί των 200 είναι και για τους 2 τροπους.. νομιζα οτι ειναι αλλης μορφης τα χάπια..

      Εγώ μόνο κολπικά τα έπαιρνα,αλλά καλό θα ήταν να ρωτήσεις το γιατρό σου.Καλη επιτυχία ❤️

Cafe Μάϊος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

ri_taki περαστικά για τον Γιώργη σου εύχομαι να τελειώσουν επιτέλους αυτές οι μύξες που τον ταλαιπωρούν. και εύχομαι να πας στον πειραια σε κατάστημα και αυτά να είναι απλά φήμες γιατί καταλαβαίνω από απόσταση.

μακαρι γλυκια μου ...καταρχην να σταματησει να ταλαιπωρειτε το παιδακι μου γιατι υπαρχουν ωρες που δεν μπορει καν να αναπνευσει...ειναι βουλωμενα ολα ..................

οσο για την αποσταση που λες μακαρι.............. πειραια εχει 4 μαγαζια ρε κοριτσια (κεντρο exei 2 , 1 στην περαιως το stock κ ενα στο ρεντη ...........τι να πω ..εστω κεντρο μετα ............

μακαρι να ειναι ΜΟΝΟ φημες κ κακιες τα οσα ακουω

εσυ στην δουλιτσα?τα παιδακια σου ?????

αδιαθετησα κ γω σημερα( 30 μερες κυκλος...ελεος)


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rita__ki

    3184

  • fairymummy

    2682

  • natasa133

    1469

  • THENA

    1188

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

λοιπον .................... πηγα mother κ δεν ειχε τιποτα απο οσα ηθελα να αγορασω (σε νουμερα κ σε χρωματα) τα ολοσωμα οι τρειαδες τα φορμακα με ποδαρακι δεν ειχαν καθολου εκπτωση ......... πια κοπελα ρωτησε για κοντο μανικι φανελακια? ναι ειχε με -20 η -30 % δεν θυμαμαι νομιζω το δευτερο ομως. alouette poy doyleyei miα φιλη μου ΘΑ βαλουν -%50 προς το παρον ειχαν λιγα

benetton χαμος γινοταν δεν μπορουσα εφυγα.

πηγα next κ πηρα 2 συσκευασιες πιτζαμακια σε πακετα (οχι ολοσωμα) κ 2 παντελονια φορμας εκει τα ειχε ολα -50% κ ειχε παρα πολλα κ ωραια !!!!!!!!

παω να ταισω τον γιωργη κ τα ξαναλεμε :P:p:p:p:p


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

τιποτα γλυκια μου sue σιγα τον κοπο........... ειχε με με κοντο μανικακι κ αμανικα, απλα τα morther βαζουν σε καποια φανελακια καλυτερες τιμες ολη την σεζον μην το ξεχνας κ εχει κ τον stock στην καλλιθεα ............. αν σε βγαλει ο δρομος σου ριξε μια ματια φυσικα κ μας λες κ μας :P

αντε αντε καλη ξεκουραση κ καλη βδομαδα αντε να φυγει η τσαγκαροδευτερα


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

eyxaristo koritsia gia tis eyxes sas k esis oti epithimite:D

elenaki kali arxi sti doulia:rolleyes:

ego perimeno na erthi i mama mou ligo na di ta mikra k emis ligo mpoukoma to arpaksame alla ola ipo elenxo;)

koumparoyla se afisan moni soy ,ax tha toys maloso:tongue:

mpoumpouuuuuu ipomoni giati an pesis pai xathikan oi antres sou ;):confused:


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλη αρχη ......... γρυηγορα να εγκληματιστεις κ να σε προσεχουν ....... ειναι πολυ σημαντικο που καταφερες το 4ημερο .............. μακαρι να μου το κανουν κ μενα

καλη αρχη κ ψυχραιμα..............περιμενουμε εντυπωσεις

αληθεια το κουκλι σου ποιος το εχει ?

Αχ κοριτσια γυρισα, 4-6,30 πηγα σημερα και μπορω να πω πως δεν το πολυκαταλαβα....

Δεν μπορουσα να αρνηθω (αφου ξερω το προβλημα που υπαρχει) και ετσι δεν μπορεσαν να μου αρνηθουν το 4ημερο και την βδομαδα προσαρμογης.

Τον μπεμπουλη μου τον κρατησε η πεθερα μου που ειχε ερθει απο το χωριο να μας δει και απο αυριο η μαμα μου.

Σημερα ηταν να ξεκινησει ζυμαρικα αλλα δεν του εδωσα γιατι ηθελα να ειμαι εγω αυτη που θα του τα πρωτοδωσει, να δω τη φατσουλα του, την αντιδραση του..... δεν παω καλα εεεε;;;;;;

Ενα περιεργο πραγμα, μπαινοντας στο γραφειο ειχα την αισθηση οτι ελειψα λιγες βδομαδες μονο και με επιασε ψυχοπλακωμα, ομως οταν καταπιαστηκα με τις δουλειες ξεχαστηκα τελειως. Βεβαια οταν τελειωσα δεν εβλεπα την ωρα να φτασω σπιτι και παρολο που τον εχω αφησει τον μικρο και αλλες φορες τοσες ωρες και περισσοτερες, σημερα μου ελειψε πολυ-πολυ(τι σου ειναι η ψυχολογια....)

Παντως αυτο το ξαφνικο δεν μου εδωσε χρονο να αγχωθω και να μελαγχολησω......

Πολλα ειπα, σας φιλω παω να ξυπνησω τον Νικολα μου(με περιμενε να τον κοιμησω εγω):D


P6jGp3.png?33zfA7k2

TZcSp3.png?gfJ9ZCG8

Link to comment
Share on other sites

o mικρος κοιμηθηκε το μεσημερι κ σηκωθηκε 6.30 τωρα προσπαθω να τον κρατησω κ να παιξει οσο παει μηπως κοιμηθει νωρις κ ξεκουραστω κ γω .......τα εχω παιξει λιγο φυσικα δεν εχω μαγειρεψει (εχω κ το κουτσι ποδι) εφαγα απεξω ............. κ το σπιτι χαος............ενας παιχνιδοτοπος πααααααααααντου παιχνιδια κ ταπερ (του αρεσουν τα ταπερ τι να κανω η μανα) ουφ κουαστηκα


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

ritaki moy se petixeno emena kimounte se ligo k ego tha valo πρωτα τον Αηδονη να με τριψει λιγο μπασ κ ισιωσω,εχω κ το μπουκομα δεν μπορω να χωρτασω νερο απο την καταροη ολο διψαω:confused: ,εχει κ ο ΓΙωργοσ ενα βηχα χαλια αλλα ειναι αλλεργικοσ τον εχει πανω απο μηνα αλλα χθεσ κ σημερα νομιζω ειναι χηροτερα ,γενικα ολοι ημαστε καπωσ:(

ελενακι ειδεσ τπτ δεν ηταν αυτα να ακουει κ η κουμπαρουλα για να μην στεναχοριεται;) αλημονο απο μασ που θα μηνουμε χωρισ δουλεια σε κανα μηνα:( ,αχ κοριτσια ποιοσ θα με παρει τωρα με τρια μικρα κλαψτε με....

τεσπα παω για νανακια φιλακια αυριο εχω κατι δουλιτσεσ το πρωι κ μετα θα μπω για καφεδακι,ευτυχωσ εχω κ εσασ κ ξεχνιεμαι λιγο:lol: μακια


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


θενακι μου περαστικα σας .............. μα τι εχουμε παθει ολοι μας ?

Α!ακου νεο ............ενας κολλητος μας διοριστηκε γιαννενα ........... στο αεροδρομειο κατι τετοιο. δεν ξερει ποτε αλλα θα μετακομισει εκει μονιμα .......... για 2 τουλαχιστον χρονια ............ οποτε θα εχουμε εναν παραπανω λογο να ερθουμε :P

το μικρο ακομα χτυπιεται κ κυνηγαει τον σκυλο ...............ποτε θα κοιμηθει αυτο το παιδι οεο???????


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γεια σας!Είμαι ένα όρθιο πτώμα και ένα ψυχολογικό ράκος. Κλαίω κλαίω κλαίω...

Η Μελίνα ταλαιπωρείται από τη προηγούμενη εβδομάδα (στην αρχή με λίγο πυρετό-μόνο 1,5 μέρα και τώρα με πολύύύύύ μύξα και βήχα) κι εγώ

εδώ και 5 μέρες ανεβάζω διαρκώς πυρετό , έχω τρελλό βήχα και φυσικά πλέον υπερβολική εξάντληση κι όλα αυτά ενώ παίρνω ήδη αντιβίωση... Έχω να κοιμηθώ κι εγώ δεν ξέρω από πότε και έχω και περίοδο... Μου βρήκαν για 5η φορά από τότε που γέννησα ουρολοίμωξη χωρίς να έχω συμπτώματα και πρέπει λένε να ελέγξω τα νεφρά μου μήπως έχει γίνει καμιά ζημιά..Την Παρασκευή θήλασα για τελευταία φορά το μωρό :cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

geia sas!!!

ti mou kanete??

perastika stous arrostoulides!

mairy!!!!!!!!!!!!!! anapsete kanena kairi kouklitsa mou!

sue k eleni perasate oraia e? ti epomeni fora peite k se mena! den eimai polu makria!

loipon pigame paidiatro simera. Telika piga se auti pou mou sunestise o gunaikologos. eutuxos katalixame pos auti mas aresei! epitelous!!!!

mas eipe na xekinisoume na trome kotopoulaki enalax me moaxari( kathe mera kreas) kai kroko augou (kathimerina). tipote allo akoma.

kaname k emvolio. klapsame elaxista.

mas edose kai stagones sidirou. kai epanaleipsi exetaseon se 2 mines.

eimaste 8350 gr kai 76 cm


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γεια σας!Είμαι ένα όρθιο πτώμα και ένα ψυχολογικό ράκος. Κλαίω κλαίω κλαίω...

Η Μελίνα ταλαιπωρείται από τη προηγούμενη εβδομάδα (στην αρχή με λίγο πυρετό-μόνο 1,5 μέρα και τώρα με πολύύύύύ μύξα και βήχα) κι εγώ

εδώ και 5 μέρες ανεβάζω διαρκώς πυρετό , έχω τρελλό βήχα και φυσικά πλέον υπερβολική εξάντληση κι όλα αυτά ενώ παίρνω ήδη αντιβίωση... Έχω να κοιμηθώ κι εγώ δεν ξέρω από πότε και έχω και περίοδο... Μου βρήκαν για 5η φορά από τότε που γέννησα ουρολοίμωξη χωρίς να έχω συμπτώματα και πρέπει λένε να ελέγξω τα νεφρά μου μήπως έχει γίνει καμιά ζημιά..Την Παρασκευή θήλασα για τελευταία φορά το μωρό :cry::cry::cry:

Kai giati klais kouklitsa?


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΓΛΥΚΙΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ Κ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΓΛΥΚΑ ΜΑΓΙΟΠΑΙΔΑΚΙΑ!!!:lol::lol:

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ Κ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ!! ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΠΤ:-( ΤΡΕΧΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΟ ΝΥΧΤΟΚΑΜΑΤΟ!!"ΜΑΖΕΨΕ ΜΕ ΑΠ ΤΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ!!!" ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΩΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ( ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΠΑΝΤΟΔΥΝΑΜΟ ΘΕΟΥΛΗ!!) ΑΛΛΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΚΡΟΣΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!! ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩΩΩΩ ΣΠΙΤΙΙΙΙΙΙΙ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!! ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΩ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ!!! Γ@Μ0 ΤΗΝ Π0ΘΤ@Ν@ ΤΗΝ ΦΤΩΧΙΑ ΜΑΣ!!!ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΜΑΡΤΗΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ!? ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ Η ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΕΝΩ ΣΤΗΝ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΩΡΑ.

ΣΑΣ ΖΑΛΗΣΑ!!!!

ΡΙΤΑΚΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ!!! ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!

Κ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΜΕ ΑΥΤΟ:

"""ΘΕ ΜΟΥ ΔΩΣ ΜΟΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΔΥΝΑΜΗ.......ΘΑ ΤΑ Γ@ΜΙΣ0 ΟΛΑΑΑ!!!!!""""

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ:rolleyes:


EqyEp2.png

Cv4Wp2.png

bjqOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...