Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Cafe Μάϊος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

γενικα δεν εχει συγκεκριμενο αυστηρο προγραμμα... ξυπναει το πρωι, τον βαζω για ενα μικρο ναπι μετα το μεσηριανο φαγητο και κατα τις 9-10 το βραδυ υπνο αφου συνηθως προηγηθει μπανακι! καποιες φορες επειδη μπουσουλαει ολη μερα ειναι κομματια και το απογευμα οποτε μπορει να την πεσει για λιγο...

αλλα οι ωρες υπνου στα ενδιαμεσα ειναι ελαχιστες!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rita__ki

    3184

  • fairymummy

    2682

  • natasa133

    1469

  • THENA

    1188

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

το attica δεν ειναι τοσο μακρυα γιατι μπορω να παω με το μηχανακι ............ερμου ημουν εξαλλου κ με την κοιλια που ειχα........

αλλα το αλλο ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ

αλλα οπως σου ειπα αυτα τα λενε κοτσομπολια δεν ξερω καα ποσο ισχυουν (αν κ δυστυχως με εχουν επηρεασει)


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

αν φοβασαι παντως τον εαυτο σου ΜΗΝ ψωνισεις καλυτερα για του χρονου πολλα πραγματα ................ σκεψου του χρονου που θα βλεπεις την καινουργια κολεξιον ................ απαπα τρελα! θα ειναι κ μεγαλυτερα τα ζουζουνια μας θα περπατανε πωπω !!!!!!!!!!!!!!

δεν ξερω κ εμενα με φοβαμαι οποτε θα παρω τα απαραιτητα μονο μεχρι ναρθει η ανοιξη

ειμαι επιρρεπης λεμε!!!!!!!:cool::rolleyes::oops::oops::oops:


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites

το attica δεν ειναι τοσο μακρυα γιατι μπορω να παω με το μηχανακι ............ερμου ημουν εξαλλου κ με την κοιλια που ειχα........

αλλα το αλλο ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ

αλλα οπως σου ειπα αυτα τα λενε κοτσομπολια δεν ξερω καα ποσο ισχυουν (αν κ δυστυχως με εχουν επηρεασει)

μην ακους τα κουτσομπολια, συνηθως ειναι κακεντρεχη!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites

μην ακους τα κουτσομπολια, συνηθως ειναι κακεντρεχη!

ΜΑΚΑΡΙ mpoumpou μου γιατι mall ειναι 1μιση μην σου πψ 2 ωρες δρομος. πας μονο με τρενο( που δεν με βολευει) κ αυτο ΑΝ δεν εχει απεργεια η ΑΝ δεν εχουν εργασιες

:twisted::twisted::twisted: μιλαμε η ψυχολογια μου ειναι χειροτερη κ απτην λοχεια


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

για τα αυτια του εχει κοιταξει η γιατρος σας ε mpoumpouki ? εμενα οταν ειχε παθει κριση κ ουρλιαζε ολη μερα κ γω το ελεγα γκρινιαρικο, ειχε ωττιτιδα..............αλλα οχι φυσικα2 μηνες γκρινιας. 1 βδομαδα περιπου ηταν ετσι κ χωρις υπνο κιολας


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

Ριτακι μου μην ακους κανενα, κατσε να δεις τι θα γινει και βλεπεις πως θα πραξεις...

irene μου, βαζω Mundisal αλλα δεν βλεπω και να κανει κατι...

Τωρα πια κοιμαται στο δωματιο του στην κουνια, αλλα τον κοιμιζα και μαζι μου στο διπλο και τίποτα...τα ιδια στον υπνο με λιγο λιγοτερα ξυπνηματα!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites

για τα αυτια του εχει κοιταξει η γιατρος σας ε mpoumpouki ? εμενα οταν ειχε παθει κριση κ ουρλιαζε ολη μερα κ γω το ελεγα γκρινιαρικο, ειχε ωττιτιδα..............αλλα οχι φυσικα2 μηνες γκρινιας. 1 βδομαδα περιπου ηταν ετσι κ χωρις υπνο κιολας

τον εχουμε ξεψαχνισει... δεν ειναι αυτια με τιποτα, γενικως ολα τα εχουμε κοιταξει κοριτσακι και η παιδιατρος μου ψαχνεται κι αυτη συνεχεια και μιλαμε συχνα ...να ναι καλα η γυναικα εχει ασχοληθει και με το παραπανω!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ριτακι μου μην ακους κανενα, κατσε να δεις τι θα γινει και βλεπεις πως θα πραξεις...

irene μου, βαζω Mundisal αλλα δεν βλεπω και να κανει κατι...

Τωρα πια κοιμαται στο δωματιο του στην κουνια, αλλα τον κοιμιζα και μαζι μου στο διπλο και τίποτα...τα ιδια στον υπνο με λιγο λιγοτερα ξυπνηματα!

τοτε θα σου πω αυτο που λεει η πεθερα μου ................

μην με κραξεις ε?

αγιασμο του βαλες ?:mrgreen:


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

Ο υπνος λεμε δεν αντικαθισταται με τιποταααααα...8 μηνες σχεδον τωρα ειμαι με ελαχιστο υπνο!! ειδικα το τελευταιο διμηνο!

Ριτακι...χαχαχααα

ρε συ μου εχει φερει λαδακι απο την Τηνο η μαμα μου, θα του βαλω λιγο αυριο στο μετωπακι του!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites

μπουμπουουουου μουου....

κοριτσακι μου.....για μενα εισαι ηρωας καλη μου!!!

Δεν ξερω τι εχει ο Ηρακλακης...μπορει να ειναι ετσι ο τυπος του ρε γαμωτο.....

Ποσες ωρες κοιμαται συνολο και ποσο διαρκουν τα ξυπνηματα του??

Βασανιζεται ο μικρουλης αλλα βασανιζεσαι κι εσυ κοριτσακι μου!!!

Δεν ειμαι η καταλληλη για στηριξη γαμωτο....εγω θα ειχα κλαταρει προ πολλου,ειλικρινα.

Μπουμπου.....κανε κατι και βρες ανθρωπο να αφησεις το παιδι....2-3 ωρες,παρε ακομη και νταντα να το βγαλει μια βολτα βρε αδελφε και να κοιμηθεις!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...