Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Cafe Μάϊος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

αααα, οση ωρα μιλαμε εδω εχει ξυπνησει 3-4 φορες~~

και το κορυφαιο... μολις ξυπναει και κλαιει παραλληλα σκαρφαλωνει στα καγκελα της κουνιας!!!

αυτο το κανει κ ο δικο μου τερατακι

με κλειστα ματια..............παει σαν κομαντο μεχρι τα καγκελα σηκωνεται κ κλαιει ............

(εμενα ειναι ακομα ξυπνιο ......προσπαθει ο πατερας του να τον κοιμησει μεσα )


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rita__ki

    3184

  • fairymummy

    2682

  • natasa133

    1469

  • THENA

    1188

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Marsy Μου,

Γυναικα πηραμε ευτυχως για ενα τριωρακι και καποιες φορες τετραωρο αλλα δυστυχως λογω ελειψης βοηθειας αυτες τις ωρες δεν μπορω να κοιμηθω η να ξεκουραστω διοτι παραλληλα δουλευω και απο το απιτι και επισης πρεπει να γινουν και οι εξωτερικες δουλειες...αστα...βραστα!!!!

ευτυχως ειναι πολυ καλη αυτη η κοπελα και την ξερει χρονια ο καλος μου και φερετε τελεια στο μπουγκακι μας!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites

Marsy Μου,

Γυναικα πηραμε ευτυχως για ενα τριωρακι και καποιες φορες τετραωρο αλλα δυστυχως λογω ελειψης βοηθειας αυτες τις ωρες δεν μπορω να κοιμηθω η να ξεκουραστω διοτι παραλληλα δουλευω και απο το απιτι και επισης πρεπει να γινουν και οι εξωτερικες δουλειες...αστα...βραστα!!!!

ευτυχως ειναι πολυ καλη αυτη η κοπελα και την ξερει χρονια ο καλος μου και φερετε τελεια στο μπουγκακι μας!

ναι βρε μπουμπου μου...το διαβασα που το ελεγες στα κοριτσια στις αγωνιες....τι να σου πω βρε πουλακι μου!!!

Παντως εγω θα φροντιζα αυτο το 3ωρο να ξεχασω τα παντα ολα....την δουλεια,τις εξωτερικες αγγαρειες...ολα ομως.Κι επειδη ξερω οτι η θα ξεραινοσουνα αυτοστιγμη ή θα σε επιανε υπερενταση και δεν θα ηθελες να κοιμηθεις....εγω τοτε θα κοιταγα το ταβανι μιλαμεεεεε!!!!

Υπομονη κοπελα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλη βδομαδα φιλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ξυπνηστε οεο !!!!

ο γιωργης μου σαν να ειναι λιγακι καλυτερα με το θεμα μυξας(τι σας λεω πρωι πρωι )

εδω εχει απιστευτο αερα κ ο σκυλος φοβαται κ δεν θελει να παει βολτα ....χεεχεχ

θενακι κουμπαρακι να σου πω χρονια πολλα για τν γιωργο σου ?

να το χαιρεσαι το καμαρι σου ......


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

προσπαθω να μππω απτο κιντο να το φτιαξω κ να σας εχω παρεα στην δουλεια(οσο μπορω)

ενω μπαινω στην σελιδα δεν βρισκω καπου να κανω συνδεσηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

μπουχουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα και καλη εβδομαδα σε μανουλες και μωρακια!

Ειμαστε καλα, ειχαμε ενα ησυχο Σαβ/κο.

Το Σαββατο το πρωι ηπια καφε με εναν κουκλο ;) σχεδον 8 μηνων που θα τον πουνε Νικολα!Τον συνοδευε η μαμα του ομως και δεν ηταν πολυ ανοιχτος μαζι μου...:tongue: Σιγα σιγα ομως χαλαρωσε και αρχισε να μου κανει κατι γλυκα χαμογελα!!!! Βεβαια κι εγω συνοδευομουν απο τον γιο μου και ημουν λιγο συγκρατημενη..:rolleyes: Ενταξει ενταξει μην σας ταλαιπωρω, με την Ελενη τη γειτονισσα βρεθηκαμε στη Μεταμορφωση και ηπιαμε καφεδακι με τα αντρακια μας κατω απο τον ηλιο.Πολυ ωραια περασαμε! Ο γιος της ειναι κουκλος!!! Κι ειναι ενας gentleman! Κι η Ελενη πολυ γλυκια και καλοσυνατη!! Την επομενη φορα θα οργανωθουμε να βρεθουμε περισσοτερες!


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοιλουμπιτσα μας!!!!!

ο γιος της ελενης συμφωνα με τις φωτο ειναι παιδι-μοντελο........πραγματικα για διαφημιση :P

χαιρομαι τοσο πολυ κουκλες μου που δενομαστε μετξυ μας ολο κ περισσοτερο .........

εγω περιμενω τον αδελφο του αγγελου να κρατησει ον μικρο κ να βγω για δουλιες εξω γιατι αν δεν παω εγω δεν προκειται να γινουν ποτε...........


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

Καταφερα και μπηκα facebooks και ειδα ομορφα μωρακια και ομορφες μαμαδες!Φτου φτου!! Ειδα και τη φωτο των Σαλονικων που συναντηθηκαν! Τι ωραια!Μπραβο κοριτσια! Mary, ευτυχως ολα καλα, πρεπει να λαχταρισατε πολυ...

Μπουμπου, τι τραβας η μανα... Μακαρι να μπορουσαμε να σε βοηθησουμε...

Ριτα ψαξτο για τη βαφτιση.Ο δικος μου φωτογραφος ηταν απο Τριπολη , αφου καναμε στο χωριο τη βαφτιση, και δεν εμεινα καθολου ευχαριστημενη.Ακομη δεν το χει ετοιμασει το αλμπουμ (ψηφιακο παρηγγειλα) και εχει ζητησει 800? για 100 φωτο και 3 dvd + 3 mini ψηφιακα για νονους και παππουδες.

Αυτο με το κινητο το χα προσπαθησει κι εγω αλλα δεν εβγαζα ακρη...Μετα ειδα κατι τρελες χρεωσεις στον λογαριασμο και δεν ξαναμπηκα απο κινητο στο ιντερνετ..

Σας αφηνω να κανω και τιποτα εδω στη δουλεια...Τα λεμε...


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοιλουμπιτσα μας!!!!!

ο γιος της ελενης συμφωνα με τις φωτο ειναι παιδι-μοντελο........πραγματικα για διαφημιση :P

χαιρομαι τοσο πολυ κουκλες μου που δενομαστε μετξυ μας ολο κ περισσοτερο .........

εγω περιμενω τον αδελφο του αγγελου να κρατησει ον μικρο κ να βγω για δουλιες εξω γιατι αν δεν παω εγω δεν προκειται να γινουν ποτε...........

Ασε εχω κανει ηδη κοιλουμπα!!!

Περπατας κανονικα τωρα?


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Α! Θενα να χαιρεσαι τον Γιωργακη σου!!! Το ειδα και στο ημερολογιο οτι ειναι του Γεωργιου εν Ιωαννινης!! Δεν το χα ακουσει παλι..

Και οποια εχει Αντωνη, Αντωνια, να τους χαιρεστε!


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα και καλη εβδομαδα σε μανουλες και μωρακια!

Ειμαστε καλα, ειχαμε ενα ησυχο Σαβ/κο.

Το Σαββατο το πρωι ηπια καφε με εναν κουκλο ;) σχεδον 8 μηνων που θα τον πουνε Νικολα!Τον συνοδευε η μαμα του ομως και δεν ηταν πολυ ανοιχτος μαζι μου...:tongue: Σιγα σιγα ομως χαλαρωσε και αρχισε να μου κανει κατι γλυκα χαμογελα!!!! Βεβαια κι εγω συνοδευομουν απο τον γιο μου και ημουν λιγο συγκρατημενη..:rolleyes: Ενταξει ενταξει μην σας ταλαιπωρω, με την Ελενη τη γειτονισσα βρεθηκαμε στη Μεταμορφωση και ηπιαμε καφεδακι με τα αντρακια μας κατω απο τον ηλιο.Πολυ ωραια περασαμε! Ο γιος της ειναι κουκλος!!! Κι ειναι ενας gentleman! Κι η Ελενη πολυ γλυκια και καλοσυνατη!! Την επομενη φορα θα οργανωθουμε να βρεθουμε περισσοτερες!

Sue!!!!!!!!!

Τι ομορφα που τα γραφεις, σε ευχαριστουμε και οι δυο για τα καλα σου λογια!

Και εμεις περασαμε πολυ ωραια και ευχομαι να το επαναλαβουμε γρηγορα!!!

Ο Μαρινος ειναι ενας γλυκας, ενα κουκλακι που γελαει οοοολη την ωρα, πιο χαρουμενο μωρακι δεν εχω δει!!! Και η μαμα του το ιδιο γλυκια!

Ριτακι σιγα-σιγα με το ποδι, θελει προσοχη στην αρχη....

Θενα να χαιρεσαι τον γιοκα σου!!

Τα δικα μας νεα: Ξεκιναω απο σημερα δουλεια.....:-(:-(

Μιλησα την Κυριακη και πρεπει να γυρισω, δυστυχως...........

Αυτη τη βδομαδα 2 εως 4 ωρες και απο Τριτη τετραημερο 8ωρο......(τουλαχιστον καταφερα το 4ημερο που ηθελα)


P6jGp3.png?33zfA7k2

TZcSp3.png?gfJ9ZCG8

Link to comment
Share on other sites

Sue!!!!!!!!!

Τι ομορφα που τα γραφεις, σε ευχαριστουμε και οι δυο για τα καλα σου λογια!

Και εμεις περασαμε πολυ ωραια και ευχομαι να το επαναλαβουμε γρηγορα!!!

Ο Μαρινος ειναι ενας γλυκας, ενα κουκλακι που γελαει οοοολη την ωρα, πιο χαρουμενο μωρακι δεν εχω δει!!! Και η μαμα του το ιδιο γλυκια!

Ριτακι σιγα-σιγα με το ποδι, θελει προσοχη στην αρχη....

Θενα να χαιρεσαι τον γιοκα σου!!

Τα δικα μας νεα: Ξεκιναω απο σημερα δουλεια.....:-(:-(

Μιλησα την Κυριακη και πρεπει να γυρισω, δυστυχως...........

Αυτη τη βδομαδα 2 εως 4 ωρες και απο Τριτη τετραημερο 8ωρο......(τουλαχιστον καταφερα το 4ημερο που ηθελα)

Ξεκινησες κιολας?? Αντε, καλη αρχη!!!Παλι καλα που πας για λιγες ωρες στην αρχη, να εγκλιματιστεις σιγα σιγα...Εργαζομενη μανα κι εσυ απο σημερα!!!!!

Ευχαριστουμε κι εμεις για τις φιλοφρονησεις! Να μου φιλησεις τον κουκλο σου!


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά για τον Γιώργο σου Thena πολύχρονος να είναι γερός και να τον καμαρώνεις!

Και εγώ συμφωνώ η Sue είναι φοβερή κοπέλα από το λίγο που την ξέρω και αφού είναι η μαμά είναι και το γιοκάκι της.

ri_taki περαστικά για τον Γιώργη σου εύχομαι να τελειώσουν επιτέλους αυτές οι μύξες που τον ταλαιπωρούν. και εύχομαι να πας στον πειραια σε κατάστημα και αυτά να είναι απλά φήμες γιατί καταλαβαίνω από απόσταση.

mary poppinς τι πήγατε να πάθατε ελπίζω να είστε καλύτερα από το σοκ που περάσατε και να μην το σκέφτεστε.

Link to comment
Share on other sites

Ασε εχω κανει ηδη κοιλουμπα!!!

Περπατας κανονικα τωρα?

να την προσεχεις την κοιλιτσα κ να μας την φιλησεις!

οχι , κουτσαινω .πηγαινω σιγα σιγα σαν κοτα κ οχι για πολυ ωρα .............αλλα ο αγγελος λειπει εκτος αθηνων με τους γονεις του κ η μανα μου κ ο αδελφος μου δουλευει κ σημερα επρεπε να γινουν καποιες δουλειες κ πληρωμες................

Ριτακι σιγα-σιγα με το ποδι, θελει προσοχη στην αρχη....

Τα δικα μας νεα: Ξεκιναω απο σημερα δουλεια.....:-(:-(

Μιλησα την Κυριακη και πρεπει να γυρισω, δυστυχως...........

Αυτη τη βδομαδα 2 εως 4 ωρες και απο Τριτη τετραημερο 8ωρο......(τουλαχιστον καταφερα το 4ημερο που ηθελα)

φιλεναδα κ να θελω μονο να αω γρηγορα δεν μπορω μονο κουτσα κουτσα κ σιγα...........

καλη αρχη ......... γρυηγορα να εγκληματιστεις κ να σε προσεχουν ....... ειναι πολυ σημαντικο που καταφερες το 4ημερο .............. μακαρι να μου το κανουν κ μενα

καλη αρχη κ ψυχραιμα..............περιμενουμε εντυπωσεις

αληθεια το κουκλι σου ποιος το εχει ?


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...