Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Eflenew είπε:

      Γειά σας κορίτσια...

      Συγχαρητηρια σε οσες ειστε εγκυουλες ευχομαι να πανε ολα ηρεμα και ομορφα οπως μας αξιζει μετα απο οσα περνάμε!!!!!

      Καλή δύναμη στα κορίτσια που προσπαθούν ή είναι στην αναμονή χοριακης! 

      9η ημέρα σήμερα μετά την 8η εμβρυομεταφορα, έκανα τεστ εγκυμοσυνης που δείχνει πιο νωρίς και μου έβγαλε γραμμη αλλά πολύ αχνη. Το θετικό της ιστορίας είναι οτι στα τόσα χρόνια πρώτη φορά στις τόσες εξωσωματικές + προσπάθειες μόνοι μας είδα γραμμή σε τεστ εγκυμοσυνης...το λες και ιστορική στιγμή 😆. Το αρνητικό ειναι οτι για να έχω 9η ημέρα τόσο αχνη γραμμη αυτό σημαίνει σιγουρα χαμηλή χοριακη 😔... Έχω ξαναπάρει χοριακες 5-15 που θεωρούνται γκρίζα ζώνη και πάντα έπεφταν....Χοριακη θα κανω τη Δευτέρα....

      Καλημέρα και συγχαρητήρια! Εγώ ένατη μέρα,χθες δλδ,είχα χοριακη 58 και όπως είπε ο γιατρός είναι λίγο χαμηλή.Αυριο έχω επαναληπτική και θέλουμε να διπλασιαστεί.. Ποιο τεστ έκανες εσύ?από πόσες μονάδες δείχνει?Σου εύχομαι μια μεγάλη χοριακη τη Δευτέρα και μια ακόμα μεγαλύτερη την Τετάρτη ❤️

Cafe Μάϊος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rita__ki

    3184

  • fairymummy

    2682

  • natasa133

    1469

  • THENA

    1188

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλησπέρα κι απο εμένα!

κορίτσια εσείς που κάνατε ήδη βάφτιση κανέναν φωτογράφο και κανένα μαγαζί απο Θεσσαλονίκη ?

Είμαστε πολύ μπερδεμένοι και θέλω τη γνώμη σας : να κάνουμε τραπέζι μετά τη βάφτιση (βγαίνουν γύρω στα 40 άτομα - μόνο γονείς και αδέρφια δικοί μας και των νονών) ή να πάμε μόνοι μας με τους νουνούς όπως μας πρότεινε και η κουμπάρα μας? Εσείς που κάνατε ήδη βάφτιση κάνατε τραπέζι ?Αν ναι πιστεύετε ότι αξίζει τελικά?

Οι δικοί μας επειδή ξέρουν ότι έχουμε πολλά ανοίγματα οικονομικά( οριστική επιστροφή το καλοκαίρι και εξοπλισμός όλου του σπιτιού) μα ς λένε να μην κάνουμε . Και εμείς από τη μια λέμε ότι έχουν δίκιο από την άλλη μας φαίνεται περίεργο να τελειώσει η βάφτιση και να πάει ο καθένας σπίτι του?! Αχ, δεν ξέρω πέστε γνώμες please!!!!!:confused::confused::confused::confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

εμεις ημασταν 50 ατομα...απλα τελεια!!!! λιγοι καλοι φιλοι κ συγγενεις...το καταφχαριστηθηκαμε!!!

φωτογραφο δεν ειχα...το θεωρησα περιττο να δωσω τοσα λεφτα ομολογω για μια ωρα...κ ετσι επειδη εχουμε 2 καλες μηχανες τις δωσαμε στον μπαμπα μου κ σε εναν φιλο κ εχουμε πολλες πολλες φωτογραφιες....τωρα θα τις επεξεργαστω κ θα φτιαξω αλμπουμακια ψηφιακα κ θα εκτυπωσω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπορητε να κανετε στο σπιτι ενα τραπεζι η να πατε για φαγητο μονο τουσ νονουσ κ τουσ γονησ σασ ,τι να πω ....εμεισ ειχαμε παει σε παιδοτοπο εστιατοριο κ με 14 ευρω αν κ στιν αρχη μασ ειπαν 10 αλλα αλλαξαμε το μενου κ ανεβηκε αλλου μασ ελεγαν 18-22 ευρω, τωρα μπορεισ να ρωτησεισ κ καπου πιο απλα οχι σε ακριβο μαγαζι δλδ;) η μπορεισ κ να κανεισ μπουφε στην εκκλησια αν βολευει.


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

εμεις ημασταν 50 ατομα...απλα τελεια!!!! λιγοι καλοι φιλοι κ συγγενεις...το καταφχαριστηθηκαμε!!!

φωτογραφο δεν ειχα...το θεωρησα περιττο να δωσω τοσα λεφτα ομολογω για μια ωρα...κ ετσι επειδη εχουμε 2 καλες μηχανες τις δωσαμε στον μπαμπα μου κ σε εναν φιλο κ εχουμε πολλες πολλες φωτογραφιες....τωρα θα τις επεξεργαστω κ θα φτιαξω αλμπουμακια ψηφιακα κ θα εκτυπωσω

Άρα εσύ προτείνεις ναι για το τραπέζι fairy μου?Πιστεύεις ότι αξιζει.

Φωτισμό είχε καλό η εκκλησία ? Γιατί πολλές φορές είναι σκοτεινά και δεν φαίνονται καλά οι φωτο και το βίντεο...:confused:

Link to comment
Share on other sites

μπορητε να κανετε στο σπιτι ενα τραπεζι η να πατε για φαγητο μονο τουσ νονουσ κ τουσ γονησ σασ ,τι να πω ....εμεισ ειχαμε παει σε παιδοτοπο εστιατοριο κ με 14 ευρω αν κ στιν αρχη μασ ειπαν 10 αλλα αλλαξαμε το μενου κ ανεβηκε αλλου μασ ελεγαν 18-22 ευρω, τωρα μπορεισ να ρωτησεισ κ καπου πιο απλα οχι σε ακριβο μαγαζι δλδ;) η μπορεισ κ να κανεισ μπουφε στην εκκλησια αν βολευει.

Το σπίτι μας Θένα μου είναι ακόμα άβαφο και άδειο γιατί έχει 2 μήνες που ξενοικιάστηκε ,άρα αποκλείεται! Σε παιδότοπο δε λέει γιατί δεν έχουμε και πολλά μικρά , μόνο 1-2 είναι σε ηλικία παιδότοπου... Στην εκκλησία πρέπει να προβλέψουμε για όλους οπότε μάλλον τα ίδια θα μας βγουν...

Link to comment
Share on other sites

κοιταξτε κ εδω

εγω ειχα αυτεσ http://www.eshopgamou.gr/new/eidh-vaptishs/stolidia-gia-mpomponieres/xylina-paixnidia/1912-xylines-molyvothhkes-peirates-kwd.611259-999.html

και αυτεσ

http://www.eshopgamou.gr/new/eidh-vaptishs/stolidia-gia-mpomponieres/xylina-paixnidia/1913-xylina-klip-peirates-kwd.611260-999.html

αν κ μου αρεσαν οι μονοχρωμοι πειρατεσ μετα http://www.eshopgamou.gr/eshop/eidh-vaptishs/ylika-gia-mpomponieres/stolidia/xylina-paixnidia.html κ οι κρεμαστρεσ ειναι ωραιεσ οι γαλαζιεσ αλλα ειχα παρει σε αλλο παιδι.

ριτα βρηκα κ αυτο http://www.vaptisi.gr/packet.html

http://www.e-silver.gr/index.php?target=categories&category_id=551

αυτα για σημερα παω για νανακια.

fairy μακια πολλα κ στον Γιωργαρο σου ...εχουμε καιρο να τα πουμε:rolleyes: κοριτσακι μασ ελειψεσ καλε;)


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μια γρήγορη καλησπέρα, να παω για αντηση και νανι γιατι κουτουλάω...

Ρίτα πολύ χαίρομαι που πάει καλά η επιχείρηση βάφτιση και ακόμα περισσότερο για όσα είπες για τη νονά! Τέλεια!

fairy welcome back :) για πες κανενα κατόρθωμα του γιώργου, καιρο έχουμε να ακούσουμε νέα του!

καλησπέρα κι απο εμένα!

κορίτσια εσείς που κάνατε ήδη βάφτιση κανέναν φωτογράφο και κανένα μαγαζί απο Θεσσαλονίκη ?

Είμαστε πολύ μπερδεμένοι και θέλω τη γνώμη σας : να κάνουμε τραπέζι μετά τη βάφτιση (βγαίνουν γύρω στα 40 άτομα - μόνο γονείς και αδέρφια δικοί μας και των νονών) ή να πάμε μόνοι μας με τους νουνούς όπως μας πρότεινε και η κουμπάρα μας? Εσείς που κάνατε ήδη βάφτιση κάνατε τραπέζι ?Αν ναι πιστεύετε ότι αξίζει τελικά?

Οι δικοί μας επειδή ξέρουν ότι έχουμε πολλά ανοίγματα οικονομικά( οριστική επιστροφή το καλοκαίρι και εξοπλισμός όλου του σπιτιού) μα ς λένε να μην κάνουμε . Και εμείς από τη μια λέμε ότι έχουν δίκιο από την άλλη μας φαίνεται περίεργο να τελειώσει η βάφτιση και να πάει ο καθένας σπίτι του?! Αχ, δεν ξέρω πέστε γνώμες please!!!!!:confused::confused::confused::confused::confused:

εμεις τη βάφτιση την κάναμε εκτος Θεσ/νίκης οπότε για μαγαζί δεν ξέρω να σου πω. Τραπεζώσαμε και τον περισσοτερο κόσμο γιατί πολλοί ήρθαν απο Θεσ/νίκη. Για φωτογράφο, αυτός που πήραμε είναι ακριβούτσικος γιατί τον είχαμε και στον γάμο και έκανε καταπληκτική δουλειά. Δυστυχώς στη βάφτιση παρόλο που οι φωτογραφίες είναι πολύ ωραίες το άλμπουμ το βρήκαμε απαράδεκτο (φαντάσου συζητάμε για να το ξανακάνουμε)...

Φιλάκια κορίτσια! Πάω γιατί στο τέλος θα κοιμηθώ με το θήλαστρο...


tt17d185.aspx

tt17d186.aspx

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Από οτι βλέπω όλες προτείνετε ναι. Και εμείς μάλλον για εκεί κλίνουμε ...

Ρώτησα σε κάποια μαγαζιά ήδη και βλέπω ότι είναι γύρω στα 17-20 Ευρώ. Το χωριό της Ειρήνης είναι μια καλή λύση που έχει και ωραίο εξωτερικό χώρο και είναι και κοντά μας. Έχει καμιά εμπειρία πρόσφατη από εκεί ή έχετε ακούσει κάτι ? Κάποιο άλλο μαγαζί ίσως?

Link to comment
Share on other sites

3xmama κ γω συμφωνω με τα κοριτσια καλυτερα ν ακνεις ενα τραπεζι για λιγους κ καλους...........θα νιωσεις ομορφα κ πισευω θα περασετε ομορφα!!!!

εμεις σημερα ηταν νακλεισουμε εκλησια......ειχαμε παει απο κει ολα οκ κ μας ειχε πει ο παπας να παμε σημερα με την ληξ.πραξη να την κλεισουμε κτλ....

πηγε ο αγγελος κ του ειπαν οτι δεν ξερει αν την πρωτομαγια τελικα θα κανουν μυστηρια κ θα μας πει αυριο σιγουρα......ο αγγελος αφησε τα χαρτια κανονικα ......ενημερωθηκε τι επιτρεπει κ τι οχι κ αυριο θα μας παρει να μας πει σιγουρα ............ουφ


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα,καλημερα!!!

οποια εχει κοριτσακι και ετοιμαζεται για βαφτιση δειτε ωραιο θεμα...

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=80325

για αγορι μπορει να γινει γαλαζιο-καφε...


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...