Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

Cafe Μάϊος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

ελενη ευχαριστουμε για τις ευχες...

αν καποια κοπελα θελει εχω καποια δειγματακια απο

γαλα frezylac pro digest βιολογικο γαλα

(για μικροπροβληματα πεψης)

μπορω να της στειλω...


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rita__ki

    3184

  • fairymummy

    2682

  • natasa133

    1469

  • THENA

    1188

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα κι από εμένα, δηλαδή τι καλησπέρα... καληνύχτα έπρεπε να πω τέτοια ώρα.

Πως φτάνω ρε κορίτσια πάντα τέτοια ώρα δεν ξέρω...:confused:

Θένα περαστικά ,περαστικά, περαστικά(και για τους 3 αρρωστούληδες)!

pasxalitsa μου και σ' εσάς περαστικά! Και κάνε και εσύ κάτι με την ψυχολογία γιατί αν δε συνέλθει αυτή δεν θα συνέλθεις κι εσύ! Εγώ σήμερα το τόλμησα : μετά από 9 μέρες εσώκλειστη βγήκα . Καλά μη φανταστείτε , με το αυτοκίνητο πήγα κι έκανα νύχια και φρύδια γιατί είχα γίνει ...να μη σας πω πως!!! και μετά για ένα καφεδάκι express όπως εξηγώ παρακάτω.

  • Η Μελίνα τρώει ψωμάκι ψιχουλάκι ψιχουλάκι γιατί αλλιώς θα φάει εμάς την ώρα που καθόμαστε στο τραπέζι!:tongue:

  • Πριν 10 μέρες που την είδε η γιατρός στην Ελλάδα (το τονίζω γιατί εδώ μου τη σπάει που δεν τα μετράνε τα παιδιά παρα μόνο αν είναι στα πλαίσια συγκεκριμένων εξετάσεων θαρρείς και θα τους κοστίσει παραπάνω ) ήταν 74 εκ και 8060γρ.
  • μπουσουλαέι και αλωνίζει όλο το σπίτι (μη βιάζεστε να το κάνουν γιατί εγώ τα έχω φτύσει σκούπισμα σφουγγάρισμα καθημερινά...και κυνηγητό από πίσω για να μην πιάσει κάτι επικίνδυνο ή μη σκαρφαλώσει πουθενά) και τις τελευταίες μέρες ισορροπεί για μερικά δευτερόλεπτα!Πολύ δύσκολη και επικίνδυνη φάση ! Και οταν το απόγευμα πήγαμε για καφεδάκι ούτε κατα διάνοια να καθίσει στο καροτσάκι , ούτε στην αγκαλιά -βλέπεις ήθελε η κυρία να αλωνίσει και εκεί... Οπότε καταλαβαίνετε καφές ενός τετάρτου ήταν ο σημερινός και μετά δρόμο!:?

Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες μικρούς και μεγάλους!

Link to comment
Share on other sites

elenaki tha prosarmostei to stithos sou stis nees apaitiseis. pantos an theleis mporeis na pareis kai ena thilastro gia na vgazeis to gala. emena me exei voithisei polu!

3xmama den tin eixa dei auti tin plevra opote kalutera na argisei na mpousoulisei o dikos mo, den me pairnei skoupisma-sfouggarisma kathe mera!


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites

3xmama den tin eixa dei auti tin plevra opote kalutera na argisei na mpousoulisei o dikos mo, den me pairnei skoupisma-sfouggarisma kathe mera!

συμφωνω και επαυξανω...

καληνυχτα...εγω κουτουλαω....ο μικρος παλι....χορευει στο κρεβατι μας...

αχ,αχ,αχ...


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κούκλες!

Περαστικά στους ασθενείς. Εδώ όλα καλά. Σήμερα αγοράσμε παπουτσάκια με σκληρό πάτο για να πατάει σταθερά. Ο άντρας μου ακόμα λείπει κι εγώ το απολαμβάνω! :lol::lol::lol: Και ο μικρούλης τρελάθηκε όλο το απόγευμα να λέει μπαμπαμπα. Τα ταϊζουμε, τα ποτίζουμε, τα ξεσκατίζουμε και αυτά λένε μπαμπά και όχι μαμά... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Naya τα έκοψα πολύ κοντά και τα έβαψα στο χρώμα της άμμου. Δεν ξέρω πώς λέγεται αυτό. Και ναι Θένα μου, το τόλμησα τώρα που λείπει ο δράκος και μου έδωσα το περιθώριο να τα συνηθίσω και να μην γκρινιάζω μπροστά του στην περίπτωση που κάτι δεν μου αρέσει! :lol::lol::lol:


2522daf9de.png

swGop2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααααα!!!

ευτυχως ειχαμε μια ησυχη νυχτα...

σημερα ομως εχω πολλεςς δουλειες...

σιδερο,πλυντηρια κτλ....

ερωτηση..............παντζαρι τους εχετε δωσει?


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααααα!!!

ευτυχως ειχαμε μια ησυχη νυχτα...

σημερα ομως εχω πολλεςς δουλειες...

σιδερο,πλυντηρια κτλ....

ερωτηση..............παντζαρι τους εχετε δωσει?

Καλημέρα pasxalitsa v! Και καλές δουλίτσες!!!

Δε το'χω τολμήσει με τα παντζάρια αλλά μου έδωσες σούπερ ιδέα! χιχιχι

Καλημέέέέρα σε όλες τις μανούλες!!!!!!! :)


H7fep3.png

vkBmp3.png

4yGBp3.png

Link to comment
Share on other sites

kaλημερα απτο ξεστολισμενο σπιτακι μου !

πως ειστε κοριτσουδια μου /

περαστικα στα αρρωστα ζουζουνια κ στις μανουλες

mary δεν το συζητω τελειο ακουγεται το μαλλι , μπραβο σου κ μονο που τολμησες!

pasxalitsa καλη δυναμη με τις δουλιτσες, δεν εχω τολμησει να του δωσω τιποτα παραπανω αποτι μου εχει πει η παιδιατρος


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα και από εμένα χρόνια πολλά sue για τον αντρούλη σου και φυσικά να ζήσουν τα παιδάκια που έγιναν χθες 8 μηνών.

Περαστικά σε όλα τα μωρά και τις μανούλες που είναι άρρωστες και ταλαιπωρούνται.

Link to comment
Share on other sites

oseς κανατε τραπεζι στην βαφτιση μπορουν να με βοηθησουν λιγο ?

ας μου στειλουν (αν δεν θελουν εδω) πμ με το ποσο που τους στοιχισε κατα ατομο, γιατι η εγω ζω αλλου η η καλη πεθερουλα μου θελει να με τρελανει :mrgreen:


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

Πολλες πολλες καλημέρες!!:D:D:D\

περασα στα γρήγορα να πω ότι ήρθε και η σειρά μας για μια πολύ ωραία μέχρι τώρα ημέρα που προοιωνίζεται ακομα καλύτερη :D:D

κοιμήθηκαμε καλα, ξυπνήσαμε καφάτες, φάγαμε 2.5 φρούτα! και τωρα κοπανιέται στο πάρκο και σε λίγο θα πάμε βολτούλα να δούμε και τη νονα μας που περασε μια βόλτα απο θεσ/νικη.

και επειδη θα ειμαστε εξω το μεσημερι, για πειτε καμια ιδεα, πως να έχω το φαγητό της ζεστο για να της το δώσω??? λεω να το παρω μαζι μου καυτο και μεχρι να φαμε λογικά θα είναι έστω χλιαρό....


tt17d185.aspx

tt17d186.aspx

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!!!!!

Σας ευχαριστώ πολυ ολες για τις ευχες σας!!!!!

Xainti κι εσεις γινατε 8 μηνων σημερα!!!!!!!Να σας ζησει η μικρουλα σας!!!!!

Naya αυτο που λες να κανεις με το φαγητο, παρτο καυτο και θα κρυωσει..Καλη βολτα!!!

Ριτακι εγω δεν πιανομαι για το τραπεζι της βαφτισης γιατι το κανα στο χωριο, catering απο την ταβερνα του θειου μου και μου ηρθε λιγοτερο απο 10? το ατομο...Τι σου ειπε η πεθερα σου και παλαβωσες?

Κοριτσια ο δικος μου αν τον αφησω ελευθερο στο σπιτι θα μπουσουλησει, αλλα επειδη δεν μπορω να σκουπιζω και να σφουγγαριζω συνεχεια, δεν τον αφηνω. Βαζω ενα κουβερλι και μπουσουλαει πανω.Νιωθω ομως οτι ετσι το περιοριζω και ισως το πιο σωστο ειναι να το αφησω να γυρισει και να ανακαλυψει πραγματα... Και μεσα στην κουνια και το παρκο θελει να ειναι συνεχεια ορθιος!!! Και του αρεσει να τον κραταμε και να περπαταει.Παει χορευοντας!

Εχτες το κουρασαμε λιγο γιατι ειχαμε κοσμο σπιτι! Εκεινος βεβαια το ευχαριστηθηκε, ειχε εκστασιαστει!Γελαγε με ολους, τον επαιζαν και ξεκαρδιζοταν στα γελια!! Αλλα οταν τον εβαλα για υπνο στις 11 δεν κοιμοταν, ακουγε τον κοσμο και ηθελε ορθιος! Ετσι τον εβγαλα παλι στο σαλονι, λυσαξε με τον παππου του στα παιχνιδια και κοιμηθηκε τελικα 1... Στις 8 το πρωι βεβαια ηταν καθιστος στην κουνια του και χαιροταν! Εγω στο μεταξυ ξυπνησα με πονοκεφαλο και ειμαι κουρασμενη και νυσταγμενη...Φυσικα κρατησα τη μανα μου σπιτι και μαζεψε τον χαμο! Μονη μου με ενα μωρο στην αγκαλια κι ενα στην κοιλια δεν θα εκανα γιορτη...

Και τωρα στο γραφειο θελω να γειρω και να κοιμηθω....Δεν εχει και δουλεια και βαριεμαι περισσοτερο....


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...