Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      5 ημερών βάλαμε. Ενημερώσαμε την γιατρό έχει δει εγκυμοσύνη με 28.40 να πάει καλά. Πιστεύει ότι είναι νωρίς για 9 ημέρα. Εγώ πιστεύω ότι δεν είναι νωρίς γιατί 9 και 5 =14 . Πρώτη φορά βλέπουμε θετική απλά το 28.40 μασ φοβίζει. Δεν θέλουμε να το χάσουμε το μωράκι μασ . Σκέφτομαι και κάτι άλλο το πρωί την τρύπησαν 5 φορές για να βρούν αίμα και δεν έστειλαν πολύ μήπως παίζει και αυτό τον ρόλο του δεν ξέρω. Εσείς τι λέτε έχετε ακούσει καλή εγκυμοσύνη με χοριακη 28

      Ο γιατρός έχει απόλυτο δίκιο...έχουμε δει υψηλές χοριακες να πέφτουν και χαμηλές να γίνονται υγιη μωράκια! Πάνω από 25 είναι έξω από την γκρι ζώνη και θεωρείται θετικη χοριακη! Επίσης υπάρχουν καθυστερημένη ες εμφυτεύσεις. Να είστε αισιόδοξοι ως την επαναληπτική. Η κακή διάθεση και το στρες δε κάνει καλό. Επηρεάζει το νευρικό σύστημα και ίσως κάνει συσπασεις η μήτρα! Σας εύχομαι τα καλύτερα  γιατί νιώθω απολυτα το άγχος σας!!!

      Just now, Fay_ είπε:

      Στην 8η είμαι με δίδυμα. Έχω καφέ που πάνε και έρχονται από πριν την χοριακη. Τώρα έχω ηρεμήσει κάπως. Κάνω ξαπλοθεραπεια και Τετάρτη έχω προγραμματισμένο υπέρηχο.. 

      Τι ωραια! Διδυμακια! Η φίλη μου με δίδυμα 50 ετών είχε πολλές φορές αίμα. Κάποιες φορές ήταν μικρή αποκόλληση που ήθελε ξάπλα και μια ένεση. Τώρα εχει 2 πανέμορφα αγοράκια! Όσο μπορείς να ξεκουράζεται και εννοείται να ενοχλείς τον γιατρό! 😄

Cafe Μάϊος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

εχετε κανα νυχι περίσσευμα.....δεν μπορω λεμε....με πηρε πριν λιγο τηλ.ηταν στα μετέωρα ...ακομα.

αννικο δεν λεω τπτ γιατι ειμαστε πολυ αυτοκόλλητοι απο οταν τα φτιαξαμαν δεν χωριζομασταν κ ποτε...δεν ετυχε να κανει κατι εκτοσ ιωαννινων κ τωρα μασ λειπει ενα κομματι μασ ,αφου κ οταν βγαινουμε παμε ολοι μαζι λιγεσ φορεσ οι διο μασ ...δεν μπορουμε ειμαστε εξαρτημένη οικογενεια:mrgreen::oops: κακο αυτο για μασ τουσ μεγαλουσ γιατι δεν μπορουμε να παμε σαν ζευγαρι καπου ...σπανια ...μπα προσπαθω να θυμιθω τελευταια αν πηγαμε καπου κ δεν μπορω:confused: τεσπα μη σασ ζαλιζω ,σε λιγο παω σπιτι κ μετα κολυμβητηριο φιλακια στα αρρωστιαρικα μασ κ περαστικουλια να ειναι.:-D


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rita__ki

    3184

  • fairymummy

    2682

  • natasa133

    1469

  • THENA

    1188

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

γεια κ απο μενα!

θενακι μεγεια το αυτοκινητακι ! με το καλο να ερθει πισω ο αντρουλης σου !

sue μπραβο που ο μικρουλης ειναι καλυτερα .....συνεχισε ορο κ να φυγει να παω απο κει που ρθε το συναχι μακρυαααααα.κ προσεχε κ το σπορακι μας ε???

douar εξαιρετικο προσκλητηριο ολα πολυ ομορφα .............

αλλα εγω θα εχω πολλους καλεσμενους οποτε κοιταω αρκετα πιο οικονομικα αν κ πολυ θα ηθελα να παρω κατι τοσο ωραιο ..............με το καλο να δεχτεις κ εσυ τον αντρουλη σου κ υπομονη με τον γιανναρο ε?! ξενυχτης κ αυτος! (εμενα τελευταια εχει στρωσει κπως)

xainti περαστικα κ σε εσας τι ν απω ..............εξαρση χαμος γινεται ....

εσεις ποτε λετε για βαφτιση ?

εχω βρει γλυκακια φτηνα φωτογραφο επισης οικονομικο (αλλα δεν εχω δει δουλεια του) κ μαλλον κ τυπογραφειο(με εχει στειλει σε μια ξαδελφη ενας πολυ καλος φιλος) μπορω να σου στειλω αν θες τα στοιχεια τους.οτι θες μια κ ψαχνουμε κ μαζι οικονομικες λυσες αν μπορω να σε βοηθησω

ελενακι μου κουραγιο κ σε σενα με την δουλιτσα αντε ναρθει σαβ/ακο να χορτασεις το παιδακι σου το ομορφο!

3xmama περιμενουμε τα νεα σας αποτον γιατρο ........... κ παλι λεω πολυ καλα εκανες που πηγες!!!!

fairy μου σε θαυμαζω! μπραβο που τα καταφερνεις σε ολα κ μπορεις κ τα οργανωνεις ............... φιλαρες στον γιωργη τον υπεροχο!

pasxalitsa ti μας κανεις με αυτα που βαζεις! μας ξεμιαλιζεις αλλα κανεις! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ολες σας!!!!!!!!!!!!!

andith??????????????/

marsolan ????????????????


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοπελεςςςςςς

έχει ψωνίσει καμία από δω http://biobox.wikidot.com/ ;

Λέω να το τολμήσω!

Link to comment
Share on other sites

C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Temp\_Σελ20-4.jpg_ μπορειτε να το δειτε????????????συγνωμη ειμαι υπερβολικη ???

4.50 ευρω ????????////ειμαι τσιγκουνα ?????

αννικο μου πολυ καλη ιδεα!!!!


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Temp\_Σελ20-4.jpg_ μπορειτε να το δειτε????????????συγνωμη ειμαι υπερβολικη ???

4.50 ευρω ????????////ειμαι τσιγκουνα ?????

για ξαναβάλε την σελίδα γιατί δεν ανοίγει

αννικο μου πολύ καλή ιδέα!!!!

θα το δοκιμάσω και θα σου πω αν είναι :D

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι σελιδα μου το εχουν στειλει σε μειλ κ δεν ξερω τι εχω κανει κ δεν μπορω νασας το βαλω ................

ελεος ομως"

ενας δοκιμαστικος σωληνας ειναι μεσα 5 κουφετα κ κορδελα που εχει κρεμασμενο ενα μπρελοκ πειρατη

εσυ εισαι καλυτερα ????πως παει το μπουκωμα?


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

ΥΠΕΡΒΟΛΗ.....

είμαι πολύ καλύτερα!!!!

Αχ μακάρι να μην αρρωστήσουν τα μικρά

Link to comment
Share on other sites

Μου κόλλησε ο γκοτζίλα και δεν μπορουσα να κάνω τπτ.

Το είδα, τι να πεις υπάρχουν καημένοι που τα αγοράζουν και τόσο :roll:

δες εδώ http://www.adorex.gr/viewimage.php?id=15 αυτόν με το πειρατή

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια...

μπαινω επι τροχαδην να μαθω νεακια σας...η μικρη κοιμαται κι εγω ειμαι διπλα της,μην καταφερω να κλεισω λιγο ματι γιατι σημερα στις 4 το πρωι καβαλαω το λεωφορειο κι αριβαρω Αθηνα για δουλιτσες...

Η μπουμπου με τον μπαμπα θα μεινουν πισω στην πεθερα μου κι εχω να ετοιμασω πολυ πραγμα...

δικα της,ρουχα και συμπραγκαλα...δικα μου γιατι θα μεινω μεχρι Κυριακη...

τεσπα..σε δουλεια να βρισκομαστε...

Ελπιζω να περνατε ολοι καλα....

φιλια σε ολες!!

Link to comment
Share on other sites

http://blogs.sch.gr/perilei/files/2010/03/greenpeace-metallagmena.pdf

διαβασε λιγο αυτο κοριτσια .............. οχι μονο για τα παιδακια μας αλλα κ για μας ...............

λετε να ισχυει?η ειναι υπερβολη/?


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοπελεςςςςςς

έχει ψωνίσει καμία από δω http://biobox.wikidot.com/ ;

Λέω να το τολμήσω!

οχι αλλα φαινεται καλο...

η μικρη κοιμαται κι εγω ειμαι διπλα της,μην καταφερω να κλεισω λιγο ματι γιατι σημερα στις 4 το πρωι καβαλαω το λεωφορειο κι αριβαρω Αθηνα για δουλιτσες...

Η μπουμπου με τον μπαμπα θα μεινουν πισω στην πεθερα μου κι εχω να ετοιμασω πολυ πραγμα...

δικα της,ρουχα και συμπραγκαλα...δικα μου γιατι θα μεινω μεχρι Κυριακη...

τεσπα..σε δουλεια να βρισκομαστε...

QUOTE]

καλο ταξιδι κοριτσακι...μην αγχωθεις ε?

http://blogs.sch.gr/perilei/files/2010/03/greenpeace-metallagmena.pdf

διαβασε λιγο αυτο κοριτσια .............. οχι μονο για τα παιδακια μας αλλα κ για μας ...............

λετε να ισχυει?η ειναι υπερβολη/?

τωρα για αυτο ριτακι τι να σου πω...προσεχουμε ολοι οσο μπορουμε...ποτε δεν ξερεις...

ερωτηση...

το απογευμα τι τους δινετε?

εμεις τρωμε κρεμα και 1 φορα την εβδομαδα γιαουρτακι (ακομα δεν εχουμε βρει καποιο που να μας αρεσει πολυ)

μου ειπε να του ξεκινησω και ψωμακι με τυρακι αλλα δεν το εχω κανει ακομα γιατι δεν ξερω τι ειδους ψωμι να του δωσω....

καμια ιδεα...

απο κρεμα δεν σας ειπα...τρωμε holle...

ειχα βρωμη απο παλιοτερα που ψαχνομουν και του την κανω με γαλα βιολογικο...

και του πηρα κεχρι,ντινκελ και 3 δημητριακα...


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...