Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Eflenew είπε:

      Γειά σας κορίτσια...

      Συγχαρητηρια σε οσες ειστε εγκυουλες ευχομαι να πανε ολα ηρεμα και ομορφα οπως μας αξιζει μετα απο οσα περνάμε!!!!!

      Καλή δύναμη στα κορίτσια που προσπαθούν ή είναι στην αναμονή χοριακης! 

      9η ημέρα σήμερα μετά την 8η εμβρυομεταφορα, έκανα τεστ εγκυμοσυνης που δείχνει πιο νωρίς και μου έβγαλε γραμμη αλλά πολύ αχνη. Το θετικό της ιστορίας είναι οτι στα τόσα χρόνια πρώτη φορά στις τόσες εξωσωματικές + προσπάθειες μόνοι μας είδα γραμμή σε τεστ εγκυμοσυνης...το λες και ιστορική στιγμή 😆. Το αρνητικό ειναι οτι για να έχω 9η ημέρα τόσο αχνη γραμμη αυτό σημαίνει σιγουρα χαμηλή χοριακη 😔... Έχω ξαναπάρει χοριακες 5-15 που θεωρούνται γκρίζα ζώνη και πάντα έπεφταν....Χοριακη θα κανω τη Δευτέρα....

      Καλημέρα και συγχαρητήρια! Εγώ ένατη μέρα,χθες δλδ,είχα χοριακη 58 και όπως είπε ο γιατρός είναι λίγο χαμηλή.Αυριο έχω επαναληπτική και θέλουμε να διπλασιαστεί.. Ποιο τεστ έκανες εσύ?από πόσες μονάδες δείχνει?Σου εύχομαι μια μεγάλη χοριακη τη Δευτέρα και μια ακόμα μεγαλύτερη την Τετάρτη ❤️

Cafe Μάϊος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

kalimera ....apo to kolimvitirio:D

ti kanete ...diavazo k frito vre mpoumpoukaki .........apla A P A R A D E K T O S ase tin pethera pezi to rolo tis auti ....alla o antra sou ti na po...den ton pazi katholou kala....prepi kati na kanis...den se vlepo gia deutero oute sto makriiiii melon....

pate ligo podi den tha pethanis k olas aaaa ego ton exo mathi alios otan ta pedia theloun mpanio fonazo ''Aidoni ta pedia na plinis'' tora k auta exoun mathi etsi k theloun mono auton xixi.

simera to apogeuma tha svisoume ta kerakia tou giorgaki mazi me tis ksaderfoules toy.

pasxalitsa k emena o giorgos kani larigkitides 10 fores to xrono k sinithos mesanixta k vixi me vraxnada tou dino stagones k telos...alla na kseris na vazis petseta vregmeni pano sto kalorifer emena me esose tora den polikani alla theli na ine mouskema na stazi i petseta ayta filaki


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rita__ki

    3184

  • fairymummy

    2682

  • natasa133

    1469

  • THENA

    1188

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Πωπω ησυχία στο καφέ απόψε!!!! lol

mpoumpou μου μη στενοχωριέσαι... κράτα γερά! Μπόρα είναι θα περάσει... τα λέω για να τ' ακούω κι εγώ!!!

Ο δικός μου λείπει όλο και πιο συχνά σε ταξίδια - είναι η φύση της δουλειάς τέτοια... αλλά ποιος ξέρει τι γίνεται...χαχαχα Σοβαρά όμως του έχω εμπιστοσύνη (εξάλλου έχω δουλέψει κι εγώ στην ίδια δουλειά και ξέρω), πλακίτσα κάνω... :) αλλά μου την έχει δώσει λίγο που δουλεύει τόσες ώρες και μέρες... μου λείπει :( χθες μου είπε ότι το επόμενο σκ θα είναι στην Πάτρα - Maroyla σε σκέφτηκα χιχιχι

Rita_ki εμας μας είχε χρεώσει 20? το άτομο και περιελάμβανε απεριόριστο κρασί, μπύρα και αναψυκτικά και το παρακάτω μενού:

μπεκρή μεζέ

λουκάνικο χωριάτικο

πατάτες τηγανιτές

σαλάτα (λάχανο, μαρούλι και ντομάτα-αγγούρι)

ποικιλία τυριών

μπριζόλα χοιρινή με ρύζι πιλάφι (όσοι ήθελαν μπορούσαν να παραγγείλουν μπιφτέκι)

Σε μια άλλη ταβέρνα που είχαμε ρωτήσει μας είχαν πει 18?, αλλά αν θυμάμαι καλά δεν περιελάμβανε τα τυριά κι αντί για μπεκρή μεζέ είχε σπανακόπιτα... Δε τη διαλέξαμε για άσχετο λόγο από το οικονομικό... αλλά νομίζω γενικά για ένα μενού σα το παραπάνω οι τιμές κυμαίνονται από 18-20 ευρώ...

αχ δε θυμάμαι άλλα... :(

Thenaki μη μας τα λες απότομα στις πρωτομάνες και νιόπαντρες... χαχαχα κάτσε νωρίς είναι ακόμα... να μη σκληραγωγηθούμε κι εμείς;!!! χαχα Θεϊκό όμως το μπάνιο των παιδιών!!! Δεν παίζεσαι!!!

Θα βάλω και φωτό από βάπτιση απόψε :) :) :) ναι πήραμε σήμερα τα αρχεία των φωτό!


H7fep3.png

vkBmp3.png

4yGBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!

καλα,που πηγατε ολες βρε?

ερωτηση...εχετε προγραμμα στα μικρα σας?

πχ... 9 φρουτο 11 υπνος 1 φαγητο 6 κρεμα 9 γαλα κτλ

ερωτηση 2η

νερακι με τι πινετε??? μπιμπερο ή ποτηρακι? αν με ποτηρακι τι ειδους?

μου ειπαν οτι με ποτηρακι χαλαει η γναθος τους...το εχετε ακουσει?

ο παιδιατρος σας τι ειπε?

douar αχ,κριμα που δεν μπορω να δω φωτο...

θενακι ευχαριστω για τις συμβουλες...


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια.

Μπουμπου μου , κουραγιο τι να πω , εγω πιστευω οτι πρεπει λιγο και εσυ να κανεις κατι για σενα , πχ να γραφτεις κανα γυμναστηριο να σου κραταει ο μικρος τον Ηρακλη(ονομα και πραγμα ο παιδαρος) να ξεσκας εστω και λιγο και σιγα σιγα θα του γινει συνηθειο του αντρα σου να μενει λιγο μαζι του .

Πασχαλιτσα ειδα τα νεα σου και καταλαβαινω την τρομαρα σου .Να βαζεις συνεχεια ορο .Να παρεις και αυτον τον αναρωφητη μυτης της chicco που τραβας με το στομα .Εμενα με εχει σωσει ,τα τραβαει ολα


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Pasxalitsa τέλος καλό όλα καλά! Η μάνα μου μου λέει ότι και εγώ πάθαινα τέτοια!

mpoumpouka υπομονή κοριτσακι μου.

douar περιμένουμε με αγωνία τις φωτογραφιες

Ριτα τι γίνετε με τη βάπτιση και την πεθερά??

Εχθές η αδεφή μου πήγε σε ένα γάμο και άφησε τη μικρή εδώ και έμεινε και η μάνα μου οποτε είχα απαρτια!! Η γλυκούλα μου κάποια στιγμή έκλαψε πολύ αλλά μετά συνήλθε! το βράδυ τα μικρα ξύπναγαν μια το ένα και μια το άλλο. πολύ γέλιο είχε. της είπα να την ξανααφήσουν για να κοιμηθεί και η αδερφή μου λίγο γιατι έχει κουραστεί πολύ!


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα!!!

καλα,που πηγατε ολες βρε?

ερωτηση...εχετε προγραμμα στα μικρα σας?

πχ... 9 φρουτο 11 υπνος 1 φαγητο 6 κρεμα 9 γαλα κτλ

ερωτηση 2η

νερακι με τι πινετε??? μπιμπερο ή ποτηρακι? αν με ποτηρακι τι ειδους?

μου ειπαν οτι με ποτηρακι χαλαει η γναθος τους...το εχετε ακουσει?

ο παιδιατρος σας τι ειπε?

Pasxalitsa,ολα καλα ναι????????

Λοιπον εμεις δεν εχουμε στανταρ προγραμμα...βλεπεις οι μερες δεν ειναι ολες ιδιες κι αυτο εξαρταται απο τα κεφια της μικρης.

Ενας γενικος μπουσουλας υπαρχει...ας πουμε μεχρι 11.30 το αργοτερο εχει φαει φρουτοκρεμα κατα τις 3 μεσημεριανο και στις 8.30 περιπου βραδυνο και τελευταιο γαλα στις 23.30 που πλεον ειναι λιγο πριν κοιμηθει.

Σημερα ομως αυτο διαταραχτηκε γιατι εφαγε πρωινο γαλα στις 7.30 σηκωθηκαμε απο το κρεββατι 12.30 κι ετσι καναμε skip στην φρουτοκρεμα και θα παμε κατευθειαν στο μεσημεριανο!!

Χτες και προχτες δεν ηπιε καθολου πρωινο γαλα γιατι κοιμοταν και δεν ξυπνησε,οποτε...σχετικα ειναι ολα!!!

Εμεις νερο πινουμε με το κουταλακι του γλυκου...μπιμπερω με τιποτε,και εκπαιδευτικο ποτηρακι τωρα θα αρχισουμε σιγα-σιγα γιατι μπερδευεται με το στομιο και το μασαει αντι να ρουφηξει...:-Pχαχα!!!

Που θα παει ομως θα μαθουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

pasxalitsa k εγω εχω ενα προγραμμα αλλα δεν το τηρούμε κ κατα γραμμα δλδ το πρωι ξυπναει συνήθως κατα τισ 8 κ πίνει γαλα κ μετα κατα τισ 11-12 τα φρουτα κ το μεσημεριανο κατα τισ 2-2,5μμ

το απογευμα οτι ωρα ξυπνησει η θα του δωσω κρεμα η γιαουρτακι η μπορει κ γαλα κ κατα τισ 9 - 9,5 το γαλα κ υπνο στισ 10 παντα.αν φυγουμε καμια βολτα τοτε οπωσ κατσει θα παμε

νερο ουτε εμενα ηθελε αλλα το μεσημερι του εδινα παντα ασχετα αν επινε η οχι κ τωρα μετα απο 2 μηνεσ προσπαθειών πινει παντα 5 γουλιεσ το μεσημερι κ λιγο οταν ξυπνησει με αυτο το ποτηρακι που δεν σταζει κ εχει ενα χαράκωμα οχι τρυπεσ;)

http://www.nuby.com/en/nuby/bottle-feeding/1095


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάρες!!! Άντε να επανερχόμαστε σιγά σιγά ;) Φοβήθηκα πως με την κρίση θα το κλείναμε το cafe :eek::eek::eek: Εύχομαι να περάσατε όμορφα όμως :)

Rita_ki όλα καλά γλυκιά μου; Είδες για να είσαι ο στυλοβάτης του cafe; ούτε μια μέρα άδεια δε σ'αφήνουμε να πάρεις με την ησυχία σου! χιχιχι

pasxalitsa v ούτε εμείς έχουμε στάνταρ προγραμματάκι.... εμείς το φρούτο μας το τρώμε πλέον πιο αργά κατά τις 12-12.30 (το οποίο σήμερα το έφτιαξα με βρώμη και λίίίίγη κανέλα...ξετρελάθηκε!)... μεσημεριανό κατά τις 4 και την κρέμα γύρω στις 7-7.30... στα ενδιάμεσα κοιμάται μιάμιση ώρα το πρωι αφού πιει το πρωινό του γάλα... και συνήθως 14.30-15.30 και ίσως κοιμηθεί κατά τις 6-7 πριν φάει την κρέμα του... κατά τ' άλλα το βράδυ πλέον κοιμάται 12.30-08:30 περίπου... και το "πρόγραμμα" αυτό είναι τι γίνεται συνήθως αλλά δεν το επιβάλω και σα νόμο στρατιωτικό! :P

Άντε να πάω να βάλω τις φωτό! :) Χθες δεν άντεξα! Νομίζω θα προλάβω... ο Γιάνναρος νομίζω παραχόρτασε με τη βρώμη και δε τον βλέπω να ξυπνάει σύντομα να ξαναφάει... βέβαια ποτέ δε ξέρεις μ'αυτό το παιδί!! Φαταούλας! χιχιχι

natasaki τι γλυκούλια τα ξαδελφάκια που ήταν μαζί χθες βράδυ!!! κι εγώ περιμένω πώς και πώς το ανιψούδι μου!!! Η αδελφή μου έχει ΠΗΤ 6/3 :)

Ξέχασα να γράψω για το νερό! :) Εμείς πίνουμε με κουταλάκι... με το ποτηράκι κι εμείς τα ίδια marsolan όπως και με το μπουκάλι! και τελευταία του κρατάω ένα κανονικό ποτήρι παιδικό πλαστικό και του αρέσει να πίνει από εκεί! Αλλά πρέπει να του το δώσω εγώ... σκέφτομαι μήπως το ποτηράκι που έχω δε τον βολεύει... καμιά πρόταση κορίτσια για ποτηράκι που να μην το μασουλάει;;;

Έχω ακούσει κι εγώ για την κάτω γνάθο και γι'αυτό δε τον πολυπιέζω! Αλλά θα ήθελα να μάθει να πίνει μόνος του...


H7fep3.png

vkBmp3.png

4yGBp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εχω παθει σοκ απο το πρωι...

τρεμω ολοκληρη.

θα τον χαναμε τον μικρο μας...

μολις ξυπνησε και τον σηκωσα απο την κουνια του εφραξε ο λαιμος (μαλλον απο φλεμματα γιατι ακομα εχει μυξουλες) και δεν επαιρνε ανασα...

τι αναποδα τον γυρισα,τι τον χτυπαγα,τι τον κουναγα, τιποτα...'κοντεψα να λιποθυμισω και ημουν μονη μου...

καποια στιγμη δε, που ειδα τα ματακια του να σβυνουν μουδιασα...

ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω...

μετα απο 2-3 λεπτα πηρε ανασα και εκλαψε αλλα εκανε πολλη ωρα να συνελθει...

ουτε στον εχθρο μου αυτο το πραγμα...

το σκεφτομαι και κλαιω...

pasxalitsa ΣΟΚ ΣΟΚ ΣΟΚ...

Ευτυχώς ήσουν ψύχραιμη και έπραξες σωστά, να το δίνεις κάθε τρεις και λίγο γουλίτσες νεράκι, βοηθάει να "σπάει" το φλέμα και ενυδατώνει τον λαιμό. ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥ Βρεγμένες πετσέτες πάνω στα καλοριφέρ και θερμοκρασία ως 20-21 το πολύ.

Το ίδιο πάθαμε με την Ευαγγελία αρχές Δεκέμβρη που είχε αρρωστήσει με πολλά φλέματα άλλα έτρωγε κιόλας μπισκότο. Πνίγηκε και τα φλέγματα δεν άφηναν (πιστεύω) το μπισκότο να βγει, είχε γίνει χωρίς υπερβολή σκούρο μοβ το χρώμα της τα μάτια της είχαν κάπως πεταχτεί από το ζόρι να ανασάνει, άρχιζε να τα γυρίζει προς τα πάνω και εκλεγαν χωρίς όμως να μπορεί να βγάλει ήχο. Της έκανα πιέσεις στήθους-κοιλιάς και με την 3 ή 4 άκουσα ήχο κλάματος και λίγο μετά ανάσανε αφού έκανε εμετό. Την επόμενη μέρα πρόσεξα ότι γύρο γύρο τα μάτια της ήταν ΓΕΜΑΤΑ με πάρα πολλά μικρά αιματώματα. Πραγματικά νόμιζα ότι θα την έχανα :cry: (αφού τα γράφω τώρα και κλαίω), ουφφφ το πά και αυτό sorry βρε pasxalitsa που πλατείασα τόσο. Τ.Π. τέλος καλό όλα καλά με τον πρίγκιπα σου.

natasa133 Θέλω και εγώ μια τέτοια αδελφούλα, θα με υοθετίσει η μαμά σου;:D

_mpoumpou_ περαστικά σε όλους, άντε τυχερουλα έχεις και βοήθεια από την πεθερούλα :D:D:D:D:D:D:D:D

THENA τα σβήσατε τα κεράκια του Γιώργη σου

Rita_ki Πως πάει ο πόδας σου, καθαρίσατε από μυξούλες;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!

Πασχαλιτσα και Αννικο με επιασε ταραχη διαβαζοντας τι εγινε με τα μωρακια σας....Μπορω να φανταστω ποσο πολυ τρομαξατε... Ευτυχως ολα καλα.... Τελικα οι γονεις και οσοι προσεχουν παιδια πρεπει να ξερουμε πρωτες βοηθειες σε αναλογες περιπτωσεις...Αχρειαστες να ειναι αλλα ποτε δεν ξερεις... Παναγια μου, να ειναι καλα ολα τα παιδακια!!!

Μπουμπου περαστικα σας!!! Τι απαραδεκτη συμπεριφορα ειναι αυτη της πεθερας... Να εισαι καλα κι εσυ και το κουκλι σου και ολα θα γινουν οπως σωστα λες!

Σχετικα με το προγραμμα του παιδιου, κι εμεις εχουμε ενα αλλα δεν το τηρουμε κατα γραμμα, αναλογως τις συνθηκες.Συνηθως 8-8.30 ξυπναει, μεχρι τις 9 πινει γαλα, 11.30-12 τρωει φρουτο, μετα συνηθως κοιμαται 2-3 ωρες, οποτε τρωει μεσημεριανο γυρω στις 3-4, μετα κατα τις 6 μπορει να νυσταξει παλι και κοιμαται καμια ωρα, κρεμα τρωει κατα τις 7-8, και μετα τις 10 μπανακι, γαλα και υπνο γυρω στις 11-11.30. Νερακι μονο με το κουταλακι πινει!

Το Σαβ-κο το περασα με τον γιο μου στο πατρικο μου γιατι ειχε φυγει ο μπαμπας μας και πηγα στους γονεις μου οπου ηταν και τα αδερφια μου και ειχαμε αρκετη παρεα.Ο μικρος λυσαξε!!! Εχτες ειχαμε βαλει ενα ταγουδι, του καναμε παλαμακια και εκεινος οπως ηταν καθιστος χορευε σηκωνοντας τον ποπο του πανω κατω!!!Και οσο γελαγαμε εμεις και τον ενθαρυναμε τοσο χορευε πιο εντονα!!! Ηταν τελειος!

ΕΙδαμε και το μικρουλι το μωρακι μας, καναμε την αυχενικη και ολα πολυ καλα μας ειπαν!!!Πολυ χαρηκα! Μαλλον κοριτσι ειναι!Για να δουμε...

Σας χαιρετω! Καλη εβδομαδα να εχουμε!


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια...χαθηκα ε...ειπα να περασω να πω ενα γεια

πασχαλιτσα μου διαβασα τα νεα σου κοπελα μου!!!! βρε τι παθατε!!! σοκαριστηκα κ εγω...ευχομαι ποτε ποτε να μην ξαναδεις ετσι το μικρουλακι σου

γενικα σας διαβασα τρεχοντας κ ολες εχετε καλα νεα :) χαιρομαι

ο μικρος Γιωργης μου μεγαλωνει, εγινε κ αυτος 8 μηνων, ειναι ολη την ωρα ορθιος, πιανεται απο παντου κ σηκωνεται, εχει 6 δοντακια κ λεει μπαμπα η μπαμπαμπα αχαχα μαλλον δεν καταλαβαινει τι λεει χεχε

κατα τα αλλα ολα οκ :)

Ριτακι εγω εδωσα 13 το ατομο στη βαφτιση

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!

Pasxalitsa και εγω επαθα σοκ μονο με την περιγραφη σου, δεν μπορω να φανταστω πως ενοιωσες εσυ.....μακαρι να μην ξανασυμβει ουτε σε εσας ουτε σε κανενα μωρακι κατι παρομοιο.:(

mpoumpou περαστικα σας, και εγω καποιες φορες αισθανομουν οτι δεν με βοηθουσε αρκετα αλλα τωρα εχει βελτιωθει πολυ η κατασταση. Ο καλος μου ηταν τελειως απροετοιμαστος για τον ρολο του μπαμπα(πολλες φορες εχει πει οτι δεν θελει δευτερο παιδακι) αλλα τωρα που μπορει να ''συνεννοηθει'' με το μπουμπουκι μας ασχολειται πολυ περισσοτερο(και ειμαστε πολυ καλυτερα και μεταξυ μας).

Sue μπραβο για την αυχενικη, ολα καλα θα πανε!!! Χορευε ο Μαρινος εεε;;:)

Ενα σχετικο προγραμμα εχουμε και εμεις, αλλα το αλλαζουμε συχνα και τωρα με την δουλεια δεν ξερω πως θα διαμορφωθει...

6-7 θηλασμος(καποιες φορες ξανακοιμαται 1 ωριτσα, καποες οχι)

10-11 φρουτα

12 θηλασμος για υπνο(1,30-2 ωρες)

2-3 φαγητο

4-5 θηλασμος για υπνο(1-1,30 ωρα)

8-9 απογευματινο

10,30 θηλασμος και υπνος

Πηγαμε στο χωριο το σ/κ. Ειναι η πρωτη φορα που δεν εκλαψε στο αυτοκινητο, βεβαια του εκανα διαφορα για να ξεχνιεται, αλλα τουλαχιστον αποφυγαμε τα δραματα....


P6jGp3.png?33zfA7k2

TZcSp3.png?gfJ9ZCG8

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!

Sue μπραβο για την αυχενικη, ολα καλα θα πανε!!! Χορευε ο Μαρινος εεε;;:)

Ενα σχετικο προγραμμα εχουμε και εμεις, αλλα το αλλαζουμε συχνα και τωρα με την δουλεια δεν ξερω πως θα διαμορφωθει...

6-7 θηλασμος(καποιες φορες ξανακοιμαται 1 ωριτσα, καποες οχι)

10-11 φρουτα

12 θηλασμος για υπνο(1,30-2 ωρες)

2-3 φαγητο

4-5 θηλασμος για υπνο(1-1,30 ωρα)

8-9 απογευματινο

10,30 θηλασμος και υπνος

Πηγαμε στο χωριο το σ/κ. Ειναι η πρωτη φορα που δεν εκλαψε στο αυτοκινητο, βεβαια του εκανα διαφορα για να ξεχνιεται, αλλα τουλαχιστον αποφυγαμε τα δραματα....

Ναι, πρωτη φορα εριξε τοσο χορο!Ειχε διαφορετικο στυλ απο τον Νικολα σου που πηγαινε περα-δωθε, ο Μαρινος πηγαινε πανω κατω!Θα κανουν ωραιο χορευτικο γκρουπ!!:D Κανενας αλλος χορευτης στην παρεα για το γκρουπ??

Σιγα σιγα θα συνηθισει το ταξιδι και δεν θα γκρινιαζει, θα δεις... Πως τα πας με τη δουλεια?Με το θηλασμο?Θα βγαζεις με το θηλαστρο τωρα που θα λειπεις ωρες?

Φιλια!


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι, πρωτη φορα εριξε τοσο χορο!Ειχε διαφορετικο στυλ απο τον Νικολα σου που πηγαινε περα-δωθε, ο Μαρινος πηγαινε πανω κατω!Θα κανουν ωραιο χορευτικο γκρουπ!!:D Κανενας αλλος χορευτης στην παρεα για το γκρουπ??

Σιγα σιγα θα συνηθισει το ταξιδι και δεν θα γκρινιαζει, θα δεις... Πως τα πας με τη δουλεια?Με το θηλασμο?Θα βγαζεις με το θηλαστρο τωρα που θα λειπεις ωρες?

Φιλια!

Σκεψου εμας να τραγουδαμε(ειμαι πολυυυ φαλτσα,οποτε ριχνω τις ελπιδες μου σε εσενα) και τα μικρα να χορευουν, ο καθενας με το δικο του στιλ και να ξεκαρδιζονται τα φαφουτακια μας......γελαω και μονο που το φανταζομαι.....

Θηλαστρο δεν εχω αλλα ειχα δανειστει και ηταν μεγαλη αποτυχια και ειναι λιγο περιεργος ο χωρος στη δουλεια για να το χρησιμοποιω. Θα προσπαθησω να τον θηλαζω πριν φυγω και μολις γυρναω, ελπιζω να προσαρμοστει γρηγορα το στηθος, χωρις παρατραγουδα....

Σημερα δεν δουλευω, απο αυριο 8ωρο, παντως η πρωτη βδομαδα πηγε καλουτσικα, θα σας γκρινιαξω λιγο ακομη και θα το συνηθισω...

Τι ωρα σχολας εσύ;


P6jGp3.png?33zfA7k2

TZcSp3.png?gfJ9ZCG8

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...