Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

Cafe Μάϊος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

εσεις ποτε λετε για βαφτιση ?

εχω βρει γλυκακια φτηνα φωτογραφο επισης οικονομικο (αλλα δεν εχω δει δουλεια του) κ μαλλον κ τυπογραφειο(με εχει στειλει σε μια ξαδελφη ενας πολυ καλος φιλος) μπορω να σου στειλω αν θες τα στοιχεια τους.οτι θες μια κ ψαχνουμε κ μαζι οικονομικες λυσες αν μπορω να σε βοηθησvv

εμείς λέμε για 29 Μαιόυ αλλά δεν έχουμε προλάβει να πάμε στην εκκλησία απλά πήγαμε και είδαμε ότι ήταν διαθέσιμη η ημερομηνία. Τώρα μένει να πάμε τα χαρτιά και να την κλείσουμε. Σήμερα που έψαχνα στο Internet είδα ένα site to www.polygrafos.gr έχει πολύ ωραία σχέδιια και από ότι λεει με 0,7 βέβαια είναι Θεσσαλονίκη και δεν ξέρω πως θα γίνει και αν στέλνουν δείγμα για να το δω από κοντά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rita__ki

    3184

  • fairymummy

    2682

  • natasa133

    1469

  • THENA

    1188

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

εμείς λέμε για 29 Μαιόυ αλλά δεν έχουμε προλάβει να πάμε στην εκκλησία απλά πήγαμε και είδαμε ότι ήταν διαθέσιμη η ημερομηνία. Τώρα μένει να πάμε τα χαρτιά και να την κλείσουμε. Σήμερα που έψαχνα στο Internet είδα ένα site to www.polygrafos.gr έχει πολύ ωραία σχέδιια και από ότι λεει με 0,7 βέβαια είναι Θεσσαλονίκη και δεν ξέρω πως θα γίνει και αν στέλνουν δείγμα για να το δω από κοντά.

πολυ ωραια προσκλητηρια!!!


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

οσες ψωνιζετε απο αμαζον ενα πολυ ωραιο παιχνιδακι ειναι αυτο...

http://www.amazon.co.uk/LeapFrog-Roll-Rhyme-Melody-Block/dp/B00008X35S/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=baby&qid=1296159830&sr=8-1

ο μικρος μου εχει ξετρελαθει...

fairy mou σ ευχαριστω!!!

ps...απο 25 λιρες και πανω αγορες εχει δωρεαν μεταφορικα για ελλαντα


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

ηρθε ηρθεεεεεεεεεε επιτελουσ χιχι

ολα καλα ευτυχωσ κ το αυτοκινητακι ωραιο ...μικρουλι ειναι matizακι ειναι μπεζ χρυσο πλακα εχει σαν κουβαδακι:tongue::tongue: να δω πωσ θα το παρω εχω συνιθισει το μεγαλο κ αυτο δεν εχει υδραβλικο τιμονι ....δεν πιραζει θα κανω μπρατσα:mrgreen:.

απο την θολουρα ευχηθικα στην douar με το καλο η βαφτυση αχαχαχαχα θα τον ξαναβαφτυσει το παιδι για χαρη μου αχαχαχαχαχα

μεγαλο βαροσ βρε κοριτσια τι να πω ..μεχρι να ρθει ο Αηδονησ δεν ειμουν στη γη:confused:.τεσπα αυτα ,αυριο δουλιτσα κ μετα θα παμε βολτουλα σε μια φιλεναδα μου.φιλακια καληνυχτα.


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

εμείς λέμε για 29 Μαιόυ αλλά δεν έχουμε προλάβει να πάμε στην εκκλησία απλά πήγαμε και είδαμε ότι ήταν διαθέσιμη η ημερομηνία. Τώρα μένει να πάμε τα χαρτιά και να την κλείσουμε. Σήμερα που έψαχνα στο Internet είδα ένα site to www.polygrafos.gr έχει πολύ ωραία σχέδιια και από ότι λεει με 0,7 βέβαια είναι Θεσσαλονίκη και δεν ξέρω πως θα γίνει και αν στέλνουν δείγμα για να το δω από κοντά.

τελεια ειναι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μπραβο xainti σε ευχαριστουμε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

θενακι καλως τα δεχτηκες βρε!!!!αντε καντου καμια αγαπουλα τωρα :mrgreen:


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οσες ψωνιζετε απο αμαζον ενα πολυ ωραιο παιχνιδακι ειναι αυτο...

http://www.amazon.co.uk/LeapFrog-Roll-Rhyme-Melody-Block/dp/B00008X35S/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=baby&qid=1296159830&sr=8-1

ο μικρος μου εχει ξετρελαθει...

fairy mou σ ευχαριστω!!!

ps...απο 25 λιρες και πανω αγορες εχει δωρεαν μεταφορικα για ελλαντα

χαιρομαι πολυ που σας αρεσε...

τωρα μας κανανε δωρο αυτο

http://www.amazon.co.uk/LeapFrog-Learn-Groove-Musical-Table/dp/B000EIV1RO/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1296165458&sr=8-3

k αυτο μας αρεσει πολυ γιατι πιανομαστε κ σηκωνομαστε κιολας.....

Link to comment
Share on other sites

geia sas!!

grigora na sxoliaso osa thumamai

thena kalotaxido (kai go me ton andra mou etsi eimaste! den kanoume xoria. den mas aresei na vgainoume xoria klp. logo douleias mono upoxreotika xorizoume! den variomaste metaxi mas!!!)

rita ante kales agores. pantos ola auta ta eshop gamou exoun omorfa pragmata k oikonomika.

pasxalitsa o agapimenos mou sundiasmos einai to galazio kafe. etsi exo kai to domateio tou. vevaia pote den teleiosa ti diakosmisi tou mias kai o mikros koimatai akoma mazi mas opote to theoro perito tora.

rita entaxi me tin imerominia? 1magia telika??


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


απαπαπα φιλες μου τι μερα κ αυτη .......

το μικρο δεν εχει βαλει κ@λο κατω , μεχρι κ κατω απτο καναπε κοντευε να μπει

κ εκει εκρυβα την σκονη κ τις τριχες καλα αλλα τα ανακαλυψε,τωρα πρεπει να σκουπιζω καλυτερα:twisted:...........

ολη μερα το κυνηγαω που λετε.....εγω τον γιωργο, ο γιωργος τον σκυλο ............κ ξανα απτην αρχη

εχει φαει του σκασμου, εχει κανει κακακια 3 φορες :?:???: κ ηταν ξυπνιο .......απτις 7.30το πρωι κ κοιμηθηκε11 το βραδυ ............εφιαλτικο ........:shock::shock::shock:

ολη μερα γελαει, ουρλιαζει ,τραγουδαει (λα λα λα) κ φωναζει μπαμπα :evil::evil::evil::evil:......μιλαμε σοκ εχω παθει η γυναικα ..........

επεσε ξερο στς 11 κ εχει να φαει απτις 7.30 οποτε θα σηκωθει λογικα ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ

αυριο εχω γιατρο για το ποδι ..............

παω να ξαπλωσω ,να ισιωσω λιγο το κορμι ,ελπιζω να προλαβω κ να μην σηκωθει το τερατακι μου:|:-|:|

να εχετε ενα ηρεμο βραδυ ολες

περαστικα στα αρρωστουλικα

κουραγιο μανες :rolleyes:


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...