Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μάϊος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Γεια σας, γεια σας, γεια σας

Ευχαριστούμε Ριτακι για τις ευχές, με το καλό και στα δικά σας.

Καλά όχι επειδή είναι ανίψια μου άλλα ήταν μια ΚΟΥΚΛΑΑΑΑΑΑ.

και το όνομα αυτής.... ΕΜΜΈΛΕΙΑ :D (απίστευτο όνομα εεεε)

Είμαι μέσα για συνάντηση:D

Να τη χαίρεστε και να τη δείτε όπως επιθυμείτε!!

όντως τέλειο το όνομα!


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rita__ki

    3184

  • fairymummy

    2682

  • natasa133

    1469

  • THENA

    1188

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

το δευτερο ούτε που το ξέρω! Που είναι?

Α! το είδα στο site τους. Αν και δεν είναι κοντά έχει μετρό οπότε με βολεύει και αυτό...ίσως και περισσότερο για να μην πάρω αμάξι!


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites

το δευτερο ούτε που το ξέρω! Που είναι?

στην στάση του μετρό στον Αγ. Δημήτριο

Link to comment
Share on other sites

Να τη χαίρεστε και να τη δείτε όπως επιθυμείτε!!

όντως τέλειο το όνομα!

Ευχαριστούμε ευχαριστούμε:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα και καλη εβδομαδα κοριτσια!!!!!

Τι κανετε?

Εμεις ευτυχως ειμαστε καλα.Τελικα δεν αρρωστησα.., λιγο ο λαιμος ποναγε, μου περασε με αλατονερο γαργαρες και μιυ χει μεινει λιγο συναχι που δεν ειναι ενοχλητικο. Ξεκουραστηκα ομως, ειδικα το Σαββατο δεν εκανα τιποτα.Σπιτι με τους αντρες μου, χαλαρα..Εχτες το μεσημερι πηγαμε σε ενα δευτερο ξαδερφακι μας που εσβησε το 1ο κερακι και περασαμε πολυ ομορφα!!!Ειχε αλλα 3 μωρακια και ειχαμε πολυ πλακα, με τα καροτσια να νανουριζουμε, να περνουμε σειρα για το καθισματακι του φαγητου...Παντως οχι να το παινευτω αλλα το δικο μου δεν ακουστηκε καθολου να γκρινιαζει...Μονο γελουσε με ολους και πηγαινε σε ολους!!Εχει γινει δημοσιοσχετιστας απο τωρα!! Φοβαμαι οτι για να χει βγει τοσο βολικο το πρωτο παιδι, το δευτερο θα βγει θηριο!!Ειδικα αν ειναι κοριτσι και μοιασει στη μαμα του που ηταν γκρινιαρικο μωρο...Για να δουμε...

Ειρηνακι περαστικα σας!!! Και με το καλο η βαφτιση!!

Κι εσεις xainti με το καλο η βαφτιση!Γλαστρακια ειχα φτιαξει κι εγω στη βαφτιση, ειχα παρει κατι κασπο χρωματιστα απο τα jumbo και αγορασα απο φυτωριο βασιλικους και αλλα εποχικα λουλουδια και ειχα βαλει στα τραπεζια αλλα και στον περιβαλλοντα χωρο.Ηταν πολυ ομορφα και εδιναν ωραιο τονο.Φυσικα εγιναν αναρπαστα γιατι τα πηραν ολα οι καλεσμενοι.Δεν χρειαζονται ιδιαιτερες γνωσεις κηπουρικης για να φτιαξεις!

Thena θα το συνηθισεις το μη υδραυλικο!Εγω σε τετοιο εμαθα οδηγηση και μαλιστα station wagon!Εγινα εξπερ στο παρκαρισμα (αλλα τα μπρατσα δεν εσφιξαν!)

Κοριτσια αν κανονισετε συναντηση ΣΚ πειτε μου κι εμενα!

Σας φιλω για την ωρα!


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites

kαλημερα φιλες μου !!!!!!!!!!!!!!

ομορφη βδομαδα να εχουμε !

αννικο μου να σας ζησει κ παλι η νεοφωτιστη.................τελεια επιλογη σε ονομα!!!!

sue μου μπραβο στον λεβεντη σου που ειναι τοσο βολικο παιδακι κ κοινονικο ! κ φυσικα να ειναι πολυχρονο κ το ξαδελφακι σας! εμεις την κυριακη θα παμε σε παρτυ κ θα εχει παιδακια αρκετα της ηλικιας του ειμαι πολυ περιεργη :D

εισαι κ εσυ μεσα για metro mall???αρκει να ειναι σαβ/ακο??


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Ριτακι! Θα ηθελα για metro mall, αλλα δεν σας λεω σιγουρα...Απλα Σαβ/κο με βολευει επειδη δουλευω τις αλλες μερες..Κανονιστε εσεις οποτε θελετε και αν με βολευει ερχομαι...Απο την αλλη σκεφτομαι επειδη κυκλοφορουν πολλες ιωσεις ισως να μην ηταν καλη ιδεα κλειστος χωρος με πολυ κοσμο...Εκτος αν δεν ειναι ωρα αιχμης...Ο, τι αποφασισετε εσεις!


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites

δεν σε ξεχναμε κοριτσακι μου απλα σαβ/ακνα θα γινεται της τρελης ...........

παρολα αυτα ας πουμε μια μερα (εκτος απαυτην την κυριακη) που σας βολευει αυτο η το αλλο σαβατοκυριακο ........... να ενημερωσουμε κ την αννικο μας


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα φιλες μου και μπεμπακια!!!!

Θενα μεγεια το αυτοκινητο, καλοταξιδο, το δικο μου πρωτο(σκαραβαιος) ειχε απιστευτα βαρυ τιμονι αλλα το συνηθιζεις, βεβαια τοτε το μονο που με ενοιαζε ηταν που ειχα αυτοκινητο..:P

Ριτα μπραβο που κλεισατε για την βαφτιση, με το καλο να ολοκληρωσεις τις ετοιμασιες και να φτιαξεις μια υπεροχη μερα για τον Γιωργακι σου!

Ειρηνη καλο κουραγιο με την ανακαινηση(το χειροτερο μου να μπλεκω με μαστορους), αλλα αξιζει!!

Αννικο να χαιρεστε την νεοφωτιστη(τελειο ονομα)!!!

Sue ευτυχως την γλυτωσες, προσεχε ομως κυκλοφορουν πολλες ιωσεις, στο γραφειο οι μισοι ειναι αρρωστοι.

Εμεις ειμαστε μια χαρουλα, ο Νικολας μου μεσα σε 3 μερες μπουσουλησε, σηκωνεται απο ξαπλα καθηστος και ορθιος στο παρκο. Κατεβασαμε λοιπον το στρωμα στην κουνια και τελειωσε η περιοδος χαρητος για τη μεση της μαμας........

Περιεργη η βδομαδα που περασε, στη κυριολεξια δεν μου εφταναν οι ωρες, εκανε και μια επεμβαση η κυρια που με βοηθαει στο σπιτι οποτε για ενα μηνα τουλαχιστον ολα μονη μου......

Το 8ωρο στη δουλεια δεν με πειραξε οσο περιμενα, οταν γυριζω ομως δεν θελω να κανω τιποτα αλλο απο αγκαλιτσες με το μπουμπουκι μου.....

:)

Για τη συναντηση θα ηθελα πολυ να ερθω αλλα εχουμε ενα θεματακι με το αυτοκινητο(κλαιμε πολυ) και ειναι λιγο μακρια το metro mall, ομως δεν θελω να αλλαξεται μερος για εμενα γιατι δεν ειμαι σιγουρη, κανονιστε εσεις και ισως τα καταφερω.


P6jGp3.png?33zfA7k2

TZcSp3.png?gfJ9ZCG8

Link to comment
Share on other sites

ελενακι θα χαρουμε πολυ νασας δουμε !!!!!

δεν θα μπω στην διαδικασια αν κ ειναι μακρια η κοντα, ειναι καπου στην μεση για πολλες κ εχει μετρο που τις περισσοτερες βολευει .........

αντε τωρα να βρουμε μερα .....................αν κ πιστευω καλυτερα καθημερινη παρολα αυτα δεν εχω προβλημα ............ θελω να σας δω (οσες περισσοτερες γινεται) κ δεν θελω να σταθω σε αυτα ..............

μενει κοντα εκει κ η νεκταρια κ παρολο που δεν μπαινει πια εδω μπορειτε οσες εχετε επικοινωνια μαζι της να την ενημερωσετε γιαναρθει μαζι με την μαριλιζα της............

εγω μπορω αυτη την βδομαδα μονο απογευμα(μετα τις 5) ...........

Αυτο το σαββατο μπορω επισης

την αλλη βδομαδα εχουμε δουλειες αλλα δεν εχουμε ακομα βγαλει προγραμμα οποτε προς το παρον εμαι free κ για ολη την αλλη βδομδα........

μιλησα κ με την δουλεια ...πηρα μηπως επιτελους ηξερε που θα με στειλει αλλα ακομα λεει ειναι νωρις.ηταν καπως βιαστικος κ δεν μου αφησε περιθωρια να πω κ γω για το 8ωρο κ για το εξτρα ρεπο .........

ελενακι υπομονη τωρα που δεν εχεις καμια βοηθεια στο σπιτι κ καλο κυνηγητο με τον γιο σου !!!!! :lol:


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια μου, νομιζω καλυτερα για εμπορικο ειναι καθημερινες απογευματακι που δεν θα γινεται και ο κακος χαμός!!!! και να μπορεσουν και τα κοριτσακια που δουλευουν...ΣΚ γινεται παντου της τρελής!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Ελενακι! Μπραβο στο Νικολακη!!! Πηρε φορα με τη μια και τα κανε ολα μαζι!

Αυτο με το σκυψιμο στην κουνια ειναι θανατος για τη μεση, οντως...Εγω του δινω τα χερια, σηκωνεται ορθιος και μετα τον σηκωνω να τον βγαλω. Να δω οταν φουσκωσω τι θα κανω...Θα τον μαθω να σκαρφαλωνει και να κατεβαινει μονος του!!! χιχιχι!!

Αν θελετε καθημερινη να κανονισετε δεν εχω προβλημα, μπορει να τα καταφερω κι εγω το απογευμα.


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια μου, νομιζω καλυτερα για εμπορικο ειναι καθημερινες απογευματακι που δεν θα γινεται και ο κακος χαμός!!!! και να μπορεσουν και τα κοριτσακια που δουλευουν...ΣΚ γινεται παντου της τρελής!

συμφωνω κοριτσακι μου κ εγω σε αυτο .............

χωρις ομως να ειμαι απολυτη κ να δημιουργησω καποιο προβλημα

(εγω θαρθω η με ταξι η θα με φερει ο αγγελος.μετρο δεν εχουμε αλλωστε εδω)


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...