Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

Cafe Μάϊος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

ερωτηση κ επιστρεφω

σε ποιες αρεσει αυτο?

http://www.happyhouse.gr/index.php/navagos.html

καλημερα,καλημερα!!!

ριτακι εγω δεν ξετρελαθηκα αλλα ειναι μια ωραια και πρωτοτυπη μπομπονιερα!!!

δειτε κι εδω ωραιο θεμα;)

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=80674

κατα τα αλλα ειμαστε στην κορυφωση του αλματος και τα βραδυα μας ειναι πικρα...ξυπναει πολλες φορες κλαιγοντας και δεμ ξερει τι θελει...


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rita__ki

    3184

  • fairymummy

    2682

  • natasa133

    1469

  • THENA

    1188

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κατα τα αλλα ειμαστε στην κορυφωση του αλματος και τα βραδυα μας ειναι πικρα...ξυπναει πολλες φορες κλαιγοντας και δεμ ξερει τι θελει...

Κουράγιο pasxalitsa με το άλμα... εμείς δε θυμάμαι πια μετά από πόσο καιρό επιτέλους σερί... κοιμάται ακόμα δηλαδή :) Κοντεύει 9ωρο :) Μακάρι το παιδάκι μου να ξαναβρεί τους ρυθμούς του!!!

Καλημέρες καλημέρες!!!:)


H7fep3.png

vkBmp3.png

4yGBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερες!!!!

Θενα με γεια το αμαξακι!!!!

Ριτα ωραια η μπομπονιερα! Πρωτοτυπη!

Φιλια στις υπολοιπες!!

Ο γιος μου εχτες με ειδε στις 9 το βραδυ απο το πρωι, γιατι ειχα παει για κατι ψωνια, και ενω γελασε και χαρηκε μολις με ειδε, τον παιρνω αγκαλια του μιλαω κι αυτος δεν με κοιταγε στα ματια, αλλα κοιταγε απο πισω μου το καδρο...Αδιαφορια μιλαμε...Οταν ερχεται ο μπαμπας του κανει χαρες και αν δεν τον παρει αμεσως αγκαλια γκρινιαζει!!! Γενικα εχει μια αδυναμια στους αντρες! Ειδικα με τον πατερα μου λιγωνεται...Μπορει να ειμαστε ολοι γυρω του και μολις δει τον παππου του σηκωνει τα χερακια του και κανει οτι κλαιει για να τον παρει αγκαλια!!! Κι εγω με τη μανα μου που ειμαστε περισσοτερες ωρες μαζι του χ@σμενες!!! Καταλαβες?? Δεν ζηλευω, παραπονιεμαι λιγο....

Αυτα...Φιλακια!


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites

sue μαλλον ειναι το μοναδικο αγορακι που το κανει αυτο...

δειτε εδω..εμεις θα παμε!

http://www.childrensbookfair.gr/


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

sue μαλλον ειναι το μοναδικο αγορακι που το κανει αυτο...

δειτε εδω..εμεις θα παμε!

http://www.childrensbookfair.gr/

και εμείς θα πάμε ή σήμερα ή την Δευτέρα, εσείς πότε θα πάτε ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

pasxalitsa μου υπομονη...ετσι ημασταν 3 βραδυα...ξαφνικα σημερα αλλο παιδι!!! κοιμηθηκε απιστευτα ηρεμα το βραδυ κ μεσα στη χαρα σημερα....η 36 βδομαδα ειναι η κορυφωση του αλματος...διαρκει μεχρι την 37 :)

πολλες καλημερες...κανω γενικη των γενικων..περιμενω κ τη κοπελα να μου κανει τα βαρια...τι ωραια που ειναι να απολυμαινεις το σπιτι σου αχαχαχαχααχααχ

Link to comment
Share on other sites

αχ καλημερα κ απο μενα!

ετρεχα στους γιατρους σημερα για τι ποδι κ αφου γυρισα κ ειπα να κατσω να αραξω αφου ειναι εδω ο αγγελος .τι μου λεει??????????/ οτι δεν εχουνε νερο ! κανεις εδω στην γειτονια κ φυσικ χωρις καμια προειδοποιηση ........... κ τωρα με βλεπω να πηγαινουμε στην πεθερα να κατσικονομαι αφου εδω ουτε να μαγειρεψουμε δεν μπορουμε ουτε να πλινουμε τον γιωργο ................. αχ αχ

pasxalitsa μου υπομονη τι να πεις?

ποτεδεν ημουν υπομονετικος ανθρωπος αλλα πλεον εχω ξεπερασει τα ορια της υπομονης οτι πρεπει ............. ποτε θα κανω μπαμ δεν ξερω

για μπομπο που λετε ξερετε τι μου αρεσει ???μπουκαλι με φελο(οχι δοκιμαστικος σωληνας) κοχυλια μεσα....αμμο χρωματιστη η χαλικι (οχι τουλι) μεσα μηνυμα ευχαριστω κ τετοια κ εξω τα κουφετα.......... τωρα να σας πω την αληθεια επειδη αυτα που βρισκω ειναι ακριβα αρκετα για μενα με εχει βαλει η αννικο μας στην διαδικασια μας να τα φτιαξω μονη μου .........εχω σκοπο να παρω υλικα κ να φτιαξωλιγα ετσι για δοκιμη


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

sue μαλλον ειναι το μοναδικο αγορακι που το κανει αυτο...

Και της ξαδερφης μου ο γιος ετσι εχει αδυναμια στον μπαμπα και στον παππου...Αλλα συνηθως τα αγορια εχουν αδυναμια στις μαμαδες...Τωρα μιλαγα με τη μανα μου και μου ειπε πως ετρωγε πριν φρουτοκρεμα και μπαινει μεσα ο πατερας μου και εκανε σαν τρελος να τον παρει αγκαλια!!! Βεβαια μαλλον τη βρισκει πανω στον πατερα μου γιατι ειναι χοντρουλης με μεγαλη κοιλια και ξαπλωνει πανω του ο μπεμπης και απολαμβανει!!!


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites

και εμείς θα πάμε ή σήμερα ή την Δευτέρα, εσείς πότε θα πάτε ;

εμεις η κυριακη η δευτερα πρωι...αναλογως ποτε θα μπορει ο μπαμπας μας...

λες να σε πετυχω πουθενα????:mrgreen::P:-D

pasxalitsa μου υπομονη...ετσι ημασταν 3 βραδυα...ξαφνικα σημερα αλλο παιδι!!! κοιμηθηκε απιστευτα ηρεμα το βραδυ κ μεσα στη χαρα σημερα....η 36 βδομαδα ειναι η κορυφωση του αλματος...διαρκει μεχρι την 37 :)

πολλες καλημερες...κανω γενικη των γενικων..περιμενω κ τη κοπελα να μου κανει τα βαρια...τι ωραια που ειναι να απολυμαινεις το σπιτι σου αχαχαχαχααχααχ[/QUOTΕ]

μακαρι να περασει γιατι καλα εγω...ολη μερα σπιτι ειμαι...αλλα δεν κοιμαται κι ο πατερας του και το πρωι κουτουλαει στην δουλεια...

καλες δουλιτσες................


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μολις μιλησαμε με ΕΥΔΑΠ κ εχει σπασει ενας αγωγος κ θα αργησει η βλαβη να φτιαχτει οποτε σε λιγο τα φορτωνουμε κ παμε στην πεθερα .......

κ τωρα τα ευχαριστα νεα................

φιλες μου μας πηρε ο παπαΝικολας απτην εκλησια κ ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑ 12.00 βαφτιζω τον γιο μου .............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ειμαι οχι απλα χαρουμενη αλλα συγκινημενη !!!!!!!!!


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑ 12.00 βαφτιζω τον γιο μου .............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ειμαι οχι απλα χαρουμενη αλλα συγκινημενη !!!!!!!!!

μπραβο κοριτσακι...

με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

αντε ριτακι παει κ αυτο .....αντε ολα θα πανε καλα;) εγω δεν τρελαθικα με την μπομπό:oops::oops: γενικα μου αρεσουν οι πρακτικεσ δλδ αυτεσ που θα μπορεισ να χρεισιμοποιησεισ καπου.σκεψου εσυ τι θα ηθελεσ να ειχεσ παρει απο μια βαφτυση.εγω κρεμαστρεσ καδρακια για το δοματιο κ κατι τετοια μου αρεσουν κ εχω πολυ ομορφα καποια στο δωματιο,τερσπα οτι σου αρεσει να παρεισ μην πολυ ρωτασ θα παρεισ πολλεσ αποψεισ χιχι:tongue:

κοριτσια ευχαριστω πολυ...καλο ειναι για μικρουλι που το θελαμε κ να φανταστητε εβαλε 50 ευρω βενζινη στη Λαμια κ οταν ηρθε ειχε καψει 15:tongue:

κ οταν πηγαμε θεσσαλονικη με το μεγαλο που ειναι κ 1-2 ωρεσ πιο μακρια καψαμε τουλαχιστον30 για να παμε μονο.....πολυ το χαρικα αντε τωρα να το συνυθισω :rolleyes:

εμεισ ειμαστε καλα ευτυχωσ ....λιγο βηχα εχει ακομα ο Ιασονασ το βραδακι αλλα πιστευω θα του φυγει.

εχω κατι δουλιτσεσ μετα τη δουλεια κ μετα σε μια φιλη

φιλουθια


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...