Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια σήμερα μπήκα 30η εβδομάδα! 🙏

      το θέμα είναι ότι μάλλον είμαι θεότρελη … εχω προσπαθήσει τόσο γι αυτό το μωρο και τώρα που κοντεύω να τα καταφέρω , νιώθω ότι δε μπορώ να το χαρώ και ειμαι καθηλωμένη στο κρεβάτι και ένα σωρό αλλά! πχ μου εστειλε πριν ένα βιντεάκι ο άντρας μου με αναμνήσεις από τις διακοπές μας κλπ τα τελευταία χρόνια και αντί να χαρώ και να πω κοιτα τα καταφέραμε , εγώ έκλαιγα με μαύρο δάκρυ ότι κοιτα τι καλα περνούσαμε και τώρα δεν περναμε και δεν κάνουμε τπτ, και πως είναι κλπ ! ε αφού ηρέμησα τώρα πάλι κλαίω γιατί εχω τύψεις που το σκέφτηκα, αμαρτία !  😔 και δεν ξέρω  πφφφ 

      Καλημέρα κορίτσι μου! Δεν είσαι καθόλου τρελή,έχεις περάσει πολλά,είσαι στο κρεβάτι ζώντας με την αβεβαιότητα.Μολις έρθει ο μπέμπης,θα δεις πόσο πιο όμορφη θα γίνει η ζωή σας και όλα αυτά ούτε που θα τα θυμάσαι.Με το καλό να περάσουν οι εβδομάδες και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τον μπέμπη ❤️

Cafe Μάϊος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κοριτσάκια μου αρρωσταιιινω!!!!! Εχω κρυαδες και ποναει ο λαιμος μου και το κεφαλι μου και θελω να παω σπιτι μου να ξαπλωσω.....Θα παρω αγκαλια και το παιδακι μου γιατι θα μαι μονη σπιτι και θα αραξω... Καλο Σαββατοκυριακο!!!


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rita__ki

    3184

  • fairymummy

    2682

  • natasa133

    1469

  • THENA

    1188

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

μακαρι να περασει γιατι καλα εγω...ολη μερα σπιτι ειμαι...αλλα δεν κοιμαται κι ο πατερας του και το πρωι κουτουλαει στην δουλεια...

καλες δουλιτσες................

εμενα δεν σηκωνεται ο αντρας μου...εγω ειμαι στο ποδι τη νυχτα :rolleyes: κ εχω να παω κ γραφειο αλλα δε με πειραζει...εχετε κλαμματα εσεις? εμενα απλα με σηκωνε ανα 2-3 ωρες για φαι...10 λεπτα υποθεση...οποτε τη παλευα το πρωι

Link to comment
Share on other sites

α,οχι ο αντρας μου δεν σηκωνεται...δεν θελω κι εγω αλλα

δεν μπορει μωρε και να τον ταισει.............:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

απλα καποια απο τις φορες που θα ξυπνησει ο μικρος μπορει να κλαιει και μεχρι να σηκωθω ξυπναει και ο αντρας μου...

αλλες φορες τον παιρνω για λιγο στο κρεβατι μας και τον ταιζω ξαπλωμενη γιατι κουτουλαω...

ε,εκει τον ξυπναμε....

εχουμε και δυνατη φωνη! :-D

γενικοτερα ομως αυτες τις μερες τα βραδυα μας ειναι ζορικα...α

αλλες φορες ξυπναει και δεν νυσταζει...θελει να καθεται μαζι μας στο κρεβατι και μιλαει...παιζει με την πιπιλα...με μενα...

αστα! :P


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

thena καλορίζικο καλοτάξιδο!ri_taki με το καλό η βάφτιση του μικρού.

Sue περαστικά να προσέχεις γιατί είναι άτιμη αυτή η ίωση

Πάντως και εγώ θα συμφωνήσω με την thena και εμένα μου αρέσουν οι πρακτικές μπομπονιέρες και με τα όσα έχω διαβάσει έχω μπερδευτεί. Για θέματα δεν ξέρω δεν μου αρέσει και πολύ η ιδέα. έχω μπερδευτεί τελείως.

Σε αυτό που έχω καταλήξει είναι ότι στο τραπέζι θα βάλω γλαστράκια με μαργαρίτες φούξια αν υπάρχουν γιατί δεν την κατέχω την κηπουρική. Σκέφτομαι να πάρω και κάποιον να απασχολήσει τα παιδάκια στην ταβέρνα θα δούμε βέβαια υπό σκέψη είμαι ακόμα. Το μόνο που έχω καταλήξει είναι ότι θα πάρω μπομπονιέρες τσαντούλες που μου αρέσουν πάρα πολύ και επειδή είναι πολύ ακριβές ψάχνω την πιο φτηνή. και οι μολυβοθήκες για τα παιδάκια μου αρέσει πολύ σαν ιδέα. Μίλησα πολύ σταματήστε με.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

tsoupres gia sas:D

sue perastika katse spiti k min kounisis roupi:|

xainti eyxaristo poli:mrgreen:

to pira simera ola ok alla sto parkarisma ine diskolo logo timoniou poy den ine idravliko alla den pirazi ...ipame tha kano mpratsa gia to kalokeri xixi.

simera o Iasonas den theli na kimithi ....olo milaei monos toy k griniazi ...isos tora kimithike den ton akouo...:roll::roll:

kalo savatokiriako ...ayrio ti tha ftiaksete gia fai?

leo na paro kana psari se feta k na to valo sto foyrno me patates kolokithi ntomata kremidi ti lete tha vgi kalo?den to exo ksanakani!!!!!!!:roll:


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

tsoupres gia sas:D

sue perastika katse spiti k min kounisis roupi:|

xainti eyxaristo poli:mrgreen:

to pira simera ola ok alla sto parkarisma ine diskolo logo timoniou poy den ine idravliko alla den pirazi ...ipame tha kano mpratsa gia to kalokeri xixi.

simera o Iasonas den theli na kimithi ....olo milaei monos toy k griniazi ...isos tora kimithike den ton akouo...:roll::roll:

kalo savatokiriako ...ayrio ti tha ftiaksete gia fai?

leo na paro kana psari se feta k na to valo sto foyrno me patates kolokithi ntomata kremidi ti lete tha vgi kalo?den to exo ksanakani!!!!!!!:roll:

fileto psari sto fourno einai oraio me patata karoto kolokuthi kai selino. xoris ntomata me ladaki kai piperi-alati. meta vazeis lemoni

einai polu oraio emas mas aresei polu.


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα φιλες μου ! καλο σαβ/ακο σε ολες!!!!

πως μου ειστε?????????????

τα ζουζουνια καλα?εσεις????

ο μικρος ειναι εδω κ 1μιση ωρα στο παρκο κ παιζει μονος του !!!!! απιστευτο μου φαινεται .δεν με κοιταει καν καθεται κ παιζει με την ησυχια του ....φωναζει μιλαει ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!! μακρι να μην ειναι τυχαιο κ να καθεται ετσι να παιζει πιο συχνα !!!! φτου φτου μην το ματιασω !!!

fairy μου εχω ερθει σε επαφη με την φιλη σου κ ειναι εξυπηρετικοτατη ....... κατι μου λεει οτι θα μου λυσει πολλα "προβληματα" της εχω πει τι ψαχνω πως το ψαχνω κ ποσα θελω να δωσω κ ψαχνει η κακομοιρα λες κ προκειται για την δικη της βαφτιση .........οπως κ ναχει συνεργαστουμε δεν συνεργαστουμε εχω να πω οτι ειναι πολυ πολυ γλυκια!!!!

αυτα κ πολλα ειπα.........

κ ετσι για να γεμισω την σελιδα εχω να πω ........οτι σε οσες βαφτισεις εχω παει οσο ωραια κ να ειναι η μπομπονιερα ποτε δεν την εχω στολισει ......κουπες μπομπονιερα δεν μου αρεσει καθολου η ποιοτητα τους κ κατι αλλα τυπου παιδικα δεν τα χρησιμοποιησα ποτε γιατι εμενα με την μανα μου κ δεν μου αρεσαν κιολας....τα φυλαγα παντα για λιγο σαν ενθυμιο σε καποιο συρταρι κ με την πρωτη ευκαιρεια φουντο ....μονο μια φορα σε μια βαφτιση κρατησα ενα χειροποιητο μπρελοκ που εγραφε 2008 κ ηταν με χαντρες κ εμοιαζε καπως σαν γουρι ......

στην γαμοβαφτιση που ειχα παει τελευταια αν θυμαστε ειχαν κατι σαν γκραβουρα που γραφει κ το ονομα της μικρης κ ηταν πανακριβο κ πραγματικα ομορφο αλλα κ αυτο σε καποιο συρταρι το εχω..........

γουστα ειναι αυτα σιγουρα..........κ καποιος αλλος αντιστοιχα θα βαλει σε καποιο συρταρι κ το δικο μου (τουλαχιστον δεν θα ΤΟ χω πληρωσει 4 ευρω).

τωρα οι καλεσμενοι θα ειναι φιλοι μας που δεν εχουν παιδια κ ειναι σε αλλη φαση κ δεν νομιζω να τους νοιαζει να στολισουν μια μολυβοθηκη κτλ κ μεγαλοι ανθρωποι(σογια) που εχουν μεγαλα παιδια κ παλι δεν νομιζω να στολισουν κατι τετοιο.οχι οτι θα τους νοιαζει να στολισουν το μπουκαλι που σας λεω ....αλλα τουλαχιστον αρεσει σε μενα ........... αλλα κ παλι μπορει ν ατο βλεπω λαθος κ να υποθετω βλακειες.

αυτα πολλα ειπα............βαριεμαι ομως κ ηθελα να νοιξω ενα θεμα ........κ προς θεου δεν θελβ να παρεξηγηθω με τις κοπελες που ειπαν οτι τους αρεσουν η με τις κοπελες που ειπαν οτι δεν τους αρεσει αυτο που εδειξα..... ισα ισα χαιρομαι να ακουω γνωμες με ειλικρινια...αυτα

σας αγαπω πολυ ε?!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

η naya η irene εχουν ψιλοχαθει ??? ελπιζω ολα να ειναι καλα........

η marsolan νομιζω θα ερχοταν αθηνα ε????

φιλες οχι αυτη την βδομαδα αλλα την αλλη τι λετε να κανονισουμε συναντηση ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

μα τι σιωπη ειναι αυτη ???

ακομα κ στο σπιτι μου .............

ο γιωργος τεζα

ο σκυλος τεζα κ αυτος

ο αγγελος στη δουλεια κ γω μονηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

που ειστε ????

εφτιαξε παστιτσιο !


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μιαμ μιαμ πατσιτσιο καιρο εχω να φτιαξω:rolleyes::tongue:

εδω ειμαι κοπελιααα...κ εμενα κοιματε ο φουσκασ μου:mrgreen: τα αλλα ειναι μεσα στο δωματιο τουσ με τον πατερα τουσ...κ εγω καθομαι στο δωματιο κ χαζευω ....παρηγγιλα κ κατι παπουτσια που ειδα στο my shoses ....πλακα πλακα κατι εχει ιδικα για τα παιδια που τα τρωνε τα παπουτσια τουσ μια χαρα ειναι!


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

γιατι βρε συ λες φουσκα το παιδακι σου ?μια χαρα ειναι αντε απο κει !!!!

εγω απτην βαρεμαρα μου σιδερωσα λιγο (ετσι κ το παρει χαμπαρι ο αγγελος θα με σκοτωσει ομως)

ασχετο αλλα η μικρη αδελφη του αγγελου τελικα αγορακι περιμενει κ λεει της ειπε ο γιατρος οτι εχει πολλα μαλλια........... γινεται αυτο ?:rolleyes:


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

ΑΝΤΕ ΚΑΛΕ ΣΙΓΑΑΑΑ

ΕΡΧΕΤΕ Ο ΞΑΔΕΡΦΟΥΛΗΣ:tongue:.....

ΦΟΥΣΚΑΣ ΦΟΥΣΚΑΣ ΡΙΤΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΕ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΤΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΑΚΟΜΑ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ:mrgreen::mrgreen::mrgreen: ΤΟΥΜΠΑΝΟ Η ΚΟΙΛΙΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΤΑ ΜΠΟΥΦΑΝ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ 3 Κ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΔΙΑΡΙ ΠΟΥ ΚΛΕΙΝΕΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΣΤΑ ΜΑΝΙΚΙΑ....ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΧΙΟΝΙΑ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ Κ ΕΧΕΙ ΚΡΥΟ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΑΜΑΝΙΚΑ Κ ΞΕΚΟΥΜΠΟΤΑ ΜΠΟΥΦΑΝ.

ΚΟΙΤΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΕ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΕΙ ...ΑΝ ΟΧΙ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΩ;):tongue:


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

γιατι βρε συ ποσο ειναι το ιασονακι σου ? υπερβολικη γινεσαι φιλεναδα μια χαρουλα ειναι ο κουκλος !

κ μην λες για μπουφαν γιατι κ εγω πηρα ενα απτα μπενετον κ τωρα του ειναι ισα ισα κ εχω μετανιωσει που δεν το πηρα μεγαλυτερο ασε ασε ...........

πηγαινε αν εχεις χρονο στην ομαδα να δεις εναν μικρο βιντεο τον γιωργο τα χριστουγεννα ..........

ναι ερχεται κ αλλος γιωργης αποτι φαινεται .......γερο να ειναι το παιδακι .......μαιο γενναει κ αυτη ......... :)


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...