Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 42 λεπτά , Angot είπε:

      κορίτσια 30+1 σήμερα και φτιάχνω τη τσάντα του μαιευτηρίου μου, ανάμεικτα συναισθήματα ! χάρα, άγχος,ανυπομονησία ,αβεβαιότητα για το τι θα προκύψει ,συγκίνηση , κλάμα (πραγματικά λες και εχω ανοίξει βρύση είναι)  , αναδρομή στο τι εχω περάσει , όνειρα, φοβος, περηφάνεια , και πολλά αλλά που ούτε καν ξεχωρίζω τι είναι  …. δε περίμενα ποτέ μια βαλιτσουλα mom’s bag να μου  δημιουργήσει τόσα πολλά συναισθήματα ! για το μόνο που ειμαι σίγουρη είναι ότι εχω κάνει ότι καλύτερο μπορώ για να έρθει αυτό το μωράκι στον κόσμο ! στο βρεφακι μ  θα πάρω μόνο μια αλλαξιά στην περιπτωση εστω 1% να το πάρω μαζί μ φεύγοντας  και μια εικονίτσα από την παναγια της τσαμπίκα! με κάποιες κοπέλες ξεκινήσαμε παρέα , κάποιες είστε πιο καινούριες!! καλή επιτυχία να ευχηθώ σε όλες μας, ευχαριστώ που με ακούγατε να σας πρήζω ( θα το κάνω μέχρι να γεννήσω βέβαια , ελπιζω για βδομαδες ακόμα 😉) γερά μωράκια να φέρουμε στον κόσμο και ας ταλαιπωρούμαστε!  να μου πείτε καλή τύχη από τώρα 🥰

      Όλα θα πάνε καλά και θα γυρίσεις σπίτι με το μωράκι σου τον σωστό χρόνο. Μεγάλη μέρα σήμερα η γιορτή των Βαΐων. Ο Θεός και η Παναγία να είναι μαζί σου! 🙏

Cafe Μάϊος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rita__ki

    3184

  • fairymummy

    2682

  • natasa133

    1469

  • THENA

    1188

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

γιατι βρε συ ποσο ειναι το ιασονακι σου ? υπερβολικη γινεσαι φιλεναδα μια χαρουλα ειναι ο κουκλος !

κ μην λες για μπουφαν γιατι κ εγω πηρα ενα απτα μπενετον κ τωρα του ειναι ισα ισα κ εχω μετανιωσει που δεν το πηρα μεγαλυτερο ασε ασε ...........

πηγαινε αν εχεις χρονο στην ομαδα να δεις εναν μικρο βιντεο τον γιωργο τα χριστουγεννα ..........

ναι ερχεται κ αλλος γιωργης αποτι φαινεται .......γερο να ειναι το παιδακι .......μαιο γενναει κ αυτη ......... :)

ηταν 10,300 τωρα δεν ξερω αλλα κατι παρα πανω εχει!:confused: κ εγω του πηρα ενα στο cosmos που πηγαμε κ του πηρα το 86 αλλα δεν κλεινει απο τα energiers με εκπτωση 12,5 ευρω τπτ;) κ να μην το βαλει δεν με νιαζει αλλα του το δοκιμασα ηταν μεγαλο στα χερια αλλα δεν του το εκλεισα κ την πατησα κ τωρα του βαζω ενα μεγαλυτερο που ειχα του γιωργου:|

τελειο το βιντεακι πολυ γελασαμε:mrgreen: καλε κατι βιντεο δικα μου που ειναι?:rolleyes:

οι αλλεσ χλωμο το βλεπω να ερθουν ...σαββατο σημερα ρεπαρουν χιχι απο δευτερα τωρα;)


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

τελειο το βιντεακι πολυ γελασαμε:mrgreen: καλε κατι βιντεο δικα μου που ειναι?:rolleyes:

στα βιντεο της ομαδας ειναι βρε συ .......κ η δαναη κ ο ιασονας κ στο αμαξι ...... :tongue: εχει 3 σελιδες στην σελιδα 2 ............. μπες απο υπολογιστη ομως ε?αλλα το τσεκαρα υπαρχουν !


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

edo eimaste kai emeis!!!!

molis koimithike! oxi gia vradu. enan pnako tha kanei kai tha xupnisei!

simera pigame volta sto kentro kai itan mazi kai i aderfi mou me ton andra tis kai ti mikri. omorfa perasame alla eixe kruo!

emas to mpoufanaki mas pou tou eixa parei apo ti Glaskovi tou kanei akoma. tou itan megalo otan to peira. de thumamai an einai gia 12 i 18 minon.


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

rita ego eimai mesa gia sunantisi! thelo tooooooooso polu!

oso gia tis mpomponieres an skeftaise pos den se endiaferei an tha tin kratisei o allos einai kali idea to xamogelo. sto xa xanapei alla to xanaleo! xixixi

simera sto suntagma sto metro eixan ekthesi kai eixe kai tis mpomponieres. den einai kakes


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια και μωράκια!!!!!!!!!!!!!Τι κάνετε; Ευχομαι να είστε καλά γιατί δεν έχω προλάβει να διαβάσω τίποτα εδω και 5-6 μέρες. Έμείς κολλήσαμε οικογενειακώς μια γριπούλα και ο μπαμπάς μας την πέρασε πιο επώδυνα, φανταστείτε οτι απο το μπούκωμα βούλωσαν τα αυτιά του και λίγο έλειψε να σπάσει το τύμπανό όπως μας είπε ο γιατρός. Ευτχως η μικρή έχει μόνο μυξούλες και βάζουμε και otrivin το βράδυ και κοιμόμαστε καλύτερα. Πήγαμε και την παρασκευή στην παιδίατρο και γίναμε 8600 και 72 εκ. Μας είπε οτι μπορούμε να φάμε και ντομάτα και φακές και κριθαράκι.Βγάζουμε και το δεύτερο δοντάκι μας κάτω δίπλα στο πρώτο.

Κλείσαμε και ημερομηνία για βάπτιση 26 ιουνίου και τώρα θα αρχίσω το ψάξιμο.

Είδα μια λαμπάδα και ένα κουτί μαζί με το λαδάκι και το σαπουνάκι 230 ευρώ. Πως σας φαίνεται απο τιμή γιατί δεν έχω ιδέα. Το είδα απο το ιντερνετ και πήρα τηλ γιατί μου άρεσε πάρα πολύ.Μπομπονιέρες θα φτιάξω εγω με την κουνιάδα μου και προσκλητήρια απο το τυπογραφείο που έκανα και του γάμου μου.

Ευτυχώς την πέμπτη άρχισε η ανακαίνιση και εχω βάλει κάποια πράγματα σε σειρά αν και τα απογεύματα όλα είναι κλεισμένα με ραντεβου για πλακάκια, είδη υγιεινής και κουζίνα οπότε το βράδυ πέφτω συνήθως μαζί με την μικρή.

Δεν θυμάμαι τίποτα άλλο να σας πω. Σας σκέφτομαι όμως πολύ και θα βρω χρόνο να διαβάσω τα προηγούμενα. Πολλά φιλιά


eRUnp3.png

7Pgnp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια...

ακομη Αθηνα ειμαι,αυριο φευγω να παω στο κοριτσακι μου που μου ελειψε αλλα τελικα δεν στεναχωρηθηκα οσο νομιζα.Ισως γιατι ηξερα οτι την αφηνω στα καλα χερια του μπαμπα και της γιαγιας της...της οποιας εχω απολυτη εμπιστοσυνη.Κι επισης στα τηλεφωνηματα μου μαθαινα για ενα παιδι χαρουμενο που ετρωγε και κοιμοταν καλα...οποτε δεν ενιωσα ασχημα!!!

Αυριο θα το πιασω στα χερια μου και θα το αγκαλιαζω και θα το μυριζω ολη μερα λεμε..

Γνωρισα απο μκοντα και την Μπουμπουκα αλλα και κατι αλλες φιλες απο το καφε των Αγωνιων και περασαμε τελειαααααααα...μακαρι να γνωριζα κι εσας.Ισως την επομενη φορα να καταφερω να σας δω!!

Βρε κοριτσια γιατι δεν κανουν τα ρουχακια στα μικρα σας??Εμενα μια χαρα φοραει της ηλικιας της κι ειναι κι αυτη σιγουρο το 10κιλο και ποντους πανω απο 76...βεβαια να πω και την αληθεια παταω σε σιγουρα μονοπατια..Μαδερκερ,Νεξτ κλπ

Παντως εχω παθει μια παρακρουση και της αγοραζω ρουχα ολο για του χρονου...εγω δεν βρηκα τιποτε να μου αρεσει(περα απο δυο τσαντες που χτυπησα:rolleyes:)αλλα στα βρεφικα ηθελα να τα παρω ολααααααααααα!!!

Σας αφηνω να πεσω για υπνο...αυριο ταξιδευω οχι νωρις βεβαια αλλα θελω να χορτασω υπνο...κανω αποθηκες γιατι ποιος ξερει ποτε θα ξανακοιμηθω σερι τοσες ωρες:tongue:

Καλη Κυριακη σε ολες!!!!

Link to comment
Share on other sites

kaλημερα κ απο μενα!!!!

ομορφη κυριακη σε ολες!

εμεις σημερα λεμε να την κανουμε την τσαρκα μας γιατι εχουν μεινει λιγες μερες ξεγνοιασιας ακομα............

ειρηνακι μου περαστικα σας δεν την γλιτωσατε κ σεις γμτ......

μπραβο για την βαφτιση !!!!!!!για τις τιμες που ρωτας δυστυχως δεν ξερω να βοηθησω ....εδω μαζι θα ψαχνουμε μην σε νοιαζει ............

αντε αντε να τελειωνετε κ με την ανακαινιση κ καλα αποτελεσματα να εχετε!!!!

νατασουλι μου που σε βολευει εσενα ?????? οχι αυτη αλλα την αλλη βδομαδα μπορω ολες τις μερες σχεδον γιατι ο αγγελος θα εχει αδεια κ θα του ζητησω να κανει το ταξι(να με φερει κ να με ερθει μετα να με παρει ) μονο 1 μερα μεσα στην αλλη βδομαδα θα παμε παιδιατρο.......

μετρο mall σε βολευει καθολου ????? για να πουμε κ στην αννικο ναρθει που ειναι κοντα κ εχει κ 2 ζουζουνια?????? που θες????????????athens heart?

marsolan καλη επισροφη στην κουκλαρα σου !!!! δεν μας ειπε τιποτα η μπουμπου αλλιως ισως καποιες μας φορτωνοσασταν ! δεν πειραζει μια αλλη φορα ......χαιρομαστε πατως που περασατε ομορφα ! ειδα κ φωτο να σου πω την αληθεια κ εισασταν ολες σας κουκλαρες!

οσο για τα ρουχα που λες ισως φταιει η μαρκα δεν ξερω .......... ειμαστε αναμεσα στο 9-12 κ 12-28 αναλογα την γραμμη καθε ρουχου ........ απο κιλα ειμαστε 9 σχεδον

ακουω προτασεις κ σημετοχες γιατην συναντηση !!!!!!!!!!

(αλλιως νατασσα οι δυο μας οκ?)


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

μιας κ ανεφερε νωρτερα την αννικο μας............σημερα βαφυιζει ο αδελφος της το παιδακι του !!!!! να τους ζησει κ παντα γερο κ χαμογελαστο !!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:

ο γιος μου παλι σηκωθηκε 6.30 τι θα το κανω????/πει βδομαδα αυτη η ιστορια .......βεβαια μην ειμαι χαριστη μετα παραμενει ηρεμο σχετικα κ παιζει κ τετοια ....εγω ομως κουτουλαω..............παω για δευτερο καφε κ δεν τον ευχαριστιεμαι γιατι εχω να καπνισω πανω απο βδομαδα με αυτο το κωλοκρυο .............. αντε να ανοιξει το ματι


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μολις μας καλεσαν σε παιδικα γενεθλια την αλλη κυριακη !!!!!!!!! της φιλης μου που ειχε κανει την γαμοβαφτιση ................ χρονιζει η μικρη της !!!!!!!

αχ αχ μεγαλωνουν τρομακτικα γρηγορα τα αστερια μας:rolleyes:


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

kaλημερα κ απο μενα!!!!

ομορφη κυριακη σε ολες!

εμεις σημερα λεμε να την κανουμε την τσαρκα μας γιατι εχουν μεινει λιγες μερες ξεγνοιασιας ακομα............

ειρηνακι μου περαστικα σας δεν την γλιτωσατε κ σεις γμτ......

μπραβο για την βαφτιση !!!!!!!για τις τιμες που ρωτας δυστυχως δεν ξερω να βοηθησω ....εδω μαζι θα ψαχνουμε μην σε νοιαζει ............

αντε αντε να τελειωνετε κ με την ανακαινιση κ καλα αποτελεσματα να εχετε!!!!

νατασουλι μου που σε βολευει εσενα ?????? οχι αυτη αλλα την αλλη βδομαδα μπορω ολες τις μερες σχεδον γιατι ο αγγελος θα εχει αδεια κ θα του ζητησω να κανει το ταξι(να με φερει κ να με ερθει μετα να με παρει ) μονο 1 μερα μεσα στην αλλη βδομαδα θα παμε παιδιατρο.......

μετρο mall σε βολευει καθολου ????? για να πουμε κ στην αννικο ναρθει που ειναι κοντα κ εχει κ 2 ζουζουνια?????? που θες????????????athens heart?

marsolan καλη επισροφη στην κουκλαρα σου !!!! δεν μας ειπε τιποτα η μπουμπου αλλιως ισως καποιες μας φορτωνοσασταν ! δεν πειραζει μια αλλη φορα ......χαιρομαστε πατως που περασατε ομορφα ! ειδα κ φωτο να σου πω την αληθεια κ εισασταν ολες σας κουκλαρες!

οσο για τα ρουχα που λες ισως φταιει η μαρκα δεν ξερω .......... ειμαστε αναμεσα στο 9-12 κ 12-28 αναλογα την γραμμη καθε ρουχου ........ απο κιλα ειμαστε 9 σχεδον

ακουω προτασεις κ σημετοχες γιατην συναντηση !!!!!!!!!!

(αλλιως νατασσα οι δυο μας οκ?)

to mall me volevei kalitera mias kai den xero kan pou einai to athens heart, alla kai golden hall, i sto kentro eimai ok!


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites

μιας κ ανεφερε νωρτερα την αννικο μας............σημερα βαφυιζει ο αδελφος της το παιδακι του !!!!! να τους ζησει κ παντα γερο κ χαμογελαστο !!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:
Γεια σας, γεια σας, γεια σας

Ευχαριστούμε Ριτακι για τις ευχές, με το καλό και στα δικά σας.

Καλά όχι επειδή είναι ανίψια μου άλλα ήταν μια ΚΟΥΚΛΑΑΑΑΑΑ.

και το όνομα αυτής.... ΕΜΜΈΛΕΙΑ :D (απίστευτο όνομα εεεε)

Είμαι μέσα για συνάντηση:D

Link to comment
Share on other sites

to mall me volevei kalitera mias kai den xero kan pou einai to athens heart, alla kai golden hall, i sto kentro eimai ok!

natasa, τι κάνεις; Το Athens Mall ή το Mall Athens Metro εννοείς οτι σε βολεύει περισσότερο ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...