Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Mανούλες Μαίου 2015


Present

Recommended Posts

Ησουν τυχερή!κι εμένα 39+5 μ'έβαλε χωρίς κανέναν απολύτως λόγο κ με περίμενε μόνο 4 ωρες...πού να βγει το μωρό τοσο γρήγορα...Καισαρική και δε σήκωνε και κουβέντα! Τεσπα, το εχω αφήσει πισω μου πια...Αλλαξα γιατρό και παμε για τα καλύτερα!


55G7p3.png1qpAp3.pngHrKep2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ησουν τυχερή!κι εμένα 39+5 μ'έβαλε χωρίς κανέναν απολύτως λόγο κ με περίμενε μόνο 4 ωρες...πού να βγει το μωρό τοσο γρήγορα...Καισαρική και δε σήκωνε και κουβέντα! Τεσπα, το εχω αφήσει πισω μου πια...Αλλαξα γιατρό και παμε για τα καλύτερα!

Η αληθεια ειναι οτι πηγε γρηγορα η διαδικασια σ εμας,6 ωρες ο τοκετος.

Μακαρι αυτη τη φορα να ερθουν τα πραγματα οπως τα θελεις κ ονειρευεσαι!


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!! Βασούλα καλά έκανες κ δεν αγχωνεσαι ο γιατρός σου δεν θα το άφηνε αν ηταν κάτι που χρειαζόταν άμεσα θεραπεία!!! Κάνε τις πλύσεις κ πιστεύω όλα θα πάνε καλά!!! Λιτσακι μου δεν πειράζει είπαμε καλυτερα να ακυρωνοντε τα ραντεβού είναι για καλό σκοπό!!! Θεοδώρα καλώς ήρθες στην παρέα μας!! Πάμε μαζί λοιπον για vbac ,εμένα με έβαλε ο γιατρος με τεχνιτους κ περιμενε ουτε 2ωρες οποτε νομιζω κερδίζω το βραβείο του μεγαλύτερου προβάτου!!! Μετα εννοείται καισαρική να ξεμπερδευουμε!! Δεν πειράζει τα λάθη είναι για να διορθώνονται,δεν την ξαναπαταμε πια!!! Να ρωτησω με ποιον γυναικολγο πας για vbac;Αθήνα είσαι;


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αθήνα ναι! Νομίζω τον ιδιο πρεπει να εχουμε...αυχενική κ μετά ραντεβού στις 17 εβδ. λέει και το δικό μου πρόγραμμα...!χεχε!;)

Αν είναι στα Βριλήσσια τοτε έχουμε τον ιδιο!!! Τον ίδιο κ το Λιτσακι!!! Χαχαχα γούστο θα έχει να γεννάνε μαζί!!! :tongue:


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια μου καλησπέρα είμαι μές την τρελή χαρά ... Σήμερα κάναμε τη β χοριακη και ολα είναι σούπερ τέλεια !!!!! Τι νινί μ έκανε κολοτουμπες βόλτες τεντωνόταν πιπιλιζε τ δαχτυλάκι του Αχ αφήστε σκέτη τρέλα δε το χορταινα:D:D:D:D:D

Όλες μου οι μετρήσεις πολύ καλές κα τώρα περιμένω την εξέταση αίματος...

Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες σας και περιμένω ν διαβάσω τ ίδια νέα για όλες σας:D:D:D


tt1bb77a.aspx
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα είμαι μές την τρελή χαρά ... Σήμερα κάναμε τη β χοριακη και ολα είναι σούπερ τέλεια !!!!! Τι νινί μ έκανε κολοτουμπες βόλτες τεντωνόταν πιπιλιζε τ δαχτυλάκι του Αχ αφήστε σκέτη τρέλα δε το χορταινα:D:D:D:D:D

Όλες μου οι μετρήσεις πολύ καλές κα τώρα περιμένω την εξέταση αίματος...

Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες σας και περιμένω ν διαβάσω τ ίδια νέα για όλες σας:D:D:D

Γεια constans!!!! Ειδες τι τέλεια που είναι;;σουπερ οι μετρήσεις ε;εμένα σήμερα βγήκε η αίματος κ είναι τέλεια κ αυτή!!!! Σας ειπαν τι είναι η όχι ακόμα;


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα είμαι μές την τρελή χαρά ... Σήμερα κάναμε τη β χοριακη και ολα είναι σούπερ τέλεια !!!!! Τι νινί μ έκανε κολοτουμπες βόλτες τεντωνόταν πιπιλιζε τ δαχτυλάκι του Αχ αφήστε σκέτη τρέλα δε το χορταινα:D:D:D:D:D

Όλες μου οι μετρήσεις πολύ καλές κα τώρα περιμένω την εξέταση αίματος...

Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες σας και περιμένω ν διαβάσω τ ίδια νέα για όλες σας:D:D:D

μπραβο!!!τελεια τα νεα σου!παντα τετοια!Στο μεταξυ αυχενικη μαλλον εννοεις ;)


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites

μπραβο!!!τελεια τα νεα σου!παντα τετοια!Στο μεταξυ αυχενικη μαλλον εννοεις ;)

Xaxaxa litsa 84 απο τη χαρά μ δε ξέρω τι γράφω όντως αυχενική εννοούσα το μυαλουδάκι μ προτρέχει μ φαίνεται :tongue::tongue::tongue::D

Mariazerta μου δεν είδαμε φύλο ακόμη τον άλλο μήνα


tt1bb77a.aspx
Link to comment
Share on other sites

Kalispera koritsia!

Diavazw ta nea sas kai poli xeromai gia esas kai ta mwrakia sas!

CONSTANS10 me to kalo kai oi eksetaseis sou! kai gw perimenw apotelesmata apo tis dikes mou, elpizw sintomaa..

litsa 84 den peirazei kathe empodio gia kalo! sou euxomai na sou pane ola kala sto rantevou aurio!!

Elpizw na niwthete oles iperoxa! Egw pali dn niwthw tpt! :confused::P oute peina, oute ponakia, oute fouskomata!


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


:-P:razz::-P:razz:καλημέρα κορίτσια και από μένα, μπράβο constans τέλεια τα νέα σου, καλά αποτελέσματα και από τις αιματολογικές!!!

καλά αποτελέσματα salomisofia!

litsa σήμερα θα δεις το σποράκι σου; με το καλό!!

mariazerta έχεις δίκιο, την εμπιστεύομαι την γιατρό μου και θα χρησιμοποιήσω το χαμομήλι όπως έχει πει και η nia

εγώ σε δυο βδομάδες θα κάνω αυχενική, ανυπομονώ να δω το φύλλο!!!

φιλιά σε όλες:-P:razz::-P


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!Χάθηκα λίγο αλλά έτρεχα μωρέ!! Τέλεια τα νέα σας τα κορίτσια με τις αυχενικές καλά αποτελέσματα και στις υπόλοιπες!!Εγώ έχω ραντεβού να δο΄θυμε το μπεμπέ τη Κυριακή το πρωί και έχω τρεληηηηηη αγωνία-ανησυχία!!!Εντωμεταξύ βρε κορίτσια όταν σκουπίζομαι είναι πεντακάθαρο το χαρτί στο σερβιετάκι έχω κάτι υγρά καφέ δύσοσμα (σόρυ κιόλας για την περιγραφή) και έχω ψιλοφρικάρει!!! Το γιατρό επειδή θα τον δω τη Κυριακή δεν θέλω να τον πάρω!!Αν είναι τίποτα μύκητες έτσι είναι τα υγρά γιατί δεν έχω κολλήσει ποτέ κ δεν ξέρω!!! Σορυ για το μεγάλο ποστ!


V3K5p3.pngZHI9p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!Χάθηκα λίγο αλλά έτρεχα μωρέ!! Τέλεια τα νέα σας τα κορίτσια με τις αυχενικές καλά αποτελέσματα και στις υπόλοιπες!!Εγώ έχω ραντεβού να δο΄θυμε το μπεμπέ τη Κυριακή το πρωί και έχω τρεληηηηηη αγωνία-ανησυχία!!!Εντωμεταξύ βρε κορίτσια όταν σκουπίζομαι είναι πεντακάθαρο το χαρτί στο σερβιετάκι έχω κάτι υγρά καφέ δύσοσμα (σόρυ κιόλας για την περιγραφή) και έχω ψιλοφρικάρει!!! Το γιατρό επειδή θα τον δω τη Κυριακή δεν θέλω να τον πάρω!!Αν είναι τίποτα μύκητες έτσι είναι τα υγρά γιατί δεν έχω κολλήσει ποτέ κ δεν ξέρω!!! Σορυ για το μεγάλο ποστ!

Καλημέρα vall εγω που έχω μύκητες δεν έχω υγρά καφέ, μόνο κάποιες φορές μπορει να είναι λίγο πηχτά σαν υφή, αλλά υγρά έχω σπάνια!

με το καλό να δεις το μωράκι σου την Κυριακή :-P


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!

σημερα ακυρο παλι το ραντεβου μας,εχει ξανα τοκετο ο γιατρος κ θα μας δει αυριο στο μαιευτηριο το πρωι.

vall24 δεν ξερω κ εγω να σου πω,θα ελεγα να παρεις το γιατρο σου ενα τηλεφωνο ανεξαρτητα απο το ραντεβου,να σου φυγει η ιδεα.Πώς κ σε βλεπει Κυριακη;


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...