Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Mανούλες Μαίου 2015


Present

Recommended Posts

Γεια σας!!! Καλέ τι βροχή κ αυτή σήμερα όλη μέρα;;;μουλιασαμε!!!! Χουζουλιασαμε σπίτι μας κ μ'αρεσει πολύ!!!! Βασουλα άντε να περάσει ο καιρός να κανεις την αυχενική σου!! Ο μικρός πως παει,τι έκανες με τις αγκαλιες;;εμείς κανονικά τις συνεχίζουμε,τις προαλλες την είχα αγκαλιά κ έτρεχα να προλαβω κ το λεοφωρειο,έχω ξεφυγει τελείως αλλά κ τι να κάνω;; Λιτσακι μου παρατείνεται η αγωνία αλλά τι να κανεις καλυτερα έτσι παρα να ξερεις οτι όλες είναι προγραμματισμένες καισαρικές!!! Βαλ εγώ μύκητες δεν είχα κ δεν έχω αλλά τα καφέ υγρά κ ένα θα με ανησυχούσαν,θα έπαιρνα τηλ κ ας είχα κ την αλλη μέρα ραντεβού!!! Πρωτη φορά ακούω κνεγω για Κυριακή ραντεβού πως έτσι;;


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Kalisperaa! pws niwthete?

Exw mia vdomada diakopes kai nmzw thelw na agorasw rouxalakia kai krevataki... einai nwris lete?

litsa 84 dn peirazei tha perimenoume nea sou aurio!!

filakiaaa!

Γεια Σαλώμη σοφία!!! Νομιζω είναι λίγο νωρίς δεν ξέρεις ακόμα φύλλο σίγουρα,βέβαια η καθεμία κας όπως νιώθει!!!! Τι δουλεια κανεις αν επιτρέπεται;ζειτε χρόνια εκεί;πως σου φαίνεται;;


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσούδια μου τον πηρα τον γιατρό τηλ του εξήγησα με κάθε λεπτομέρεια & μου είπε να μην ανησυχώ & οτι δεν έχει να κάνει με το μπεμπε αλλά ίσως μύκητες αφου είναι δύσοσμα! SOS καλλιέργεια κολπικών υγρών που δεν μου είχε γράψει να κάνω!!!Ουφ ανακουφήστικα κάπως. Ο γιατρός μου είναι σε δημόσιο νοσοκομείο και τη Κυριακή έχει εφημερία οπότε γιαυτό πάω Κυριακή!!


V3K5p3.pngZHI9p3.png
Link to comment
Share on other sites

vall24 elpizw na min einai kati sovaro, alla o,ti kai na einai ola tha pane kala!

kai edw poli vroxi simera alla etsi einai panta edw tha mou peite!! :P

mariazeta skeftomai autoi edw tha kanoun kai 1-2 mines na ta feroun mexri na apofasisw kai ti thelw kiolas...!!! fisika kai epitrepetai, eimai daskala egw se sxoleio, o antras mou diatrofolos/gimnastis. m'aresei edw alla sigoura mou leipoun arketa pragmata kai arketoi anthrwpoi, idietera twra mou leipei i mitera mou! gia na eimai eilikrinis me tis douleies pou epileksame na kanoume stin ellada tha itan diskola gia emas..


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά έκανες Βαλ μου κ πήρες τον γιατρό,να σου φύγει κ το άγχος!! Κάνε κ την καλλιέργεια να είσαι σίγουρη!!! Σαλώμη δασκάλα σε ελληνικό η σε αγγλικό σχολείο;; σοιγουρα σου λείπουν απιστευτα οι δικοί σου αλλά σίγουρα είστε καλυτερα εκεί!!! Είσαι κ τυχερη έχετε φτηνά πραγματα έχετε κ mothercare παμφθηνο εκεί αλλά κ τα καροτσια είναι ποιο φθηνά!!!


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Agglofwno sxoleio, ilikies 3-4 fetos! Ta ellinika sxoleia einai mono savvatokiriaka kai merika dn plirwnoun kan, pou to vriskw logiko giati einai ethelontikes oi theseis. Genika omws to sxoliko sistima edw einai poli xeirotero apo polla alla! Einai tosi i piesi apo ti kivernisi kai ti diefthinsi tou kathe sxoleiou na vgoun ta apotelesmata twn paidiwn ipsila, gia na exei kalo onoma to sxoleio, pou polles fores den didaskoume gia na mathoun alla gia na vgaloun ena onoma!

Nai exei arketes eukeries edw pistevw ama psakseis vriskeis kales kai ftines liseis. Idika egw pou den exw allo mwraki kai tha prepei na ta parw ola apo tin arxi!


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από εμένα κορίτσια!

Κλασικά,περιμένω την αυχενική της Πέμπτης.Για τους μύκητες,ρωτήστε το γιατρό σας αν σας επιτρέπει να χρησιμοποιήσε τις ecovag της frezyderm που είναι γαλακτοβάκιλλοι και ενισχύουν τη φυσική χλωρίδα του κόλπου.Μπορεί να βοηθήσει αρκετά χωρίς να πάρετε αντιβίωση στην αρχή της εγκυμοσύνης.

Φιλάκια!


Qi0Mp3.png?ChdnBzhLZZCdp3.png?X2JaRTu1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Καλέ πολύ κρύο σήμερα!!!! Λιτσακι περιμένουμε νέα σου σημερα,τώρα πιστεύω είσαι ηδη στο Λητώ!!!! Αννα ανυπομονεις φαντάζομαι,με το καλό σου εύχομαι να δεις το μπεμπακι σου!!! Σαλώμη(έχω κόψει το Σοφία εν το μεταξύ!!) ζειτε σε μονοκατοικια?απο αυτές με τον κήπο που βλεπουμε κ ζηλευουμε???? Τα αλλά κορίτσια τι κάνετε;


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια!

Το μπεμπεκι μας ειναι μια χαρα!Την Πεμπτη θα παμε ιατρειο να κανονισουμε εξετασεις και αυχενικη.Ανυπομονω να παω να το δω λιγο γιατι σημερα να βρασω τα ιδιωτικα μου,ολοκληρο Λητω ενα υπερηχο σωστο δεν εχει;Δεν το ευχαριστηθηκαμε.Τουλαχιστον ειδαμε οτι μεγαλωσε,ειναι καλα κ ηρεμησαμε.


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kalisperaaa koritsiaa!! Poliii krioo nmzw mpike o xeimwnas apo twra!

Litsa poli wraia ante me to kalo na kanete kai thn auxeniki!! pws kai dn to eidate?! me to kalo na to deite thn pempti na to euxaristithite!! Simasia exei oti megalwnei!!

Anna kai esena elpizw na sou pane ola kala tn pempti!!

Tha perimenoume na akousoume ta nea sas apo ta mwrakia sas!!

Elpizw na exw kai egw sintoma tis analiseis mou, dn fantazeste pws anipomwnw na xtipisei to tilefonooooo!

Mariazeta, oxi pros to paron menoume sto kentro se ena monaraki. ta mono kala tou einai monterno(spania exoun gousto oi aggloi), einai konta se ola kai exei thea alla tha to afisoume... psaxnoume gia kati pio megalo tr me to mwraki kai eksw apo th vavoura tis polis kai ta kausaeria!! Opote tpt na zilepsete pros to paron :P


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites

SalomiSofia με το καλο να παρεις τις απαντησεις σου κ να ειναι τελειες!

Σημερα το ειδαμε εμεις το νινι αλλα ηταν μια χαζομαρα κ μιση ο υπερηχος.

Καλα θα κανετε με το σπιτι.Κ εγω θα ηθελα να μενω πιο επαρχια αλλα δεν το βλεπω να γινεται.Ειναι αλλη ποιοτητα ζωης..


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου,ήμουν σε γάμο σήμερα και μόλις γυρίσαμε σπίτι και έχω αράξει, μπράβο Λίτσα ευχάριστα τα νέα σου μεγάλωσε το μωράκι, salomisofia λογικά στην αυχενική θα μάθεις το φύλλο και θα παραγγειλεις και για το μωράκι!! Άννα θα δεις γρήγορα θα περάσουν οι μέρες μέχρι την Πέμπτη. Μαρακι οι αγκαλιές συνεχίζονται φυσικά και ο θηλασμός σχεδόν έχει σταματήσει. Πολλά φιλιά σε ολες


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...