Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Mανούλες Μαίου 2015


Present

Recommended Posts

nia πιες κανά φυσικό χυμό πορτοκάλι μπορεί να σε κάνει να αισθανθείς καλύτερα, εγώ για να αποφύγω το δυσάρεστο αίσθημα της πείνας που έχω μονίμως, συνέχεια τρώω κρακεράκια!!! δεν παλεύεται όμως θα γίνω τετράπαχη στο τέλος χαχαχα:-P:razz::-P:razz:

αυτό ακριβώς νιώθω κι εγώ... έχω μονίμως το αίσθημα της πείνας και αν δεν φαω ζαλιζομαι... αχχχ δεν ξέρω και εγώ διαιροτούμαι πόσα κιλά θα φτάσω ετσι οπως παω..


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!!!! Κ εγώ μεγαληηηη πείνα,έχω πάρει 2κιλα δεν ξέρω τι θα κάνω μετα!!!! Αλλά εάν δεν φάω ανακατευομαι κ τρεμω !!! Σήμερα έχω ραντεβού με την ενδοκρινολογο να δω τι θα γίνει με τον θυρεοειδη!!! Αύριο έχω αυχενική κ ανυπόμονω να δω το σπορακι μου,θα έχει μεγαλώσει πρωτα ο Θεός!!!!


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα & καλή εβδομάδα!!Πως είστε? Κι εγώ βρε κορίτσια έχω μια ακατανίκιτη πείνα και η κοιλουμπίτσα φουσκώνει τρελά!!Το πρωί βεβαια είμαι κάπως πιο ξεφούσκωτη!!Αχ τι θα γίνει?? που θα φτάσει?


V3K5p3.pngZHI9p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!! Κ εγώ μεγαληηηη πείνα,έχω πάρει 2κιλα δεν ξέρω τι θα κάνω μετα!!!! Αλλά εάν δεν φάω ανακατευομαι κ τρεμω !!! Σήμερα έχω ραντεβού με την ενδοκρινολογο να δω τι θα γίνει με τον θυρεοειδη!!! Αύριο έχω αυχενική κ ανυπόμονω να δω το σπορακι μου,θα έχει μεγαλώσει πρωτα ο Θεός!!!!

σε νιωθω mariazerta... και εγώ τα ιδια.. δεν ξέρω τι με έπιασε.. νιώθω τόσο αδύναμη....

αυχενική αύριο κιολας!! αντε να παν όλα καλα!! ισως δεις και φύλο!!!! τι καλα! καλη επιτυχια!!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ αυχενική στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα κάνει στην Βασιλική Παπαγιάννη που είναι στην λίστα με τους πιστοποιημένους https://courses.fetalmedicine.com/lists?course=1

και ήταν πολύ καλή...

για κόστος νομίζω μου είχε πάρει πάνω από εκατό ευρώ!


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω οτι όλα θα είναι καλά,ανυπομονω βασικά να το δω το μπεμπινι οτι έχει μεγαλώσει καλά,μακάρι να δουμε φύλλο!!!! Έχω κ καιρό να το δω το μωρο απο την 9η βδμ κ μετα θα το ξαναδώ τέλη Νοέμβρη οποτε τώρα δεν κρατιεμαι!!! Θα την κάνω στο προγεννεσις στον Πειραιά,εκεί εκανα κ στην κόρη μου!!


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εμας ζητάνε 150 κ με μειωμένη απόδειξη 120!! Αυτές οι εξετάσεις φωτιά είναι αλλα κ τι να κανεις;όλοι έχουν την ίδια ταρίφα!!! Ευχαριστώ κορίτσια μου,στις 4 είναι οποτε το βραδακι θα έχω νέα!!!! Μετα απο μένα ποια είναι;;


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κορίτσια την αιμοληψία για το PAPP-A αυτό που γίνεται σε συνδιασμό με την αυχενική σε ποια εβδομάδα την κάνατε?

Μαζί καλέ δεν την κάνουν;;εμένα έτσι έκαναν ατην μικρή κ τώρα μου ειπαν οτι θα γίνει αυχενική κ παπ Α!!!


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω οτι όλα θα είναι καλά,ανυπομονω βασικά να το δω το μπεμπινι οτι έχει μεγαλώσει καλά,μακάρι να δουμε φύλλο!!!! Έχω κ καιρό να το δω το μωρο απο την 9η βδμ κ μετα θα το ξαναδώ τέλη Νοέμβρη οποτε τώρα δεν κρατιεμαι!!! Θα την κάνω στο προγεννεσις στον Πειραιά,εκεί εκανα κ στην κόρη μου!!

Αχ mariazerta μου σε νιώθω απόλυτα... Και εγώ 9+3 το είχα δει και έχω ραντεβού για αυχενική την Πέμπτη που θα είμαι 12+3 και έχω απίστευτο άγχος. θελω να δω πως μεγάλωσε και να το ακούσω :D:D


tt1bb77a.aspx
Link to comment
Share on other sites

Μαζί καλέ δεν την κάνουν;;εμένα έτσι έκαναν ατην μικρή κ τώρα μου ειπαν οτι θα γίνει αυχενική κ παπ Α!!!

αχ δεν θυμάμαι mariazerta μου! και ας έκανα και δύο παιδιά! στις 13/11 που θα πάω θα είμαι 10 βδομάδών, θα μου πεί λογικά...


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!Βρε κορίτσια πονάκια χαμηλά έχετε? Εμένα ο γιατρός μου είπε να μην ανησυχώ είναι φυσιολογικό, αλλά είναι ενοχλητικά και φοβάμαι!!!

εγω εχω και πονακια εχω και κραμπες δεξια και αριστερα... και οι πονοι πολλες φορες ισως να προερχονται απο το εντερο λογω δυσκοιλιοτητας:oops:

λενε ειναι φυσιολογικα τα πονακια, δεν είναι κάτι ανυσηχιτικό..


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...