Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

Mανούλες Μαίου 2015


Present

Recommended Posts

Γεια σας,γεια σας!!! Πως ειστε;;;οι μικρούτσικες κοιλιτσες; εμείς καλά πολυ πείνα τι θα γίνει δεν ξέρω!!!! Σας είπα οτι πήρα 2κιλα;;;αισχος αλλά κ τι να κάνω που αν δεν φάω νιώθω χαλιά!!!

Siga mwre ti einai dio kilakia! xwro na megalwnei to mwraki sou kaneis, xalali tou! Na trws! Genika na trwte koritsia arketa kai igieina!! Zilevw toso pou peinate! Egw dn exw auti tin aisthisi akoma :P


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Siga mwre ti einai dio kilakia! xwro na megalwnei to mwraki sou kaneis, xalali tou! Na trws! Genika na trwte koritsia arketa kai igieina!! Zilevw toso pou peinate! Egw dn exw auti tin aisthisi akoma :P

Αχ στην κόρη μου δεν πεινούσα ποτέ!! Βασικά το πρώτο τρίμηνο ειχα χασει 1κιλο απο τις ανακατσουρες κ στο 3τριμηνο έχασα παλι 2κιλα κ δεν ξαναπήραν γρμ λόγω ζαχαρου, οποτε τώρα νιώθω το κάτι άλλο!! Αυτή η πείνα κ το να μην έχω κανένα πρόβλημα με τα φαγητο με ξαφνιάζει κ με φοβηζει γιατί πόση θα γίνω;;;;;


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites

AX mariazerta μου συγχαρητήριαααα.....το δικό μου το ραντεβού είναι αύριο και ελπίζω να έχω νέα ίδια με τα δικά σου.......έως τότε...ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

καλα αποτελεσματα αυριο!να απολαυσεις το μπεμπακι σου!περιμενουμε νεα!


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,γεια σας!!! Πως ειστε;;;οι μικρούτσικες κοιλιτσες; εμείς καλά πολυ πείνα τι θα γίνει δεν ξέρω!!!! Σας είπα οτι πήρα 2κιλα;;;αισχος αλλά κ τι να κάνω που αν δεν φάω νιώθω χαλιά!!!

μην αγχωνεσαι κ κοιτα να το απολαυσεις!εμενα για λιγο κρατησε η χαρα,τωρα ειμαι στην πεινα γιατι ολα με αναγουλιαζουν..ειχα βαλει 2 τωρα εχασα ενα κ επεται συνεχεια..


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια, καλώς ήρθες litsa με το καλό!! constans καλή επιτυχία στην αυχενική, κορίτσια ας βάλουμε κιλά, τα μωράκια μας να ναι καλά και εμείς μετά θα τα χάσουμε

χθες είδα και γω το μωράκι μου, μεγάλωσε και κουνιόταν είχε πολύ πλάκα, η γιατρός για τους μύκητες δεν είπε τίποτα, δεν θέλει προς το παρών να κάνουμε κάτι.

εγώ για αυχενική θα κλείσω ραντεβού για 5 Νοέμβρη που θα είμαι 12 εβδομάδων ακριβώς!!!

σας φιλώ όλες καλή συνέχεια.


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, καλώς ήρθες litsa με το καλό!! constans καλή επιτυχία στην αυχενική, κορίτσια ας βάλουμε κιλά, τα μωράκια μας να ναι καλά και εμείς μετά θα τα χάσουμε

χθες είδα και γω το μωράκι μου, μεγάλωσε και κουνιόταν είχε πολύ πλάκα, η γιατρός για τους μύκητες δεν είπε τίποτα, δεν θέλει προς το παρών να κάνουμε κάτι.

εγώ για αυχενική θα κλείσω ραντεβού για 5 Νοέμβρη που θα είμαι 12 εβδομάδων ακριβώς!!!

σας φιλώ όλες καλή συνέχεια.

καλημερα Βασω!! δηλαδη η γιατρος σου δεν ανυσηχει για τους μυκητες? δεν ρώτησες αν προκαλούν αποβολή όπως ανυσηχούσες?


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα Βασω!! δηλαδη η γιατρος σου δεν ανυσηχει για τους μυκητες? δεν ρώτησες αν προκαλούν αποβολή όπως ανυσηχούσες?

Δεν ανησύχησε και έτσι δεν της είπα τις δικές μου ανησυχίες, ήταν κάθετη ότι τώρα δεν πρέπει να γίνει κάτι κολπικά, αργότερα κάτι θα μου δώσει και της έχω εμπιστοσύνη, αλλιώς θα τρελαθώ από το άγχος μου!!


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν ανησύχησε και έτσι δεν της είπα τις δικές μου ανησυχίες, ήταν κάθετη ότι τώρα δεν πρέπει να γίνει κάτι κολπικά, αργότερα κάτι θα μου δώσει και της έχω εμπιστοσύνη, αλλιώς θα τρελαθώ από το άγχος μου!!

Η αλήθεια είναι πως κώλυσα με αυτό το θέμα με τους μύκητες, κάπου είχα διαβάσει ότι μπορεί να προκαλέσουν αποβολή για αυτό το έθιξα το θέμα και στο parents.gr ρωτώντας μια γιατρό να δω τι θα μου πουν και από κει και δεν ρώτησα την δικιά μου γιατί δεν ανησύχησε καθόλου, τι να πω, ελπίζω να πάνε όλα καλά.


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!

Βασω μου μην αγχωνεσαι,καλα κανεις κ εχεις εμπιστοσυνη στη γιατρο σου.Αν ηταν κατι ανησυχητικο πιστευω θα λειτουργουσε διαφορετικα.Εσυ δε χανεις κατι να κανεις πλυσεις με χαμομηλακι.Γυναικολογος μου ειχε πει για το χαμομηλι κ ειναι θαυματουργο!

Σημερα εχουμε ραντεβου με το νινι μας κ εχω τη γνωστη αγωνια...παω αργα το απογευμα κ εχω κανονισει να κανω ενα σωρο δουλειες για να περασει η ωρα.


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ακυρο το ραντεβου μας αποψε,παρατεινεται η αγωνια γιατι ο γιατρος ειναι σε τοκετο.Με το καλο να ερθει το μπεμπεκι κ δεν πειραζει,αυριο νεο ραντεβου το απογευμα!


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από μενα... Σας ψιλοδιαβάζω εδώ κ καιρό και τωρα αποφάσισα να παρουσιαστώ κι εγώ...! Θα γίνουμε γονείς για δευτερη φορά λοιπόν το Μάιο!!! Εχουμε ηδη ενα αγοράκι που μας εχει παρει το μυαλό! Καλώς σας βρήκα λοιπόν!

Να πω οτι πάω κι εγώ για vbac σ'αυτή την εγκυμοσύνη, μιας και στο γιο μου το επαιζα ψαγμένη αλλα τελικά μ'έστειλε αδιάβαστη ο γιατρός...:roll:

Θα τα λέμε λοιπόν!Με το καλό να κρατήσουμε γερά μωράκια!!!


55G7p3.png1qpAp3.pngHrKep2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από μενα... Σας ψιλοδιαβάζω εδώ κ καιρό και τωρα αποφάσισα να παρουσιαστώ κι εγώ...! Θα γίνουμε γονείς για δευτερη φορά λοιπόν το Μάιο!!! Εχουμε ηδη ενα αγοράκι που μας εχει παρει το μυαλό! Καλώς σας βρήκα λοιπόν!

Να πω οτι πάω κι εγώ για vbac σ'αυτή την εγκυμοσύνη, μιας και στο γιο μου το επαιζα ψαγμένη αλλα τελικά μ'έστειλε αδιάβαστη ο γιατρός...:roll:

Θα τα λέμε λοιπόν!Με το καλό να κρατήσουμε γερά μωράκια!!!

καλωσηρθες στην παρεα μας!Να χαιρεσαι το αντρακι σου κ με το καλο το νεο μελος!Σου ευχομαι απο καρδιας να γεννησεις φυσιολογικα αυτη τη φορα οταν αποφασισει το μπεμπε!

Εμεις προκαλεσαμε τοκετο στις 39+6 κ παλι καλα πηγαμε φυσιολογικα αλλα αν κ μας επαιρνε μια βδομαδουλα πιθανον ακομη,ο γιατρος δεν ηταν τοσο φιλος των απροοπτων κ μας εβαλε με το ετσι θελω να γεννησουμε..


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...