Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Mανούλες Μαίου 2015


Present

Recommended Posts

Καλησπέρααααααα!!!! Γυρισαμε κ δόξα τον θεο όλα είναι τέλεια!! Περιμένουμε σε 2 μέρες αποτελεσματα απο το παπ Α αλλά οι μετρήσεις ηταν αψογες!!! Είχα φοβερό άγχος να πω γιατί είχα επιρεαστι λιγουλακι απο ταδπυσαρεστα νέα των κοριτσιών πριν μέρες αλλά όλα καλά!!! Στο τέλος μας είπε κ το φύλλο κατα 80% αγοράκι!!!!! :D

Μπράβο τέλεια τα νέα σου!με το καλό το αδερφάκι της κορουλας σου:wink::-P


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα σε ολες κ με το καλο τα μωρακια σας!

Εχω ενα κοριτσακι 2,5 χρονων κ πρωτα ο Θεος θα ερθει το δευτερο παιδακι μας το Μαιο.πητ εχουμε 31/05.

χαιρομαι που σας βρισκω κ χαιρομαι ιδιαιτερα γιατι εχω κ γνωριμο κοσμο εδω!με τη mariazerta γεννησαμε κοντα τα πρωτα μας κ εχουμε παραμεινει φιλες,ειχαμε ιδιο γιατρο τοτε τυχαια κ την ακολουθησα κ στην αλλαγη γιατρου τωρα οποτε παλι εχουμε τον ιδιο,και με τη Νια85 μιλουσαμε παλιοτερα αλλα χαθηκαμε κ πολυ χαρηκα με τα νεα της!

ευχομαι σε ολες μας ομορφες εγκυμοσυνες κ να γεμισει η παρεα με γερα μωρακια!


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολες κ με το καλο τα μωρακια σας!

Εχω ενα κοριτσακι 2,5 χρονων κ πρωτα ο Θεος θα ερθει το δευτερο παιδακι μας το Μαιο.πητ εχουμε 31/05.

χαιρομαι που σας βρισκω κ χαιρομαι ιδιαιτερα γιατι εχω κ γνωριμο κοσμο εδω!με τη mariazerta γεννησαμε κοντα τα πρωτα μας κ εχουμε παραμεινει φιλες,ειχαμε ιδιο γιατρο τοτε τυχαια κ την ακολουθησα κ στην αλλαγη γιατρου τωρα οποτε παλι εχουμε τον ιδιο,και με τη Νια85 μιλουσαμε παλιοτερα αλλα χαθηκαμε κ πολυ χαρηκα με τα νεα της!

ευχομαι σε ολες μας ομορφες εγκυμοσυνες κ να γεμισει η παρεα με γερα μωρακια!

φιλενάδα μου καλώς ηρθες!!! Θα τα λέμε κ απο δω λοιπον!!!! Δεν ήξερα τηννnia εγώ μάλλον μπήκα πιο μετα στο καφέ μας!!!

1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρααααααα!!!! Γυρισαμε κ δόξα τον θεο όλα είναι τέλεια!! Περιμένουμε σε 2 μέρες αποτελεσματα απο το παπ Α αλλά οι μετρήσεις ηταν αψογες!!! Είχα φοβερό άγχος να πω γιατί είχα επιρεαστι λιγουλακι απο ταδπυσαρεστα νέα των κοριτσιών πριν μέρες αλλά όλα καλά!!! Στο τέλος μας είπε κ το φύλλο κατα 80% αγοράκι!!!!! :D

Μπράβο mariazerta!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολες κ με το καλο τα μωρακια σας!

Εχω ενα κοριτσακι 2,5 χρονων κ πρωτα ο Θεος θα ερθει το δευτερο παιδακι μας το Μαιο.πητ εχουμε 31/05.

χαιρομαι που σας βρισκω κ χαιρομαι ιδιαιτερα γιατι εχω κ γνωριμο κοσμο εδω!με τη mariazerta γεννησαμε κοντα τα πρωτα μας κ εχουμε παραμεινει φιλες,ειχαμε ιδιο γιατρο τοτε τυχαια κ την ακολουθησα κ στην αλλαγη γιατρου τωρα οποτε παλι εχουμε τον ιδιο,και με τη Νια85 μιλουσαμε παλιοτερα αλλα χαθηκαμε κ πολυ χαρηκα με τα νεα της!

ευχομαι σε ολες μας ομορφες εγκυμοσυνες κ να γεμισει η παρεα με γερα μωρακια!

Λιτσάκι μόλις είδα το ονομα σου σε θυμήθηκα αμέσως!! με το καλό το καινουριο μπεμπε!!

mariarzerta πολύ χάρηκα με τα νεάκια σου μπράβο κοπέλα μου!!!! αχ με το καλό ο μπεμπίνος 80% :D


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρααααααα!!!! Γυρισαμε κ δόξα τον θεο όλα είναι τέλεια!! Περιμένουμε σε 2 μέρες αποτελεσματα απο το παπ Α αλλά οι μετρήσεις ηταν αψογες!!! Είχα φοβερό άγχος να πω γιατί είχα επιρεαστι λιγουλακι απο ταδπυσαρεστα νέα των κοριτσιών πριν μέρες αλλά όλα καλά!!! Στο τέλος μας είπε κ το φύλλο κατα 80% αγοράκι!!!!! :D

AX mariazerta μου συγχαρητήριαααα.....το δικό μου το ραντεβού είναι αύριο και ελπίζω να έχω νέα ίδια με τα δικά σου.......έως τότε...ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


tt1bb77a.aspx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βρε κορίτσια μπορεί να μου πει κάποια πως να βάλω τικεράκι???στην υπογραφη μπαίνει??? μπηκα σε ένα site το έφτιαξα αλλά δεν μπορώ να το περάσω μέσα. :?

κανεις copy τον κωδικο που ειναι για τα φορουμς και τον κανεις paste στην επεξεργασία υπογραφής.


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,γεια σας!!! Πως ειστε;;;οι μικρούτσικες κοιλιτσες; εμείς καλά πολυ πείνα τι θα γίνει δεν ξέρω!!!! Σας είπα οτι πήρα 2κιλα;;;αισχος αλλά κ τι να κάνω που αν δεν φάω νιώθω χαλιά!!!


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...