Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Μανούλες Απριλίου 2015


olympia_st

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια και απο εμένα και καλό μήνα.Η άνοιξη θα φέρει τα μωράκια μας!

Αννούλα εμένα μου έδωσαν ρηλάξ και από ότι εχω ακούσει μπορώ να το χρησιμοποιήσω μετά τις 20 μέρες παρόλο που λέει απο 0

Για μάρσιπο δεν κοιτάζω γιατί λεω να πάρω sling


Wi8gp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

annoula επιβαλονται οι βολτιτσες που και που , λιγο να χαλαρωνουμε !! Εσυ μηπως να παρεις το στρωμα σου να εγκατασταθεις διπλα απο την λεκανη? χαχα!

Athinakos τωρα που κοντευεις , οι βολτες ειναι καλες. οσο το αντεχεις ομως. Οσο το αντεχεις.Και φυσικα οσο αντεχει και η σκυλιτσα σου. χα χα , μην την ξεθεωσεις και αυτη :)

Feli καλησπερα και καλο μηνα και σε σενα!

Link to comment
Share on other sites

annoula εγω πηρα ρηλαξ... και μετα τον πρωτο μηνα θα τη βαζω!! οι μισες φιλες μου τα βαλαν απο την αρχη στο ρηλαξ( μετα το 20ημερο) και οι μισες στο διμηνο... μια φιλη επισης μου ειπε οτι η παιδιατρος της της ειπε να μη χρησιμοποιει ρηλαξ οπως και οι περισσοτεροι δε χρησιμοποιουν περπατουρα για τα ποδαρακια! εγω παντως θα τη βαλω... τοσα μωρα μεγαλωσαν στα ρηλαξ δεν ειδα να παθαινουν κατι...τωρα ειδικος δεν ειμαι!!!!!!


nkr7p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

mairy_lou λέμε για δημόσιο και εμείς.Εσύ έμεινες ευχαριστημένη?

Ax sorry ισως να μην το πιασα απ την αρχη το θεμα!

Παρα πολυ ευχαριστημενη κοριτσια!! Απο γιατρους φροντιδα, προσωπικο !

Link to comment
Share on other sites

Γιατί εγώ φοβάμαι στο δημόσιο απο την άποψη ότι δεν θα έχω τον γιατρό μου ότι δεν κάνουν επισκληρίδιο και ότι δεν μπορεί να μπεί μέσα ο άντρας μου αλλά απο την άλλη υπάρχει μεγαλύτερη ασφάλεια για εσένα και το παιδί και φυσικά το οικονομικό


Wi8gp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γιατί εγώ φοβάμαι στο δημόσιο απο την άποψη ότι δεν θα έχω τον γιατρό μου ότι δεν κάνουν επισκληρίδιο και ότι δεν μπορεί να μπεί μέσα ο άντρας μου αλλά απο την άλλη υπάρχει μεγαλύτερη ασφάλεια για εσένα και το παιδί και φυσικά το οικονομικό

Εγω γενικα ειμαι της αποψης οπου νιωθει καλυτερα η καθε γυναικα! Η ασφαλεια στα μεγαλα δημοσια νοσοκομεια(πχ θεσσ, αθηνα) ειναι αδιαμφισβητητη !!! Για επαρχιακα νοσοκομεια, ας μην μιλησω καλυτερα, ειμαι καμμενη!

Στα περισοττερα δεν ξερουν την τυφλα τους.

Εσυ εφοσον μλας για θεσσ, θα σου προτεινα να μην φοβασαι(τουλαχιστον για το Ιπποκρατειο) γιατι οι γιατροι ειναι εμπειροι .Εγω φαντασου ετυχε να γεννησω εκει, και χωρις να ξερω κανεναν γιατρο!

Η τελικη αποφαση βεβαια κοριτσι μου ειναι αποκλειστικα δικη σου!

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο mairy_lou τι να πω έχω καταμπερδευτεί είναι και το άγχος που έχουν ολες οι πρωτομανούλες οπότε δεν ξέρω.

Για το Ιπποκράτειο πάντως ακούγεται ότι είναι απο τα καλύτερα στα Βαλκάνια

.Πάντως επειδή παρακολουθώ τα μαθήματα ανώδυνου τοκετού στο Ιπποκράτειο να πω ότι είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη και οι μαίες που κάνουν τα μαθήματαείναι πολύ καλές


Wi8gp2.png
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ

Ναι σε ιδιωτικό αλλά και γιατρό να βρείς σε δημόσιο είναι δύσκολο πάλι να σε ξεγεννήσει αυτός εκτός αν πας με πρόκληση γιατί είναι και οι εφημερίες στην μέση.

Πάντως χθές που βρέθηκα στο Ιπποκράτειο σε σκέφτηκα και είπα αχ κάπου εδώ μέσα είναι και ο γίγαντας!


Wi8gp2.png
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ

Ναι σε ιδιωτικό αλλά και γιατρό να βρείς σε δημόσιο είναι δύσκολο πάλι να σε ξεγεννήσει αυτός εκτός αν πας με πρόκληση γιατί είναι και οι εφημερίες στην μέση.

Πάντως χθές που βρέθηκα στο Ιπποκράτειο σε σκέφτηκα και είπα αχ κάπου εδώ μέσα είναι και ο γίγαντας!

Χα χα ναι το πουλακι μου!!! καπου εκει στον 5ο οροφο . Εχεις δικιο και γιατρο να βρεις πρεπει να πας με προκληση. Και ο δικος μου γιατρος σε ιδιωτικο ειναι , να ξερεις. Παντως και στο δευτερο(οταν με το καλο) κατα 99% στο Ιπποκρατειο θα παω. Ενιωθα και μια παραπανω ασφαλεια λογω των νεογνολογων και της ΜΕΝΝ . Εσυ 35 βλεπω βρε κοριτσι μου. Κοντευεις σχεδον!!! Ο γιατρος που πηγαινεις τι λεει? Ειναι χαλαρος στο να γεννησεις αλλου? η ειναι καπως πιεστικος? Γιατι υπαρχουν και αυτα τα περιστατικα , να ξερεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...