Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Απριλίου 2015


olympia_st

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα κορίτσια! Κι εγώ ανήκω σε αυτή την όμορφη ομάδα!

ΠΗΤ 3 Απρίλη/ διανύω την 14η εβδομάδα

Γνωρίζει καμία ηδη το φύλο ή είμαι η μόνη?!

καλως μας ηρθες Μairik με το καλο το μωρακι σου!!

Link to comment
Share on other sites

¨Όλα καλά κορίτσια μου! Καρδούλα κι ανάπτυξη οκ. Μάλλον τα ινομυώματα δημιουργούν τα καφετιά....Είμαστε 7w και 4d και 1.35...Φιλάκια!

μπραβο αννα μου χαιρομαι παρα πολυ για τα νεα σου!!!:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα. Σήμερα ήταν μια τέλεια ημέρα. Είδαμε και εμείς το θαυματάκι μας και όλες οι εξετάσεις ήταν άψογες. Όλα φυσιολογικά και κατά πάσα πιθανότητα έχουμε τον τρίτο γαμπρό της παρέας!!!! Athinako η μπουμπού σου θα έχει να διαλέγει :D:D:D

Anna74 πολύ χάρηκα που όλα είναι καλά. ελπίζω να είσαι πολύ πιο ήρεμη τώρα.

MairiK καλως ήρθες στην παρέα μας. Να σου ζήσει το πρώτο σου παιδάκι και με το καλό το δεύτερο.

μπραβο κοπελα μου παντα τετοια!! χαιρομαι πολυ για τα ευχαριστα νεα ολης της παρεας!! παντα τετοια!!:tongue::D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια. Χτες πήγα στον γιατρό γιατι έχασα την ισορροπία μου προσπαθώντας να βγάλω τα παπουτσια μου και έπεσα με τον πισινό. Τρόμαξα, δεν πονούσα αλλα μου είπε ο γιατρος να παω να μου ρίξει μια ματιά. Κορίτσια τρελάθηκα, ποσο μεγάλωσε το παιδι μου, είχα να παω απο τις 4 του Σεπτέμβρη και τώρα ήταν 6 εκατοστά και συμφωνούμε πια ημερολογιακό με υπερυχογραφικα γιατι ήταν 8 μερες πισω. Αλλάξαμε και την ημερομηνία της αυχενικης και θα γίνει την 1η του μηνα. Οι παλμοί του ήταν 186. Σημερα ειμαι 12 εβδομάδων.Ήταν το καλύτερο δώρο για σημερα που εχω τα γενέθλια μου. Κλείνω τα 39. Φιλία πολλα.

Αννα74 πολύ πολυ χάρηκα που πήγαν ολα καλά.

MairiK καλώς ήρθες κοριτσι μου. Με το καλό το μωράκι σου και να χαίρεσαι και το πρωτο σου.

Olympia_st συγχαρητήρια για τα υπέροχα νεα. Με το καλό.

να τα εκατοστησεις κοπελα μου κ παντα καλα νεα να μας λες!!!

Link to comment
Share on other sites

Anna74 ποτε εχεις πητ??? μας εχεις πει?? δεν το ειδα καπου.. για το πινακακι το θελω..

κ για οποια αλλαγη κοριτσια η μου λετε κ την κανω η την κανετε μονες σας οκ??

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα. Σήμερα ήταν μια τέλεια ημέρα. Είδαμε και εμείς το θαυματάκι μας και όλες οι εξετάσεις ήταν άψογες. Όλα φυσιολογικά και κατά πάσα πιθανότητα έχουμε τον τρίτο γαμπρό της παρέας!!!! Athinako η μπουμπού σου θα έχει να διαλέγει :D:D:D

Anna74 πολύ χάρηκα που όλα είναι καλά. ελπίζω να είσαι πολύ πιο ήρεμη τώρα.

MairiK καλως ήρθες στην παρέα μας. Να σου ζήσει το πρώτο σου παιδάκι και με το καλό το δεύτερο.

Olympia_st - Σ'ευχαριστώ πολυ! Συγχαρητήρια για τα νέα με το καλό το μωράκι σου! Ακόμα ένα αγοράκι μάλλον έδειξε απο νωρίς τα κάλλη του!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Tόνια μου δεν ξέρω,νομίζω οτι στο λένε μετά την αυχενική όχι?Περίοδο είχα 1 Αυγούστου..Αλλά επειδή έχω αφαιρέσει 4 ινομυώματα με ανοιχτό χειρουργείο το 2008,μάλλον θα είναι ρίσκο ο Φ.Τ. Ο γιατρός μου είπε καισαρική 2 ενδομάδες πριν την ΠΗΤ οπότε κατά τα τέλη Απριλίου... κανονικά θα ήταν 8 Μαίου αλλά βιάστηκα να μπω σ' αυτήν την ομαδούλα!!:)


Qi0Mp3.png?ChdnBzhLZZCdp3.png?X2JaRTu1
Link to comment
Share on other sites

Άννα βάση τελευταία περιόδου έχεις ΠΗΤ 8/5. Με την αυχενική θα δουν αν συμπίπτει αυτη η ημερομηνια με την ανάπτυξη του μωρού και μπορει να πάει λιγο νωριτερα ή αργότερα.


pzDLp3.png

eyCYp3.png

E1srp3.png

Link to comment
Share on other sites

Tόνια μου δεν ξέρω,νομίζω οτι στο λένε μετά την αυχενική όχι?Περίοδο είχα 1 Αυγούστου..Αλλά επειδή έχω αφαιρέσει 4 ινομυώματα με ανοιχτό χειρουργείο το 2008,μάλλον θα είναι ρίσκο ο Φ.Τ. Ο γιατρός μου είπε καισαρική 2 ενδομάδες πριν την ΠΗΤ οπότε κατά τα τέλη Απριλίου... κανονικά θα ήταν 8 Μαίου αλλά βιάστηκα να μπω σ' αυτήν την ομαδούλα!!:)

κανονικα υπολογιζεις με την τελευταια περιοδο θα επρεπε να στο εχει πει ο γυναικολογος σου αλλα δεν πειραζει αφου ειναι ετσι τα πραγματα θα περιμενουμε την αυχενικη σου.... ισως βαλουμε κ το χρωμα μια κ καλη:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ναι κοριτσάκια μου, με βάση την περίοδο υπολογίστηκε το τέλος Απριλίου λόγω καισαρικής. Εγώ μάλιστα ξέρω και την ωορρηξία!12 Αυγούστου! Στους υπερήχους φαίνομαι 7 εβδομάδων και 4 ημερών.(εχθές) .Όλα καλά και σήμερα!Φιλάκια!:-P


Qi0Mp3.png?ChdnBzhLZZCdp3.png?X2JaRTu1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου! Τι κάνετε; Εγώ είμαι αρκετά καλύτερα από ναυτίες και ζαλάδες που είχα μέχρι πρότινος. Όχι ότι έχουν φύγει τελείως αλλά έχουν μειωθεί πολύ! Το μόνο βρε κορίτσια είναι πως έχω γεμίσει σπυράκια. Ούτε στην εφηβεία δεν ήμουν έτσι ή μάλλον για να είμαι ειλικρινής τότε ήμουν έτσι! Πού είναι το ωραίο δέρμα και η ομορφιά που λένε όλοι για την εγκυμοσύνη;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...